čeština English Deutsch Polski Русский

Eshop Flights Wallachian kingdom New Zealand

About us | Utilization of packages | Sellers | Reference | To download | Sitemap | General conditions | Protection of personal data | Cooperate with us | Contact
Seller´s sign in | Basket

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

ULTIMATE EXPERIENCES

Experiences/packeges for Everyone Events/tours for Companies/Groups

Activity/tour search

 
 

Subscribe for newsletter

About us

 

Vážení naší přátelé, ahoj, Kia Ora,

svět se opět mění a my sním. Je to již 30 let, co se spolu potkáváme na akcích, na expedicích, ve vzduchu, na moři, na cestách, na horách, … Na samém začátku jsem byl jen já, jako autostopař a cestovatel kolem světa... Pak jsem založil Expediční cestovní kancelář NAMASTE, s kterou jsme však vozili hlavně sami sebe a naše blízké přátelé a známé a tak jsme se museli začít živit něčím jiným... :-)

A tak jsme se v roce 1997 spíše než na expedice vrhli na regionální rozvoj a začali jsme s expanzí našeho krásného rodného kraje - VALAŠSKÉHO KRÁLOVSTVÍ. Zde vám stále nabízíme organizaci vašich akcí, programů a aktivit, které naleznete na tomto webu.

Od roku 2013 jsme se však opět začali orientovat do světa a dnes 90% všech našich služeb jde na export :-) Kromě České republiky působíme zejména na Novém Zélandu, v Austrálii, v jížním i severním Pacifiku, v USA, v Kanadě, v Africe, ale stále i jinde v Evropě, zejména ve Středomoří a ve Skandinávii.

Na Novém Zélandu jsme spolu s mým novozélandským přítelem Donem Levym založili v roce 2015 společnost SMART TOURISM SERVICES Ltd. Zabýváme se zejména poradenskou a organizační činností v cestovním ruchu a v navazujících oblastech jako je například gastronomie a hospitality, ale často řešíme projekty i v jiných oblastech.

A co vám tedy konkrétně můžeme nabídnout?

Do vínku jsme si dali  jako hlavní úkol prosadit na Novém Zélandu úspěšné české projekty, v kterých jsme my, nebo naší partneři uspěli v ČR a v Evropě. Stále však hledáme nové projekty, podnikatele a investory kteří by měli zájem spolu s námi na Novém Zélandu nebo i jinde v Tichomoří podnikat, a zdaleka to nemusí být jen v cestovním ruchu.

Zabýváme se:           

  • Zpracováním analýzy trhu - specializujeme se zejména na cestovní ruch, zábavní průmysl, gastronomii a potravinářský průmysl ale jsme schopni pracovat i s jinými obory. Mapujeme pro české firmy místní trhy, sbíráme jim informace, vytipováváme obchodní partnery, komunikujeme s nimi, organizujeme prezentační akce apod;

  • Zpracováním podnikatelských záměrů a akčních plánů pro firmy, které chtějí vstoupit zejména na novozélandský trh, vytvořit zde svou pobočku apod. Ale máme své zástupce i v Austrálii.

  • Poradenstvím a přípravou agendy a podmínek ke vstupu na místní trhy – slazení výrobků s legislativou, certifikace, celní poradenství apod.

  • Marketingovou komunikací a organizací prezentačních akcí a vytipováváním potencionálních obchodních partnerů – komunikujeme úspěšné české produkty, služby a technologie a vyhledáváme potencionální obchodní partnery, zjišťujeme jejich pozici na místním trhu apod.  

  • Zajištěním odborných služebních i soukromých cest – od zajištění letenek, schůzek, odborného programu služební cesty, exkurzí, ubytování, dopravy, průvodce  a dalších souvisejících služeb apod.

  • Zajištěním odborných služebních i soukromých cest – od zajištění letenek, schůzek, odborného programu služební cesty, exkurzí, ubytování, dopravy, průvodce  a dalších souvisejících služeb apod.
  • Propagací novozelandské kultury, jejich hodnot v České republice,rozvojem kulturní a obchodní spolupáce mezi oběmi zeměmi.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat.

 

Těšíme se na Váš zájem!

Tomáš Harabiš, Tým VALAŠSKÉHO KRÁLOVSTVÍ a Smart Tourism Services

Aktualizováno 1.4.2023

Calendar

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Why with us

Do you want to enjoy your leisure time with a range of interesting activities, not only relaxing but learning something new as well?

Come and experience the WALLACHIAN KINGDOM for at least a day!

Specially for you, we have wrapped up some wonderful, unforgettable times into a range of themed ‘Packages of Experiences’.

We are sure that everybody will be able to find something that suits their personality, interests, mood, age and physical ability.

Client:

Username (email):

Password:


Forgotten password
New Customer
Ultimate experiences
 

© Copyright 1997-2022 - Walachian Kingdom ®

Tvorba www - Neofema s.r.o.