čeština English Deutsch Polski Русский

Eshop Flights Wallachian kingdom New Zealand

About us | Utilization of packages | Sellers | Reference | To download | Sitemap | General conditions | Protection of personal data | Cooperate with us | Contact
Seller´s sign in | Basket

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

ULTIMATE EXPERIENCES

Experiences/packeges for Everyone Events/tours for Companies/Groups

Activity/tour search

 
 

Subscribe for newsletter

Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci

zobrazeno: 143628× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků
Na hradech a zámcích

Category: Historical, traditional and artistic, All flavors, Teambuilding & Teamspirit, Adrenalin and adventure, On castles and chateaux, For Kids and schools, Adrenalin and adventure

Locality: Česká republika, Jeseníky, Sovinec

Demand

Vážení přátelé a klienti, rozhodli jsme se zužitkovat naší dobrou znalost "hradní" problematiky a některé naše akce a programy Vám nabídnout v novém prostředí i na jiných hradech! Každý hrad má své vlastní kouzlo, své možnosti a omezení a Vaše akce na hradě Sovinci bude úplně jiná, než na našem hradě Štramberku! 

Hrad Sovinec nabízí nové možností pro Vaše firemní akce, oslavy, teambuilding a teamspirit a to vše v kouzelném prostředí  nejrozsáhlejšího hradního komplexu na skalnatém výběžku v horském údolí Nízkého Jeseníku.  Místo ocení nejen ti, kdo dávají přednost izolovanějším lokalitám a chtějí na chvíli někam, kde dodnes není signál mobilního telefonu a nikdo je nebude rušit, ale i ti, kteří chtějí svoji firemní akci, program, pobyt apod. v Olomouci, Šumperku, Mohelnici, Bruntále apod. zpestřit vyjímečným zážitkem, výletem a udělat si takovou malou "cestu z města"... Hrad je z Olomouce vzdálen 33 km (39 minut), ze Šumperka 35 Km (44 minut), z Mohelnice 31 Km (39 minut), z Bruntálu 29 Km (33 minut) cesty autem. 

Hrad založili těsně před rokem 1332 příslušníci rodu, který se od roku 1348 nazýval po hradu „páni ze Sovince“. Za husitských válek se Sovinec stal významnou husitskou pevností. Za Pňovských ze Sovince, kteří hrad s panstvím získali roku 1492, byl hrad rozšiřován a upravován. Páni z Boskovic, kteří hrad koupili v roce 1543, přestavovali hrad v renesanční sídlo. Rozsáhlá stavební činnost na hradě pokračovala i za Vavřince Edera ze Štiavnice, vlastnícího hrad od roku 1578, a jeho zetě, posledního českého majitele hradu, Jana staršího Kobylky z Kobylího (od roku 1592). Z této doby pocházejí i některé fortifikační prvky hradu - polygonální bašta Remter, opevnění zvané Kočičí hlava, barbakán s dnešní první branou. Po bělohorské porážce získal roku 1623 hrad Řád německých rytířů. Obsazení hradu Dány roku 1626 bylo impulsem pro rozsáhlé opevňování hradu - do roku 1643 vznikly tři barokní bastiony a další bašty, byly vybudovány další hradební zdi, příkopy i předsunutá věž. Takto vybudovaná opevnění hradu jsou nejrozsáhlejším zachovaným opevněním z období třicetileté války v našich zemích. Přes mohutné opevnění dobyla na podzim 1643 hrad švédská vojska generála Torstensona a až do roku 1650 z něj učinila jednu ze svých pevností. Význam hradu v následujících letech klesal a po požáru roku 1784 byly provedeny jen nejnutnější úpravy. Ve 40. letech 19. století zde byl řádový seminář a od roku 1867 lesnická škola. Za druhé světové války byl hrad vězením a základnou jednotky SS, v roce 1945 opět vyhořel. V současnosti je hrad postupně rekonstruován.

 

Options and prices:

Cena akce/programu/zájezdu se odvíjí zejména od počtu osob, konzumace a rozsahu čerpaných služeb. Vždy se Vám snažíme nabídnout nejlepší poměr cena výkon ať už hledáte program/zájezd ekonomický, standardní nebo exkluzivní. Cenu si můžete určit i vy sami a my Vám řekneme co jsme schopni pro Vás za ni udělat. Nebo nám napište do poptávkového formuláře Vaši představu a my Vám Váš program na hradě Sovinci a okolí připravíme a naceníme dle Vašich přání a možností.

