čeština English Deutsch Polski Русский

Eshop Loty Królestwo Wołochów New Zealand

o nas | korzystanie z pakietu | sprzedający | referencje | pobierz | Sitemap | ogólne warunki | Ochrona danych osobowych | Współpracujcie z nami | kontakt
zgłoszenie sprzedawcy | koszyk

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

PRZEŻYJ TO NAJ

Pakiety wrażeń dla każdego Programy dla firm i grup

Organizator

 
 

Subskrybuj do newslettera

Przygoda zima w Beskidach

zobrazeno: 164929× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

kategoria: Adrenaliny i przygody, Adrenaliny i przygody, Sport i rozrywka, Dla dzieci i szkoły, Narciarstwo, Zimowe aktywności, Wycieczki wszystkich smaków

Miejsce: Čeladná, Česká republika, Frenštát pod Radhoštěm, Javorníky, Javorový vrch u Třince, Kunčice pod Ondřejníkem, Moravskoslezské Beskydy, Mosty u Jablunkova, Ostravice, Pustevny - Radhošť, Trojanovice, Valašské království, Velké Karlovice, Velký Javorník (Beskydy)

Popyt

Plánujete kurz, teambuilding, firemní akci, program, výlet, dovolenou, zájezd do zimních Beskyd na Valašsko a chcete zažít dobrodružství, napětí, pobavit se a dát si i trochu do těla? Tak právě pro vás jsme připravili zimní dobrodružnou výpravu "Po stopách Yettiho!" Víte kdo to vlastně je a kde se schoval poté, co byl naposledy spatřen, když ho vyštvali z Himáláji?

Svědectví o existenci sněžného muže přicházela z celého světa. Od Spojených států, přes Kanadu, Aljašku, Mongolsko, Čínu až po vysokohorský Nepál. Odborníci ale otázku yetiho zpočátku nebrali příliš vážně - tvrzení dřevorubců, zlatokopů a osamělých horolezců brali spíše jako důsledek senzacechtivosti či velké opilecké představivosti. Jenže s postupem času přibývalo více důvěryhodnějších svědků. Neobvyklé stopy a tajemnou postavu spatřili například příslušníci proslulé Královské geografické společnosti Velké Británie, slavný pokořitel Mt. Everestu Sir Edmund Hillary nebo nejslavnější současný horolezec Reinhold Messner. Bylo také jejich vyprávění pouhým výmyslem? 

 

Warianty i ceny:

Cenu výpravy můžete určit Vy a my Vám řekneme co jsme schopni pro Vás za ni udělat.Nebo nám napište do poptávkového formuláře Vaši představu a my Vám program naceníme dle Vašich přání a možností. Cena výpravy/kurzu/výletu/akce/programu/zájezdu se odvíjí od vybraných aktivit, počtu osob a době trvání celého programu. Umíme udělat programy na cenu  i na kvalitu!

Zawartość pakietu:

Ve společnosti zkušeného týmu CK VK a našich prověřených partnerů, budete mít při výpravě po stopách Yettiho na výběr z celé řady zimních aktivit, které si budete moci vyzkoušet - lyžování, jízdy na běžkách, snowboardingu, skialpinismu či chůzi na sněžnicích, lezení na ledu, projíždku se psím spřežením či zimní turistiku nebo třeba zimní lov. Navíc Vám všechny tyto aktivity zpestříme svérázným valašským folklórem a humorem.

Výprava je standardně 3-denní a zahrnuje 2 přespání:

1. den:

 • Příjezd a ubytování v horské chatě, penzionu, hotelu dle vašeho výběru.Spolupracujeme se stovkami ubytovacích zařízení rúzných standartů, kvality a cenových úrovní.
 • Uvítání našim instruktorem a seznámení s programem výpravy a jeho upřesnění.

2. den:

 • Ráno po snídani sraz a příprava na výpravu.
 • Půjčení potřebného vybavení (lyžařské nebo skialpinistické sety, boty, sněžnice, běžky, hole apod.).
 • Dopoledne probíhají aktivity pod vedením zkušeného instruktora/instruktorky, dle vašeho výběru:
  • lyžování - carving, telemark apod.
  • snowboarding;
  • jízda na běžkách;
  • chůze na sněžnicích;
  • skialpinistický výlet;
  • ledolezení;

Při aktivitách si prověříme/prověříte co ve vás je a jak obtížnou výpravu zvládnete. Při organizaci výpravy spolupracujeme s vybranými lyžařskými instruktory, horskými vůdci či horskou službou v Beskydech. Výprava může probíhat jako výuka či zábava pro Vás, kteří si chcete jen hlavně odpočinout nebo jako "tréning", při kterém si dáte pořádně do těla.

