čeština English Deutsch Polski Русский

Eshop Loty Królestwo Wołochów New Zealand

o nas | korzystanie z pakietu | sprzedający | referencje | pobierz | Sitemap | ogólne warunki | Ochrona danych osobowych | Współpracujcie z nami | kontakt
zgłoszenie sprzedawcy | koszyk

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

PRZEŻYJ TO NAJ

Pakiety wrażeń dla każdego Programy dla firm i grup

Organizator

 
 

Subskrybuj do newslettera

Indywidualnie i grupy » Programy rozrywkowe » Programy plenerowe » Javorový pro děti - hry a programy pro děti

Javorový pro děti - hry a programy pro děti

zobrazeno: 92507× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

kategoria: Programy plenerowe, Programy plenerowe, Sport i rozrywka, Dla dzieci i szkoły

Miejsce: Javorový vrch u Třince, Moravskoslezské Beskydy

Popyt

Nevíte kam na rodinnou dovolenou? Plánujete školní výlet, akci a nechcete, aby se Vaše děti nudily? Chcete dát dětem nezapomenutelné zážitky v příjemném prostředí, na zdravém vzduchu v Beskydech? Programy s názvem Javorový pro děti jsou právě pro Vás.

Javorový vrch nabízí široké sportovní vyžití jak v létě, tak v zimě. Od turistiky, cykloturistiky nebo vyjížděk na koních a ponících přes lyžařskou školu na mírném či obtížnějším svahu a organizované výlety na sněžnicích po hřebenu.

Záleží pouze na Vás, kterou aktivitu si vyberete a zdali strávíte na Javorovém prosluněné letní odpoledne nebo lednový týden plný lyžování a výletů po zasněžených kopcích Beskyd. Chata na Javorovém Vám vždy poskytne zázemí pro Vaši dovolenou, školní výlet nebo pobyt v přírodě.

 

Warianty i ceny:

Cenu si můžete určit Vy a my Vám řekneme co jsme schopni pro Vás za ni udělat. Nebo nám napište do poptávkového formuláře Vaši představu a my Vám program naceníme dle Vašich přání a možností. Cena programu/pobytu/zájezdu se odvíjí od vybraných aktivit, počtu osob a době trvání. Umíme udělat programy na cenu  i na kvalitu!

Zawartość pakietu:

Turistika se zkušeným průvodcem, doplněná výkladem o přírodě či historii Javorového vrchu. Společně vybereme obtížnost a délku trasy a vydáme se na túru. K dispozici máme například následující varianty:

  • Můžeme se vydat od chaty na Javorovém mírným stoupáním k vrcholu, pokračovat pod Javorovým na Šindelnou, poté traverzovat pod vrcholem Smrčina ke Kalužnému a následně sejít do doliny Pod Ostrým, odkud vystoupáme zpět k chatě.
  • Pro kratší výpravu můžeme sejít na Gutské rozcestí a pohodovou chůzí dojít do Gutského sedla odkud vystoupáme po žluté turistické značce pod vrchol Javorový a budeme pokračovat po modré nahoru a zpět k chatě.
  • Cykloturistika. Trasy a jejich obtížnost přizpůsobíme Vašim požadavkům. Vyzvedneme Vás na domluveném místě, nasadíme přilby a sedneme do sedla. Celou trasu Vás povede zkušený instruktor.
  • Vyjížďky na koních a ponících přírodou a stezkami v okolí Javorového vrchu.
  • Zorganizujeme naučné programy a zážitkové hry pro děti, kde si mohou vyzkoušet své znalosti a dovednosti prakticky. Vše je pod dohledem zkušených pedagogů, kteří se soustředí a směřují programy k rozvoji týmového ducha, znalostí a dovedností hrou a zábavou.
  • Ubytování a stravování v útulném prostředí Chaty na Javorovém.

Večer na chatě připravíme posezení. Pokud bude hezky, můžeme si opéct buřta venku pod hvězdami a zazpíváme táborové písničky za doprovodu kytary.

  • Můžeme zorganizovat jazykový kurz s akreditovaným lektorem, který přizpůsobíme Vašim požadavkům a úrovni znalosti jazyka.
  • Zorganizujeme stezku odvahy pro děti stezku odvahy. V noci půjdeme lesem za doprovodu různých strašidel a stvoření.
  • Zajistíme dopravu na místo a zpět. Zařídíme autobus nebo minibus, vyzvedneme Vás kdekoliv v Evropě a dopravíme právě na Javorový vrch.
  • Při realizaci programu zajistíme foto a videodokumentaci, kterou následně zpracuje naše grafické studio a předá Vám na CD, DVD nebo jiném nosiči.
 

