čeština English Deutsch Polski Русский

Eshop Flights Wallachian kingdom New Zealand

About us | Utilization of packages | Sellers | Reference | To download | Sitemap | General conditions | Protection of personal data | Cooperate with us | Contact
Seller´s sign in | Basket

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

ULTIMATE EXPERIENCES

Experiences/packeges for Everyone Events/tours for Companies/Groups

Activity/tour search

 
 

Subscribe for newsletter

Winter adventure in Beskydy

zobrazeno: 153874× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Category: Adrenalin and adventure, Adrenalin and adventure, Sports and leisure activities, For Kids and schools, Skiing, Winter activities, Tour Packages of all flavors

Locality: Čeladná, Česká republika, Frenštát pod Radhoštěm, Javorníky, Javorový vrch u Třince, Kunčice pod Ondřejníkem, Moravskoslezské Beskydy, Mosty u Jablunkova, Ostravice, Pustevny - Radhošť, Trojanovice, Valašské království, Velké Karlovice, Velký Javorník (Beskydy)

Demand

Plánujete kurz, teambuilding, firemní akci, program, výlet, dovolenou, zájezd do zimních Beskyd na Valašsko a chcete zažít dobrodružství, napětí, pobavit se a dát si i trochu do těla? Tak právě pro vás jsme připravili zimní dobrodružnou výpravu "Po stopách Yettiho!" Víte kdo to vlastně je a kde se schoval poté, co byl naposledy spatřen, když ho vyštvali z Himáláji?

Svědectví o existenci sněžného muže přicházela z celého světa. Od Spojených států, přes Kanadu, Aljašku, Mongolsko, Čínu až po vysokohorský Nepál. Odborníci ale otázku yetiho zpočátku nebrali příliš vážně - tvrzení dřevorubců, zlatokopů a osamělých horolezců brali spíše jako důsledek senzacechtivosti či velké opilecké představivosti. Jenže s postupem času přibývalo více důvěryhodnějších svědků. Neobvyklé stopy a tajemnou postavu spatřili například příslušníci proslulé Královské geografické společnosti Velké Británie, slavný pokořitel Mt. Everestu Sir Edmund Hillary nebo nejslavnější současný horolezec Reinhold Messner. Bylo také jejich vyprávění pouhým výmyslem? 

 

Options and prices:

Cenu výpravy můžete určit Vy a my Vám řekneme co jsme schopni pro Vás za ni udělat.Nebo nám napište do poptávkového formuláře Vaši představu a my Vám program naceníme dle Vašich přání a možností. Cena výpravy/kurzu/výletu/akce/programu/zájezdu se odvíjí od vybraných aktivit, počtu osob a době trvání celého programu. Umíme udělat programy na cenu  i na kvalitu!

Contents of the package:

Ve společnosti zkušeného týmu CK VK a našich prověřených partnerů, budete mít při výpravě po stopách Yettiho na výběr z celé řady zimních aktivit, které si budete moci vyzkoušet - lyžování, jízdy na běžkách, snowboardingu, skialpinismu či chůzi na sněžnicích, lezení na ledu, projíždku se psím spřežením či zimní turistiku nebo třeba zimní lov. Navíc Vám všechny tyto aktivity zpestříme svérázným valašským folklórem a humorem.

Výprava je standardně 3-denní a zahrnuje 2 přespání:

1. den:

 • Příjezd a ubytování v horské chatě, penzionu, hotelu dle vašeho výběru.Spolupracujeme se stovkami ubytovacích zařízení rúzných standartů, kvality a cenových úrovní.
 • Uvítání našim instruktorem a seznámení s programem výpravy a jeho upřesnění.

2. den:

 • Ráno po snídani sraz a příprava na výpravu.
 • Půjčení potřebného vybavení (lyžařské nebo skialpinistické sety, boty, sněžnice, běžky, hole apod.).
 • Dopoledne probíhají aktivity pod vedením zkušeného instruktora/instruktorky, dle vašeho výběru:
  • lyžování - carving, telemark apod.
  • snowboarding;
  • jízda na běžkách;
  • chůze na sněžnicích;
  • skialpinistický výlet;
  • ledolezení;

Při aktivitách si prověříme/prověříte co ve vás je a jak obtížnou výpravu zvládnete. Při organizaci výpravy spolupracujeme s vybranými lyžařskými instruktory, horskými vůdci či horskou službou v Beskydech. Výprava může probíhat jako výuka či zábava pro Vás, kteří si chcete jen hlavně odpočinout nebo jako "tréning", při kterém si dáte pořádně do těla.

