čeština English Deutsch Polski Русский

Eshop Flights Wallachian kingdom New Zealand

About us | Utilization of packages | Sellers | Reference | To download | Sitemap | General conditions | Protection of personal data | Cooperate with us | Contact
Seller´s sign in | Basket

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

ULTIMATE EXPERIENCES

Experiences/packeges for Everyone Events/tours for Companies/Groups

Activity/tour search

 
 

Subscribe for newsletter

NOVÝ ZÉLAND pro Rodiny s dětmi (Self/share drive)

zobrazeno: 84435× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků
The BEST of... In New Zealand

Category: In nature, Hiking &Traveling, Local culture, All flavors, Outdoor programs, Adrenalin and adventure, Sports and leisure activities, For Kids and schools, Tour Packages of all flavors, Self/share drive tours, events and activities

Locality: Abel Tasman National Park, Auckland, Cathedral Cove, Christchurch, Dunedin, Fox Glacier, Franz Josef Glacier, Kaikoura, Lake Tekapo, Milford Sound, Mount Cook, Nelson, Nový Zéland, Nový Zéland, Picton, Punakaiki, Queenstown, Rotorua, Slope Point, Taupo, Te Anau, Tongariro National Park, Waipoua Kauri Forest, Waitangi, Wanaka, Wellington

Demand

Chcete se na Nový Zéland vypravit jako rodina a procestovat ho křížem krážem? Tak právě pro Vás jsme připravili tuto naší nabídku :-)

Po letech cestování po Novém Zélandu mi jednoho dne začalo být líto, že svou rodinu - mou úžasnou ženu Věrku a naše tři kluky - Kryštofa (5), Ondru (4) a Matyáše (skoro 2) nechávám doma, a že mé zážitky a dobrodružství neprožívají se mnou. Rozhodl jsem se, že se pokusím práci zorganizovat tak, abych je mohl vzít na Nový Zéland sebou. Vše se i přes řadu překážek nakonec podařilo a během roku jsme spolu procestovali křížem krážem celý Jížní ostrov.

I přes mé bohaté 30leté cestovatelské zkušenosti, bylo cestování s dětmí ohromnou školou, plnou nečekaných, příjemných, ale i nepříjemných překvapení. CESTOVÁNÍ S DĚTMI NA NOVÝ ZÉLAND, ALE I JINDE PO SVĚTĚ, JE PROSTĚ ÚPLNĚ JINÉ, NEŽ BEZ DĚTÍ ! :-). Upřímně bych řekl, že Nový Zéland není na takové cestování ještě úplně připraven. Ale abych byl objektivní, ani my jsme nebyli úplně připraveni, a proto jsme byli někdy opravdu překvapeni. O své zkušenosti se s vámi rádi podělíme, s vaší RODINNOU CESTOU vám poradíme  a co budete potřebovat nebo chtít vám rádi ZAJISTÍME :-). 

SELF DRIVE Nový Zéland pro rodiny s dětmi můžete absolvovat v podstatě dvěma způsoby:

  • Sami, bez průvodce s vlastní dopravou. Pomůžeme vám se zapůjčením nebo zakoupením vhodného vozu, podle toho, jestli plánujete cestovat jen několik týdnů, nebo celý rok. Poradíme vám také s letenkami, vízy, s ubytováním, pojištěním, lékařskou péči a vůbec se vším, co vás kolem vašeho cestování s dětmi může na Novém Zélandu potkat. Cestovat vlastním vozem je to způsob, který vám dává maximální svobodu pohybu za dobrou cenu. 
  • S průvodcem s vlastní dopravou. Po dobu kterou budete mít zájem vám zajistíme průvodce, který vám na místě pomůže zařídit vše potřebné kolem STARTU vašeho cestování. Spolupracujeme s řadou novozelandských průvodců a agentur, kteří se vám v závislosti na vašich termínech a lokalitách mohou věnovat. 