Contents of the package:

Program dle Vašich přání a možností. Láká vás Honba za pokladem, hradní hry, šermíři, historická představení, létající dravci nebo jen pohodový program s hostinou nebo s grilováním či opékáním a příjemnou hudbou? Napište nám do poptávkového formuláře Vaši představu a my Vám program na Sovinci navrhneme!

Ke každému z Vás přistupujeme individuálně a charakter a náročnost programu uzpůsobíme Vašim přáním a schopnostem.  Za každý splněný úkol získáte indicii, která Vás o krok přiblíží nalezení pokladu. Samozřejmě bez odvahy, důvtipu a trpělivosti se neobejdete. V programu pro Vás připravíme některé nebo všechny z níže uvedených aktivit:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Zkouška přípravy historických pokrmů (třeba pečení placek na lávovém kameni...);
 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  • Hledání a orientace pomocí GPS - hledání indícií v terénu;  
  • Hradní hry;
  • Grilování masa a opékání; 
  • Noční výprava do útrob hradu;

    

   a jakékoliv další aktivity na kterých se domluvíme... 

   Honba za pokladem patří mezi naše/vašenejoblíbenější programy a nemá daleko ke scénám z legendární pevnosti Boyard...  Nechejte se unést dobou a místem, a zažijte něco nevšedního a nevídaného. Zažijete dobrodružství, napětí, adrenalin, ale i trochu strachu a hodně zábavy při hledání pokladu ukrytého v hradu po staletí…

    

   

  Information

  Physical conditions:

  Nemusíte se bát. Charakter a náročnost programu vždy uzpůsobujem Vašim přáním a schopnostem.

  Total time:

  Délku programu uzpůsobujem vašim požadavkům. Jsme schopni ho připravit na 2 hodiny i několik dnů a nocí. Nejčastěji však produkujeme jednodenní a dvoudenní programy;

  Number of participants:

  Od jednoho až do několika set. Hrad je veliký a je vhodný i na opravdu velké akce. Většinou však pracujeme se skupinama od 10 do 150 osob.

  Audience:

  Přítomnost dalších diváků je možná. Program občas probíhá za běžného provozu hradu, který ho však nijak neomezuje,

  Wear, outfit:

  Vhodné pohodlné oblečení, pevnou obuv (tenisky, trekové boty). V zimě je potřeba se obléci na zimu, v létě zase na léto.

  Season:

  Těšíme se na Vás 365 dní v roce ! Pro akce a programy jsou vhodnější všední dny než víkendové. U menších skupin to však nehraje roli. V zimě koncipujeme aktivity více indoor, v létě outdoor. Je však potřeba počítat s tím, že v zimě nelze velkou část hradu vytápět a vyhřáté jsou jen některé prostory.

  Weather:

  Program se dá realizovat za každého počasí. Vždy k němu zpracováváme i mokrou variantu, která nemusí být vůbec špatná vzhledem k rozsáhlému krytému zázemí hradu. Je však potřeba počítat s tím, že za chladného počasí nelze velkou část hradu vytápět a vyhřáté jsou jen některé prostory.

  When best to order::

  Optimálně aspoň 30 dní předem ať máme čas vše připravit a domluvit. Čím dřív nás oslovíte, tím víc si budete moci vybírat. Vždy však uděláme všechno proto abyste byli spokojeni.

  Additional services/programmes:

  Návštěva hradu Sovince může být součástí vašeho firemního programu, školení či poznávacího zájezdu na Hané nebo v Jeseníkách.  Hrad je z Olomouce vzdálen 33 km (39 minut), ze Šumperka 35 Km (44 minut), z Mohelnice 31 Km (39 minut), z Bruntálu 29 Km (33 minut), z Opavy 1 hodinu cesty autem. 

  Kromě již výše uvedených aktivit na hradě vám rádi zajistíme ubytování, catering, konferenční služby. Vhodnými doplňkovými službami mohou být například i turistické, cyklistické výlety do okolí, projížďky na koních či jiné služby z naší nabídky. Podobu doplňkového programu blíže upřesňujeme na základě vaší konkrétní poptávky.

