čeština English Deutsch Polski Русский

Eshop Loty Królestwo Wołochów New Zealand

o nas | korzystanie z pakietu | sprzedający | referencje | pobierz | Sitemap | ogólne warunki | Ochrona danych osobowych | Współpracujcie z nami | kontakt
zgłoszenie sprzedawcy | koszyk

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

PRZEŻYJ TO NAJ

Pakiety wrażeń dla każdego Programy dla firm i grup

Organizator

 
 

Subskrybuj do newslettera

Pakiety Wrażeń dla firm i grup » Programy rozrywkowe » Programy plenerowe » Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém

Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém

zobrazeno: 130175× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

kategoria: Programy plenerowe, Wszystkich smaków, Programy plenerowe, Teambuilding & Teamspirit, Sport i rozrywka, Dla dzieci i szkoły, Wycieczki wszystkich smaków

Miejsce: Česká republika, Javorový vrch u Třince, Moravskoslezské Beskydy

Popyt

Plánujete kurz, teambuilding, firemní akci, program, výlet, dovolenou, zájezd do zimních Beskyd na Valašsko a chcete zažít dobrodružství, napětí, pobavit se a dát si i trochu do těla? Tak právě pro vás jsme připravili tuto zimní dobrodružnou výpravu! Pátrejte společně s týmem „yettilogů“ po tomto slavném humanoidním tvorovi, jehož existence nebyla doposud spolehlivě prokázána.  Jeho stopy byly objeveny napříč zasněženým světem od dalekých vrcholků Himalájí přes Aljašku. Rozmazaná videa, zaváté stopy… to jsou jediné důkazy tohoto gigantického tvora. Přidejte se taky k expedici po stopách Yettiho a možná ho najdete právě na Javorovém vrchu.

Expedice po stopách Yettiho je vhodná pro firemní a jiné skupinové akce. Programem Vás povedou zkušení horští vůdci, instruktoři a programoví manažeři cestovní kanceláře Valašské království a partnerů. Vyzkoušíte celou řadu zimních disciplín, her a zážitků. Vše pochopitelně přizpůsobíme Vašemu přání, požadavkům a hlavně cílům teambuildingového programu. Můžeme si všichni sáhnout na dno při dlouhých pochodech anebo se naopak soustředit na zábavně zážitkovou část. Můžeme postavit před úkol jednotlivce nebo prověřit skupinovou dynamiku a efektivitu Vaší spolupráce.

Svědectví o existenci sněžného muže přicházela z celého světa. Od Spojených států, přes Kanadu, Aljašku, Mongolsko, Čínu až po vysokohorský Nepál. Odborníci ale otázku yetiho zpočátku nebrali příliš vážně - tvrzení dřevorubců, zlatokopů a osamělých horolezců brali spíše jako důsledek senzacechtivosti či velké opilecké představivosti. Jenže s postupem času přibývalo více důvěryhodnějších svědků. Neobvyklé stopy a tajemnou postavu spatřili například příslušníci proslulé Královské geografické společnosti Velké Británie, slavný pokořitel Mt. Everestu Sir Edmund Hillary nebo nejslavnější současný horolezec Reinhold Messner. Bylo také jejich vyprávění pouhým výmyslem? 

 

Warianty i ceny:

Cenu výpravy můžete určit Vy a my Vám řekneme co jsme schopni pro Vás za ni udělat.Nebo nám napište do poptávkového formuláře Vaši představu a my Vám program naceníme dle Vašich přání a možností. Cena výpravy/kurzu/výletu/akce/programu/zájezdu se odvíjí od vybraných aktivit, počtu osob a době trvání celého programu. Umíme udělat programy na cenu  i na kvalitu!

