čeština English Deutsch Polski Русский

Eshop Авиабилеты Валашские Королевство New Zealand

О нас | реализация программ | распространители | отзывы | для загрузки | Mapa webu | общие условия | Защита данныx | Работать с нами | контакты
приглашение распространителя | корзина

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

Опыт лучших

Впечатления для каждого Программы для фирм и групп

Плановик

 
 

Chci zasílat newsletter

Po stopách Yettiho aneb zimní dobrodružná výprava v Beskydech

zobrazeno: 164921× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

категория: Адреналин и приключения, Адреналин и приключения, Спортивные и досуг, Для детей и школ, лыжи, Зимние виды деятельности, Все вкусы

Место: Čeladná, Česká republika, Frenštát pod Radhoštěm, Javorníky, Javorový vrch u Třince, Kunčice pod Ondřejníkem, Moravskoslezské Beskydy, Mosty u Jablunkova, Ostravice, Pustevny - Radhošť, Trojanovice, Valašské království, Velké Karlovice, Velký Javorník (Beskydy)

запрос

Plánujete kurz, teambuilding, firemní akci, program, výlet, dovolenou, zájezd do zimních Beskyd na Valašsko a chcete zažít dobrodružství, napětí, pobavit se a dát si i trochu do těla? Tak právě pro vás jsme připravili zimní dobrodružnou výpravu "Po stopách Yettiho!" Víte kdo to vlastně je a kde se schoval poté, co byl naposledy spatřen, když ho vyštvali z Himáláji?

Svědectví o existenci sněžného muže přicházela z celého světa. Od Spojených států, přes Kanadu, Aljašku, Mongolsko, Čínu až po vysokohorský Nepál. Odborníci ale otázku yetiho zpočátku nebrali příliš vážně - tvrzení dřevorubců, zlatokopů a osamělých horolezců brali spíše jako důsledek senzacechtivosti či velké opilecké představivosti. Jenže s postupem času přibývalo více důvěryhodnějších svědků. Neobvyklé stopy a tajemnou postavu spatřili například příslušníci proslulé Královské geografické společnosti Velké Británie, slavný pokořitel Mt. Everestu Sir Edmund Hillary nebo nejslavnější současný horolezec Reinhold Messner. Bylo také jejich vyprávění pouhým výmyslem? 

 

Варианты и цены:

Cenu výpravy můžete určit Vy a my Vám řekneme co jsme schopni pro Vás za ni udělat.Nebo nám napište do poptávkového formuláře Vaši představu a my Vám program naceníme dle Vašich přání a možností. Cena výpravy/kurzu/výletu/akce/programu/zájezdu se odvíjí od vybraných aktivit, počtu osob a době trvání celého programu. Umíme udělat programy na cenu  i na kvalitu!

Содержание программы:

Ve společnosti zkušeného týmu CK VK a našich prověřených partnerů, budete mít při výpravě po stopách Yettiho na výběr z celé řady zimních aktivit, které si budete moci vyzkoušet - lyžování, jízdy na běžkách, snowboardingu, skialpinismu či chůzi na sněžnicích, lezení na ledu, projíždku se psím spřežením či zimní turistiku nebo třeba zimní lov. Navíc Vám všechny tyto aktivity zpestříme svérázným valašským folklórem a humorem.

Výprava je standardně 3-denní a zahrnuje 2 přespání:

1. den:

 • Příjezd a ubytování v horské chatě, penzionu, hotelu dle vašeho výběru.Spolupracujeme se stovkami ubytovacích zařízení rúzných standartů, kvality a cenových úrovní.
 • Uvítání našim instruktorem a seznámení s programem výpravy a jeho upřesnění.

2. den:

 • Ráno po snídani sraz a příprava na výpravu.
 • Půjčení potřebného vybavení (lyžařské nebo skialpinistické sety, boty, sněžnice, běžky, hole apod.).
 • Dopoledne probíhají aktivity pod vedením zkušeného instruktora/instruktorky, dle vašeho výběru:
  • lyžování - carving, telemark apod.
  • snowboarding;
  • jízda na běžkách;
  • chůze na sněžnicích;
  • skialpinistický výlet;
  • ledolezení;

Při aktivitách si prověříme/prověříte co ve vás je a jak obtížnou výpravu zvládnete. Při organizaci výpravy spolupracujeme s vybranými lyžařskými instruktory, horskými vůdci či horskou službou v Beskydech. Výprava může probíhat jako výuka či zábava pro Vás, kteří si chcete jen hlavně odpočinout nebo jako "tréning", při kterém si dáte pořádně do těla.

