čeština English Deutsch Polski Русский

Eshop Loty Królestwo Wołochów New Zealand

o nas | korzystanie z pakietu | sprzedający | referencje | pobierz | Sitemap | ogólne warunki | Ochrona danych osobowych | Współpracujcie z nami | kontakt
zgłoszenie sprzedawcy | koszyk

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

PRZEŻYJ TO NAJ

Pakiety wrażeń dla każdego Programy dla firm i grup

Organizator

 
 

Subskrybuj do newslettera

Pakiety Wrażeń dla firm i grup » Programy rozrywkowe » Historyczne, tradycyjne i artystyczne » U valašského mlynáře - exkurze do pohankového mlýna

U valašského mlynáře - exkurze do pohankového mlýna

zobrazeno: 84668× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

kategoria: Historyczne, tradycyjne i artystyczne, Historyczne, tradycyjne i artystyczne, Wszystkich smaków, Podróże do przeszłości

Miejsce: Frenštát pod Radhoštěm, Moravskoslezské Beskydy, Trojanovice, Valašské království

Popyt

Jedete na dovolenou, výlet, pobyt, zájezd do Beskyd a na Valašsko? Zabýváte se zdravou výživou? Zajímají vás zajímaví lidé, kteří se živí řemeslem?

Přijďte se podívat do pohankovém mlýna na Kopané ve Frenštátě pod Radhoštěm. Zde se loupe pohanka již od roku 1861 mechanickým způsobem, při němž nejsou znehodnocovány vitamíny. Přáním valašských mlynářů vždy bylo, aby pohanka přinášela lidem zdraví, které stále zůstává tím největším bohatstvím každého člověka.

 

Warianty i ceny:

Cenu si můžete určit Vy! Pokud Vám naše cena a podoba exkurze nevyhovuje,  napište nám vaši představu do poptávkového formuláře a my Vám exkurzi naceníme dle Vašich přání a možností. 

Kod pakietu:Wariant:Cena bez VAT-u:Cena z VAT-em:
TRA 021 114 1 osoba 241,66 CZK (10,33 €) 290,- CZK (12,39 €)

Kupuję:

Wariant: Miejsce:
Termin: Ilość:
 

Zawartość pakietu:

  • Zajímavá exkurze v pohankovém mlýně u Šmajstrlů;
  • Poutavé povídání o způsobu a historii zpracování pohanky;
  • Na místě možnost nákupu pohanky a pohankových výrobků;
 

Zestaw upominków

Informacje

Warunki fizyczne:

Bez omezení. Není potřeba žádných zvláštních tělesných předpokladů. Exkurze je vhodná i pro seniory.

Czas trwania:

Obvykle 30 minut, ale můžete se klidně zdržet i déle. Délku exkurze lze upravit v závislosti na vašich časových a možnostech.

Ilość uczestników: V navržené podobě je exkurze určena pro 1 osobu. V případě více osob či skupiny použijte náš poptávkový formulář níže.
Widzowie:

Na exkurzi jste zároveň divákem. Vaši blízcí a přátelé na vás mohou čekat také v návštěvnickém centru.

Ubranie, wyposażenie:

Není potřeba žádné zvláštní oblečení a vybavení.

Sezon:

Exkurze realizujeme celoročně.

Pogoda:

Exkurze není závislá na počasí a je dobrou mokrou variantou i vašeho aktivního programu venku, když zrovna nepřeje počasí.

Kiedy zamawiać:

Doporučujeme aspoň 5 dní předem. Objednat exkurzi však můžete i s menším předstihem. Záleží na sezóně. Když to jde, rádi Vám vyjdeme vstříc.

Programy i usługi uzupełniające:

Exkurzi můžete spojit s některým z našich dalších balíčků, aktivit, programů nebo akcí. V případě zájmu o vytvoření programu na míru, neváhejte použít náš poptávkový formulář.

Referencje

Więcej pakietów

Historická jízda - projížďka veteránem Beskydami, Interiérová LED a UV show , Šermířský program „Legenda o králi Artušovi“, Javorový in english, Javorový in Deutsch - jazykové kurzy na Javorovém, Velká historická jízda - vyhlídkové jízdy ve veteránech., , Ohňová show „Vzývání ohně“ a „Živý plamen“, AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, , Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, NOVÝ ZÉLAND pro Rodiny s dětmi (Self/share drive), Ukázky dravých ptáků s výkladem, Šermířský program „Gotický pěší turnaj“, Niezwykła wizyta w królestwie śliwowicy, To naj spod Łysej góry w górskim hotelu Sepetna***, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, Program animacyjny nie tylko do gry w golfa wokół zamku Hukvaldy, To naj z Sztramberka z noclegiem w hotelu Roubenka***, To naj z Koprzywnicy - wycieczka do podnóża Beskidów, Šermířská pohádka, , To NEJ z muzea v Bruntále - Hrad Sovinec, Zámek Bruntál, Kosárna Karlovice, , To naj z Trojanowic - wycieczka do Beskidów z programem, HOOBBITON (HOBITÍN) - exkurze do říše fantazie, Netradiční firemní akce na barokním zámku Holešov, Nadanie obywatelstwa Królestwa Wołoskiego, To naj z Nowego Jiczina - wycieczka do podnóża Beskidów, Wydział Gier Wołoskich UKW, Życie w podzamczu, AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Programy a vystoupení s dravci a ukázky sokolnictví, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, Štramberské pivní lázně s pobytem pod Trúbou, Emigracja do Królestwa Wołoskiego, Spotkanie z plzeńską legendą lub solidne studia nauk piwnych , Sztramberska akademia zamkowa z zakwaterowaniem pod Sztramberską Trubą, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, Večerní zábava s programem TITANIC, Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Pogoń za Sztramberskim skarbem, Točte s námi!! Služby pro filmové a televizní produkce, To naj spod Radhosta w hotelu Troyer**** w Trojanowicach, Výprava za Radegastovým pokladem pro firmy a skupiny, Program firmowy pod wieżą Truba z zakwaterowaniem w stylowych drewnianych domach., Naj z Musea NOWOJICZIŃSKA (NOVOJIČÍNSKA)
Nieodpowiedni pakiet oferowany? Potrzebujesz zakwaterowania lub inne usługi? Napisz do nas!
 
 
 

Kalendarz

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 
 
 
 

Dlaczego z nami

Chcecie swój wolny czas przeżyć ciekawie a na dodatek czegoś się dowiedzieć?

Spędźcie choć jeden dzień w Królestwie Wołoszczyzny Morawskiej!

Czas pełen doznań, emocji i wrażeń spakowaliśmy w tematyczne „pakiety wrażeń“.

Jesteśmy przekonani, że każdy z Was wybierze to, co najbardziej odpowiada jego naturze, zainteresowaniom, nastrojowi, wiekowi i warunkom fizycznym.

Klient:

Nazwa użytkownika (e-mail):

Password:


Zapomniane hasło
Rejestracja Nowy klient
 

© Copyright 1997-2017 - Królestwo Wołoszczyzny Morawskiej ® - Pakiety Wrażeń

Tvorba www - Neofema s.r.o.