Zawartość pakietu:

Expedice je standardně třídenní a zahrnuje dvě přespání:
1. den:

 • Příjezd a ubytování v horské chatě Javorový. Chata je vybavena dvou až šestilůžkovými pokoji. Celkovou ubytovací kapacitu tvoří 75 lůžek.
 • Vedoucí instruktor expedice Vás uvítá, představí Vám tým, který Vás následující dny provede výpravou a zajistí neopakovatelný zážitek. Seznámíte se s příběhem Yettiho a důvodem, proč váš tým pátrá právě na Javorovém vrchu.

2. den:

 • Ráno po snídani sraz a příprava na výpravu.
 • Půjčení potřebného vybavení (lyžařské nebo skialpinistické sety, boty, sněžnice, běžky, hole apod.).
 • Dopoledne probíhají aktivity pod vedením zkušeného instruktora/instruktorky, dle vašeho výběru. Vzhledem k tomu, že cesta po Yettiho stopách vede přes různé terény, naučíte se možnosti, jak tyto terény překonávat:
 • lyžování - carving, telemark apod.
 • snowboarding;
 • jízda na běžkách;
 • chůze na sněžnicích;
 • skialpinistický výlet;
 • ledolezení;
 • jízda se psím spřežením;

Při aktivitách si prověříme/prověříte co ve vás je a jak obtížnou výpravu zvládnete. Při organizaci výpravy spolupracujeme s vybranými lyžařskými instruktory, horskými vůdci či horskou službou na Javorovém vrchu. Výprava může probíhat jako výuka či zábava pro Vás, kteří si chcete jen hlavně odpočinout nebo jako "trénink", při kterém si dáte pořádně do těla.

 • Celodenní skipas – lístek na vleky ve skiareálu na Javorovém vrchu. Na výběr máte jednoduchou i těžší sjezdovku.
 • Oběd na chatě Javorový. Je možné v rámci výpravy poobědvat venku u improvizovaného tábořiště.
 • Výprava po stopách Yettiho – Javorový vrch je významná křižovatka turistických tras. Nabízí opravdu spoustu možností, které je možné zvolit podle obtížnosti, délky trasy, doby trvání, a způsobu překonání (na sněžnicích, na skalpech, na běžkách, pěšky) ve dne nebo v noci.
 • Můžeme se vydat od chaty na Javorovém mírným stoupáním k vrcholu, pokračovat pod Javorovým na Šindelnou, poté traverzovat pod vrcholem Smrčina ke Kalužnému a následně sejít do doliny Pod Ostrým, odkud vystoupáme zpět k chatě.
 • Pro kratší výpravu můžeme sejít na Gutské rozcestí a pohodovou chůzí dojít do Gutského sedla odkud vystoupáme po žluté turistické značce pod vrchol Javorový a budeme pokračovat po modré nahoru a zpět k chatě.
 • Výpravy a expedice přinášejí různá překvapení. Můžeme se nechat odvézt se zavázanýma očima na neznámé místo a pomocí kompasu, mapy, lišejníků a možná i hvězd hledat cestu zpět na chatu. A co když právě tam potkáme Yettiho…
 • V průběhu výpravy bude nutné překonat řadu překážek a nástrah a návrat si musíte opravdu zasloužit… Obvykle se vracíme večer zpět, ale je možné přespat ve stanu nebo po předchozí dohodě ve sněhovém záhrabu.
 • Večeře - zpravidla v místě ubytování nebo fakultativně venku v zimní přírodě. K jídlu budete mít  to, co si ulovíte, zasloužíte nebo najdete a uděláte na ohni - bramborové placky, špekáčky, kuřata apod.

 

Fakultativně v případě zájmu a podmínek Studium na fakultě pálení a slivovicových věd Valašské královské univerzity. Studium proběhne již po aktivitách poté, co se převlečete a trochu si odpočinete.

3. den:

 

 • Snídaně a v případě přespání venku nebo mimo původní ubytování návrat na chatu.
 • Rozloučení.
 

