čeština English Deutsch Polski Русский

Eshop Flights Wallachian kingdom New Zealand

About us | Utilization of packages | Sellers | Reference | To download | Sitemap | General conditions | Protection of personal data | Cooperate with us | Contact
Seller´s sign in | Basket

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

ULTIMATE EXPERIENCES

Experiences/packeges for Everyone Events/tours for Companies/Groups

Activity/tour search

 
 

Subscribe for newsletter

TO NEJ Z FRANCOUZSKÉ POLYNÉSIE – TAHITI A SOCIETY ISLANDS + MARKÉZY

zobrazeno: 2195× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků
The BEST of... First minute! French Polynesia

Category: Francouzská Polynésie - Tahiti, Tuamotu, Gambiers,, Self/share drive soukromé cesty a akce, Francouzská Polynésie - Tahiti, Markézy, Tuamotus,

Locality: Francouzská Polynésie, Markézy a Society Islands

Demand

Tento zájezd organizuje CK Karavela

Exotika na druhé straně zeměkoule. Pojeďte s námi navštívit jeden z cestovatelských snů – Společenské ostrovy, Tahiti. Navštívíme postupně šest ostrovů – Tahiti Nui, Mooreu, Huahine, Raiateiu, Bora Bora a Maupiti. Okouzlí vás bělostné pláže, azurové laguny, horská panoramata i polynéská kultura.  

Dále pro zájemce možné prodloužit zájezd o cca 7 dní a navštívit souostroví MARKÉZY (ostrovy Nuku Hiva a Hiva Oa).

Tento zájezd organizuje CK Karavela

 

Options and prices:

CENA ZAHRNUJE

letenku a let. taxy (limit 40 000 Kč), místní dopravu (minivan nebo auta, člun), místní lety Moorea-Raiateia, Raiatea-Maupiti, Maupiti-Bora Bora, Bora Bora-Huahine, Huahine-Tahiti vč. tax (limit 11 500 Kč), plavbu lodí na Mooreu, výlet člunem na lagunu s krmením žraloků, plaváním s rejnoky a šnorchlováním na ostrově Moorea, ubytování (12x penziony, chatky, bungalovy - dvoulůžkové pokoje většinou s příslušenstvím), stravování (1x tradiční polynéský oběd - poisson cru, na některých místech může být snídaně), průvodce, inform. materiály, tričko, Markézy: místní lety Tahiti-Nuku-Hiva, Nuku Hiva-Hiva Oa a Hiva Oa-Tahiti, místní dopravu (pronajatá auta, motorový člun), ubytování (penzion, bungalov, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím), výlet motor. člunem podél pobřeží do zátoky Hakaui s a výletem k vodopádu, průvodce

CENA NEZAHRNUJE

jednolůžkový pokoj (18 000 Kč), povolení vstupu do USA - ESTA (450 Kč), vstupné (do 50 USD), cestovní poj. Generali-ČP (léčeb. výlohy vč. covidu – 528 Kč, storno – 780/2 100 Kč, limit 100 000/150 000 Kč karanténa v zahr. - 540 Kč)
Package code:Option:Price without VAT:Price with VAT:
FP001 French Polynesia - Society Islands 108 787,31 CZK (4 680,46 €) 135 990,- CZK 130 550,- CZK
5 850,83 € 5 616,78 €
FP002 French Polynesia including Marquesas Islands 162 485,17 CZK (6 990,76 €) 199 990,- CZK 194 990,- CZK
8 604,36 € 8 389,24 €

Buy:

Option: Locality:
Date: Pieces:
 

Contents of the package:

Tento zájezd organizuje CK Karavela

Exotika na druhé straně zeměkoule. Pojeďte s námi navštívit jeden z cestovatelských snů – Společenské ostrovy, Tahiti. Navštívíme postupně šest ostrovů – Tahiti Nui, Mooreu, Huahine, Raiateiu, Bora Bora a Maupiti. Okouzlí vás bělostné pláže, azurové laguny, horská panoramata i polynéská kultura.  

Dále pro zájemce možné prodloužit zájezd o cca 7 dní a navštívit souostroví MARKÉZY (ostrovy Nuku Hiva a Hiva Oa).

 

Information

Physical conditions:

Tato akce nevyžaduje žádné zvláštní tělesné předpoklady, není však vhodná pro osoby s omezenou pohyblivostí. Předpokládají se krátké tůry, jízda na kole apod.

