čeština English Deutsch Polski Русский

Eshop Loty Królestwo Wołochów New Zealand

o nas | korzystanie z pakietu | sprzedający | referencje | pobierz | Sitemap | ogólne warunki | Ochrona danych osobowych | Współpracujcie z nami | kontakt
zgłoszenie sprzedawcy | koszyk

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

PRZEŻYJ TO NAJ

Pakiety wrażeń dla każdego Programy dla firm i grup

Organizator

 
 

Subskrybuj do newslettera

Pakiety Wrażeń dla firm i grup » Programy rozrywkowe » Wszystkich smaków » Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!

Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!

zobrazeno: 74481× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

kategoria: Wszystkich smaków, Wszystkich smaków, Z dobrym jedzeniem i piciem, Z winem, Wycieczki wszystkich smaków

Miejsce: Jižní Morava

Popyt

Vážení klienti, přátelé, představujeme Vám novinku, kterou se snažíme zúročit náš mnohaletý zájem o vynikající moravská vína a všechno co k nim patří! Zároveň Vám tak chceme pomoci čelit PROHIBICI a blbé náladě, kterou na nás na všechny uvalila Nečasova vláda.

Protože různých sklepů a vinařství je na Moravě přes 600 a my se specializujeme na organizaci zájezdů/akcí/programů na klíč, nenabízíme Vám zde tentokrát zájezd do jednoho konkrétního sklepa, ale můžete si sami vybrat sklep z databáze sklepů na www.nasesklepy.cz nebo www.sklepymoravy.cz. a my se postaráme o vše ostatní! Poradíme Vám s výběrem sklepa, zorganizujeme celou akci od  pozvánek, přes dopravu, ubytování, výběr vín, catering, zábavný program apod. Pokud si nevíte rady, který ze sklepů je pro vás "ten nejlepší", použijte rovnou náš poptávkový formulář.

 

Warianty i ceny:

Cena na osobu se odvíjí zejména od počtu osob, kvality a množství vypitého vína a případně dalších doplňkových služeb. Vždy se Vám snažíme nabídnout nejlepší poměr cena výkon ať už hledáte zájezd ekonomický, standardní nebo exkluzivní. Cena začíná zpravidla na 790 Kč/osoba bez DPH včetně kvalitních vín dle vašeho výběru, personálního zajištění/produkce bez dopravy, ubytování a dalšího programu. Minimální velikost skupiny při této ceně je 8 osob. Minimální cena za program je 6320 Kč bez DPH. Cenu si však můžete určit i sami a my uděláme vše proto abychom se vám do vašeho rozpočtu vešli.

Zawartość pakietu:

Standardním obsahem zájezdu/akce/programu do moravského vinné sklepa jsou tyto položky: 

 

 

 

 • Doprava na Jížní Moravu do vybraného vinného sklepa - zpravidla autobusem, mikrobusem, případně vlastní doprava;
 •  

   

  • Fakultativně dle zájmu výlet do Lednicko-valtického areálu (UNESCO) a jeho prohlídka;
  • Ubytování na místě v penzionu, hotelu dle vašeho přání; 
  • Degustace vín s vinařem a večeře - neomezená konzumace vína;
  • Zábavný program - cimbálová muzika;
  • Další den ráno snídaně a odjezd domů, případně další fakultativní program/výlet cestou domů;
   

  Informacje

  Warunki fizyczne:

  Cesty nejen za vínem jsou určeny zejména osobám starším 18 let. Žádný nesmí ve sklepě frflat, že nepije. Kdo by ve sklepě zpíval jinačí písničky než o víně bude zavřený o suchém chlebě a vodě s nejškaredší babů z dědiny v obecním sklepě tak dlouho, dokud se nenaučí zpívat o víně. Jináč nesů potřeba zvláštní tělesné předpoklady.

  Czas trwania:

  Obvykle se jedná o celodenní nebo alespoň celovečerní program - 6 a více hodin s přespáním a odjezdem následující den po snídani. Délku však lze přizpůsobit Vašim potřebám.Ze sklípka sa vychází často po čtyřech a kolem čtvrté ráno...

  Ilość uczestników: Omezen pouze kapacitou sklípku, kde bude vaše akce probíhat. Ideální je počet mezi 25 a 50 osobami, ale technicky není problém zorganizovat ani akci pro větší počet;
  Ubranie, wyposażenie:

  Každý návštěvník sklepa, ať mladý, starý, domácí nebo přespolní musí být řádně oblečený. Nikoho tam nechceme vidět v roztrhaných gaťách, vytahaných teplákách, ve špinavé košeli, nebo ve špinavých gumákách.

