čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Pojďte s námi podnikat na Nový Zéland

zobrazeno: 6663x
4.12.2015

Vážení naši přátelé a partneři,

nepřemýšlíte nad tím přenést své úspěšné projekty a podníkání do bezpečí na Nový Zéland? Necítíte se v Evropě již „bezpečně“? Určitě jste si všimli, že se situace v naší zemi a v celé Evropě v posledních letech výrazně zhoršila a napětí bohužel stále roste. Z východu nám už zase hrozí Rusko, ze západu nás řídi politici EU a neustále někde útočí teroristé, z jihu se přes nás valí vlny uprchlíků a k tomu všemu naše vlastní vláda stále vymýšlí jak za každou cenu naplnit děravou státní kasu bez ohledu na to, co zůstane občanům. Pro svobodné, samostatně myslící a živící se lidi už přestává být v naší společnosti opět místo. Žijeme v nové totalitě a regulérně probíhá už i studená válka.

Nechceme strašit, ale protože se díváme do budoucnosti, založili jsme naší novou společnost SMART TOURISM SERVICES Ltd. již raději na opačném konci světa, zatím daleko od všech těchto problémů. Na Novém Zélandu přes zimy působíme již od roku 2013, ale jako cestovatelé po něm cestujeme již od roku 1993.

Do vínku jsme si dali  jako hlavní úkol prosadit na Novém Zélandu úspěšné české projekty, v kterých jsme my, nebo naší partneři uspěli v ČR a v Evropě - VALAŠSKÉ KRÁLOVSTVÍ – www.valasske-kralovstvi.cz, Pamětní ražbu mincí – www.pametni-mince.cz, Turistické známky – www.turisticke-znamky.cz, České minipivovary a pivní technologie, České ovocné destiláty apod.

Stále však hledáme nové projekty, podnikatele a investory kteří by měli zájem spolu s námi na Novém Zélandu podnikat a nejenom v cestovním ruchu. Zabýváme se:           

  • Zpracováním analýzy trhu - specializujeme se zejména na cestovní ruch, zábavní průmysl, gastronomii a potravinářský průmysl ale jsme schopni pracovat i s jinými obory. Mapujeme pro české firmy místní trhy, sbíráme jim informace, vytipováváme obchodní partnery, komunikujeme s nimi, organizujeme prezentační akce apod;

  • Zpracováním podnikatelských záměrů a akčních plánů pro firmy, které chtějí vstoupit zejména na novozélandský trh, vytvořit zde svou pobočku apod. Ale máme své zástupce i v Austrálii.

  • Poradenstvím a přípravou agendy a podmínek ke vstupu na místní trhy – slazení výrobků s legislativou, certifikace, celní poradenství apod.

  • Marketingovou komunikací a organizací prezentačních akcí a vytipováváním potencionálních obchodních partnerů – komunikujeme úspěšné české produkty, služby a technologie a vyhledáváme potencionální obchodní partnery, zjišťujeme jejich pozici na místním trhu apod.  

  • Zajištěním odborných služebních i soukromých cest – od zajištění letenek, schůzek, odborného programu služební cesty, exkurzí, ubytování, dopravy, průvodce  a dalších souvisejících služeb apod.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat nejlépe na emailu harabis@smarttourism.nz.

Těším se na Váš zájem a rádi Vás uvítáme na Novém Zélandu a touto nádhernou zemí i provedeme.   

Tomas Harabis - Director

Smart Tourism Services Ltd.

State Higway 6

Charleston, Buller, 7892

harabis@smarttourism.nz

 

Kalendář akcí

 
 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
Katalogy ke stažení
 

© Copyright 1997-2020 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.