 • Celodenní skipas-lístek na vleky (Skialpin Pustevny případně Radhošť);
 • Oběd ve stylové valašské kolibě na Pustevnách (Koliba Záryš, Libušín, Valaška nebo HH Radegast);
 • Výprava po stopách Yettiho - v úvahu připadá Radhošť, Čertův mlýn, Martiňák případně jiné místo, kde byly spatřeny Yettiho stopy. V průběhu výpravy bude nutné překonat řadu překážek a nástrah a návrat si musíte opravdu zasloužit... :-) Obvykle se vracíme večer zpět, ale fakultativně lze přespat v horských útulnách, na chatách nebo po předchozí dohodě ve sněhovém záhrabu. 
 • Večeře - zpravidla v místě ubytování nebo fakultativně venku v zimní přírodě. K jídlu budete mít  to, co si ulovíte, zasloužíte nebo najdete a uděláte na ohni - bramborové placky, špekáčky, kuřata apod.
 • Fakultativně v případě zájmu a podmínek Studium na fakultě pálení a slivovicových věd Valašské královské univerzity. Studium proběhne již po aktivitách poté co se převlečete a trochu odpočinete.
 • Fakultativně Pasování na občana Valašského království. Proběhne na závěr programu.

3. den: 

 • Snídaně a v případě přespání venku nebo mimo původní ubytování návrat na horskou chatu/do hotelu/penzionu.
 • Rozloučení.

 Reference a fotografie z již proběhlých akcí najdete zde.

 

Informace

Физическое состояние:

Doporučujeme přihlédnout k vašim fyzickým schopnostem. Zimní aktivity vyžadují alespoň průměrnou fyzickou kondici. Výpravu však vždy uzpůsobíme vašim schopnostem a přáním.

Общее время:

3 dny. Délku výpravy však vždy uzpůsobíme vašim potřebám a lze ji prodloužit i zkrátit.

Количество участников:

Výprava je určena pro jednotlice i skupiny zpravidla od 1 do 50 osob. Větší skupiny se rozdělují na týmy a Yettiho hledají jednotlivé týmy samostatně.

Зрители:

Vzhledem k charakteru programu je účast přátel či rodiny možná jen v určitých částech programu. Sami se nemusíte účastnit všeho a můžete být jen divákem.

Одежда, снаряжение:

Opravdu teplé a prodyšné sportovní oblečení, vhodné do zimy, čepice, rukavice, teplé ponožky, návleky, náhradní spodní prádlo, baťoh a v případě spaní venku i teplý spacák do -20 comfort a karimatku nebo lépe dvě. Veškeré technické vybavení nezbytné pro realizaci výpravy zajistíme my.

Сезон:

Sezóna trvá podle sněhových podmínek obvykle od 20. prosince do 25. března. V případě vhodných podmínek je možné výpravu realizovat i dříve nebo později.

Погода:

Realizace výpravy je závislá na klimatických a sněhových podmínkách. V případě špatných sněhových podmínek nebo za špatného počasí lze výpravu realizovat jen omezeně nebo vůbec.

Когда заказывать:

Obvykle alespoň 1 týden před realizací výpravy. Čím dříve, tím lépe. V urgentních případech jsme však schopni reagovat i do několika hodin.

Дополнительные услуги/ программы:

Jsme zvyklí dělat pro vás akce na klíč, od začátku až do konce. Ke zpracování pozvánek můžete využít služeb našeho grafického studia. V průběhu výpravy Vám zajistíme veškerou dopravu, fotografování, natáčení i ubytování. Po akci postprodukční zpracování vašich fotografií, videí. Jen nám dejte vědět o co byste měli zájem a nebudete litovat! 