Informacje

Warunki fizyczne: Program přizpůsobíme Vašim požadavkům. Obtížnost i druh sportovních aktivit vybereme společně. Každý si určitě přijde na své. K dispozici máme sportovní aktivity, zábavné, společenské hry i opékání buřtů. Ke konkrétním sportovním aktivitám, které vyžadují určité tělesné předpoklady, Vám informace sdělíme na základě Vaší poptávky.
Czas trwania: Celkový čas záleží prakticky plně tom jakou dobu byste rádi Javorovému vrchu věnovali, můžeme zorganizovat program na pár hodin, stejně tak i na týden.
Ilość uczestników: Počet účastníků programů pro děti je limitován pouze zvoleným programem a kapacitami chaty, to znamená 75 osob na dvou až šestilůžkových pokojích. Čím dřív program objednáte, tím je větší pravděpodobnost volných kapacit.
Widzowie: Záleží na délce a obsahu programu. Přítomnost diváků doporučujeme předem konzultovat. Určitě můžete fotit, natáčet nebo jinak dokumentovat zážitky na Javorovém vrchu.
Ubranie, wyposażenie: Oblečení a vybavení je nutno přizpůsobit ročnímu období, aktuálnímu počasí a aktivitám v programu. Pamatujte, že počasí na horách se může kdykoliv změnit. V případě zvláštních požadavků na vybavení u některých aktivit, jsme schopni potřebné vybavení zajistit!
Sezon: Celoročně. Pouze některé aktivity jako lyžování, cykloturistika a podobně jsou závislé na počasí.
Pogoda: Dobré počasí bohužel zajistit neumíme, ale vždy budeme mít záložní variantu v případě nepřízně počasí.
Kiedy zamawiać: Doporučujeme objednávat minimálně dva týdny před akcí z důvodu kapacity areálu a programu samotného. Čím dříve si programu objednáte, tím širší máte možnosti různých aktivit. Vždy se budeme snažit udělat maximum pro Vaši spokojenost.
Programy i usługi uzupełniające:

Program můžete spojit s jedním z dalších programů na Javorovém vrchu. Rádi Vám připravíme program na míru. Zorganizujeme soutěže, do kterých poskytneme zajímavé ceny. Vše nafotíme a zdokumentujeme.

Referencje

Więcej pakietów

Javorové vítání slunce – noční dobrodružné výlety s průvodcem, , Aquashow - aquazorbing show, , , Zorbujeme ve dne v noci! , Program firmowy pod wieżą Truba z zakwaterowaniem w stylowych drewnianych domach., Program dla firm pod wieżą Truba, To naj z Koprzywnicy - wycieczka do podnóża Beskidów, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Javorové kouzlo horské cyklistiky – výlety na horských kolech s průvodcem, Šermířský program „Gotický pěší turnaj“, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém, Noční výstup na Lysou horu (Královna Beskyd v noci), To naj z Trojanowic - wycieczka do Beskidów z programem, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, Šermířský program „Legenda o králi Artušovi“, Křest sněhem na Pustevnách - jednodenní kurz zimních aktivit, Przygoda zima w Wołoskim Królestwie lub najlepszy działalności zimowe, NEW ZEALAND - WHALE WATCH KAIKOURA , Javorový 24/7 - 24 hodin zážiků pro 7 smyslů, Javorový zimní přechod na sněžnicích s průvodcem, Dětská narozeninová párty, Ledolezení, NEW ZEALAND - DOLPHIN ENCOUNTER, , Horolezectví - celodenní intenzivní kurz, Przygoda zima w Beskidach, Program animacyjny nie tylko do gry w golfa wokół zamku Hukvaldy, Mobilní lanové centrum - lanové atrakce, Jízda na poníkovi pro děti, Programy a vystoupení s dravci a ukázky sokolnictví, NOVÝ ZÉLAND pro Rodiny s dětmi (Self/share drive), To naj z Sztramberka z noclegiem w hotelu Roubenka***, Tarzaní lanové aktivity - studium lanových aktivit v Tarzánii, Horské zimní manévry - aneb „Javorový muž a žena“ - zábavně dobrodružný zimní program na Javorovém, Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, Ukázky dravých ptáků s výkladem, To naj spod Radhosta w hotelu Troyer**** w Trojanowicach, Štramberská hradní akademie pro děti, Pohádky trochu jinak - pro děti i pro dospělé, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, HOOBBITON (HOBITÍN) - exkurze do říše fantazie, Beskydské vrcholy v noci - noční túry v Beskydech, Javorový in english, Javorový in Deutsch - jazykové kurzy na Javorovém, To naj z Sztramberka, Pogoń za Sztramberskim skarbem, AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, To NEJ z muzea v Bruntále - Hrad Sovinec, Zámek Bruntál, Kosárna Karlovice, Zostań łowcą albo polowanie niczym w średniowieczu, Dobrodružství od západu do východu slunce - noční turistika v Beskydech, Emigracja do Królestwa Wołoskiego, Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, New Zealand - Abel Tasman Experience, Tarzania, Wydział Gier Wołoskich UKW, Fotografické a vyhlídkové lety s Royal Wallachian Squadron, NEW ZEALAND - PHOTO EXPEDITION (Self/share drive), Rozpiąć swoje skrzydła – wstęp do paralotniarstwa, To naj spod Łysej góry w górskim hotelu Sepetna***, Aquazorbing všemi způsoby

Nieodpowiedni pakiet oferowany? Potrzebujesz zakwaterowania lub inne usługi? Napisz do nas!
 
 
 

Kalendarz

 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 
 
 
 

Dlaczego z nami

Chcecie swój wolny czas przeżyć ciekawie a na dodatek czegoś się dowiedzieć?

Spędźcie choć jeden dzień w Królestwie Wołoszczyzny Morawskiej!

Czas pełen doznań, emocji i wrażeń spakowaliśmy w tematyczne „pakiety wrażeń“.

Jesteśmy przekonani, że każdy z Was wybierze to, co najbardziej odpowiada jego naturze, zainteresowaniom, nastrojowi, wiekowi i warunkom fizycznym.

Klient:

Nazwa użytkownika (e-mail):

Password:


Zapomniane hasło
Rejestracja Nowy klient
 

© Copyright 1997-2020 - Królestwo Wołoszczyzny Morawskiej ® - Pakiety Wrażeń

Tvorba www - Neofema s.r.o.