čeština English Deutsch Polski Русский

Eshop Flights Wallachian kingdom New Zealand

About us | Utilization of packages | Sellers | Reference | To download | Sitemap | General conditions | Protection of personal data | Cooperate with us | Contact
Seller´s sign in | Basket

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

ULTIMATE EXPERIENCES

Experiences/packeges for Everyone Events/tours for Companies/Groups

Activity/tour search

 
 

Subscribe for newsletter

Zorbing&Aquazorbing

 

Co je to zorb a jak se zorbuje?

Zorb je velká nafukovací koule z průhledného speciálního PVC. Uvnitř ní je ještě jedna menší. Obě koule jsou důmyslně spojeny nylonovými lanky a dvěma tunely, kterými zorbista vleze dovnitř. Pak je svržen z kopce. Kutálí se až padesátikilometrovou rychlostí a s pocitem naprostého bezpečí může přitom pozorovat rotující okolí. Zorb se zastaví až na rovině. Hmotnost koule je 90 kg, průměr 3,2 m. Zorbovat můžete na travnatém kopci, na sněhu i na vodě, v létě i v zimě. Pokud máte strach zorbovat sami, můžete si do zorbu pozvat jednoho "spoluzorbujícího".

Bezpečnost zorbu

Uvnitř zorbu jsou umístěny postroje pro upoutání posádky, velmi bezpečnéa spolehlivé. Před každým zorbováním se provádí řada testů, které prověří bezpečnost zorbu. Přítomná je vždy proškolená obsluha. Ani případné propíchnutí zorbu neovlivňuje bezpečnost zorbonauta.

Historie zorbu

Tento výstřední adrenalinový sport pochází z Nového Zélandu. Zorb vynalezl Andrev Ahers. Inspirovat se nechal obrazem Leonarda da Vinciho, na kterém je znázorněn roznožený a rozpažený muž v kruhu. Průhlednou kouli začal zanedlouho vyvážet do celého světa.

 

Aquashow - aquazorbing show

Vodní show – skvělá zábava na vodě! Ojedinělá možnost vyzkoušet vodní atrakce! Aquarollery, aquaspace, bílé i barevné aquazorby... To vše za přítomnosti profesionálního ...

Detail »
 

Aquazorbing všemi způsoby

Láká vás vyzkoušet nepoznané, uvidět svět z jiné perspektivy než obvykle? Umíte si udělat i ze sebe legraci a jít na hranice svých možností ? Snažit se stát na nohou ...

Detail »
 

Zorbujeme ve dne v noci!

Jízda z kopce v zorb - ballu, speciální kouli vytvořené pro Váš adrenalinový zážitek! Kdo je rád hlavou dolů asi 30 x za sebou, ten si příjde na své. A pro ty nejodvážnější ...

Detail »
 

Calendar

 
 
 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Why with us

Do you want to enjoy your leisure time with a range of interesting activities, not only relaxing but learning something new as well?

Come and experience the WALLACHIAN KINGDOM for at least a day!

Specially for you, we have wrapped up some wonderful, unforgettable times into a range of themed ‘Packages of Experiences’.

We are sure that everybody will be able to find something that suits their personality, interests, mood, age and physical ability.

Client:

Username (email):

Password:


Forgotten password
New Customer
Ultimate experiences
 

© Copyright 1997-2022 - Walachian Kingdom ®

Tvorba www - Neofema s.r.o.