čeština English Deutsch Polski Русский

Eshop Flights Wallachian kingdom New Zealand

About us | Utilization of packages | Sellers | Reference | To download | Sitemap | General conditions | Protection of personal data | Cooperate with us | Contact
Seller´s sign in | Basket

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

ULTIMATE EXPERIENCES

Experiences/packeges for Everyone Events/tours for Companies/Groups

Activity/tour search

 
 

Subscribe for newsletter

NOVÝ ZÉLAND - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů

zobrazeno: 44584× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků
The BEST of... In New Zealand

Category: All flavors, Adrenalin and adventure, Tour Packages of all flavors, Self/share drive tours, events and activities

Locality: Abel Tasman National Park, Auckland, Cathedral Cove, Christchurch, Dunedin, Fox Glacier, Franz Josef Glacier, Kaikoura, Lake Tekapo, Milford Sound, Mount Cook, Nelson, Nový Zéland, Nový Zéland, Picton, Punakaiki, Queenstown, Rotorua, Slope Point, Taupo, Te Anau, Tongariro National Park, Waipoua Kauri Forest, Waitangi, Wanaka, Wellington

Demand

Business cesty na Nový Zéland jsou přesně šité na míru vašim požadavkům. Jsou určeny těm z Vás, kteří chtějí na Novém Zélandu najít nové trhy a obchodní partnery pro své výrobky nebo služby nebo naopak něco z Nového Zélandu dovážet. Business cesty jsou určeny jak pro importéry tak exportéry. Zpravidla jim již předchází řada konzultací a důkladná analýza nového zahraničního trhu.  Až když má firma ujasněnou celou strategii vstupu na daný trh, je vhodné začít podnikat konkrétní kroky.

Českým podnikatelům nabízíme řadu služeb pro podporu jejich expanze na zahraničních trzích. Naše pomoc by se dala rozdělit do čtyř oblastí:

  1. Pomáháme exportérům vyhledat a oslovit nové zákazníky. 
  2. Propagujeme produkty a služby českých exportérů na místních trzích - vybíráme jim vhodné platformy, servery, www stánky apod., které jsou zaměřeny na uživatele z řad manažerů firem.
  3. Monitorujeme pro vás vhodná výběrová řízení firem i státních institucí na Novém Zélandu, Sbíráme informace o nových tendrech.
  4. Importérům pomáháme v oblasti nákupu. Identifikujeme pro ně na Novém Zélandu vhodné dodavatele.

 

Nejzajímavější skupinou klientů jste pro nás vy, kteří se svými inovativními produkty budují svůj vývoz vlastními silami nebo s pomocí zahraničních distributorů.

Důležité je si na začátku udělat důkladnou analýzu nového trhu. Zjistit, jak si s produktem, který chcete na daný trh vyvážet, stojíte z hlediska tržního potenciálu, konkurence, unikátnosti produktu, ceny, kvality, referencí, výrobní a servisní kapacity, jazykové vybavenosti svých zaměstnanců, atd. Jak chcete na NZ trhu řešit distribuci, případně následný servis. Na co máte vlastní síly a finance, na co potřebujeme najít partnery na místním trhu. Až když máte ujasněnou celou strategii vstupu na NZ trh, je vhodné začít podnikat konkrétní kroky. 

Nejdůležitější je konkrétní produkt, který chcete vyvážet. Podstatně lépe se dá uspět s produkty, které jsou něčím unikátní a originální. Naopak u produktů, které ničím zvláštním nevynikají, a bojuje se pouze cenou, je situace vždy složitá. Rádi vám poradíme na základě vaší konkrétní poptávky. 

 

Credit: Darryl Ward

 

Options and prices:

Napište nám email nebo nás kontaktujte prostřednictvím poptávkového formuláře a my se vám ozveme zpět co nejdříve. Naše cena se odvíjí zejména od rozsahu vámi vybraných služeb, aktivit, počtu klientů, termínu a časové náročnosti celého projektu. 

