čeština English Deutsch Polski Русский

Eshop Flights Wallachian kingdom New Zealand

About us | Utilization of packages | Sellers | Reference | To download | Sitemap | General conditions | Protection of personal data | Cooperate with us | Contact
Seller´s sign in | Basket

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

ULTIMATE EXPERIENCES

Experiences/packeges for Everyone Events/tours for Companies/Groups

Activity/tour search

 
 

Subscribe for newsletter

Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci

zobrazeno: 178231× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků
Na hradech a zámcích

Category: Historical, traditional and artistic, All flavors, Teambuilding & Teamspirit, Adrenalin and adventure, On castles and chateaux, For Kids and schools, Adrenalin and adventure

Locality: Česká republika, Jeseníky, Sovinec

Demand

Vážení přátelé a klienti, rozhodli jsme se zužitkovat naší dobrou znalost "hradní" problematiky a některé naše akce a programy Vám nabídnout v novém prostředí i na jiných hradech! Každý hrad má své vlastní kouzlo, své možnosti a omezení a Vaše akce na hradě Sovinci bude úplně jiná, než na našem hradě Štramberku! 

Hrad Sovinec nabízí nové možností pro Vaše firemní akce, oslavy, teambuilding a teamspirit a to vše v kouzelném prostředí  nejrozsáhlejšího hradního komplexu na skalnatém výběžku v horském údolí Nízkého Jeseníku.  Místo ocení nejen ti, kdo dávají přednost izolovanějším lokalitám a chtějí na chvíli někam, kde dodnes není signál mobilního telefonu a nikdo je nebude rušit, ale i ti, kteří chtějí svoji firemní akci, program, pobyt apod. v Olomouci, Šumperku, Mohelnici, Bruntále apod. zpestřit vyjímečným zážitkem, výletem a udělat si takovou malou "cestu z města"... Hrad je z Olomouce vzdálen 33 km (39 minut), ze Šumperka 35 Km (44 minut), z Mohelnice 31 Km (39 minut), z Bruntálu 29 Km (33 minut) cesty autem. 

Hrad založili těsně před rokem 1332 příslušníci rodu, který se od roku 1348 nazýval po hradu „páni ze Sovince“. Za husitských válek se Sovinec stal významnou husitskou pevností. Za Pňovských ze Sovince, kteří hrad s panstvím získali roku 1492, byl hrad rozšiřován a upravován. Páni z Boskovic, kteří hrad koupili v roce 1543, přestavovali hrad v renesanční sídlo. Rozsáhlá stavební činnost na hradě pokračovala i za Vavřince Edera ze Štiavnice, vlastnícího hrad od roku 1578, a jeho zetě, posledního českého majitele hradu, Jana staršího Kobylky z Kobylího (od roku 1592). Z této doby pocházejí i některé fortifikační prvky hradu - polygonální bašta Remter, opevnění zvané Kočičí hlava, barbakán s dnešní první branou. Po bělohorské porážce získal roku 1623 hrad Řád německých rytířů. Obsazení hradu Dány roku 1626 bylo impulsem pro rozsáhlé opevňování hradu - do roku 1643 vznikly tři barokní bastiony a další bašty, byly vybudovány další hradební zdi, příkopy i předsunutá věž. Takto vybudovaná opevnění hradu jsou nejrozsáhlejším zachovaným opevněním z období třicetileté války v našich zemích. Přes mohutné opevnění dobyla na podzim 1643 hrad švédská vojska generála Torstensona a až do roku 1650 z něj učinila jednu ze svých pevností. Význam hradu v následujících letech klesal a po požáru roku 1784 byly provedeny jen nejnutnější úpravy. Ve 40. letech 19. století zde byl řádový seminář a od roku 1867 lesnická škola. Za druhé světové války byl hrad vězením a základnou jednotky SS, v roce 1945 opět vyhořel. V současnosti je hrad postupně rekonstruován.

 

Options and prices:

Cena akce/programu/zájezdu se odvíjí zejména od počtu osob, konzumace a rozsahu čerpaných služeb. Vždy se Vám snažíme nabídnout nejlepší poměr cena výkon ať už hledáte program/zájezd ekonomický, standardní nebo exkluzivní. Cenu si můžete určit i vy sami a my Vám řekneme co jsme schopni pro Vás za ni udělat. Nebo nám napište do poptávkového formuláře Vaši představu a my Vám Váš program na hradě Sovinci a okolí připravíme a naceníme dle Vašich přání a možností.

