čeština English Deutsch Polski Русский

Eshop Loty Królestwo Wołochów New Zealand

o nas | korzystanie z pakietu | sprzedający | referencje | pobierz | Sitemap | ogólne warunki | Ochrona danych osobowych | Współpracujcie z nami | kontakt
zgłoszenie sprzedawcy | koszyk

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

PRZEŻYJ TO NAJ

Pakiety wrażeń dla każdego Programy dla firm i grup

Organizator

 
 

Subskrybuj do newslettera

Pakiety Wrażeń dla firm i grup » Programy rozrywkowe » Wszystkich smaków » Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!

Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!

zobrazeno: 62538× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

kategoria: Wszystkich smaków, Wszystkich smaków, Z dobrym jedzeniem i piciem, Z winem, Wycieczki wszystkich smaków

Miejsce: Jižní Morava

Popyt

Vážení klienti, přátelé, představujeme Vám novinku, kterou se snažíme zúročit náš mnohaletý zájem o vynikající moravská vína a všechno co k nim patří! Zároveň Vám tak chceme pomoci čelit PROHIBICI a blbé náladě, kterou na nás na všechny uvalila Nečasova vláda.

Protože různých sklepů a vinařství je na Moravě přes 600 a my se specializujeme na organizaci zájezdů/akcí/programů na klíč, nenabízíme Vám zde tentokrát zájezd do jednoho konkrétního sklepa, ale můžete si sami vybrat sklep z databáze sklepů na www.nasesklepy.cz nebo www.sklepymoravy.cz. a my se postaráme o vše ostatní! Poradíme Vám s výběrem sklepa, zorganizujeme celou akci od  pozvánek, přes dopravu, ubytování, výběr vín, catering, zábavný program apod. Pokud si nevíte rady, který ze sklepů je pro vás "ten nejlepší", použijte rovnou náš poptávkový formulář.

 

Warianty i ceny:

Cena na osobu se odvíjí zejména od počtu osob, kvality a množství vypitého vína a případně dalších doplňkových služeb. Vždy se Vám snažíme nabídnout nejlepší poměr cena výkon ať už hledáte zájezd ekonomický, standardní nebo exkluzivní. Cena začíná zpravidla na 790 Kč/osoba bez DPH včetně kvalitních vín dle vašeho výběru, personálního zajištění/produkce bez dopravy, ubytování a dalšího programu. Minimální velikost skupiny při této ceně je 8 osob. Minimální cena za program je 6320 Kč bez DPH. Cenu si však můžete určit i sami a my uděláme vše proto abychom se vám do vašeho rozpočtu vešli.

Zawartość pakietu:

Standardním obsahem zájezdu/akce/programu do moravského vinné sklepa jsou tyto položky: 

 

 

 

 • Doprava na Jížní Moravu do vybraného vinného sklepa - zpravidla autobusem, mikrobusem, případně vlastní doprava;
 •  

   

  • Fakultativně dle zájmu výlet do Lednicko-valtického areálu (UNESCO) a jeho prohlídka;
  • Ubytování na místě v penzionu, hotelu dle vašeho přání; 
  • Degustace vín s vinařem a večeře - neomezená konzumace vína;
  • Zábavný program - cimbálová muzika;
  • Další den ráno snídaně a odjezd domů, případně další fakultativní program/výlet cestou domů;
   

  Informacje

  Warunki fizyczne:

  Cesty nejen za vínem jsou určeny zejména osobám starším 18 let. Žádný nesmí ve sklepě frflat, že nepije. Kdo by ve sklepě zpíval jinačí písničky než o víně bude zavřený o suchém chlebě a vodě s nejškaredší babů z dědiny v obecním sklepě tak dlouho, dokud se nenaučí zpívat o víně. Jináč nesů potřeba zvláštní tělesné předpoklady.

  Czas trwania:

  Obvykle se jedná o celodenní nebo alespoň celovečerní program - 6 a více hodin s přespáním a odjezdem následující den po snídani. Délku však lze přizpůsobit Vašim potřebám.Ze sklípka sa vychází často po čtyřech a kolem čtvrté ráno...

  Ilość uczestników: Omezen pouze kapacitou sklípku, kde bude vaše akce probíhat. Ideální je počet mezi 25 a 50 osobami, ale technicky není problém zorganizovat ani akci pro větší počet;
  Ubranie, wyposażenie:

  Každý návštěvník sklepa, ať mladý, starý, domácí nebo přespolní musí být řádně oblečený. Nikoho tam nechceme vidět v roztrhaných gaťách, vytahaných teplákách, ve špinavé košeli, nebo ve špinavých gumákách.