*VAROVÁNÍ - V letech 2013 až 2017 docházelo k desítkám falešných udání českých rodin a skupinek, cestujícíh po Novém Zélandu. Prokázalo se, že za jejich falešným udáváním Policii stála CK TRUE TRAVEL, včele s její majitelkou, honorární konzulkou ČR Vlaďkou Kennett, která se takto snaží zvýšit počet klientů své CK. Vlaďka Kennett je také podezdřelá a vyšetřována za zneužívíní osobních údajů českých občanů pro své komerční aktivity a nedoporučujeme nikomu s ní vůbec vstupovat do kontaktu.

 
 

Options and prices:

Napište nám email nebo poptávku do poptávkového formuláře s více informacemi o tom, jak si vaší rodinnou cestu/expedici na nový Zéland představujete, a my Vám zašleme cenovou nabídku. Cena vaší rodinné expedice se odvíjí zejména od počtu osob, termínu, délky pobytu, vámi vybraných služeb, aktivit a kvality ubytování. Pokud budete hodně cestovat a bydlet po hotelech zaplatíte samozřejmě podstatně více než pokud zvolíte variantu jen s několika přejezdy a ubytováním na horských chatách a AIRBNB nebo si dlouhodobě pronajmete vlastní dům. Nebo nám prostě zašlete váš rozpočet se základními informacemi o vaší představě, a my vám navrhneme co si s ním můžete na NZ dovolit :-).

Cena našich služeb za přípravu rodinné expedice se pohybuje zpravidla od několika desítek tisíc korun za přípravu itineráře a rezervace/nákup auta, rezervace ubytování, až po stovky tisíc korun za organizaci celého pobytu s all inclusive servisem. 

Contents of the package:

Většina z Vás nejezdí na NZ bez toho aniž by o této zemi něco věděla, a o tom co chce vidět má již alespoň hrubou představu. S čím však nejčastěji potřebujete poradit a pomoci a co Vám v rámci našich služeb můžeme nabídnout?  S cestami na NZ radíme od roku 1993 :-)

Příprava na cestu - víza, peníze, pojištění, jiná potvrzení apod. I když pro turistické návštěvy má ČR s Novým Zélandem bezvízový styk, není vstup do této země zdaleka samozřejmostí. K tomu abyste mohli na NZ přijet bez víz, musíte splňovat celou řadu dalších podmínek, které nejsou vždy úplně známé a mohou vás nepříjemně překvapit. Pozor obzvlášť pokud jako rodina necestujete na Nový Zéland společně, případně nejste oficiálně oddáni, máte různá příjmení, vaše děti mají různá příjmení, děti cestují jen s jedním z vás, máte peníze pouze na účtu jednoho z vás nebo pokud jste přišli do styku s honorární konzulkou České republiky Vlaďkou Kennett, atd. atd. Poradíme Vám co mít sebou, aby váš vstup do země proběhl pokud možno bez problémů.

- Letenky. Na NZ se dá letět za různé ceny, různě dlouho a přes různé části světa :-). Nejlevnější letenky se většinou dají koupit mimo sezónu, čím dřív, tím levněji. Většinou jsou však s přerušením v Číně nebo v Korei a lety jsou dlouhé (trvají s přerušeními i několik dní.). Hotely máte většinou v ceně. Čím dražší letenka, tím většinou kratší let a víc možností s letenklou něco dělat. Oblíbené jsou lety s Emirates Praha - Dubai - Auckland nebo Singapore Airlines Praha - Amsterdam - Singapore - Christchurch apod.