 • Celodenní skipas-lístek na vleky (Skialpin Pustevny případně Radhošť);
 • Oběd ve stylové valašské kolibě na Pustevnách (Koliba Záryš, Libušín, Valaška nebo HH Radegast);
 • Výprava po stopách Yettiho - v úvahu připadá Radhošť, Čertův mlýn, Martiňák případně jiné místo, kde byly spatřeny Yettiho stopy. V průběhu výpravy bude nutné překonat řadu překážek a nástrah a návrat si musíte opravdu zasloužit... :-) Obvykle se vracíme večer zpět, ale fakultativně lze přespat v horských útulnách, na chatách nebo po předchozí dohodě ve sněhovém záhrabu. 
 • Večeře - zpravidla v místě ubytování nebo fakultativně venku v zimní přírodě. K jídlu budete mít  to, co si ulovíte, zasloužíte nebo najdete a uděláte na ohni - bramborové placky, špekáčky, kuřata apod.
 • Fakultativně v případě zájmu a podmínek Studium na fakultě pálení a slivovicových věd Valašské královské univerzity. Studium proběhne již po aktivitách poté co se převlečete a trochu odpočinete.
 • Fakultativně Pasování na občana Valašského království. Proběhne na závěr programu.

3. den: 

 • Snídaně a v případě přespání venku nebo mimo původní ubytování návrat na horskou chatu/do hotelu/penzionu.
 • Rozloučení.

 Reference a fotografie z již proběhlých akcí najdete zde.

 

Informacje

Warunki fizyczne:

Doporučujeme přihlédnout k vašim fyzickým schopnostem. Zimní aktivity vyžadují alespoň průměrnou fyzickou kondici. Výpravu však vždy uzpůsobíme vašim schopnostem a přáním.

Czas trwania:

3 dny. Délku výpravy však vždy uzpůsobíme vašim potřebám a lze ji prodloužit i zkrátit.

Ilość uczestników:

Výprava je určena pro jednotlice i skupiny zpravidla od 1 do 50 osob. Větší skupiny se rozdělují na týmy a Yettiho hledají jednotlivé týmy samostatně.

Widzowie:

Vzhledem k charakteru programu je účast přátel či rodiny možná jen v určitých částech programu. Sami se nemusíte účastnit všeho a můžete být jen divákem.

Ubranie, wyposażenie:

Opravdu teplé a prodyšné sportovní oblečení, vhodné do zimy, čepice, rukavice, teplé ponožky, návleky, náhradní spodní prádlo, baťoh a v případě spaní venku i teplý spacák do -20 comfort a karimatku nebo lépe dvě. Veškeré technické vybavení nezbytné pro realizaci výpravy zajistíme my.

Sezon:

Sezóna trvá podle sněhových podmínek obvykle od 20. prosince do 25. března. V případě vhodných podmínek je možné výpravu realizovat i dříve nebo později.

Pogoda:

Realizace výpravy je závislá na klimatických a sněhových podmínkách. V případě špatných sněhových podmínek nebo za špatného počasí lze výpravu realizovat jen omezeně nebo vůbec.

Kiedy zamawiać:

Obvykle alespoň 1 týden před realizací výpravy. Čím dříve, tím lépe. V urgentních případech jsme však schopni reagovat i do několika hodin.

Programy i usługi uzupełniające:

Jsme zvyklí dělat pro vás akce na klíč, od začátku až do konce. Ke zpracování pozvánek můžete využít služeb našeho grafického studia. V průběhu výpravy Vám zajistíme veškerou dopravu, fotografování, natáčení i ubytování. Po akci postprodukční zpracování vašich fotografií, videí. Jen nám dejte vědět o co byste měli zájem a nebudete litovat! 

