čeština English Deutsch Polski Русский

Eshop Loty Królestwo Wołochów New Zealand

o nas | korzystanie z pakietu | sprzedający | referencje | pobierz | Sitemap | ogólne warunki | Ochrona danych osobowych | Współpracujcie z nami | kontakt
zgłoszenie sprzedawcy | koszyk

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

PRZEŻYJ TO NAJ

Pakiety wrażeń dla każdego Programy dla firm i grup

Organizator

 
 

Subskrybuj do newslettera

Przygoda zima w Beskidach

zobrazeno: 153875× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

kategoria: Adrenaliny i przygody, Adrenaliny i przygody, Sport i rozrywka, Dla dzieci i szkoły, Narciarstwo, Zimowe aktywności, Wycieczki wszystkich smaków

Miejsce: Čeladná, Česká republika, Frenštát pod Radhoštěm, Javorníky, Javorový vrch u Třince, Kunčice pod Ondřejníkem, Moravskoslezské Beskydy, Mosty u Jablunkova, Ostravice, Pustevny - Radhošť, Trojanovice, Valašské království, Velké Karlovice, Velký Javorník (Beskydy)

Popyt

Plánujete kurz, teambuilding, firemní akci, program, výlet, dovolenou, zájezd do zimních Beskyd na Valašsko a chcete zažít dobrodružství, napětí, pobavit se a dát si i trochu do těla? Tak právě pro vás jsme připravili zimní dobrodružnou výpravu "Po stopách Yettiho!" Víte kdo to vlastně je a kde se schoval poté, co byl naposledy spatřen, když ho vyštvali z Himáláji?

Svědectví o existenci sněžného muže přicházela z celého světa. Od Spojených států, přes Kanadu, Aljašku, Mongolsko, Čínu až po vysokohorský Nepál. Odborníci ale otázku yetiho zpočátku nebrali příliš vážně - tvrzení dřevorubců, zlatokopů a osamělých horolezců brali spíše jako důsledek senzacechtivosti či velké opilecké představivosti. Jenže s postupem času přibývalo více důvěryhodnějších svědků. Neobvyklé stopy a tajemnou postavu spatřili například příslušníci proslulé Královské geografické společnosti Velké Británie, slavný pokořitel Mt. Everestu Sir Edmund Hillary nebo nejslavnější současný horolezec Reinhold Messner. Bylo také jejich vyprávění pouhým výmyslem? 

 

Warianty i ceny:

Cenu výpravy můžete určit Vy a my Vám řekneme co jsme schopni pro Vás za ni udělat.Nebo nám napište do poptávkového formuláře Vaši představu a my Vám program naceníme dle Vašich přání a možností. Cena výpravy/kurzu/výletu/akce/programu/zájezdu se odvíjí od vybraných aktivit, počtu osob a době trvání celého programu. Umíme udělat programy na cenu  i na kvalitu!

Zawartość pakietu:

Ve společnosti zkušeného týmu CK VK a našich prověřených partnerů, budete mít při výpravě po stopách Yettiho na výběr z celé řady zimních aktivit, které si budete moci vyzkoušet - lyžování, jízdy na běžkách, snowboardingu, skialpinismu či chůzi na sněžnicích, lezení na ledu, projíždku se psím spřežením či zimní turistiku nebo třeba zimní lov. Navíc Vám všechny tyto aktivity zpestříme svérázným valašským folklórem a humorem.

Výprava je standardně 3-denní a zahrnuje 2 přespání:

1. den:

 • Příjezd a ubytování v horské chatě, penzionu, hotelu dle vašeho výběru.Spolupracujeme se stovkami ubytovacích zařízení rúzných standartů, kvality a cenových úrovní.
 • Uvítání našim instruktorem a seznámení s programem výpravy a jeho upřesnění.

2. den:

 • Ráno po snídani sraz a příprava na výpravu.
 • Půjčení potřebného vybavení (lyžařské nebo skialpinistické sety, boty, sněžnice, běžky, hole apod.).
 • Dopoledne probíhají aktivity pod vedením zkušeného instruktora/instruktorky, dle vašeho výběru:
  • lyžování - carving, telemark apod.
  • snowboarding;
  • jízda na běžkách;
  • chůze na sněžnicích;
  • skialpinistický výlet;
  • ledolezení;

Při aktivitách si prověříme/prověříte co ve vás je a jak obtížnou výpravu zvládnete. Při organizaci výpravy spolupracujeme s vybranými lyžařskými instruktory, horskými vůdci či horskou službou v Beskydech. Výprava může probíhat jako výuka či zábava pro Vás, kteří si chcete jen hlavně odpočinout nebo jako "tréning", při kterém si dáte pořádně do těla.