POZOR! Děti do dvou let nemusí mít letenku, ale každá letecká společnost má trochu jiné podmínky na jejich přepravu. Můžete cestovat s dítětem na klíně nebo dítě může mít i své sedadlo, což je při tak dlouhém letu, jako je let na NZ opravdu k nezaplacení... :-) Také některé Airlines nabízí matkám s dětmi speciální servis již v základní ceně letenky. S letenkami Vám poradíme, případně je zajistíme :-)

- Doprava na místě, pronájem nebo nákup aut. Na NZ fungují desítky půjčoven všech možných cenových kategorií a kvalit. Každý z vás má jiné možnosti a představu o ceně, kvalitě, pohodlí a prostoru svého dopravního prostředku. Pozor je potřeba si dát na jednosměrné příplatky, ceny za kilometr, nutnost přepravy trajektem z ostrova na ostrov apod. Poradíme Vám jak systém funguje a pokud budete chtít, vůz pro vás najdeme a rezervujeme :-)

Pokud chcete auto rovnou koupit, je nejlepší způsob hledat předem na internetu a po příletu si vybrané vozy objet a prohlédnout. Existuje spousta webových stránek a FB profilů, které nabízí vozy všech možných kategorií a kvalit. Opět Vám pomůžeme se v systému zorientovat. 

- Itinerář vaší cesty. I když víte co chcete navštívit, vzdálenosti a časy mezi místy vás mohou nepříjemně překvapit a váš program i vážně nabourat. Poradíme vám s vašim itinerářem s ohleden na cestování s dětmi a pomůžeme Vám vaší cestu naplánovat tak, aby jste si ji užili bez zbytečných nepříjemných překvapení. NZ s dětmi známe jako své boty :-)

- Ubytování na cestě. Pokud nespíte v karavanu, tak najít a zarezervovat ubytování dle vašich představ, rozpočtu v místě a čase bývá často oříškem. Osobně známe většinu ubytování od turistické kategorie až po 5* hotely a opět vám rádi rezervace provedeme.

- Aktivity a program. V závislosti na sezóně a aktivitách může být problém v čase a místě najít volnou kapacitu a proto doporučujeme si alespoň ty klíčové aktivity na exponovaných místech rezervovat předem. Opět vám s tím rádi poradíme a pomůžeme s rezervacemi.

Vzorový Itinerář pro vaší krátkodobou cestu může vypadat třeba takto:

1. -3. den odlet do AucklanduAuckland - největší město NZ, rozložené mezi krátery, Ferry Building, prohlídka Queen Street, centra města a přístavu, výstup na sopku Mt. Eden a výhled na město (196 m). Fakultativně: výjezd na vyhlídkovou věž Sky Tower (328 m), akvárium Kelly Tarlton’s Underwater World se žraloky, rejnoky a tučňáky,

4. den přejezd do oblasti Bay of Islands - nádherné pobřežní scenérie, zátoka plná ostrovů, koupání. Fakultativně: Waitangi - místo podepsání legendární smlouvy. Možnost plavby s pozorováním delfínů.

5. den Waipoua Kauri Forest - vycházka mezi největšími stromy jižní polokoule (kauri -  damaroň australská), Tane Mahuta („Bůh lesa“, 55 m), prales se stromovými kapradinami. Fakultativně: Kauri muzeum.

6. den zastávka v Puhoi - vesnice založená Čechy. Národním nápojem Novozélanďanů je pivo a ochutnáme ho v jednom s místních malých pivovarů nedaleko Aucklandu. Další zastávka v Hobbitonu ve vesnici Matamata potěší fanoušky Pána Prstenů a Hobbita, který dnes již k Novému Zélandu neodmyslitelně patří.

7. den vulkanická oblast Rotorua - centrum maorské kultury, termální rezervace Whakarewarewa - maorská vesnice se sněmovním domem (marae), hřbitov, vystoupení maorské taneční skupiny, gejzír Pohutu, termální oblast Waiotapu - túra oblastí gejzírů, barevných horkých jezer (Champagne Pool), pramenů, aj. (vstupy nejsou v ceně zájezdu)., vodopády Huka, jízda okolo kráterového jezera Taupo;

8. den NP Tongariro (UNESCO) - trek v oblasti sopek, jezer a pouští,přechod Tongariro Crossing Track (Mangatepopo Hut - Mangatepopo Saddle - Red Crater - Emerald Lakes - Ketatahi Hut), případně jiné alternativní výlety po okolí.

 9. den přejezd do hl. města Wellingtonu - lanovkou na vyhlídku, botanická zahrada, parlamentní budovy, Beehive (včelín), katedrála sv. Pavla, Národní muzeum Te Papa.