  Sezon:

  Celoročně.

  Pogoda:

  Pobyt ve vinném sklípku není závislý na počasí;

  Kiedy zamawiać:

  Čím dřív, tím líp. Nejlépe alespoň několik týdnů předem ať máme z čeho vybírat. Vždy však uděláme maximum pro to, abyste byli spokojeni.

  Programy i usługi uzupełniające:

  Návštěva vinného sklepa může být součástí vašeho firemního programu na Jížní Moravě. Vhodnými doplňkovými službami mohou být například cyklistické výlety do okolí , projížďky na Segwayích či jiné služby z naší nabídky. Podobu doplňkového programu blíže upřesňujeme na základě vaší konkrétní poptávky.

  Referencje

  Więcej pakietów

  Horské zimní manévry - aneb „Javorový muž a žena“ - zábavně dobrodružný zimní program na Javorovém, New Zealand Cruises&Experiences - MILFORD SOUND, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě, Večerní zábava s programem TITANIC, Wieczór z aromatem śliwowicy, Interiérová LED show „Vzývání ohně“, Ohňová show „Vzývání ohně“ a „Živý plamen“, , Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, Den v dakarském bivaku, NOVÝ ZÉLAND - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, New Zealand Cruises&Experiences - MILFORD SOUND, U valašského mlynáře - exkurze do pohankového mlýna, Pogoń za Sztramberskim skarbem, Program dla firm pod Trubą z komfortowym zakwaterowaniem u Holubu, Emigracja do Królestwa Wołoskiego, Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Program dla firm pod wieżą Truba, Cesta za pravdú aneb za kouzlem vína ze Znovína, Spotkanie z plzeńską legendą lub solidne studia nauk piwnych , To naj spod Łysej góry w górskim hotelu Sepetna***, To naj z Koprzywnicy - wycieczka do podnóża Beskidów, Javorové grilování – aneb grilování na Javorovém, Niezwykła wizyta w królestwie śliwowicy, To naj spod Radhosta w hotelu Troyer**** w Trojanowicach, Interiérová LED a UV show , NOVÝ ZÉLAND pro Rodiny s dětmi (Self/share drive), Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, HOOBBITON (HOBITÍN) - exkurze do říše fantazie, Program firmowy pod wieżą Truba z zakwaterowaniem w stylowych drewnianych domach., Livecooking, , Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém, Javorový in english, Javorový in Deutsch - jazykové kurzy na Javorovém, Program animacyjny nie tylko do gry w golfa wokół zamku Hukvaldy, NEW ZEALAND - PHOTO EXPEDITION (Self/share drive), Wydział Gorzelni i Nauk Śliwowicowych UKW, Cesty nejen za vínem do Svobodné republiky Kraví hora, To naj z Sztramberka, Przygoda zima w Wołoskim Królestwie lub najlepszy działalności zimowe, Velká historická jízda - vyhlídkové jízdy ve veteránech., Wydział Gier Wołoskich UKW, , Točte s námi!! Služby pro filmové a televizní produkce, Przygoda zima w Beskidach, Casino Royale, Ekscytujące studia na Wołoskim Uniwersytecie dla grup, Sztramberska akademia zamkowa z zakwaterowaniem pod Sztramberską Trubą
  Nieodpowiedni pakiet oferowany? Potrzebujesz zakwaterowania lub inne usługi? Napisz do nas!
   
   
   

  Kalendarz

   
   
   
   
   
   
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
   
   
   
   

  Dlaczego z nami

  Chcecie swój wolny czas przeżyć ciekawie a na dodatek czegoś się dowiedzieć?

  Spędźcie choć jeden dzień w Królestwie Wołoszczyzny Morawskiej!

  Czas pełen doznań, emocji i wrażeń spakowaliśmy w tematyczne „pakiety wrażeń“.

  Jesteśmy przekonani, że każdy z Was wybierze to, co najbardziej odpowiada jego naturze, zainteresowaniom, nastrojowi, wiekowi i warunkom fizycznym.

  Klient:

  Nazwa użytkownika (e-mail):

  Password:


  Zapomniane hasło
  Rejestracja Nowy klient
   

  © Copyright 1997-2017 - Królestwo Wołoszczyzny Morawskiej ® - Pakiety Wrażeń

  Tvorba www - Neofema s.r.o.