Informacje

Warunki fizyczne:

Zimní sportovní aktivity vyžadují alespoň průměrnou fyzickou kondici. Rádi však přizpůsobíme program Vašim možnostem a požadavkům. V případě že si nejste jisti Vašimi fyzickými a psychickými předpoklady, doporučujeme to konzultovat s instruktory. Při náročnějších aktivitách bude přizván dohled horské služby.

Czas trwania:

Standardně program organizujeme na tři dny. Dle Vašich požadavků a možností můžeme tuto dobu změnit – prodloužit i zkrátit.

Ilość uczestników:

Expedice je určena pro jednotlivce i větší skupiny do 50 lidí. Jediné omezení je kapacita chaty na Javorovém a některých aktivit. Například jízda se psím spřežením může být poskytnuta pouze menším skupinkám, protože zvířata nemohou strávit v zápřahu více než 2 hodiny. V případě větších skupinek rozdělíme účastníky do týmů ve kterých mohou soutěžit, kdo Yettiho najde.

Widzowie:

Vzhledem k charakteru programu je účast přátel či rodiny možná jen v určitých částech programu. Sami se nemusíte účastnit všeho a můžete být jen divákem.

Ubranie, wyposażenie:

Kvalitní oblečení a vybavení jak na celodenní túry a pobyt v zimě. Je důležité, ať jste připraveni na jakoukoliv změnu počasí. Čepice, teplé rukavice, termoprádlo, návleky, několik teplých ponožek a batoh do kterého se to vše vejde. Na spaní venku kvalitní spacák a karimatku. Veškeré technické vybavení pro realizaci aktivit zajistíme my.

Sezon:

Zima, jsme závislí na sněhových podmínkách v místě konání.

Pogoda:

Program lze v plném rozsahu uskutečnit pouze v zimě za dostačujících sněhových podmínek. V případě jejich nepřízně připravíme alternativní výpravu s jinými aktivitami.

Kiedy zamawiać:

Doporučujeme objednávat minimálně jeden týden před akcí z důvodu omezené kapacity areálu a programu samotného. Platí, že čím dříve program objednáte, tím Vám můžeme nabídnout pestřejší výběr aktivit a jejich alternativ.

Programy i usługi uzupełniające:

Jsme zvyklí dělat pro vás akce na klíč, od začátku až do konce. Ke zpracování pozvánek můžete využít služeb našeho grafického studia. V průběhu výpravy Vám zajistíme veškerou dopravu, fotografování, natáčení i ubytování. Po akci postprodukční zpracování vašich fotografií, videí. Jen nám dejte vědět o co byste měli zájem a nebudete litovat!