 • Celodenní skipas-lístek na vleky (Skialpin Pustevny případně Radhošť);
 • Oběd ve stylové valašské kolibě na Pustevnách (Koliba Záryš, Libušín, Valaška nebo HH Radegast);
 • Výprava po stopách Yettiho - v úvahu připadá Radhošť, Čertův mlýn, Martiňák případně jiné místo, kde byly spatřeny Yettiho stopy. V průběhu výpravy bude nutné překonat řadu překážek a nástrah a návrat si musíte opravdu zasloužit... :-) Obvykle se vracíme večer zpět, ale fakultativně lze přespat v horských útulnách, na chatách nebo po předchozí dohodě ve sněhovém záhrabu. 
 • Večeře - zpravidla v místě ubytování nebo fakultativně venku v zimní přírodě. K jídlu budete mít  to, co si ulovíte, zasloužíte nebo najdete a uděláte na ohni - bramborové placky, špekáčky, kuřata apod.
 • Fakultativně v případě zájmu a podmínek Studium na fakultě pálení a slivovicových věd Valašské královské univerzity. Studium proběhne již po aktivitách poté co se převlečete a trochu odpočinete.
 • Fakultativně Pasování na občana Valašského království. Proběhne na závěr programu.

3. den: 

 • Snídaně a v případě přespání venku nebo mimo původní ubytování návrat na horskou chatu/do hotelu/penzionu.
 • Rozloučení.

 Reference a fotografie z již proběhlých akcí najdete zde.

 

Informacje

Warunki fizyczne:

Doporučujeme přihlédnout k vašim fyzickým schopnostem. Zimní aktivity vyžadují alespoň průměrnou fyzickou kondici. Výpravu však vždy uzpůsobíme vašim schopnostem a přáním.

Czas trwania:

3 dny. Délku výpravy však vždy uzpůsobíme vašim potřebám a lze ji prodloužit i zkrátit.

Ilość uczestników:

Výprava je určena pro jednotlice i skupiny zpravidla od 1 do 50 osob. Větší skupiny se rozdělují na týmy a Yettiho hledají jednotlivé týmy samostatně.

Widzowie:

Vzhledem k charakteru programu je účast přátel či rodiny možná jen v určitých částech programu. Sami se nemusíte účastnit všeho a můžete být jen divákem.

Ubranie, wyposażenie:

Opravdu teplé a prodyšné sportovní oblečení, vhodné do zimy, čepice, rukavice, teplé ponožky, návleky, náhradní spodní prádlo, baťoh a v případě spaní venku i teplý spacák do -20 comfort a karimatku nebo lépe dvě. Veškeré technické vybavení nezbytné pro realizaci výpravy zajistíme my.

Sezon:

Sezóna trvá podle sněhových podmínek obvykle od 20. prosince do 25. března. V případě vhodných podmínek je možné výpravu realizovat i dříve nebo později.

Pogoda:

Realizace výpravy je závislá na klimatických a sněhových podmínkách. V případě špatných sněhových podmínek nebo za špatného počasí lze výpravu realizovat jen omezeně nebo vůbec.

Kiedy zamawiać:

Obvykle alespoň 1 týden před realizací výpravy. Čím dříve, tím lépe. V urgentních případech jsme však schopni reagovat i do několika hodin.

Programy i usługi uzupełniające:

Jsme zvyklí dělat pro vás akce na klíč, od začátku až do konce. Ke zpracování pozvánek můžete využít služeb našeho grafického studia. V průběhu výpravy Vám zajistíme veškerou dopravu, fotografování, natáčení i ubytování. Po akci postprodukční zpracování vašich fotografií, videí. Jen nám dejte vědět o co byste měli zájem a nebudete litovat! 