  Reference

  More Packages

  Projížďky na čtyřkolkách pro skupiny (Quad-bike riding), Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, Ohňová show „Vzývání ohně“ a „Živý plamen“, The Drive of Your Life – Passenger School, Motokáry - jízdy na motokárách v Beskydech, Javorový in english, Javorový in Deutsch - jazykové kurzy na Javorovém, Šermířský program „Gotický pěší turnaj“, Dakar Tatra&Subaru ride na polygonu Tatra Kopřivnice, Casino Royale, Javorový 24/7 - 24 hodin zážiků pro 7 smyslů, Královský program pod Trúbou s luxusním ubytováním, Emigration to the Wallachian Kingdom, Ultimate Lysa hora with Mountain hotel Sepetna***, Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě, Boj podle scénáře - Painball, Interiérová LED show „Vzývání ohně“, Weddings at Holešov chateau, Aquashow - aquazorbing show, Rendezvous with a Pilsner Legend – wrap your brain round some serious beer science, Jízda na poníkovi pro děti, Šermířská pohádka, Go-kart madness, AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Nový Jičín ultimate experiences with WELLNESS HOTEL ABACIE****, Koloběžky, kola a lana pro celou rodinu - Pustevny, Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Fresh ideas for company events, Štramberské pivní lázně s pobytem pod Trúbou, Wallachian Citizenship Ceremony, Tarzan on the ropes in Beskydy Mountains, Firemní program pod Trúbou s komfortním ubytováním u Holubů, Historická jízda - projížďka veteránem Beskydami, Točte s námi!! Služby pro filmové a televizní produkce, Horolezectví - celodenní intenzivní kurz, Ultimate Trojanovice - tour to Beskydy Mountains with program, NOVÝ ZÉLAND pro Rodiny s dětmi (Self/share drive), Travel back in time and discover the Holešov chateau, Javorový na sněhu – zimní pobyty pro každého, Top sights from the Nový Jičín museum, Faculty of Distilling and Slivovice Studies, Wallachian Royal University, Stramberk ultimate experiences with Roubenka hotel***, Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!, A Radegast treasure hunt for companies and groups, NEW ZEALAND - PHOTO EXPEDITION (Self/share drive), OFFROAD jízda v legendární Toyota FJ Cruiser, Štramberská hradní akademie pro děti, Dětská narozeninová párty, Tarzaní lanové aktivity - studium lanových aktivit v Tarzánii, A Non-Traditional Visit to the Kingdom of Slivovice, NEW ZEALAND - DOLPHIN ENCOUNTER, Firemní program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, NEW ZEALAND - WHALE WATCH KAIKOURA , Křest sněhem na Pustevnách - jednodenní kurz zimních aktivit, , Life In a Log Cabin, Roztáhněte svá křídla - seznámení s paraglidingem, HOOBBITON (HOBITÍN) - exkurze do říše fantazie, Mobilní lanové centrum - lanové atrakce, Fotografické a vyhlídkové lety s Royal Wallachian Squadron, AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Ultimate Kopřivnice - excursion into the foothills of Beskydy Mountains, Psí spřežení - mushing pro děti, Noční výstup na Lysou horu (Královna Beskyd v noci), Cesta za pravdú aneb za kouzlem vína ze Znovína, , Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, U valašského mlynáře - exkurze do pohankového mlýna, Entertainment program not only with golf around the castle Hukvaldy, Ledolezení, Loprais Tatra Team – a Dakar-style ride just for you!, Winter adventure in the Wallachian Kingdom or the best of winter activities, Den v dakarském bivaku, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, Horské zimní manévry - aneb „Javorový muž a žena“ - zábavně dobrodružný zimní program na Javorovém, Pohádky trochu jinak - pro děti i pro dospělé, Štramberk Castle Academy (including accommodation), Teambuildingové akce pro 7 vašich smyslů, Ultimate Radhost region with Hotel Troyer**** in Trojanovice, Velká historická jízda - vyhlídkové jízdy ve veteránech., Programy a vystoupení s dravci a ukázky sokolnictví, Ultimate Nový Jičín - excursion into the foothills of Beskydy Mountains, Javorové kouzlo horské cyklistiky – výlety na horských kolech s průvodcem, Faculty of Wallachian Sports and Games, Wallachian Royal University, Štramberk Castle treasure hunt, Aquazorbing všemi způsoby , Šermířský program „Legenda o králi Artušovi“, Javorový zimní přechod na sněžnicích s průvodcem, Exciting group studies at the Wallachian Royal University
  Not satisfied with package offered? Need accommodation or other service? Contact us and we help!
   
   
   

  Calendar

   
   
   
   
   
   
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
   
   
   
   

  Why with us

  Do you want to enjoy your leisure time with a range of interesting activities, not only relaxing but learning something new as well?

  Come and experience the WALLACHIAN KINGDOM for at least a day!

  Specially for you, we have wrapped up some wonderful, unforgettable times into a range of themed ‘Packages of Experiences’.

  We are sure that everybody will be able to find something that suits their personality, interests, mood, age and physical ability.

  Client:

  Username (email):

  Password:


  Forgotten password
  New Customer
   

  © Copyright 1997-2017 - Walachian Kingdom ®

  Tvorba www - Neofema s.r.o.