10. den trajektem přes Cookovu úžinu na jižní ostrov do Pictonu – krátká prohlídka Pictonu, jízda MarlboroughSounds, přes městečko Nelson se zajímavým kostelem a botanickou zahradou.

11. den Národní Park Abel Tasman – Celý den k prohlídce tohoto krásného národního parku, který nabízí krásné a divoké pláže, skvělé treky podél pobřeží, možnosti kajakování a zahlédnout můžeme i tuleně. Doporučujeme plavbu WaterTaxi podél pobřeží s možností projít se z jedné pláže na další, uvidíte tak podstatnou část celého NP Abel Tasman. 

12. den průjezd divokým kaňonem BullerCape Foulwind - vycházka k tulení kolonii, NP Paparoa – zastávka Charleston - scénické pobřeží,útesy, vyhlídka na skalní stěny Pancake Rocks ve tvaru palačinek;

13. den Hokitika - dílny a obchody s maorskými výrobky (jadeit), Hokitika Gorge – nádherný kaňon s průzračnou vodou a houpacím mostem, cesta podél pobřeží pod úpatím Jižních Alp,  NP Westland - vycházka k ledovci Franz Jozef. Možnost fakultativních letů vrtulníkem k nejvyšší hoře Mt Cook a s přistáním na ledovci.

14. den ráno pro zájemce vycházkový okruh okolo „zrcadlového jezera“ Matheson lake, krátká túra k ledovci Fox Glacier, zastávka Bruce Bay, průsmyk Haast (563 m)vyhlídková silnicemezi jezeryWanaka a Hawea, městečko Wanaka - nádherný výhled přes jezero k vrcholu Mt. Aspiring (3027 m)

15. den Queenstown - jedno z nejkrásnějších míst Nového Zélandu, prohlídka města, túra v okolí nebo fakultativně vyjížďka historickým parníkem Earnslaw po jezeře WakatipuArthur’s Point - pro zájemce fakultativně adrenalinová vyjížďka jet-boatem (tryskový člun) Skippers kaňonem po řece Shotover, návštěva zlatokopeckého městečka ArrowtownKawarau Bridge - bungee jumping, prohlídka vinařství a ochutnávka vín, večer volný program, možnost výletu lanovkou nebo pěšky na vyhlídku Bob’s Peak.

16. den Jízda okolo jezera Wakatipu do Glenorchy - místo natáčení Pána prstenů a východisko světoznámých túr, odpoledne přejezd do Te Anau - vycházka po břehu jezera nebo fakultativně plavba po jezeře do Glowworm Caves.

17. den po Milford Road k fjordu Milford Sound - přírodní div světa, nezapomenutelná plavba lodí mezi skalami a vodopády, monumentální Mitre Peak (1692 m), tulení kolonie, podvodní observatoř, Bowen Falls, cestou zpět zastávky - Homer tunel, koryto Chasm, podvečer odpočinek u jezera v Te Anau.

18. den Cesta z Te Anau do vesnice Mount Cook, asi 420 km, po cestě typická scenérie Zélandu, jezera a ovce. Nocleh ve vesnici Twizel nedaleko NP Mt. Cook.

19. den cesta kolem jezera Pukaki do NP Mount Cook - túra k jezeru Hooker pod nejvyšší horu Nového Zélandu Mt. Cook (3764 m), vycházka k Tasmánskému ledovci (nejdelší ledovec NZ, 27 km), jezeroTekapo a kostelík Dobrého pastýře.

20. den přejezd do Christchurch - anglikánská architektura, prohlídka lokality dle možnosti na místě, náhradně budované kontejnerové městečko, muzeum Canterbury, volný program.

21. -22. den odlet do Aucklandu anávrat do ČR. 

 

Information

Physical conditions:

Veškeré naše služby uzpůsobíme vašim možnostem a schopnostem a s ohledem na cestování s dětmi.  Máme s cestováním se třemi malými dětmi své bohaté zkušenosti.