Отзывы

Další balíčky

Šermířský program „Legenda o králi Artušovi“, NOVÝ ZÉLAND pro Rodiny s dětmi (Self/share drive), Ultimate Lysa hora with Mountain hotel Sepetna***, Fotografické a vyhlídkové lety s Royal Wallachian Squadron, Tarzaní lanové aktivity - studium lanových aktivit v Tarzánii, Šermířský program „Gotický pěší turnaj“, Boj podle scénáře - Painball, Zorbujeme ve dne v noci! , Ukázky dravých ptáků s výkladem, Výprava za Radegastovým pokladem pro firmy a skupiny, Javorové vítání slunce – noční dobrodružné výlety s průvodcem, Javorový na sněhu – zimní pobyty pro každého, Beskydské vrcholy v noci - noční túry v Beskydech, Ultimate Radhost region with Hotel Troyer**** in Trojanovice, Firemní program pod Trúbou s komfortním ubytováním u Holubů, Horolezectví - celodenní intenzivní kurz, Honba za Štramberským pokladem, Roztáhněte svá křídla - seznámení s paraglidingem, Ultimate Štramberk, OFFROAD jízda v legendární Toyota FJ Cruiser, Javorový 24/7 - 24 hodin zážiků pro 7 smyslů, Štramberská hradní akademie s ubytováním pod Štramberskou Trúbou, Dakar Tatra&Subaru ride na polygonu Tatra Kopřivnice, Noční výstup na Lysou horu (Královna Beskyd v noci), To NEJ z muzea v Bruntále - Hrad Sovinec, Zámek Bruntál, Kosárna Karlovice, Javorové kouzlo horské cyklistiky – výlety na horských kolech s průvodcem, Zimní dobrodružství ve Valašském království aneb TO NEJ ze zimních aktivit, Ultimate Kopřivnice - excursion into the foothills of Beskydy Mountains, Projížďky na čtyřkolkách pro skupiny (Quad-bike riding), AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Dětská narozeninová párty, Královský program pod Trúbou s luxusním ubytováním, NEW ZEALAND - PHOTO EXPEDITION (Self/share drive), Horské zimní manévry - aneb „Javorový muž a žena“ - zábavně dobrodružný zimní program na Javorovém, Křest sněhem na Pustevnách - jednodenní kurz zimních aktivit, Hry Valašské královské univerzity - Valachyjáda, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, На охоту в средневековье, Motokáry - jízdy na motokárách v Beskydech, Zábavný program nejen s golfem v podhradí i na hradě Hukvaldy, Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě, Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, Javorový zimní přechod na sněžnicích s průvodcem, , Быстрые колеса, Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, Top sights from the Nový Jičín museum, Den v dakarském bivaku, , Loprais Tatra Team – DAKAR RIDE jen pro Vás!, Jízda na poníkovi pro děti, Psí spřežení - mushing pro děti, Chůze na sněžnicích - pro začátečníky i pokročilé, Firemní program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, Javorový pro děti - hry a programy pro děti, Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, Skijoring s husky, Javorový in english, Javorový in Deutsch - jazykové kurzy na Javorovém, Тарзания, Dobrodružství od západu do východu slunce - noční turistika v Beskydech, Mobilní lanové centrum - lanové atrakce, Ledolezení, Večerní zábava s programem TITANIC, NOVÝ ZÉLAND - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Šermířská pohádka, NEW ZEALAND - WHALE WATCH KAIKOURA , Aquashow - aquazorbing show, Exciting group studies at the Wallachian Royal University, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, Mushing, Livecooking, , Эмиграция в Валашские Королевство, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, Aquazorbing všemi způsoby , AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, HOOBBITON (HOBITÍN) - exkurze do říše fantazie, Pohádky trochu jinak - pro děti i pro dospělé, Casino Royale, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Cesty nejen za vínem do Svobodné republiky Kraví hora, Stramberk ultimate experiences with Roubenka hotel***

Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář

 
 
 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Proč s námi

Хотите провести свободное время интересно, отдо¬хнуть и при этом получить новые впечатления или научиться чему-нибудь новому?
Проживите хотя бы один день с нами!
Время полное впечатлений и эмоций мы красиво упаковали в Короба впечатлений.
Мы уверены, каждый из вас выберет то, что подходит по душе и настроению, по возрасту и физическим возможностям.

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Забытый пароль
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2017 - Валашское королевство ® - Короба впечатлений

Tvorba www - Neofema s.r.o.