  Sezon:

  Celoročně.

  Pogoda:

  Pobyt ve vinném sklípku není závislý na počasí;

  Kiedy zamawiać:

  Čím dřív, tím líp. Nejlépe alespoň několik týdnů předem ať máme z čeho vybírat. Vždy však uděláme maximum pro to, abyste byli spokojeni.

  Programy i usługi uzupełniające:

  Návštěva vinného sklepa může být součástí vašeho firemního programu na Jížní Moravě. Vhodnými doplňkovými službami mohou být například cyklistické výlety do okolí , projížďky na Segwayích či jiné služby z naší nabídky. Podobu doplňkového programu blíže upřesňujeme na základě vaší konkrétní poptávky.

  Referencje

  Więcej pakietów

  New Zealand Cruises&Experiences - MILFORD SOUND, HOOBBITON (HOBITÍN) - exkurze do říše fantazie, Program dla firm pod Trubą z komfortowym zakwaterowaniem u Holubu, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Przygoda zima w Wołoskim Królestwie lub najlepszy działalności zimowe, Výprava za Radegastovým pokladem pro firmy a skupiny, Večerní zábava s programem TITANIC, To naj z Sztramberka, Pogoń za Sztramberskim skarbem, Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, NOVÝ ZÉLAND pro Rodiny s dětmi (Self/share drive), NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Interiérová LED show „Vzývání ohně“, Spotkanie z plzeńską legendą lub solidne studia nauk piwnych , Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, , To naj z Koprzywnicy - wycieczka do podnóża Beskidów, Program animacyjny nie tylko do gry w golfa wokół zamku Hukvaldy, Niezwykła wizyta w królestwie śliwowicy, Javorové grilování – aneb grilování na Javorovém, Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém, Przygoda zima w Beskidach, New Zealand Cruises&Experiences - MILFORD SOUND, Horské zimní manévry - aneb „Javorový muž a žena“ - zábavně dobrodružný zimní program na Javorovém, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, Casino Royale, Wydział Gier Wołoskich UKW, Sztramberska akademia zamkowa z zakwaterowaniem pod Sztramberską Trubą, Velká historická jízda - vyhlídkové jízdy ve veteránech., Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, NOVÝ ZÉLAND - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Točte s námi!! Služby pro filmové a televizní produkce, Netradiční firemní akce na barokním zámku Holešov, Program firmowy pod wieżą Truba z zakwaterowaniem w stylowych drewnianych domach., NEW ZEALAND - PHOTO EXPEDITION (Self/share drive), Ekscytujące studia na Wołoskim Uniwersytecie dla grup, Interiérová LED a UV show , Ohňová show „Vzývání ohně“ a „Živý plamen“, Cesta za pravdú aneb za kouzlem vína ze Znovína, To naj spod Łysej góry w górskim hotelu Sepetna***, To naj spod Radhosta w hotelu Troyer**** w Trojanowicach, Wydział Gorzelni i Nauk Śliwowicowych UKW, U valašského mlynáře - exkurze do pohankového mlýna, Štramberské pivní lázně s pobytem pod Trúbou, Nadanie obywatelstwa Królestwa Wołoskiego, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, Studium na fakultě pivních věd VKU v Rožnovském pivovaru, , Wieczór z aromatem śliwowicy
  Nieodpowiedni pakiet oferowany? Potrzebujesz zakwaterowania lub inne usługi? Napisz do nas!
   
   
   

  Kalendarz

   
   
   
   
   
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
   
   
   
   

  Dlaczego z nami

  Chcecie swój wolny czas przeżyć ciekawie a na dodatek czegoś się dowiedzieć?

  Spędźcie choć jeden dzień w Królestwie Wołoszczyzny Morawskiej!

  Czas pełen doznań, emocji i wrażeń spakowaliśmy w tematyczne „pakiety wrażeń“.

  Jesteśmy przekonani, że każdy z Was wybierze to, co najbardziej odpowiada jego naturze, zainteresowaniom, nastrojowi, wiekowi i warunkom fizycznym.

  Klient:

  Nazwa użytkownika (e-mail):

  Password:


  Zapomniane hasło
  Rejestracja Nowy klient
   

  © Copyright 1997-2017 - Królestwo Wołoszczyzny Morawskiej ® - Pakiety Wrażeń

  Tvorba www - Neofema s.r.o.