Contents of the package:

Program dle Vašich přání a možností. Láká vás Honba za pokladem, hradní hry, šermíři, historická představení, létající dravci nebo jen pohodový program s hostinou nebo s grilováním či opékáním a příjemnou hudbou? Napište nám do poptávkového formuláře Vaši představu a my Vám program na Sovinci navrhneme!

Ke každému z Vás přistupujeme individuálně a charakter a náročnost programu uzpůsobíme Vašim přáním a schopnostem.  Za každý splněný úkol získáte indicii, která Vás o krok přiblíží nalezení pokladu. Samozřejmě bez odvahy, důvtipu a trpělivosti se neobejdete. V programu pro Vás připravíme některé nebo všechny z níže uvedených aktivit:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Zkouška přípravy historických pokrmů (třeba pečení placek na lávovém kameni...);
 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  • Hledání a orientace pomocí GPS - hledání indícií v terénu;  
  • Hradní hry;
  • Grilování masa a opékání; 
  • Noční výprava do útrob hradu;

    

   a jakékoliv další aktivity na kterých se domluvíme... 

   Honba za pokladem patří mezi naše/vašenejoblíbenější programy a nemá daleko ke scénám z legendární pevnosti Boyard...  Nechejte se unést dobou a místem, a zažijte něco nevšedního a nevídaného. Zažijete dobrodružství, napětí, adrenalin, ale i trochu strachu a hodně zábavy při hledání pokladu ukrytého v hradu po staletí…

    

   

  Information

  Physical conditions:

  Nemusíte se bát. Charakter a náročnost programu vždy uzpůsobujem Vašim přáním a schopnostem.

  Total time:

  Délku programu uzpůsobujem vašim požadavkům. Jsme schopni ho připravit na 2 hodiny i několik dnů a nocí. Nejčastěji však produkujeme jednodenní a dvoudenní programy;

  Number of participants:

  Od jednoho až do několika set. Hrad je veliký a je vhodný i na opravdu velké akce. Většinou však pracujeme se skupinama od 10 do 150 osob.

  Audience:

  Přítomnost dalších diváků je možná. Program občas probíhá za běžného provozu hradu, který ho však nijak neomezuje,

  Wear, outfit:

  Vhodné pohodlné oblečení, pevnou obuv (tenisky, trekové boty). V zimě je potřeba se obléci na zimu, v létě zase na léto.

  Season:

  Těšíme se na Vás 365 dní v roce ! Pro akce a programy jsou vhodnější všední dny než víkendové. U menších skupin to však nehraje roli. V zimě koncipujeme aktivity více indoor, v létě outdoor. Je však potřeba počítat s tím, že v zimě nelze velkou část hradu vytápět a vyhřáté jsou jen některé prostory.

  Weather:

  Program se dá realizovat za každého počasí. Vždy k němu zpracováváme i mokrou variantu, která nemusí být vůbec špatná vzhledem k rozsáhlému krytému zázemí hradu. Je však potřeba počítat s tím, že za chladného počasí nelze velkou část hradu vytápět a vyhřáté jsou jen některé prostory.

  When best to order::

  Optimálně aspoň 30 dní předem ať máme čas vše připravit a domluvit. Čím dřív nás oslovíte, tím víc si budete moci vybírat. Vždy však uděláme všechno proto abyste byli spokojeni.

  Additional services/programmes:

  Návštěva hradu Sovince může být součástí vašeho firemního programu, školení či poznávacího zájezdu na Hané nebo v Jeseníkách.  Hrad je z Olomouce vzdálen 33 km (39 minut), ze Šumperka 35 Km (44 minut), z Mohelnice 31 Km (39 minut), z Bruntálu 29 Km (33 minut), z Opavy 1 hodinu cesty autem. 

  Kromě již výše uvedených aktivit na hradě vám rádi zajistíme ubytování, catering, konferenční služby. Vhodnými doplňkovými službami mohou být například i turistické, cyklistické výlety do okolí, projížďky na koních či jiné služby z naší nabídky. Podobu doplňkového programu blíže upřesňujeme na základě vaší konkrétní poptávky.

