čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Zážitky/aktivity/služby pro každého » Zábavné a dobrodružné programy » Adrenalinové a dobrodružné » Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí

Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí

zobrazeno: 88866× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Adrenalinové a dobrodružné, Teambuilding & Teamspirit, Adrenalinové a dobrodružné, Sportovní а volnočasové aktivity, Zážitková univerzita, Incentivní pobyty a cesty všech chutí

Lokalita: Javorový vrch u Třince, Moravskoslezské Beskydy

Poptávka

Plánujete kurz, teambuilding, firemní akci, program, výlet, dovolenou, zájezd do Beskyd a chcete zažít dobrodružství, napětí, pobavit se a dát si i trochu do těla?

Javorový vrch vám nabízí široký a pestrý výběr aktivit a programů.  Můžete si vyzkoušet si například střelbu z luku, projít se na sněžnicích po hřebenu, putovat po stopách Yettiho nebo Jacka Londona... a mnohem více! Zúčastníte se zimních manévrů na Javorovém, nebo si sáhnete na dno při outdoorovém závodu „Javorový muž/žena“.

Jako konferenční místnost můžeme použít jídelnu s kapacitou 30 lidí, která bude nachystaná na míru obsahu Vašeho školení.

Připravíme Vám vzdělávací, zážitkový, adrenalinový, sportovní nebo kulturní program dle vašich přání a požadavků. Z firemního školení, semináře, nebo společenské akce učiníme zážitek, na který se nezapomíná. Kromě všech již obvyklých a běžně dostupných programů a aktivit, jen s námi můžete studovat na Valašské královské univerzitě, Fakultu pálení a slivovicových věd, zúčastnit se Valašských her, být pasován na občana Valašského království nebo posedět u cimbálu.

Konkrétní obsah připravíme na základě Vaší poptávky. Co vše můžeme zahrnout do programu?

 

Varianty a ceny:

Cenu si určujete Vy a my Vám řekneme co jsme schopni pro Vás za ni udělat. Nebo nám napište do poptávkového formuláře Vaši představu a my Vám program naceníme dle Vašich přání a možností. Cena programu/zájezdu se odvíjí od vybraných aktivit, počtu osob a době trvání celého programu. Umíme udělat programy na cenu  i na kvalitu!

Obsah balíčku/aktivity/programu:

 • Lyžování: Výběr ze dvou sjezdovek: jednoduché pro začátečníky a mírně pokročilé, na které vás čeká 400m z mírného svahu. Červená, nejdelší (800m) pro středně pokročilé, kterou si vychutná i zkušený lyžař.
 •  Snowboarding s výukou nebo exhibice se zkušenými borci.
 • Jízda na běžkách s průvodcem po značených a udržovaných běžeckých stopách.

K dispozici máme například tyto trasy:

 • Turistická chata Javorový vrch – Ostrý; 10km, mírné převýšení.
 • Turistická chata Javorový vrch – chata Slavič; 10km, mírné převýšení.
 • Turistická chata Javorový vrch – Řeka – střed; 5,5km, 450 m převýšení.
 • Turistická chata Javorový vrch a zpět, okruh přes chatu Ropička a Řeka – střed; 17km, převýšení z Řeky zpět na Javorový 450 m.

Trasy jsou upravovány rolbou nebo sněžným skútrem.

