čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

O nás

Vážení naší přátelé, ahoj, Kia Ora,

svět se opět mění a my sním. Je to již 20 let, co se spolu potkáváme na akcích, na expedicích, ve vzduchu, na moři, na cestách, na horách, … Na samém začátku jsme byli Expediční cestovní kanceláří NAMASTE, kterou jsme na zelené louce založili jako nadšení cestovatelé a dobrodruzi. 

Pak jsme se v roce 1997 spíše než na expedice vrhli na rozvoj regionu a začali jsme s expanzí našeho krásného rodného kraje - VALAŠSKÉHO KRÁLOVSTVÍ. Zde vám stále nabízíme organizaci vašich akcí, programů a aktivit, které naleznete na tomto webu.

Od roku 2013 jsme se však opět začali orientovat do světa a dnes 90% všech našich služeb jde na export :-) Kromě České republiky působíme zejména na Novém Zélandu, v Austrálii, v Jížním Pacifiku, ve Skandinávii a ve Středomoří. Na Novém Zélandu jsme před dvěma lety založili společnost SMART TOURISM SERVICES Ltd. Zabýváme se zejména poradenskou a organizační činností v cestovním ruchu a v navazujících oblastech jako je například gastronomie a hospitality, ale často řešíme projekty i v jiných oblastech. Co vám konkrétně můžeme nabídnout?

Do vínku jsme si dali  jako hlavní úkol prosadit na Novém Zélandu úspěšné české projekty, v kterých jsme my, nebo naší partneři uspěli v ČR a v Evropě - VALAŠSKÉ KRÁLOVSTVÍ – www.valasske-kralovstvi.cz, Pamětní ražbu mincí – www.pametni-mince.cz, Turistické známky – www.turisticke-znamky.cz, České minipivovary a pivní technologie - http://www.czechminibreweries.com/ apod.

Stále však hledáme nové projekty, podnikatele a investory kteří by měli zájem spolu s námi na Novém Zélandu podnikat a nejenom v cestovním ruchu. Zabýváme se:           

  • Zpracováním analýzy trhu - specializujeme se zejména na cestovní ruch, zábavní průmysl, gastronomii a potravinářský průmysl ale jsme schopni pracovat i s jinými obory. Mapujeme pro české firmy místní trhy, sbíráme jim informace, vytipováváme obchodní partnery, komunikujeme s nimi, organizujeme prezentační akce apod;

  • Zpracováním podnikatelských záměrů a akčních plánů pro firmy, které chtějí vstoupit zejména na novozélandský trh, vytvořit zde svou pobočku apod. Ale máme své zástupce i v Austrálii.

  • Poradenstvím a přípravou agendy a podmínek ke vstupu na místní trhy – slazení výrobků s legislativou, certifikace, celní poradenství apod.

  • Marketingovou komunikací a organizací prezentačních akcí a vytipováváním potencionálních obchodních partnerů – komunikujeme úspěšné české produkty, služby a technologie a vyhledáváme potencionální obchodní partnery, zjišťujeme jejich pozici na místním trhu apod.  

  • Zajištěním odborných služebních i soukromých cest – od zajištění letenek, schůzek, odborného programu služební cesty, exkurzí, ubytování, dopravy, průvodce  a dalších souvisejících služeb apod.

  • Zajištěním odborných služebních i soukromých cest – od zajištění letenek, schůzek, odborného programu služební cesty, exkurzí, ubytování, dopravy, průvodce  a dalších souvisejících služeb apod.
  • Propagací novozelandské kultury, jejich hodnot v České republice,rozvojem kulturní a obchodní spolupáce mezi oběmi zeměmi.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím našeho poptávkového formuláře nebo na našich kontaktech. 

 

Těšíme se na Váš zájem!

Tomáš Harabiš, Tým VALAŠSKÉHO KRÁLOVSTVÍ a Smart Tourism Services

Kalendář akcí

 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 25 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
Katalogy ke stažení
 

© Copyright 1997-2022 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.