  Reference

  More Packages

  CESTA KOLEM SVĚTA NA MÍRU, Exciting group studies at the Wallachian Royal University, Javorové kouzlo horské cyklistiky – výlety na horských kolech s průvodcem, Tarzan on the ropes in Beskydy Mountains, Life In a Log Cabin, Casino Royale, Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, Mobilní lanové centrum - lanové atrakce, Programy a vystoupení s dravci a ukázky sokolnictví, Velká historická jízda - vyhlídkové jízdy ve veteránech., Ohňová show „Vzývání ohně“ a „Živý plamen“, Aquashow - aquazorbing show, Loprais Tatra Team – a Dakar-style ride just for you!, Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, Javorový 24/7 - 24 hodin zážiků pro 7 smyslů, NEW ZEALAND - DOLPHIN ENCOUNTER, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!, Entertainment program not only with golf around the castle Hukvaldy, Roztáhněte svá křídla - seznámení s paraglidingem, Top sights from the Nový Jičín museum, Aquazorbing všemi způsoby , Štramberské pivní lázně s pobytem pod Trúbou, Ultimate Radhost region with Hotel Troyer**** in Trojanovice, Ultimate Lysa hora with Mountain hotel Sepetna***, Den v dakarském bivaku, Večerní zábava s programem TITANIC, Ultimate Kopřivnice - excursion into the foothills of Beskydy Mountains, NOVÝ ZÉLAND - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, NEW ZEALAND - PHOTO EXPEDITION (Self/share drive), Javorový pro děti - hry a programy pro děti, Zimní - nejen lyžařské - závody na Javorovém, OFFROAD jízda v legendární Toyota FJ Cruiser, Ultimate Štramberk, U valašského mlynáře - exkurze do pohankového mlýna, AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Točte s námi!! Služby pro filmové a televizní produkce, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, Boj podle scénáře - Painball, Ledolezení, Královský program pod Trúbou s luxusním ubytováním, Rendezvous with a Pilsner Legend – wrap your brain round some serious beer science, Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém, Dakar Tatra&Subaru ride na polygonu Tatra Kopřivnice, Winter adventure in the Wallachian Kingdom or the best of winter activities, HOOBBITON (HOBITÍN) - exkurze do říše fantazie, Horolezectví - celodenní intenzivní kurz, Štramberk Castle treasure hunt, Pohádky trochu jinak - pro děti i pro dospělé, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, Tarzaní lanové aktivity - studium lanových aktivit v Tarzánii, Ukázky dravých ptáků s výkladem, Fotografické a vyhlídkové lety s Royal Wallachian Squadron, , Firemní program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, Horské zimní manévry - aneb „Javorový muž a žena“ - zábavně dobrodružný zimní program na Javorovém, A Radegast treasure hunt for companies and groups, A Non-Traditional Visit to the Kingdom of Slivovice, Koloběžky, kola a lana pro celou rodinu - Pustevny, Wallachian Citizenship Ceremony, Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě, Fresh ideas for company events, Interiérová LED show „Vzývání ohně“, AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Faculty of Distilling and Slivovice Studies, Wallachian Royal University, Winter adventure in Beskydy, Motokáry - jízdy na motokárách v Beskydech, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, Nový Jičín ultimate experiences with WELLNESS HOTEL ABACIE****, Jízda na poníkovi pro děti, Javorové vítání slunce – noční dobrodružné výlety s průvodcem, Cesta za pravdú aneb za kouzlem vína ze Znovína, NEW ZEALAND - WHALE WATCH KAIKOURA , Dětská narozeninová párty, Historická jízda - projížďka veteránem Beskydami, Emigration to the Wallachian Kingdom, Go-kart madness, Šermířský program „Legenda o králi Artušovi“, Javorový na sněhu – zimní pobyty pro každého, Teambuildingové akce pro 7 vašich smyslů, Firemní program pod Trúbou s komfortním ubytováním u Holubů, Javorový in english, Javorový in Deutsch - jazykové kurzy na Javorovém, Weddings at Holešov chateau, Javorový zimní přechod na sněžnicích s průvodcem, Šermířský program „Gotický pěší turnaj“, Faculty of Wallachian Sports and Games, Wallachian Royal University, Stramberk ultimate experiences with Roubenka hotel***, Šermířská pohádka, Štramberk Castle Academy (including accommodation)
  Not satisfied with package offered? Need accommodation or other service? Contact us and we help!
   
   
   

  Calendar

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
   
   
   
   

  Why with us

  Do you want to enjoy your leisure time with a range of interesting activities, not only relaxing but learning something new as well?

  Come and experience the WALLACHIAN KINGDOM for at least a day!

  Specially for you, we have wrapped up some wonderful, unforgettable times into a range of themed ‘Packages of Experiences’.

  We are sure that everybody will be able to find something that suits their personality, interests, mood, age and physical ability.

  Client:

  Username (email):

  Password:


  Forgotten password
  New Customer
   

  © Copyright 1997-2021 - Walachian Kingdom ®

  Tvorba www - Neofema s.r.o.