 • Chůze na sněžnicích: Naučte se efektivní techniku chůze na sněžnicích, zažijte dobrodružství, pokochejte se krásnou přírodou Beskyd a večer si chatě na Javorovém sdělte nezapomenutelné dojmy. Profesionální průvodce vám vysvětlí základy chůze na sněžnicích, jak se o ně správně starat a na co si dát v horách pozor a provede vás mnoha trasami, kde byste se v zimě bez sněžnic vůbec nedostali. Nikdy nevíte, kdy zas zima překvapí silničáře, a vy se budete muset brodit vrstvami sněhu do práce.
 • Jízda se psím spřežením: Program je možné stylizovat jako polární výpravu, s oslavou dobytí cíle, nebo jako hledání pokladu skrytého za kilometry terénu, který můžete překonat pouze za pomocí psa, nejlepšího přítele člověka. Zážitek můžeme doplnit jinými aktivitami na Javorovém vrchu.
 • Tandemový let paraglidem: Nabízíme lety na dvoumístném padákovém kluzáku se zkušeným pilotem - instruktorem.  Javorový vrch nabízí ideální podmínky pro tandemový let, rozhled do všech stran, který je umocněn výškou letu. Zkušený instruktor Vám vysvětlí základní pravidla startu a přistání, zodpoví vaše dotazy a společně se odlepíte od země a vychutnáte si pocit letu.  
 •  Lyžování za sněžným skútrem: Divoká projížďka za burácejícím motorem sněžného skútru, Vám poskytne nezapomenutelné zážitky a dá lyžování nový rozměr.
 • Svezení rolbou nebo na sněžném skútru zasněženým terénem: Rolbu i skútr lze rovněž využít jako dopravní prostředek mezi lanovou drahou a chatou nebo na jednotlivá stanoviště programu.
 • Turistika: Javorový vrch je významnou křižovatkou turistických tras a neméně zajímavá destinace sama o sobě. Nabízí široké možnosti horské turistiky a kilometry možností.
 • Cyklistika: Profesionální cyklistický průvodce vám ukáže kilometry cyklotras různé obtížnosti, naučí vás techniky jízdy z kopce i do kopce, takže vaše projížďky na kole přírodou budou bezpečné a efektivní. Instruktor vám vysvětlí základní techniky a rizika cyklistiky v horském terén. Máte na výběr ze dvou tras různé délky a obtížnosti v závislosti na vašich fyzických možnostech. Rovněž můžeme uspořádat exhibici ve freestyle BMX.
 • Noční výstupy na Javorový: Zkušený průvodce vás provede noční krajinou k chatě Javorového vrchu, ukáže vám temná zákoutí i měsícem prosvícené paseky.  Aktivitu je můžeme zorganizovat jako „stezku odvahy“ pro žáky, studenty nebo zaměstnance v rámci teambuildingového programu.  Noční programy, hledání pokladu Javorového vrchu.
 • Grilování: Jedná se o vhodný gastronomický doplněk programů, teambuildingových akcí nebo výletů. Rádi připravíme grilovaný pokrm podle Vašeho přání, seženeme všechny suroviny, maso naložíme, ať je měkké a chutné. Ozdobíme talíře, nakrájíme zeleninu a ovoce. Společně vybereme kvalitní alkoholické i nealkoholické nápoje, ať si večer užijete podle Vašich představ. Samozřejmě nezapomínáme ani na vegetariány, pro které jsme připravili „grilování bez masa“, protože i lehce zelenina je výborná na grilu.
 • Jazykové kurzy: Můžeme zorganizovat jazykový kurz s akreditovaným lektorem, který přizpůsobíme Vašim požadavkům a úrovni znalosti jazyka
 • Kurzy první pomoci pod vedením profesionálních záchranářů z Českého čeveného kříže nebo horské služby.
 

Informace

Tělesné předpoklady:

Sportovní aktivity vyžadují alespoň průměrnou fyzickou kondici. Celý program však přizpůsobíme Vašim požadavkům a možnostem.

Celkový čas:

Délku programu/zájezdu přizpůsobíme vašim požadavkům. Jsme schopni ho připravit na několik hodin i několik dnů a nocí. Nejčastěji však trvá 1 – 3 dny.

Počet účastníků: Počet účastníků je omezen pouze kapacitami zvoleného programu a ubytování. Některé aktivity mají rovněž omezenou kapacitu. Například při realizaci jízdy se psím spřežením je se psy možno pracovat pouze 2 hodiny včetně přípravy. To plnohodnotnou účast pouze menším skupinkám.
Diváci:

Diváci mohou fandit, povzbuzovat, fotit a natáčet účastníky programů. Když to jeho charakter dovoluje. Pokud s sebou berete děti, můžeme pro ně připravit speciální dětský program. Viz Javorový pro děti.

Oblečení, vybavení:

Oblečení a vybavení je nutno přizpůsobit ročnímu období, aktuálnímu počasí a aktivitám v programu. Pamatujte, že počasí na horách se může kdykoliv změnit. V případě zvláštních požadavků na vybavení u některých aktivit, jsme schopni potřebné vybavení zajistit!

Sezóna:

Celoročně. Pouze některé aktivity jako lyžování, cykloturistika a podobně jsou závislé na počasí.

Počasí:

Dobré počasí bohužel zajistit neumíme, ale vždy budeme mít záložní variantu v případě nepřízně počasí.

Kdy objednávat:

Doporučujeme objednávat minimálně dva týdny před akcí z důvodu kapacity areálu a programu samotného. Čím dříve si programu objednáte, tím širší máte možnosti různých aktivit. Vždy se budeme snažit udělat maximum pro Vaši spokojenost.

