čeština English Deutsch Polski Русский

Eshop Loty Królestwo Wołochów New Zealand

o nas | korzystanie z pakietu | sprzedający | referencje | pobierz | Sitemap | ogólne warunki | Ochrona danych osobowych | Współpracujcie z nami | kontakt
zgłoszenie sprzedawcy | koszyk

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

PRZEŻYJ TO NAJ

Pakiety wrażeń dla każdego Programy dla firm i grup

Organizator

 
 

Subskrybuj do newslettera

Pakiety Wrażeń dla firm i grup » Programy rozrywkowe » Historyczne, tradycyjne i artystyczne » U valašského mlynáře - exkurze do pohankového mlýna

U valašského mlynáře - exkurze do pohankového mlýna

zobrazeno: 80174× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

kategoria: Historyczne, tradycyjne i artystyczne, Historyczne, tradycyjne i artystyczne, Wszystkich smaków, Podróże do przeszłości

Miejsce: Frenštát pod Radhoštěm, Moravskoslezské Beskydy, Trojanovice, Valašské království

Popyt

Jedete na dovolenou, výlet, pobyt, zájezd do Beskyd a na Valašsko? Zabýváte se zdravou výživou? Zajímají vás zajímaví lidé, kteří se živí řemeslem?

Přijďte se podívat do pohankovém mlýna na Kopané ve Frenštátě pod Radhoštěm. Zde se loupe pohanka již od roku 1861 mechanickým způsobem, při němž nejsou znehodnocovány vitamíny. Přáním valašských mlynářů vždy bylo, aby pohanka přinášela lidem zdraví, které stále zůstává tím největším bohatstvím každého člověka.

 

Warianty i ceny:

Cenu si můžete určit Vy! Pokud Vám naše cena a podoba exkurze nevyhovuje,  napište nám vaši představu do poptávkového formuláře a my Vám exkurzi naceníme dle Vašich přání a možností. 

Kod pakietu:Wariant:Cena bez VAT-u:Cena z VAT-em:
TRA 021 114 1 osoba 241,66 CZK (10,39 €) 290,- CZK (12,47 €)

Kupuję:

Wariant: Miejsce:
Termin: Ilość:
 

Zawartość pakietu:

  • Zajímavá exkurze v pohankovém mlýně u Šmajstrlů;
  • Poutavé povídání o způsobu a historii zpracování pohanky;
  • Na místě možnost nákupu pohanky a pohankových výrobků;
 

Zestaw upominków

Informacje

Warunki fizyczne:

Bez omezení. Není potřeba žádných zvláštních tělesných předpokladů. Exkurze je vhodná i pro seniory.

Czas trwania:

Obvykle 30 minut, ale můžete se klidně zdržet i déle. Délku exkurze lze upravit v závislosti na vašich časových a možnostech.

Ilość uczestników: V navržené podobě je exkurze určena pro 1 osobu. V případě více osob či skupiny použijte náš poptávkový formulář níže.
Widzowie:

Na exkurzi jste zároveň divákem. Vaši blízcí a přátelé na vás mohou čekat také v návštěvnickém centru.

Ubranie, wyposażenie:

Není potřeba žádné zvláštní oblečení a vybavení.

Sezon:

Exkurze realizujeme celoročně.

Pogoda:

Exkurze není závislá na počasí a je dobrou mokrou variantou i vašeho aktivního programu venku, když zrovna nepřeje počasí.

Kiedy zamawiać:

Doporučujeme aspoň 5 dní předem. Objednat exkurzi však můžete i s menším předstihem. Záleží na sezóně. Když to jde, rádi Vám vyjdeme vstříc.

Programy i usługi uzupełniające:

Exkurzi můžete spojit s některým z našich dalších balíčků, aktivit, programů nebo akcí. V případě zájmu o vytvoření programu na míru, neváhejte použít náš poptávkový formulář.

Referencje

Więcej pakietów

Netradiční firemní akce na barokním zámku Holešov, NEW ZEALAND - PHOTO EXPEDITION (Self/share drive), Niezwykła wizyta w królestwie śliwowicy, Šermířský program „Gotický pěší turnaj“, AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, To NEJ z muzea v Bruntále - Hrad Sovinec, Zámek Bruntál, Kosárna Karlovice, NOVÝ ZÉLAND pro Rodiny s dětmi (Self/share drive), To naj z Sztramberka z noclegiem w hotelu Roubenka***, Štramberská hradní akademie pro děti, To naj spod Radhosta w hotelu Troyer**** w Trojanowicach, Programy a vystoupení s dravci a ukázky sokolnictví, Večerní zábava s programem TITANIC, Ukázky dravých ptáků s výkladem, To naj z Koprzywnicy - wycieczka do podnóża Beskidów, Velká historická jízda - vyhlídkové jízdy ve veteránech., Javorový in english, Javorový in Deutsch - jazykové kurzy na Javorovém, Interiérová LED a UV show , To naj z Nowego Jiczina - wycieczka do podnóża Beskidów, To naj z Sztramberka, Casino Royale, Ohňová show „Vzývání ohně“ a „Živý plamen“, Wydział Gier Wołoskich UKW, , Historická jízda - projížďka veteránem Beskydami, , Točte s námi!! Služby pro filmové a televizní produkce, Pogoń za Sztramberskim skarbem, Interiérová LED show „Vzývání ohně“, Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém, To naj spod Łysej góry w górskim hotelu Sepetna***, AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, , Program dla firm pod Trubą z komfortowym zakwaterowaniem u Holubu, Spotkanie z plzeńską legendą lub solidne studia nauk piwnych , Emigracja do Królestwa Wołoskiego, Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!, , Štramberské pivní lázně s pobytem pod Trúbou, Šermířská pohádka, Ekscytujące studia na Wołoskim Uniwersytecie dla grup, Naj z Musea NOWOJICZIŃSKA (NOVOJIČÍNSKA), To naj z Trojanowic - wycieczka do Beskidów z programem, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, Šermířský program „Legenda o králi Artušovi“, Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě, HOOBBITON (HOBITÍN) - exkurze do říše fantazie, Program dla firm pod wieżą Truba, Program firmowy pod wieżą Truba z zakwaterowaniem w stylowych drewnianych domach.
Nieodpowiedni pakiet oferowany? Potrzebujesz zakwaterowania lub inne usługi? Napisz do nas!
 
 
 

Kalendarz

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Dlaczego z nami

Chcecie swój wolny czas przeżyć ciekawie a na dodatek czegoś się dowiedzieć?

Spędźcie choć jeden dzień w Królestwie Wołoszczyzny Morawskiej!

Czas pełen doznań, emocji i wrażeń spakowaliśmy w tematyczne „pakiety wrażeń“.

Jesteśmy przekonani, że każdy z Was wybierze to, co najbardziej odpowiada jego naturze, zainteresowaniom, nastrojowi, wiekowi i warunkom fizycznym.

Klient:

Nazwa użytkownika (e-mail):

Password:


Zapomniane hasło
Rejestracja Nowy klient
 

© Copyright 1997-2017 - Królestwo Wołoszczyzny Morawskiej ® - Pakiety Wrażeń

Tvorba www - Neofema s.r.o.