Total time:

Dle našich zkušeností většina rodinných cest a expedic po Novém Zélandu trvá mezi 21 - 30 dny. Přibývá však těch, kteří chtějí s dětmi cestovat i déle a zůstanou na NZ i několik měsíců. Vzhledem ke vzdálenosti této země od České republiky, její velikosti (je větší než Velká Británie) a délce letu, nemá zpravidla smysl cestovat na kratší dobu. U delších pobytů jsme schopni vám poradit a pomoci s financováním vaší cesty, s hledáním práce, podnikáním nebo se studiem. 

Number of participants:

Většina rodin, která plánuje svoji cestu po NZ má 1 až 3 děti, ale ani pro větší počet dětí není problém cestu problém naplánovat.  Limitující je většinou rozpočet vaší akce nebo velikost auta :-). Při vstupu na Nový Zéland musíte prokázat, že máte dostatek financí na celou dobu vašeho pobytu pro všechny členy vaší výpravy. Minivan na NZ pojme 12 osob. 

Wear, outfit:

Vybavení doporučujeme na všechny druhy počasí a dle sezóny, kdy na NZ cestujete. NZ počasí se dá stručně charakterizovat jako velice proměnlivé a těžko předvidatelné :-) Takže vzít si na každé počasí něco - od plavek až po teplé oblečení na hory. Neberte si však oblečení zbytečně hodně a klidně se nám ozvěte a my vám rádi poradíme jak levně nakupovat i na Novém Zélandu.

Season:

Na NZ začíná sezóna v Říjnu, hlavní je v Prosinci až Únoru, a končí v Březnu. V závislosti na lokalitě se však dá na NZ cestovat celoročně, zejména Northland na severu Severního ostrova má i v zimě velice příjemné klima.  

Weather:

NZ počasí se dá stručně charakterizovat jako velice proměnlivé a těžko předvidatelné :-). Nejstabilnější je dle našeho názoru na konci sezóny - druhá polovina Února a v Březnu. Nejtepleji bývá v druhé polovině Prosince a v Lednu. O počasí na NZ informuje spousta serverů. Doporučujeme si stáhnout nějakou aplikaci do vašeho chytrého telefonu. Případně se opět ozvěte a rádi vám poradíme. 

When best to order::

Cesta na Nový Zéland obvykle vyžaduje trochu delší plánování než víkendový výlet na Kokořín nebo dovolená v Chorvatsku. Přece jenom poletíte přes půl světa a kromě Antarktidy se dál již letět ani nedá. Obzvlášť pokud budete cestovat s dětmi a pokud to bude na déle, než jen na pár týdnů. Proto doporučujme zahájit přípravy co nejdříve - alespoň 6 měsíců předem, v závislosti na tom jak dlouho chcete na Novém Zélandu pobývat a jestli tam plánujete pracovat, v kterém měsíci chcete jet a jakou úroveň služeb během cesty budete potřebovat. Budete tak mít větší výběr a větší manevrovací prostor na změny a vyjednávání. Nicméně pokud se z nějakého důvodu rozhodnete i na poslední chvíli, budeme maximálně operativní abychom vám s přípravou vaší rodinné cesty pomohli :-) 

Poznámka:

Poradenské služby, přípravu itinerářů, rezervace a booking zajišťuje novozelandská společnost Smart Tourism Services (STS) www.smarttourism.nz. Další služby jsou poskytovány autorizovanými partnery společnost STS - vybranými dopravci, ubytovacími kapacitali, poskytovateli služeb, cestovními kancelářemi a touroperátory. Výběr partnerů a kombinace služeb probíhá vždy na míru vašim přáním a možnostem. Při tom spolupracujeme také s českými CK a vaše roinná cesta/expedice může být spoluorganizována i ve spolupráci s některou z nich.