Doplňkové služby/programy:

Jsme zvyklí dělat pro vás akce na klíč, od začátku až do konce. Ke zpracování pozvánek můžete využít služeb našeho grafického studia. V průběhu akce Vám zajistíme veškerou dopravu, fotografování, natáčení i ubytování. Po akci postprodukční zpracování vašich fotografií, videí. Jen nám dejte vědět o co byste měli zájem a nebudete litovat!

Reference

Další produkty

Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě, Tarzaní lanové aktivity - studium lanových aktivit v Tarzánii, Zimní - nejen lyžařské - závody na Javorovém, NOVÝ ZÉLAND - PLAVÁNÍ S DELFÍNY, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, Javorový pro děti - hry a programy pro děti, CESTY KOLEM SVĚTA na míru aneb to nejlepší z vesmíru, Cesty nejen za vínem do Svobodné republiky Kraví hora, Boj podle scénáře - Painball, NOVÝ ZÉLAND - RODINNÉ CESTY (Self drive holidays), Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, Štramberská hradní akademie s ubytováním pod Štramberskou Trúbou, Mobilní lanové centrum - lanové atrakce, Javorový na sněhu – zimní pobyty pro každého, Aquazorbing všemi způsoby , Královský program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, NOVÝ ZÉLAND - Vyhlídkové plavby za velrybami KAIKOURA , Jízda Dakarským speciálem s Loprais Tatra týmem, Paintball s profesionálním trenérem, To NEJ z Bruntálska aneb zubaté žáby, Hrad Sovinec a mnohem více, Zimní dobrodružství ve Valašském království aneb TO NEJ ze zimních aktivit, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, NOVÝ ZÉLAND - MILFORD SOUND, VYHLÍDKOVÉ PLAVBY, Den v dakarském bivaku, Aquashow - aquazorbing show, Dobrodružství od západu do východu slunce - noční turistika v Beskydech, Večerní zábava s programem TITANIC, Rychlá kola - jízdy na motokárách, To nej z Nového Jičína - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Horské zimní manévry - aneb „Javorový muž a žena“ - zábavně dobrodružný zimní program na Javorovém, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, NOVÝ ZÉLAND - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Trojanovice, Javorové kouzlo horské cyklistiky – výlety na horských kolech s průvodcem, Noční výstup na Lysou horu (Královna Beskyd v noci), Staň se lovcem aneb lov jako ve středověku, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, Livecooking, Životní jízda - škola spolujezdce, Zábavný program nejen s golfem v podhradí i na hradě Hukvaldy, Paintball a jeho strategie, To nej ze Štramberka - program, pobyt, firemní akce, Zorbujeme ve dne v noci! , Skialpinistický kurz na Javorovém - seznamte se se základy skialpinismu, Štramberská hradní akademie pro děti, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, To nej ze Štramberka s hotelem Roubenka*** - program, akce, pobyt, Horolezectví - celodenní intenzivní kurz, Dakar Tatra&Subaru ride na polygonu Tatra Kopřivnice, AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, Roztáhněte svá křídla - seznámení s paraglidingem, Křest sněhem na Pustevnách - jednodenní kurz zimních aktivit, Fotografické a vyhlídkové lety s Royal Wallachian Squadron, To nej z Kopřivnice - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, Výprava za Radegastovým pokladem pro firmy a skupiny, Motokáry - jízdy na motokárách v Beskydech, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Frenštát p. R., Projížďky na čtyřkolkách pro skupiny (Quad-bike riding), Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém, Javorový 24/7 - 24 hodin zážiků pro 7 smyslů, To nej z pod Lysé hory, Koloběžky, kola a lana pro celou rodinu - Pustevny, Pasování na občany Valašského království, Javorový zimní přechod na sněžnicích s průvodcem, Teambuildingové akce pro 7 vašich smyslů, Teambuilding na čtyři způsoby, Tarzánie - lanové dobrodružství v Beskydech, Studium na fakultě pivních věd VKU v Rožnovském pivovaru, Beskydské vrcholy v noci - noční túry v Beskydech, AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Po stopách Yettiho aneb zimní dobrodružná výprava v Beskydech, Ledolezení, OFFROAD jízda v legendární Toyota FJ Cruiser, Horolezcem na zkoušku, Královský program pod Trúbou s komfortním ubytováním u Holubů, Sportovní lezení
Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2020 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.