čeština English Deutsch Polski Русский

Eshop Flügen Das Walachische Königreich New Zealand

Über uns | Wie vorgehen | Verkäufer | Referenzen | zum Herunterladen | Sitemap | Allgemeine Bedingungen | Datenschutz | Kooperieren mit uns | Kontakt
Dealer Login | Warenkorb

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

ERLEBE DIE SUPERLATIVE

Erlebnisse für jedermann Programme für Firmen und Gruppen

Planer

 
 

Newsletter abonnieren

Winter Adventure in Beskiden

zobrazeno: 153871× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Adrenalin und Abenteuer, Adrenalin und Abenteuer, Sports und Freizeit, Für Kinder und Schulen, Ski, Winter-Aktivitäten, Reisen für alle Geschmäcker

Standort: Čeladná, Česká republika, Frenštát pod Radhoštěm, Javorníky, Javorový vrch u Třince, Kunčice pod Ondřejníkem, Moravskoslezské Beskydy, Mosty u Jablunkova, Ostravice, Pustevny - Radhošť, Trojanovice, Valašské království, Velké Karlovice, Velký Javorník (Beskydy)

Anfrage

Plánujete kurz, teambuilding, firemní akci, program, výlet, dovolenou, zájezd do zimních Beskyd na Valašsko a chcete zažít dobrodružství, napětí, pobavit se a dát si i trochu do těla? Tak právě pro vás jsme připravili zimní dobrodružnou výpravu "Po stopách Yettiho!" Víte kdo to vlastně je a kde se schoval poté, co byl naposledy spatřen, když ho vyštvali z Himáláji?

Svědectví o existenci sněžného muže přicházela z celého světa. Od Spojených států, přes Kanadu, Aljašku, Mongolsko, Čínu až po vysokohorský Nepál. Odborníci ale otázku yetiho zpočátku nebrali příliš vážně - tvrzení dřevorubců, zlatokopů a osamělých horolezců brali spíše jako důsledek senzacechtivosti či velké opilecké představivosti. Jenže s postupem času přibývalo více důvěryhodnějších svědků. Neobvyklé stopy a tajemnou postavu spatřili například příslušníci proslulé Královské geografické společnosti Velké Británie, slavný pokořitel Mt. Everestu Sir Edmund Hillary nebo nejslavnější současný horolezec Reinhold Messner. Bylo také jejich vyprávění pouhým výmyslem? 

 

Varianten und Preise:

Cenu výpravy můžete určit Vy a my Vám řekneme co jsme schopni pro Vás za ni udělat.Nebo nám napište do poptávkového formuláře Vaši představu a my Vám program naceníme dle Vašich přání a možností. Cena výpravy/kurzu/výletu/akce/programu/zájezdu se odvíjí od vybraných aktivit, počtu osob a době trvání celého programu. Umíme udělat programy na cenu  i na kvalitu!

Inhalt des Paketes:

Ve společnosti zkušeného týmu CK VK a našich prověřených partnerů, budete mít při výpravě po stopách Yettiho na výběr z celé řady zimních aktivit, které si budete moci vyzkoušet - lyžování, jízdy na běžkách, snowboardingu, skialpinismu či chůzi na sněžnicích, lezení na ledu, projíždku se psím spřežením či zimní turistiku nebo třeba zimní lov. Navíc Vám všechny tyto aktivity zpestříme svérázným valašským folklórem a humorem.

Výprava je standardně 3-denní a zahrnuje 2 přespání:

1. den:

 • Příjezd a ubytování v horské chatě, penzionu, hotelu dle vašeho výběru.Spolupracujeme se stovkami ubytovacích zařízení rúzných standartů, kvality a cenových úrovní.
 • Uvítání našim instruktorem a seznámení s programem výpravy a jeho upřesnění.

2. den:

 • Ráno po snídani sraz a příprava na výpravu.
 • Půjčení potřebného vybavení (lyžařské nebo skialpinistické sety, boty, sněžnice, běžky, hole apod.).
 • Dopoledne probíhají aktivity pod vedením zkušeného instruktora/instruktorky, dle vašeho výběru:
  • lyžování - carving, telemark apod.
  • snowboarding;
  • jízda na běžkách;
  • chůze na sněžnicích;
  • skialpinistický výlet;
  • ledolezení;

Při aktivitách si prověříme/prověříte co ve vás je a jak obtížnou výpravu zvládnete. Při organizaci výpravy spolupracujeme s vybranými lyžařskými instruktory, horskými vůdci či horskou službou v Beskydech. Výprava může probíhat jako výuka či zábava pro Vás, kteří si chcete jen hlavně odpočinout nebo jako "tréning", při kterém si dáte pořádně do těla.