Contents of the package:

Nabízíme Vám:           

  • Zpracováním analýzy trhu - specializujeme se zejména na cestovní ruch, zábavní průmysl, gastronomii a potravinářský průmysl ale jsme schopni pracovat i s jinými obory. Mapujeme pro české firmy místní trhy, sbíráme jim informace, vytipováváme obchodní partnery, komunikujeme s nimi, organizujeme prezentační akce apod;

  • Zpracováním podnikatelských záměrů a akčních plánů pro firmy, které chtějí vstoupit zejména na novozélandský trh, vytvořit zde svou pobočku apod. Ale máme své zástupce i v Austrálii.

  • Poradenstvím a přípravou agendy a podmínek ke vstupu na místní trhy – slazení výrobků s legislativou, certifikace, celní poradenství apod.

  • Marketingovou komunikací a organizací prezentačních akcí a vytipováváním potencionálních obchodních partnerů – komunikujeme úspěšné české produkty, služby a technologie a vyhledáváme potencionální obchodní partnery, zjišťujeme jejich pozici na místním trhu apod.  

Pokud již máte jasno, že opravdu chcete obchodovat na NZ a rozhodli jste se NZ navštívit, co Vám dále z našich služeb můžeme nabídnout?  S cestami na NZ Vám radíme od roku 1993

Příprava na cestu - víza, peníze, pojištění, jiná potvrzení apod. I když pro turistické návštěvy má ČR s Novým Zélandem bezvízový styk, není vstup do této země zdaleka samozřejmostí. K tomu abyste mohli na NZ přijet bez víz, musíte splňovat celou řadu dalších podmínek, které nejsou vždy úplně známé a mohou vás nepříjemně překvapit. Pozor pokud cestujete ve skupině, pokud jste někdy na NZ již byli a pracovali, pokud cestujete s dětmi a bez druhého partnera, pokud jedete za byznysem nebo pokud jste přišli do styku s honorární konzulkou České republiky Vlaďkou Kennett. Poradíme Vám co mít sebou, aby váš vstup do země proběhl pokud možno bez problémů.  

- Letenky. Na NZ se dá letět za různé ceny, různě dlouho a přes různé části světa :-). Nejlevnější letenky se většinou dají koupit mimo sezónu, čím dřív, tím levněji. Většinou jsou však s přerušením v Číně nebo v Korei a lety jsou dlouhé (trvají s přerušeními i několik dní.). Hotely máte většinou v ceně. Čím dražší letenka, tím většinou kratší let a víc možností s letenklou něco dělat. Oblíbené jsou lety s Emirates Praha - Dubai - Auckland nebo Singapore Airlines Praha - Amsterdam - Singapore - Christchurch apod. S letenkami Vám poradíme, případně je zajistíme :-)

- Doprava na místě a pronájem aut. Na NZ fungují desítky půjčoven všech možných cenových kategorií a kvalit. Každý z vás má jiné možnosti a představu o ceně, kvalitě, pohodlí a prostoru svého dopravního prostředku. Pozor je potřeba si dát na jednosměrné příplatky, ceny za kilometr, nutnost přepravy trajektem z ostrova na ostrov apod. Poradíme Vám jak systém funguje a pokud budete chtít, vůz pro vás najdeme a rezervujeme :-)

- Itinerář vaší cesty. I když víte co chcete navštívit, vzdálenosti a časy mezi místy vás mohou nepříjemně překvapit a váš program i vážně nabourat. Poradíme vám s vašim itinerářem a pomůžeme Vám vaší cestu naplánovat tak, aby jste si ji užili bez zbytečných nepříjemných překvapení. NZ známe jako své boty :-)

- Ubytování na cestě. Pokud nespíte v karavanu, tak najít a zarezervovat ubytování dle vašich představ, rozpočtu v místě a čase bývá největším oříškem. Osobně známe většinu ubytování od turistické kategorie až po 5* hotely a opět vám rádi rezervace provedeme.

- Aktivity a program. V závislosti na sezóně a aktivitách může být problém v čase a místě najít volnou kapacitu a proto doporučujeme si alespoň ty klíčové aktivity na exponovaných místech rezervovat předem. Opět vám s tím rádi poradíme a pomůžeme s rezervacemi.