Referencje

Więcej pakietów

Zimní - nejen lyžařské - závody na Javorovém, Jízda na poníkovi pro děti, Cesty nejen za vínem do Svobodné republiky Kraví hora, Dětská narozeninová párty, To naj z Nowego Jiczina - wycieczka do podnóża Beskidów, NEW ZEALAND - PHOTO EXPEDITION (Self/share drive), AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Výprava za Radegastovým pokladem pro firmy a skupiny, Interiérová LED show „Vzývání ohně“, Naj z Musea NOWOJICZIŃSKA (NOVOJIČÍNSKA), Tarzaní lanové aktivity - studium lanových aktivit v Tarzánii, Pogoń za Sztramberskim skarbem, Ledolezení, Sztramberska akademia zamkowa z zakwaterowaniem pod Sztramberską Trubą, Program animacyjny nie tylko do gry w golfa wokół zamku Hukvaldy, NEW ZEALAND - DOLPHIN ENCOUNTER, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!, Spotkanie z plzeńską legendą lub solidne studia nauk piwnych , AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, To naj z Sztramberka, Zorbujeme ve dne v noci! , Mobilní lanové centrum - lanové atrakce, Javorový pro děti - hry a programy pro děti, Štramberské pivní lázně s pobytem pod Trúbou, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, To naj z Sztramberka z noclegiem w hotelu Roubenka***, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, Emigracja do Królestwa Wołoskiego, Pohádky trochu jinak - pro děti i pro dospělé, Šermířská pohádka, Ohňová show „Vzývání ohně“ a „Živý plamen“, , NOVÝ ZÉLAND pro Rodiny s dětmi (Self/share drive), Horolezectví - celodenní intenzivní kurz, Programy a vystoupení s dravci a ukázky sokolnictví, Javorové kouzlo horské cyklistiky – výlety na horských kolech s průvodcem, Program firmowy pod wieżą Truba z zakwaterowaniem w stylowych drewnianych domach., Večerní zábava s programem TITANIC, Livecooking, Przygoda zima w Beskidach, Fotografické a vyhlídkové lety s Royal Wallachian Squadron, Casino Royale, To naj spod Łysej góry w górskim hotelu Sepetna***, Koloběžky, kola a lana pro celou rodinu - Pustevny, Boj podle scénáře - Painball, To naj z Trojanowic - wycieczka do Beskidów z programem, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, Horské zimní manévry - aneb „Javorový muž a žena“ - zábavně dobrodružný zimní program na Javorovém, Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě, NOVÝ ZÉLAND - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Wydział Gier Wołoskich UKW, Niezwykła wizyta w królestwie śliwowicy, Tarzania, , Javorové vítání slunce – noční dobrodružné výlety s průvodcem, New Zealand Cruises&Experiences - MILFORD SOUND, Program dla firm pod Trubą z komfortowym zakwaterowaniem u Holubu, To naj spod Radhosta w hotelu Troyer**** w Trojanowicach, Noční výstup na Lysou horu (Královna Beskyd v noci), Zostań łowcą albo polowanie niczym w średniowieczu, New Zealand - Abel Tasman Experience, Točte s námi!! Služby pro filmové a televizní produkce, Beskydské vrcholy v noci - noční túry v Beskydech, HOOBBITON (HOBITÍN) - exkurze do říše fantazie, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Netradiční firemní akce na barokním zámku Holešov, Teambuildingové akce pro 7 vašich smyslů, Aquazorbing všemi způsoby , U valašského mlynáře - exkurze do pohankového mlýna, Šermířský program „Legenda o králi Artušovi“, Javorový na sněhu – zimní pobyty pro každého, Psí spřežení - mushing pro děti, Den v dakarském bivaku, , Javorový zimní přechod na sněžnicích s průvodcem, NEW ZEALAND - WHALE WATCH KAIKOURA , Aquashow - aquazorbing show, Křest sněhem na Pustevnách - jednodenní kurz zimních aktivit, Nadanie obywatelstwa Królestwa Wołoskiego, Štramberská hradní akademie pro děti, Javorový 24/7 - 24 hodin zážiků pro 7 smyslů, Rozpiąć swoje skrzydła – wstęp do paralotniarstwa, Interiérová LED a UV show , Velká historická jízda - vyhlídkové jízdy ve veteránech., Dobrodružství od západu do východu slunce - noční turistika v Beskydech, Program dla firm pod wieżą Truba

Nieodpowiedni pakiet oferowany? Potrzebujesz zakwaterowania lub inne usługi? Napisz do nas!
 
 
 

Kalendarz

 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Dlaczego z nami

Chcecie swój wolny czas przeżyć ciekawie a na dodatek czegoś się dowiedzieć?

Spędźcie choć jeden dzień w Królestwie Wołoszczyzny Morawskiej!

Czas pełen doznań, emocji i wrażeń spakowaliśmy w tematyczne „pakiety wrażeń“.

Jesteśmy przekonani, że każdy z Was wybierze to, co najbardziej odpowiada jego naturze, zainteresowaniom, nastrojowi, wiekowi i warunkom fizycznym.

Klient:

Nazwa użytkownika (e-mail):

Password:


Zapomniane hasło
Rejestracja Nowy klient
 

© Copyright 1997-2017 - Królestwo Wołoszczyzny Morawskiej ® - Pakiety Wrażeń

Tvorba www - Neofema s.r.o.