 • Celodenní skipas-lístek na vleky (Skialpin Pustevny případně Radhošť);
 • Oběd ve stylové valašské kolibě na Pustevnách (Koliba Záryš, Libušín, Valaška nebo HH Radegast);
 • Výprava po stopách Yettiho - v úvahu připadá Radhošť, Čertův mlýn, Martiňák případně jiné místo, kde byly spatřeny Yettiho stopy. V průběhu výpravy bude nutné překonat řadu překážek a nástrah a návrat si musíte opravdu zasloužit... :-) Obvykle se vracíme večer zpět, ale fakultativně lze přespat v horských útulnách, na chatách nebo po předchozí dohodě ve sněhovém záhrabu. 
 • Večeře - zpravidla v místě ubytování nebo fakultativně venku v zimní přírodě. K jídlu budete mít  to, co si ulovíte, zasloužíte nebo najdete a uděláte na ohni - bramborové placky, špekáčky, kuřata apod.
 • Fakultativně v případě zájmu a podmínek Studium na fakultě pálení a slivovicových věd Valašské královské univerzity. Studium proběhne již po aktivitách poté co se převlečete a trochu odpočinete.
 • Fakultativně Pasování na občana Valašského království. Proběhne na závěr programu.

3. den: 

 • Snídaně a v případě přespání venku nebo mimo původní ubytování návrat na horskou chatu/do hotelu/penzionu.
 • Rozloučení.

 Reference a fotografie z již proběhlých akcí najdete zde.

 

Information

Körperliche Voraussetzungen:

Doporučujeme přihlédnout k vašim fyzickým schopnostem. Zimní aktivity vyžadují alespoň průměrnou fyzickou kondici. Výpravu však vždy uzpůsobíme vašim schopnostem a přáním.

Gesamtdauer:

3 dny. Délku výpravy však vždy uzpůsobíme vašim potřebám a lze ji prodloužit i zkrátit.

Teilnehmerzahl:

Výprava je určena pro jednotlice i skupiny zpravidla od 1 do 50 osob. Větší skupiny se rozdělují na týmy a Yettiho hledají jednotlivé týmy samostatně.

Zuschauer:

Vzhledem k charakteru programu je účast přátel či rodiny možná jen v určitých částech programu. Sami se nemusíte účastnit všeho a můžete být jen divákem.

Bekleidung, Ausrüstung:

Opravdu teplé a prodyšné sportovní oblečení, vhodné do zimy, čepice, rukavice, teplé ponožky, návleky, náhradní spodní prádlo, baťoh a v případě spaní venku i teplý spacák do -20 comfort a karimatku nebo lépe dvě. Veškeré technické vybavení nezbytné pro realizaci výpravy zajistíme my.

Saison:

Sezóna trvá podle sněhových podmínek obvykle od 20. prosince do 25. března. V případě vhodných podmínek je možné výpravu realizovat i dříve nebo později.

Wetter:

Realizace výpravy je závislá na klimatických a sněhových podmínkách. V případě špatných sněhových podmínek nebo za špatného počasí lze výpravu realizovat jen omezeně nebo vůbec.

Wann bestellen:

Obvykle alespoň 1 týden před realizací výpravy. Čím dříve, tím lépe. V urgentních případech jsme však schopni reagovat i do několika hodin.

Zusätzliche Leistungen/Programme:

Jsme zvyklí dělat pro vás akce na klíč, od začátku až do konce. Ke zpracování pozvánek můžete využít služeb našeho grafického studia. V průběhu výpravy Vám zajistíme veškerou dopravu, fotografování, natáčení i ubytování. Po akci postprodukční zpracování vašich fotografií, videí. Jen nám dejte vědět o co byste měli zájem a nebudete litovat! 