Referencje

Więcej pakietów

Tarzania, AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Šermířský program „Legenda o králi Artušovi“, Jazda życia – szkoła pasażera, Zostań łowcą albo polowanie niczym w średniowieczu, Koloběžky, kola a lana pro celou rodinu - Pustevny, New Zealand Cruises&Experiences - MILFORD SOUND, Javorový zimní přechod na sněžnicích s průvodcem, Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!, Horské zimní manévry - aneb „Javorový muž a žena“ - zábavně dobrodružný zimní program na Javorovém, , Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, To naj z Sztramberka z noclegiem w hotelu Roubenka***, Beskydské vrcholy v noci - noční túry v Beskydech, Ledolezení, Projížďky na čtyřkolkách pro skupiny (Quad-bike riding), Loprais Tatra Team – Dakar Ride tylko dla Ciebie, Javorový 24/7 - 24 hodin zážiků pro 7 smyslů, Javorový in english, Javorový in Deutsch - jazykové kurzy na Javorovém, Casino Royale, Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, HOOBBITON (HOBITÍN) - exkurze do říše fantazie, Emigracja do Królestwa Wołoskiego, Pogoń za Sztramberskim skarbem, Motokáry - jízdy na motokárách v Beskydech, Sztramberska akademia zamkowa z zakwaterowaniem pod Sztramberską Trubą, Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Pohádky trochu jinak - pro děti i pro dospělé, , Javorové vítání slunce – noční dobrodružné výlety s průvodcem, Ukázky dravých ptáků s výkladem, , Szybkie koła, Zorbujeme ve dne v noci! , Javorový na sněhu – zimní pobyty pro každého, Javorové kouzlo horské cyklistiky – výlety na horských kolech s průvodcem, Jízda na poníkovi pro děti, Horolezectví - celodenní intenzivní kurz, Zimní - nejen lyžařské - závody na Javorovém, Javorový zimní den plný zážitků, NEW ZEALAND - DOLPHIN ENCOUNTER, Rozpiąć swoje skrzydła – wstęp do paralotniarstwa, Aquashow - aquazorbing show, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, Cesty nejen za vínem do Svobodné republiky Kraví hora, Przygoda zima w Wołoskim Królestwie lub najlepszy działalności zimowe, To naj spod Radhosta w hotelu Troyer**** w Trojanowicach, Program firmowy pod wieżą Truba z zakwaterowaniem w stylowych drewnianych domach., NOVÝ ZÉLAND pro Rodiny s dětmi (Self/share drive), NEW ZEALAND - PHOTO EXPEDITION (Self/share drive), , Mushing, Křest sněhem na Pustevnách - jednodenní kurz zimních aktivit, NOVÝ ZÉLAND - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Šermířská pohádka, Psí spřežení - mushing pro děti, Naj z Musea NOWOJICZIŃSKA (NOVOJIČÍNSKA), Dakar Tatra&Subaru ride na polygonu Tatra Kopřivnice, Aquazorbing všemi způsoby , Ekscytujące studia na Wołoskim Uniwersytecie dla grup, AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Program dla firm pod Trubą z komfortowym zakwaterowaniem u Holubu, Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě, Večerní zábava s programem TITANIC, Výprava za Radegastovým pokladem pro firmy a skupiny, To naj z Koprzywnicy - wycieczka do podnóża Beskidów, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, OFFROAD jízda v legendární Toyota FJ Cruiser, To naj z Trojanowic - wycieczka do Beskidów z programem, Šermířský program „Gotický pěší turnaj“, To naj spod Łysej góry w górskim hotelu Sepetna***, New Zealand Cruises&Experiences - MILFORD SOUND, Tarzaní lanové aktivity - studium lanových aktivit v Tarzánii, Chůze na sněžnicích - pro začátečníky i pokročilé, To naj z Sztramberka, Skijoring s husky, Livecooking, Wydział Gier Wołoskich UKW, NEW ZEALAND - WHALE WATCH KAIKOURA , Dobrodružství od západu do východu slunce - noční turistika v Beskydech

Nieodpowiedni pakiet oferowany? Potrzebujesz zakwaterowania lub inne usługi? Napisz do nas!
 
 
 

Kalendarz

 
 
 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Dlaczego z nami

Chcecie swój wolny czas przeżyć ciekawie a na dodatek czegoś się dowiedzieć?

Spędźcie choć jeden dzień w Królestwie Wołoszczyzny Morawskiej!

Czas pełen doznań, emocji i wrażeń spakowaliśmy w tematyczne „pakiety wrażeń“.

Jesteśmy przekonani, że każdy z Was wybierze to, co najbardziej odpowiada jego naturze, zainteresowaniom, nastrojowi, wiekowi i warunkom fizycznym.

Klient:

Nazwa użytkownika (e-mail):

Password:


Zapomniane hasło
Rejestracja Nowy klient
 

© Copyright 1997-2017 - Królestwo Wołoszczyzny Morawskiej ® - Pakiety Wrażeń

Tvorba www - Neofema s.r.o.