 

Information

Physical conditions:

Veškeré naše služby uzpůsobujeme vašemu věku a fyzickým možnostem nebo požadavkům. Jsme zvyklí pracovat jak se seniory, kteří preferují nenáročné cestování, tak se sportovci, kteří dávají přednost adrenalinovým aktivitám.   

Total time:

Většina Business cest na Nový Zéland trvá mezi 7 - 14 dny. Vzhledem ke vzdálenosti této země od České republiky, její velikosti (je větší než Velká Británie) a délce letu, nemá zpravidla smysl cestovat na kratší dobu. Jsme však schopni Vám zajistit i kratší návštěvy nebo delší pobyty.

Number of participants:

Business cesty organizujeme i pro jednu osobu, ale jakýkoliv počet pro nás není problém. 

Wear, outfit:

Vybavení doporučujeme dle charakteru vaší akce a sezóny, kdy na NZ cestujete. NZ počasí se dá stručně charakterizovat jako velice proměnlivé a těžko předvidatelné :-) Takže vzít si na každé počasí něco - od plavek až po teplé oblečení na hory. Neberte si však oblečení zbytečně hodně a klidně se nám ozvěte a my vám rádi poradíme.

Season:

Na NZ začíná sezóna v Říjnu, hlavní je v Prosinci až Únoru, a končí v Březnu. V závislosti na lokalitě se však dá na NZ cestovat celoročně, zejména Northland na severu Severního ostrova má i v zimě velice příjemné klima.  

Weather:

NZ počasí se dá stručně charakterizovat jako velice proměnlivé a těžko předvidatelné :-). Nejstabilnější je dle našeho názoru na konci sezóny - druhá polovina Února a v Březnu. Nejtepleji bývá v druhé polovině Prosince a v Lednu. O počasí na NZ informuje spousta serverů. Doporučujeme si stáhnout nějakou aplikaci do vašeho chytrého telefonu. Případně se opět ozvěte a rádi vám poradíme. 

When best to order::

Business cesty na Nový Zéland jsou obvykle již výsledkem mnohaměsíční nebo někdy i několikaleté přípravy. S ohledem na náročnost programu a časové možnosti obchodních partnerů obvykle vyžadují delší plánování. Proto doporučujme zahájit přípravy co nejdříve - alespoň 6 měsíců předem. Budete tak mít větší výběr a větší manevrovací prostor na změny a vyjednávání. Nicméně pokud se z nějakého důvodu rozhodnete i na poslední chvíli, budeme maximálně operativní abychom vám s přípravou vaší cesty pomohli.

Poznámka:

Poradenské služby, rezervace a booking zajišťuje novozelandská společnost Smart Tourism Services (STS) www.smarttourism.nz. Další služby jsou poskytovány autorizovanými partnery společnost STS - vybranými dopravci, ubytovacími kapacitali, poskytovateli služeb apod. Výběr partnerů a kombinace služeb probíhá vždy v závislosti na každém projektu. 

Additional services/programmes:

Doplňkovými službami může být cokoliv. Většinou se jedná o specifické služby jako jsou právní služby, lékařské služby, poradenské služby apod. Co Vám nejsme schopni nebo nemůžeme poskytnout sami, zajistíme prostřednictvím našich smluvních partnerů, s kterými na Novém Zélandu spolupracujeme. 