Referenzen

Mehr Produkte

To NEJ z muzea v Bruntále - Hrad Sovinec, Zámek Bruntál, Kosárna Karlovice, Das Beste aus Trojanovice - Reise nach der Beskiden mit dem Programm, Mushing, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, Den v dakarském bivaku, Das Beste rund um den Lysá hora mit Mountain Hotel Sepetna***, HOOBBITON (HOBITÍN) - exkurze do říše fantazie, Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě, Cesty nejen za vínem do Svobodné republiky Kraví hora, OFFROAD jízda v legendární Toyota FJ Cruiser, Štramberská hradní akademie pro děti, Das Beste aus Štramberk, Šermířský program „Legenda o králi Artušovi“, Dětská narozeninová párty, , Jízda na poníkovi pro děti, Motokáry - jízdy na motokárách v Beskydech, Horské zimní manévry - aneb „Javorový muž a žena“ - zábavně dobrodružný zimní program na Javorovém, Firemní program pod Trúbou s komfortním ubytováním u Holubů, Skijoring s husky, NEW ZEALAND - DOLPHIN ENCOUNTER, NOVÝ ZÉLAND pro Rodiny s dětmi (Self/share drive), Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém, Javorový in english, Javorový in Deutsch - jazykové kurzy na Javorovém, Javorové vítání slunce – noční dobrodružné výlety s průvodcem, Javorový zimní přechod na sněžnicích s průvodcem, AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Casino Royale, Programy a vystoupení s dravci a ukázky sokolnictví, Pohádky trochu jinak - pro děti i pro dospělé, Šermířská pohádka, Ledolezení, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, Noční výstup na Lysou horu (Královna Beskyd v noci), Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!, Horolezectví - celodenní intenzivní kurz, Jagd nach dem Stramberger Schatz, Aquashow - aquazorbing show, Javorový na sněhu – zimní pobyty pro každého, Firemní program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, NEW ZEALAND - WHALE WATCH KAIKOURA , Javorový pro děti - hry a programy pro děti, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, Boj podle scénáře - Painball, Entertainment-Programm nicht nur mit Golf rund um die Burg Hukvaldy, , Tarzanien, Lebensfahrt – Beifahrerschule, Das beste aus dem Regionalmuseum Nový Jičín, Wintererlebnis in der walachischen Königreich oder die besten Winter-Aktivitäten, Výprava za Radegastovým pokladem pro firmy a skupiny, Dobrodružství od západu do východu slunce - noční turistika v Beskydech, Zimní - nejen lyžařské - závody na Javorovém, Das Beste rund um den Radhost mit Hotel Troyer**** Trojanovice, Ukázky dravých ptáků s výkladem, Koloběžky, kola a lana pro celou rodinu - Pustevny, Das Beste aus Kopřivnice (Nesselsdorf) - eine Reise zu den Ausläufern der Beskiden, Večerní zábava s programem TITANIC, Javorový 24/7 - 24 hodin zážiků pro 7 smyslů, Javorový zimní den plný zážitků, New Zealand Cruises&Experiences - MILFORD SOUND, NEW ZEALAND - PHOTO EXPEDITION (Self/share drive), , Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, Livecooking, Schnelle Räder, Stramberk superlative Erlebnisse mit Roubenka Hotel***, Werde Jäger oder jage wie im Mittelalter, Štramberger Burgakademie mit Unterkunft unter dem Stramberger Turm Trúba, Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, Roztáhněte svá křídla - seznámení s paraglidingem, Psí spřežení - mushing pro děti, Křest sněhem na Pustevnách - jednodenní kurz zimních aktivit, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, Zorbujeme ve dne v noci! , Šermířský program „Gotický pěší turnaj“, Aufregendes Studium an der Walachischen königlichen Universität für Gruppen, Fakultät der Walachischen Spiele VKU, Královský program pod Trúbou s luxusním ubytováním, Chůze na sněžnicích - pro začátečníky i pokročilé, Dakar Tatra&Subaru ride na polygonu Tatra Kopřivnice, Tarzaní lanové aktivity - studium lanových aktivit v Tarzánii, Javorové kouzlo horské cyklistiky – výlety na horských kolech s průvodcem

Ungeeignete Pauschalangebote? Brauchen Sie Unterkunft oder andere Service? Schreiben Sie uns!
 
 
 

Kalender

 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Warum mit uns

Mögen Sie in Ihrer Freizeit etwas Interessantes erleben, aufatmen, und dabei noch von etwas Kenntnis erhalten?

Erleben Sie wenigstens einen Tag im WALACHISCHEN KÖNIGREICH!

Eine Zeit voller Ereignisse, Emotionen und Empfindungen - dieses haben wir in die thematischen „Ereignispakete" eingepackt.

Wir sind davon überzeugt, daß Sie selbst die richtige Auswahl treffen, und Sie wählen das aus, was eben zu Ihrer Natur, Interessen, Laune, Alter, und dem physischen Vermögen paßt.

Klient:

Benutzername (E-Mail):

Passwort:


Passwort vergessen
Neuer Kunde
 

© Copyright 1997-2017 - Walachisches Königreich ® - Erlebnispakete

Tvorba www - Neofema s.r.o.