 • Celodenní skipas-lístek na vleky (Skialpin Pustevny případně Radhošť);
 • Oběd ve stylové valašské kolibě na Pustevnách (Koliba Záryš, Libušín, Valaška nebo HH Radegast);
 • Výprava po stopách Yettiho - v úvahu připadá Radhošť, Čertův mlýn, Martiňák případně jiné místo, kde byly spatřeny Yettiho stopy. V průběhu výpravy bude nutné překonat řadu překážek a nástrah a návrat si musíte opravdu zasloužit... :-) Obvykle se vracíme večer zpět, ale fakultativně lze přespat v horských útulnách, na chatách nebo po předchozí dohodě ve sněhovém záhrabu. 
 • Večeře - zpravidla v místě ubytování nebo fakultativně venku v zimní přírodě. K jídlu budete mít  to, co si ulovíte, zasloužíte nebo najdete a uděláte na ohni - bramborové placky, špekáčky, kuřata apod.
 • Fakultativně v případě zájmu a podmínek Studium na fakultě pálení a slivovicových věd Valašské královské univerzity. Studium proběhne již po aktivitách poté co se převlečete a trochu odpočinete.
 • Fakultativně Pasování na občana Valašského království. Proběhne na závěr programu.

3. den: 

 • Snídaně a v případě přespání venku nebo mimo původní ubytování návrat na horskou chatu/do hotelu/penzionu.
 • Rozloučení.

 Reference a fotografie z již proběhlých akcí najdete zde.

 

Information

Physical conditions:

Doporučujeme přihlédnout k vašim fyzickým schopnostem. Zimní aktivity vyžadují alespoň průměrnou fyzickou kondici. Výpravu však vždy uzpůsobíme vašim schopnostem a přáním.

Total time:

3 dny. Délku výpravy však vždy uzpůsobíme vašim potřebám a lze ji prodloužit i zkrátit.

Number of participants:

Výprava je určena pro jednotlice i skupiny zpravidla od 1 do 50 osob. Větší skupiny se rozdělují na týmy a Yettiho hledají jednotlivé týmy samostatně.

Audience:

Vzhledem k charakteru programu je účast přátel či rodiny možná jen v určitých částech programu. Sami se nemusíte účastnit všeho a můžete být jen divákem.

Wear, outfit:

Opravdu teplé a prodyšné sportovní oblečení, vhodné do zimy, čepice, rukavice, teplé ponožky, návleky, náhradní spodní prádlo, baťoh a v případě spaní venku i teplý spacák do -20 comfort a karimatku nebo lépe dvě. Veškeré technické vybavení nezbytné pro realizaci výpravy zajistíme my.

Season:

Sezóna trvá podle sněhových podmínek obvykle od 20. prosince do 25. března. V případě vhodných podmínek je možné výpravu realizovat i dříve nebo později.

Weather:

Realizace výpravy je závislá na klimatických a sněhových podmínkách. V případě špatných sněhových podmínek nebo za špatného počasí lze výpravu realizovat jen omezeně nebo vůbec.

When best to order::

Obvykle alespoň 1 týden před realizací výpravy. Čím dříve, tím lépe. V urgentních případech jsme však schopni reagovat i do několika hodin.

Additional services/programmes:

Jsme zvyklí dělat pro vás akce na klíč, od začátku až do konce. Ke zpracování pozvánek můžete využít služeb našeho grafického studia. V průběhu výpravy Vám zajistíme veškerou dopravu, fotografování, natáčení i ubytování. Po akci postprodukční zpracování vašich fotografií, videí. Jen nám dejte vědět o co byste měli zájem a nebudete litovat! 