Additional services/programmes:

Doplňkovými službami může být téměř cokoliv, na co si vzpomenete. Většinou se jedná o specifické služby mimo služby v cestovním ruchu, jako jsou právní služby, lékařské služby, poradenské služby apod. Co Vám nejsme schopni nebo nemůžeme dle NZ zákonů poskytnout sami, Vám zajistíme prostřednictvím našich smluvních partnerů, s kterými na Novém Zélandu spolupracujeme. 

Pro ty z vás, kteří chtějí na NZ podnikat, firmám a podnikatelům také nabízíme:

  • Zpracování analýzy trhu - specializujeme se zejména na cestovní ruch, zábavní průmysl, gastronomii a potravinářský průmysl ale jsme schopni pracovat i s jinými obory. Mapujeme pro české firmy místní trhy, sbíráme jim informace, vytipováváme obchodní partnery, komunikujeme s nimi, organizujeme prezentační akce apod;

  • Zpracování podnikatelských záměrů a akčních plánů pro firmy, které chtějí vstoupit zejména na novozélandský trh, vytvořit zde svou pobočku apod. Ale máme své zástupce i v Austrálii.

  • Poradenství a přípravu agendy a podmínek ke vstupu na místní trhy – slazení výrobků s legislativou, certifikace, celní poradenství apod.

  • Marketingovou komunikací a organizací prezentačních akcí a vytipováváním potencionálních obchodních partnerů – komunikujeme úspěšné české produkty, služby a technologie a vyhledáváme potencionální obchodní partnery, zjišťujeme jejich pozici na místním trhu apod.  

  • Zajištění odborných služebních i soukromých cest – od zajištění letenek, schůzek, odborného programu služební cesty, exkurzí, ubytování, dopravy, průvodce  a dalších souvisejících služeb apod.

  • Zajištění odborných služebních i soukromých cest – od zajištění letenek, schůzek, odborného programu služební cesty, exkurzí, ubytování, dopravy, průvodce  a dalších souvisejících služeb apod.

