čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Pohádky trochu jinak - pro děti i pro dospělé

zobrazeno: 93112× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Historické, tradiční a umělecké, Na hradech a zámcích, Pro školy a děti, Na hradě Štramberku, Na hradě Štramberku, Ve Štramberku dobrodružství a zábava, Na hradě Štramberku pro děti a školy

Lokalita: Česká republika, Hrad Štramberk, Moravskoslezské Beskydy, Štramberk, Valašské království

Poptávka

Chcete svou akci/program pro děti i pro dospělé okořenit šermířskými souboji? Neváhejte a vyzkoušejte naše divadelně šermířská představení na motivy několika známých pohádek, upravená pro scénický šerm a okořeněná souboji několika typů zbraní a spoustou humoru. Představení je možno realizovat v interiérech i exteriérech.O Pepoušovi - aneb co v Mrazíkovi nebylo, Loupežnická pohádka - pohádka, která bude pokaždé jinak, Zkrocení zlé ženy - rýmované představení na motivy klasické divadelní hry, O Popelákovi - aneb nebyla to náhodou Popelka?, Vojáci - příběh malé vojenské jednotky za třicetileté války, Útrapy válek - aneb průřez vojenskou historií, Tři mušketýři - netradiční divadelní příběh, Turnaj - klasický turnaj o ruku princezny, Výcvik vojenských jednotek - pikenýři, dělostřelci. Ukázky soubojů různými typy zbraní.

 

Varianty a ceny:

I když máme stanovenou naší obvyklou cenu, můžete si ji určit i vy a my Vám řekneme co jsme schopni pro Vás za ni udělat. Nebo nám napište do poptávkového formuláře Vaši představu a my Vám program naceníme dle Vašich přání a možností. Cena programu se nejčastěji pohybuje do 15 tisíc korun v závislosti na vybraných představeních, počtu osob a době trvání celého programu.V případě, že s vystoupením přijedeme za Vámi, cestovné do 50km je v ceně, nad 50km účtujeme 10 Kč za km.

Obsah balíčku/aktivity/programu:

Všechny vystoupení je možno realizovat jak pro děti, tak pro dospělé. Historicky je možno je realizovat v období: gotika (zbroje - kroužkové i celoplátové, výzbroj - meče, štíty, sekery, dvouruční meče, řemdihy, kropáče, kopí), renesance-landsknechti (zbraně - meče, katzbalgery, sekery, kopí, halapartny, dýky, tesáky), období třicetileté války (standardní oblečení nebo pikenýrské zbroje, kordy, dýky, kopí, pistole a muškety, možnost střelby z kanónu).

 

Informace

Tělesné předpoklady:

Programu/vystoupení se neúčastníte aktivně a jen ho sledujete a bavíte se. Nejsou proto na vás kladeny žádné tělesné předpoklady či omezení.

Celkový čas:

Celkový čas jednoho představení se pohybuje kolem 30 minut. Je možné odehrát i více představení za den a délku celé produkce upravit možnostem vašeho programu.

Počet účastníků:

Bez omezení. Abyste však dobře viděli a slyšeli, je potřeba přihlédnout k charakteru místa, kde bude program probíhat.

Diváci:

Bez omezení. Abyste však dobře viděli a slyšeli, je potřeba přihlédnout k charakteru místa, kde bude program probíhat.

Oblečení, vybavení:

Zázemí, které potřebujeme: * elektrická přípojka 220 V / 10 A * uzamykatelná šatna, umyvadlo s teplou vodou * parkování pro vozidlo zhotovitele * prostor pro realizaci vystoupení o plošném rozměru minimálně 35 m2, rovný, suchý a neklouzavý, se světlou výškou nejméně 2,5 m. Poznámka: Je vhodné, aby diváci neměli přístupnou jednu stranu uvedeného prostoru - např: zeď, kulisa, přírodní překážka, technické ohraničení... * pořadatelská služba (pořadatelskou službou rozumíme technické zařízení a osobu či osoby určené pořadatelem, zajišťující, aby diváci 15 minut před, v průběhu a 15 minut po vystoupení nevcházeli do prostoru pro vystoupení. Velikost pořadatelské služby závisí na typu akce, množství a skladbě diváků aj. Důvodem pro tento požadavek je bezpečnost diváků samotných – používané zbraně mohou způsobit těžké zranění.)