Referencje

Więcej pakietów

Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, NOVÝ ZÉLAND pro Rodiny s dětmi (Self/share drive), Wydział Gier Wołoskich UKW, To naj z Koprzywnicy - wycieczka do podnóża Beskidów, New Zealand Cruises&Experiences - MILFORD SOUND, Sztramberska akademia zamkowa z zakwaterowaniem pod Sztramberską Trubą, Fotografické a vyhlídkové lety s Royal Wallachian Squadron, Naj z Musea NOWOJICZIŃSKA (NOVOJIČÍNSKA), Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, Javorový zimní přechod na sněžnicích s průvodcem, , Dakar Tatra&Subaru ride na polygonu Tatra Kopřivnice, Horské zimní manévry - aneb „Javorový muž a žena“ - zábavně dobrodružný zimní program na Javorovém, Jazda życia – szkoła pasażera, , Javorový zimní den plný zážitků, To naj z Sztramberka z noclegiem w hotelu Roubenka***, Program animacyjny nie tylko do gry w golfa wokół zamku Hukvaldy, Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, Křest sněhem na Pustevnách - jednodenní kurz zimních aktivit, Večerní zábava s programem TITANIC, To naj z Trojanowic - wycieczka do Beskidów z programem, Dětská narozeninová párty, Mobilní lanové centrum - lanové atrakce, AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, Casino Royale, OFFROAD jízda v legendární Toyota FJ Cruiser, Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, Javorové kouzlo horské cyklistiky – výlety na horských kolech s průvodcem, Szybkie koła, Livecooking, Jízda na poníkovi pro děti, Przygoda zima w Wołoskim Królestwie lub najlepszy działalności zimowe, Chůze na sněžnicích - pro začátečníky i pokročilé, Horolezectví - celodenní intenzivní kurz, Program dla firm pod wieżą Truba, Pohádky trochu jinak - pro děti i pro dospělé, NEW ZEALAND - WHALE WATCH KAIKOURA , Výprava za Radegastovým pokladem pro firmy a skupiny, Štramberská hradní akademie pro děti, Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém, Cesty nejen za vínem do Svobodné republiky Kraví hora, Zorbujeme ve dne v noci! , To naj spod Łysej góry w górskim hotelu Sepetna***, , Program firmowy pod wieżą Truba z zakwaterowaniem w stylowych drewnianych domach., Ekscytujące studia na Wołoskim Uniwersytecie dla grup, To naj spod Radhosta w hotelu Troyer**** w Trojanowicach, Koloběžky, kola a lana pro celou rodinu - Pustevny, To naj z Sztramberka, Šermířská pohádka, Javorový in english, Javorový in Deutsch - jazykové kurzy na Javorovém, Programy a vystoupení s dravci a ukázky sokolnictví, Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě, Program dla firm pod Trubą z komfortowym zakwaterowaniem u Holubu, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, Mushing, Boj podle scénáře - Painball, Dobrodružství od západu do východu slunce - noční turistika v Beskydech, Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!, Ledolezení, Zostań łowcą albo polowanie niczym w średniowieczu, New Zealand Cruises&Experiences - MILFORD SOUND, Rozpiąć swoje skrzydła – wstęp do paralotniarstwa, Aquazorbing všemi způsoby , NEW ZEALAND - DOLPHIN ENCOUNTER, Šermířský program „Gotický pěší turnaj“, Ukázky dravých ptáků s výkladem, Motokáry - jízdy na motokárách v Beskydech, Javorové vítání slunce – noční dobrodružné výlety s průvodcem, Pogoń za Sztramberskim skarbem, Javorový 24/7 - 24 hodin zážiků pro 7 smyslů, Noční výstup na Lysou horu (Královna Beskyd v noci), Aquashow - aquazorbing show, Tarzania, Projížďky na čtyřkolkách pro skupiny (Quad-bike riding), NEW ZEALAND - PHOTO EXPEDITION (Self/share drive), Zimní - nejen lyžařské - závody na Javorovém, Tarzaní lanové aktivity - studium lanových aktivit v Tarzánii, Javorový na sněhu – zimní pobyty pro každého, Beskydské vrcholy v noci - noční túry v Beskydech, Loprais Tatra Team – Dakar Ride tylko dla Ciebie, Psí spřežení - mushing pro děti

Nieodpowiedni pakiet oferowany? Potrzebujesz zakwaterowania lub inne usługi? Napisz do nas!
 
 
 

Kalendarz

 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Dlaczego z nami

Chcecie swój wolny czas przeżyć ciekawie a na dodatek czegoś się dowiedzieć?

Spędźcie choć jeden dzień w Królestwie Wołoszczyzny Morawskiej!

Czas pełen doznań, emocji i wrażeń spakowaliśmy w tematyczne „pakiety wrażeń“.

Jesteśmy przekonani, że każdy z Was wybierze to, co najbardziej odpowiada jego naturze, zainteresowaniom, nastrojowi, wiekowi i warunkom fizycznym.

Klient:

Nazwa użytkownika (e-mail):

Password:


Zapomniane hasło
Rejestracja Nowy klient
 

© Copyright 1997-2017 - Królestwo Wołoszczyzny Morawskiej ® - Pakiety Wrażeń

Tvorba www - Neofema s.r.o.