Veškeré naše služby uzpůsobujeme vašemu věku a fyzickým možnostem nebo požadavkům. Jsme zvyklí pracovat jak se seniory, kteří preferují nenáročné cestování, tak se sportovci, kteří dávají přednost adrenalinovým aktivitám.   

 

Total time:

Většina cest po Francouzské Poylynésii organizujeme mezi 16 - 23 dny. Záleží jaký letecký spoj se podaří zajistit a zdali je součástí cesty i návštěva Markéz. Základní itinerář je zpravidla 16 dní, s návštěvou Markéz 23 dny. V případě přání návštěvy dalších ostrovů lze pobyt individuálně prodloužit. 

 

Number of participants:

Minimální počet účastníků za uvedenou cenu je 5 osob. Akci je možné po dohodě zorganizovat i pro nižší počet osob, ale za příplatek, který bude kalkulovám dle aktuálních podmínek a přání. Maximální počet účastníků je 11 osob. 

Wear, outfit:

Ve Francouzské Polynésii je subtropické nebo tropické klima a po většinu pobytu si vystačíte jen se samdály, kraťasy/sukní a tričky. Dlouhé kalhoty a lehká bunda se vám může hodid v případě plavby na lodích, kdy může být větrno a chladněji nebo v případě špatného počasí, které je však docela vzácné. 

Vybavení bude upřesněno v dostatečném předstihu v závislosti na zvoleném termínu cesty.

 

Season:

Sezóna k cestám do Francouzské Poylynésie je od dubna do listopadu, přičemž duben - květen a říjen - listopad lze považovat za okraje sezón. 

Navštívili jsme Francouzskou Polynésii i mimosezónní měsíce (únor, březen, prosinec) a počasí bylo většinou až překvapivě stabilní, jen s občasnými dvydatnými dešti a většinou přes noc.  

Weather:

Na Společenských ostrovech Francouzské Polynésii panuje tropické klima po celý rok. Tropické deště se taktéž mohou objevit během celého roku. Vlhkost vzduchu se pohybuje kolem 80 procent, teplota vzduchu mezi 27–30 stupni Celsia a teplota vody v lagunách kolem 26–28 stupňů Celsia. Od listopadu do dubna je období dešťů, kdy se můžete setkat s krátkými vydatnými srážkami. Od května do října je zde zimní období, méně srážek a noční teploty kolem 20 stupňů Celsia. Vzhledem k rozmanité poloze všech ostrovů se klima i teplota na jednotlivých ostrovech i výrazně liší.  Jižní ostrovy mohou být mírně chladnější v zimním období. Markézy jsou naopak blíže rovníku a teplota a vlhkost vzduchu je zde také o poznání vyšší. Nejvíce srážek se zde vyskytuje v červnu až srpnu, tedy přesně naopak od ostatních souostroví Polynésie: Aktuální info o počasí naleznete na  www.meteo.pf.

When best to order::

Francouzská Polynésie obvykle vyžaduje trochu delší plánování než víkendový výlet na Kokořín nebo dovolená v Chorvatsku. Přece jenom poletíte přes půl světa. Proto doporučujme zahájit přípravy co nejdříve - doporučujeme 6 měsíců předem. Budeme tak mít větší výběr a větší manevrovací prostor. Nicméně pokud se z nějakého důvodu rozhodnete i na poslední chvíli, jsme schopni vaší cestu nachystat i s měsíčním předstihem. V závislosti na omezených kapactách však může dojít k významnějším změnám ve vašem itineráři. 

Poznámka:

Tuto akci organizujeme ve spolupráci s CK Karavela (www.karavela.cz)

Additional services/programmes:

Dle možností lze akci prodloužit a zařadit návštěvy i dalších ostrovů. V roce 2022 jsme tak například realizovali návštěvu ostrova Fatu Hiva. 

Not satisfied with package offered? Need accommodation or other service? Contact us and we help!
 
 
 

Calendar

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Why with us

Do you want to enjoy your leisure time with a range of interesting activities, not only relaxing but learning something new as well?

Come and experience the WALLACHIAN KINGDOM for at least a day!

Specially for you, we have wrapped up some wonderful, unforgettable times into a range of themed ‘Packages of Experiences’.

We are sure that everybody will be able to find something that suits their personality, interests, mood, age and physical ability.

Client:

Username (email):

Password:


Forgotten password
New Customer
 

© Copyright 1997-2022 - Walachian Kingdom ®

Tvorba www - Neofema s.r.o.