Sezóna:

Bez omezení. Vhodnější je však období od jara do podzimu.

Počasí:

Bez deště nebo s mírným deštěm. V případě špatného počasí se může program na nějakou dobu přerušit.

Kdy objednávat:

Minimálně 2 týdny předem. Víkendové termíny v letní sezoně (duben-září) nejméně 2 měsíce předem. Štěstí však můžete zkusit kdykoliv! Vždy však uděláme všechno proto abyste byli spokojeni.

Doplňkové služby/programy:

Představení je možno doplnit ukázkou zbraní jednotlivých historických období, soutěžemi pro děti apod. Štramberk, kde program realizujeme nejčastěji, je výjimečné místo, kde se na malém prostoru snoubí bohatá historie s nádhernou přírodou a širokým zázemím aktivit a služeb. Váš program může obsahovat prakticky vše na co si vzpomenete... K vaší akci lze opravdu zajistit co Vás napadne - vývozy/dopravu na Trúbu (do areálu je vjezd zakázán), hudbu, zábavu, dárky či jiný program z naší nabídky: Studium na fakultě pálení a slivovicových věd, Pasování na občany Valašského království. Vyčerpávající informace o areálu naleznete  na našich stránkách www.stramberskatruba.cz. Co dál ve Štramberku se dozvíte také na www.stramberk.cz nebo www.relaxvpodhuri.cz.

Reference

Další produkty

Dětská narozeninová párty, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, Křest sněhem na Pustevnách - jednodenní kurz zimních aktivit, Historická jízda - projížďka veteránem Beskydami, Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém, Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, To nej z Muzea Novojičínska - tipy na vaše výlety s námi, Interiérová LED a UV show , V koňském sedle pod Štramberskou Trúbu, Zimní - nejen lyžařské - závody na Javorovém, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, Noční výstup na Lysou horu (Královna Beskyd v noci), Svatba na Zámku Holešov, Pasování na občany Valašského království, Interiérová LED show „Vzývání ohně“, Netradiční firemní akce na barokním zámku Holešov, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, Valašská svatba, NOVÝ ZÉLAND - HOBBITON (HOBITÍN) : návštěva v říši fantazie, Štramberská hradní akademie pro děti, Setkání s plzeňskou legendou aneb solidní studium pivních věd , Zábavný program nejen s golfem v podhradí i na hradě Hukvaldy, Šermířská pohádka, Pohoda a relax v podhradí hradu Štramberka, To nej z Nového Jičína - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, To nej ze Štramberka s hotelem Roubenka*** - program, akce, pobyt, Královský program pod Trúbou s komfortním ubytováním u Holubů, To nej ze Štramberka - program, pobyt, firemní akce, Po stopách Yettiho aneb zimní dobrodružná výprava v Beskydech, Programy a vystoupení s dravci a ukázky sokolnictví, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, Královský program pod Trúbou s luxusním ubytováním, Štramberk pro filmaře, Cesta za pravdú aneb za kouzlem vína ze Znovína, Královský program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, To NEJ z muzea v Bruntále - Hrad Sovinec, Zámek Bruntál, Kosárna Karlovice, Javorové vítání slunce – noční dobrodružné výlety s průvodcem, To nej z pod Lysé hory, Honba za Štramberským pokladem, NOVÝ ZÉLAND - RODINNÉ CESTY (Self drive holidays), Aquazorbing všemi způsoby , Cesta zpátky do pohádky aneb návrat do středověku na hradě Hukvaldy, Javorové kouzlo horské cyklistiky – výlety na horských kolech s průvodcem, Emigrace do Valašského království, Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě, Javorový pro děti - hry a programy pro děti, Zpět do minulosti aneb objevujeme zámek Holešov, Velká historická jízda - vyhlídkové jízdy ve veteránech., To nej z Nového Jičína s ubytováním ve WELLNESS HOTELU ABÁCIE****, Štramberská hradní akademie s ubytováním pod Štramberskou Trúbou, Štramberské pivní lázně s pobytem pod Trúbou, Šermířský program „Legenda o králi Artušovi“, Ohňová show „Vzývání ohně“ a „Živý plamen“, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově

Štramberská hradní akademie, Štramberk, 08.09.2012

Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2020 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.