Reference

More Packages

Horské zimní manévry - aneb „Javorový muž a žena“ - zábavně dobrodružný zimní program na Javorovém, Firemní program pod Trúbou s komfortním ubytováním u Holubů, Křest sněhem na Pustevnách - jednodenní kurz zimních aktivit, Medieval hunting fun, Nový Jičín ultimate experiences with WELLNESS HOTEL ABACIE****, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, Ultimate Štramberk, Symphony of flowers, Javorový na sněhu – zimní pobyty pro každého, Javorový zimní přechod na sněžnicích s průvodcem, V koňském sedle pod Štramberskou Trúbu, Skijoring s husky, Roztáhněte svá křídla - seznámení s paraglidingem, Cesty nejen za vínem do Svobodné republiky Kraví hora, Ledolezení, HOOBBITON (HOBITÍN) - exkurze do říše fantazie, Boj podle scénáře - Painball, Dobrodružství od západu do východu slunce - noční turistika v Beskydech, Ultimate Lysa hora with Mountain hotel Sepetna***, Life In a Log Cabin, Livecooking, Štramberská hradní akademie pro děti, U valašského mlynáře - exkurze do pohankového mlýna, Javorový pro děti - hry a programy pro děti, Historická jízda - projížďka veteránem Beskydami, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, Horolezectví - celodenní intenzivní kurz, Firemní program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, NEW ZEALAND - DOLPHIN ENCOUNTER, , Na koni do přírody, , Šermířský program „Gotický pěší turnaj“, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, Top sights from the Nový Jičín museum, The Drive of Your Life – Passenger School, Štramberk Castle treasure hunt, Winter adventure in the Wallachian Kingdom or the best of winter activities, Faculty of Wallachian Sports and Games, Wallachian Royal University, Mobilní lanové centrum - lanové atrakce, Casino Royale, Winter adventure in Beskydy, Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém, Javorový zimní den plný zážitků, Programy a vystoupení s dravci a ukázky sokolnictví, NEW ZEALAND Helicopter and plane sightseeing flights, Večerní zábava s programem TITANIC, NEW ZEALAND - PHOTO EXPEDITION (Self/share drive), Western Ride for All the Family, To NEJ z muzea v Bruntále - Hrad Sovinec, Zámek Bruntál, Kosárna Karlovice, Javorový 24/7 - 24 hodin zážiků pro 7 smyslů, Velká historická jízda - vyhlídkové jízdy ve veteránech., New Zealand Cruises&Experiences - MILFORD SOUND, Stramberk ultimate experiences with Roubenka hotel***, Noční výstup na Lysou horu (Královna Beskyd v noci), AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, New Zealand - Abel Tasman Experience, OFFROAD jízda v legendární Toyota FJ Cruiser, CESTA KOLEM SVĚTA NA MÍRU, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, Koloběžky, kola a lana pro celou rodinu - Pustevny, Den u koní, Javorový in english, Javorový in Deutsch - jazykové kurzy na Javorovém, Across the Wallachian Kingdom in the Saddle, One-Day Riding Course, Emigration to the Wallachian Kingdom, Aquashow - aquazorbing show, Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, Ultimate Kopřivnice - excursion into the foothills of Beskydy Mountains, Pohádky trochu jinak - pro děti i pro dospělé, Šermířský program „Legenda o králi Artušovi“, Ohňová show „Vzývání ohně“ a „Živý plamen“, Dětská narozeninová párty, Štramberk Castle Academy (including accommodation), Fresh ideas for company events, Interiérová LED show „Vzývání ohně“, Entertainment program not only with golf around the castle Hukvaldy, Javorové vítání slunce – noční dobrodružné výlety s průvodcem, Tarzaní lanové aktivity - studium lanových aktivit v Tarzánii, , AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, A Non-Traditional Visit to the Kingdom of Slivovice, Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, Go-kart madness, Fotografické a vyhlídkové lety s Royal Wallachian Squadron, Točte s námi!! Služby pro filmové a televizní produkce, Den v dakarském bivaku, Exciting group studies at the Wallachian Royal University, Dakar Tatra&Subaru ride na polygonu Tatra Kopřivnice, Zimní - nejen lyžařské - závody na Javorovém, Štramberské pivní lázně s pobytem pod Trúbou, A Radegast treasure hunt for companies and groups, Jízda na poníkovi pro děti, Pasení ovcí na Valašsku, Ultimate Radhost region with Hotel Troyer**** in Trojanovice, A Radegast treasure hunt…, Wallachian Citizenship Ceremony, Šermířská pohádka, NEW ZEALAND - WHALE WATCH KAIKOURA , Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!, New Zealand Cruises&Experiences - MILFORD SOUND, Motokáry - jízdy na motokárách v Beskydech, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, Beskydské vrcholy v noci - noční túry v Beskydech, Aquazorbing všemi způsoby , , Královský program pod Trúbou s luxusním ubytováním

New Zealand 1993 - 1994

New Zealand 2013 self/share drive holiday

New Zealand January 2015 self/share drive holiday

New Zealand autumn 2015 self/share drive holiday

New Zealand spring 2016 self/share drive holiday

New Zealand - Helicopters&flights

New Zealand - Milford Sound cruises

New Zealand - Milford sound trips selection

Nový Zéland Business cesty

New Zealand Nature and Landscapes

New Zealand Family self drive holidays

New Zealand Whale Watching KAIKOURA

New Zealand - WAITANGI a KORORAREKA

New Zealand - Matamata and Hobbiton

New Zealand - Abel Tasman

Not satisfied with package offered? Need accommodation or other service? Contact us and we help!
 
 
 

Calendar

 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Why with us

Do you want to enjoy your leisure time with a range of interesting activities, not only relaxing but learning something new as well?

Come and experience the WALLACHIAN KINGDOM for at least a day!

Specially for you, we have wrapped up some wonderful, unforgettable times into a range of themed ‘Packages of Experiences’.

We are sure that everybody will be able to find something that suits their personality, interests, mood, age and physical ability.

Client:

Username (email):

Password:


Forgotten password
New Customer
 

© Copyright 1997-2021 - Walachian Kingdom ®

Tvorba www - Neofema s.r.o.