Reference

More Packages

New Zealand Cruises&Experiences - MILFORD SOUND, Fotografické a vyhlídkové lety s Royal Wallachian Squadron, Firemní program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, , Horolezectví - celodenní intenzivní kurz, Javorové kouzlo horské cyklistiky – výlety na horských kolech s průvodcem, Fresh ideas for company events, Tarzan on the ropes in Beskydy Mountains, Winter adventure in the Wallachian Kingdom or the best of winter activities, AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Ultimate Trojanovice - tour to Beskydy Mountains with program, Loprais Tatra Team – a Dakar-style ride just for you!, Aquazorbing všemi způsoby , Štramberk Castle Academy (including accommodation), NEW ZEALAND - DOLPHIN ENCOUNTER, Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém, Boj podle scénáře - Painball, NOVÝ ZÉLAND pro Rodiny s dětmi (Self/share drive), CESTA KOLEM SVĚTA NA MÍRU, Ohňová show „Vzývání ohně“ a „Živý plamen“, Roztáhněte svá křídla - seznámení s paraglidingem, Javorový 24/7 - 24 hodin zážiků pro 7 smyslů, NEW ZEALAND - PHOTO EXPEDITION (Self/share drive), Javorové vítání slunce – noční dobrodružné výlety s průvodcem, Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě, Ultimate Štramberk, Go-kart madness, Entertainment program not only with golf around the castle Hukvaldy, The Drive of Your Life – Passenger School, Projížďky na čtyřkolkách pro skupiny (Quad-bike riding), OFFROAD jízda v legendární Toyota FJ Cruiser, Livecooking, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, Ultimate Lysa hora with Mountain hotel Sepetna***, Tarzaní lanové aktivity - studium lanových aktivit v Tarzánii, Casino Royale, Točte s námi!! Služby pro filmové a televizní produkce, NEW ZEALAND Helicopter and plane sightseeing flights, Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!, Interiérová LED a UV show , Javorový in english, Javorový in Deutsch - jazykové kurzy na Javorovém, New Zealand - Abel Tasman Experience, A Radegast treasure hunt for companies and groups, AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Štramberk Castle treasure hunt, Mobilní lanové centrum - lanové atrakce, Štramberské pivní lázně s pobytem pod Trúbou, HOOBBITON (HOBITÍN) - exkurze do říše fantazie, Nový Jičín ultimate experiences with WELLNESS HOTEL ABACIE****, , Noční výstup na Lysou horu (Královna Beskyd v noci), U valašského mlynáře - exkurze do pohankového mlýna, Exciting group studies at the Wallachian Royal University, Dakar Tatra&Subaru ride na polygonu Tatra Kopřivnice, Den v dakarském bivaku, New Zealand Cruises&Experiences - MILFORD SOUND, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, Emigration to the Wallachian Kingdom, Královský program pod Trúbou s luxusním ubytováním, Winter adventure in Beskydy, Cesty nejen za vínem do Svobodné republiky Kraví hora, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, Horské zimní manévry - aneb „Javorový muž a žena“ - zábavně dobrodružný zimní program na Javorovém, Ultimate Radhost region with Hotel Troyer**** in Trojanovice, Interiérová LED show „Vzývání ohně“, NEW ZEALAND - WHALE WATCH KAIKOURA , , Rendezvous with a Pilsner Legend – wrap your brain round some serious beer science, Koloběžky, kola a lana pro celou rodinu - Pustevny, Firemní program pod Trúbou s komfortním ubytováním u Holubů, A Non-Traditional Visit to the Kingdom of Slivovice, Večerní zábava s programem TITANIC, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny

Australia - New Zealand dream selection 1

New Zealand 1993 - 1994

New Zealand 2013 self/share drive holiday

New Zealand January 2015 self/share drive holiday

New Zealand autumn 2015 self/share drive holiday

New Zealand spring 2016 self/share drive holiday

New Zealand - Helicopters&flights

New Zealand - Milford Sound cruises

New Zealand - Milford sound trips selection

Nový Zéland Business cesty

New Zealand Nature and Landscapes

New Zealand Family self drive holidays

New Zealand Whale Watching KAIKOURA

New Zealand - WAITANGI a KORORAREKA

New Zealand - Matamata and Hobbiton

New Zealand - Abel Tasman

Not satisfied with package offered? Need accommodation or other service? Contact us and we help!
 
 
 

Calendar

 
 
 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Why with us

Do you want to enjoy your leisure time with a range of interesting activities, not only relaxing but learning something new as well?

Come and experience the WALLACHIAN KINGDOM for at least a day!

Specially for you, we have wrapped up some wonderful, unforgettable times into a range of themed ‘Packages of Experiences’.

We are sure that everybody will be able to find something that suits their personality, interests, mood, age and physical ability.

Client:

Username (email):

Password:


Forgotten password
New Customer
 

© Copyright 1997-2021 - Walachian Kingdom ®

Tvorba www - Neofema s.r.o.