Reference

More Packages

Ultimate Trojanovice - tour to Beskydy Mountains with program, A Radegast treasure hunt for companies and groups, Go-kart madness, Horské zimní manévry - aneb „Javorový muž a žena“ - zábavně dobrodružný zimní program na Javorovém, Dakar Tatra&Subaru ride na polygonu Tatra Kopřivnice, NOVÝ ZÉLAND - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, New Zealand Cruises&Experiences - MILFORD SOUND, Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, Koloběžky, kola a lana pro celou rodinu - Pustevny, , Fotografické a vyhlídkové lety s Royal Wallachian Squadron, Boj podle scénáře - Painball, Večerní zábava s programem TITANIC, Javorový in english, Javorový in Deutsch - jazykové kurzy na Javorovém, Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!, Chůze na sněžnicích - pro začátečníky i pokročilé, Casino Royale, Zimní - nejen lyžařské - závody na Javorovém, Ultimate Radhost region with Hotel Troyer**** in Trojanovice, Firemní program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, Nový Jičín ultimate experiences with WELLNESS HOTEL ABACIE****, Top sights from the Nový Jičín museum, Faculty of Wallachian Sports and Games, Wallachian Royal University, Ultimate Kopřivnice - excursion into the foothills of Beskydy Mountains, Štramberk Castle Academy (including accommodation), Psí spřežení - mushing pro děti, Javorové vítání slunce – noční dobrodružné výlety s průvodcem, Cesty nejen za vínem do Svobodné republiky Kraví hora, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, Horolezectví - celodenní intenzivní kurz, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, Šermířský program „Gotický pěší turnaj“, Tarzaní lanové aktivity - studium lanových aktivit v Tarzánii, Javorový na sněhu – zimní pobyty pro každého, Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě, Noční výstup na Lysou horu (Královna Beskyd v noci), OFFROAD jízda v legendární Toyota FJ Cruiser, Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém, HOOBBITON (HOBITÍN) - exkurze do říše fantazie, Dobrodružství od západu do východu slunce - noční turistika v Beskydech, , Beskydské vrcholy v noci - noční túry v Beskydech, Mushing, NEW ZEALAND - PHOTO EXPEDITION (Self/share drive), Javorové kouzlo horské cyklistiky – výlety na horských kolech s průvodcem, Křest sněhem na Pustevnách - jednodenní kurz zimních aktivit, Projížďky na čtyřkolkách pro skupiny (Quad-bike riding), Medieval hunting fun, Loprais Tatra Team – a Dakar-style ride just for you!, Javorový zimní den plný zážitků, NEW ZEALAND - DOLPHIN ENCOUNTER, Den v dakarském bivaku, AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Exciting group studies at the Wallachian Royal University, Firemní program pod Trúbou s komfortním ubytováním u Holubů, The Drive of Your Life – Passenger School, Winter adventure in the Wallachian Kingdom or the best of winter activities, Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, Šermířská pohádka, Emigration to the Wallachian Kingdom, , Tarzan on the ropes in Beskydy Mountains, New Zealand Cruises&Experiences - MILFORD SOUND, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, Javorový zimní přechod na sněžnicích s průvodcem, Štramberk Castle treasure hunt, Pohádky trochu jinak - pro děti i pro dospělé, Javorový 24/7 - 24 hodin zážiků pro 7 smyslů, Roztáhněte svá křídla - seznámení s paraglidingem, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Motokáry - jízdy na motokárách v Beskydech, Dětská narozeninová párty, NOVÝ ZÉLAND pro Rodiny s dětmi (Self/share drive), Štramberská hradní akademie pro děti, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, Jízda na poníkovi pro děti, Livecooking, NEW ZEALAND - WHALE WATCH KAIKOURA , To NEJ z muzea v Bruntále - Hrad Sovinec, Zámek Bruntál, Kosárna Karlovice, Zorbujeme ve dne v noci! , Ledolezení, Stramberk ultimate experiences with Roubenka hotel***, Skijoring s husky

Not satisfied with package offered? Need accommodation or other service? Contact us and we help!
 
 
 

Calendar

 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Why with us

Do you want to enjoy your leisure time with a range of interesting activities, not only relaxing but learning something new as well?

Come and experience the WALLACHIAN KINGDOM for at least a day!

Specially for you, we have wrapped up some wonderful, unforgettable times into a range of themed ‘Packages of Experiences’.

We are sure that everybody will be able to find something that suits their personality, interests, mood, age and physical ability.

Client:

Username (email):

Password:


Forgotten password
New Customer
 

© Copyright 1997-2017 - Walachian Kingdom ®

Tvorba www - Neofema s.r.o.