čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Tarzánie - lanové dobrodružství v Beskydech

zobrazeno: 139166× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Na lanech a na skále (lezení), Na lanech a na skále v pohodě, Outdoorové, Adrenalinové a dobrodružné

Lokalita: Frenštát pod Radhoštěm, Trojanovice, Valašské království

Poptávka

Horský lanový park Tarzánie představuje jedinečný adrenalinový zážitek pro celou rodinu. Park se nachází v lesním prostředí v části obce Trojanovice - Ráztoka. Překážkové trasy jsou různé obtížnosti od nejjednodušší žluté trasy po speciální adrenalinovou výzvu - černá trasa.

Dětský park Tarzánek (pro děti do 10let) ZDARMA!
Možnost sjednání jiných cenových podmínek pro větší skupiny.
Nabízíme možnost pronájmu parku pro společenské a teambuildingové akce.

 

Varianty a ceny:

Kód balíčku:Varianta:Cena bez DPH:Cena s DPH:
AKT 046 134 1 osoba 374,98 Kč (14,95 €) 450,- Kč (17,94 €)
AKT 047 135 2 osoby 666,64 Kč (26,57 €) 800,- Kč (31,89 €)
AKT 048 136 Rodina (2 dospělí + 2 děti do 15 let) 1 124,95 Kč (44,84 €) 1 350,- Kč (53,81 €)

Koupit:

Varianta: Lokalita:
Termín: Kusů:
 

Obsah balíčku/aktivity/programu:

  • Trasy z lanových překážek, zavěšených na stromech ve výšce 4 – 12 m nad zemí. Lanové překážky jsou důmyslně řazeny tak, aby kombinovaly úkoly s různým stupněm obtížnosti s úkoly technickými či zábavnými. Ke zdolání trasy není zapotřebí zvláštní fyzické síly. Vaše bezpečnost je zajištěna jisticími lany, úvazkem a přilbou. Před vstupem na první překážku Vás instruktor krátce seznámí s pravidly a způsoby jištění a chování v parku.
 

Dárkový balíček

Informace

Tělesné předpoklady:

Musíte přihlédnout ke svému aktuálnímu zdravotnímu stavu, ale jinak je služba určena pro každého, malé i velké (od 140cm do 220cm), mladé i staré (od 10let do 100let).

Celkový čas:

Obvykle vám bude stačit 1 – 2 hodiny. Déle stejně málokdo vydrží fyzicky.Celkový potřebný čas závisí však zejména na tom, kolik ho v lanovém centru chcete strávit, jak vám lanové aktivity půjdou.

Počet účastníků: Dle programu 1 – 4 osoby.
Diváci:

Účast diváků není problém. Vaši přátelé jsou samozřejmě zváni a mohou vás sledovat podél celé vaší trasy.

Oblečení, vybavení:

Pohodlné - sportovní, dle počasí.

Sezóna:

Celoročně. V zimě však mohou být vzhledem k nízké teplotě a sněhovým podmínkám lanové aktivity omezeny.

Počasí:

Ideální je počasí bez deště.

Kdy objednávat:

Nejlépe alespoň týden předem, ať máme čas vše připravit a domluvit. Čím dřív nás oslovíte, tím víc si budete moci vybírat. Vždy však uděláme všechno proto abyste byli spokojeni.

Doplňkové služby/programy:

Aktivita může být součástí vašeho výletu, dovolené či oslavy, firemní akce nebo incentivního zájezdu. Lanové aktivity jsou často součástí i programu "Vzrušujícího studia na Valašské královské univerzitě". Jeho součástí může být pohoštění a může pokračovat dalšími aktivitami. Ozvěte se nám a my vám navrhneme program dle vašeho přání.

Reference

Další produkty

Po stopách Yettiho aneb zimní dobrodružná výprava v Beskydech, Dakar Tatra&Subaru ride na polygonu Tatra Kopřivnice, Paintball a jeho strategie, Fotografické a vyhlídkové lety s Royal Wallachian Squadron, Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, To NEJ z Bruntálska aneb zubaté žáby, Hrad Sovinec a mnohem více, Javorový zimní přechod na sněžnicích s průvodcem, Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, Paintball s profesionálním trenérem, AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Dobrodružství od západu do východu slunce - noční turistika v Beskydech, Noční výstup na Lysou horu (Královna Beskyd v noci), To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Trojanovice, Velké lanové dobrodružství, NOVÝ ZÉLAND - ABEL TASMAN DOBRODRUŽSTVÍ, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, Koloběžky, kola a lana pro celou rodinu - Pustevny, CESTY KOLEM SVĚTA na míru aneb to nejlepší z vesmíru, Javorové kouzlo horské cyklistiky – výlety na horských kolech s průvodcem, Horolezectví - celodenní intenzivní kurz, Štramberská hradní akademie pro děti, NOVÝ ZÉLAND - RODINNÉ CESTY (Self drive holidays), NOVÝ ZÉLAND - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Koloběžky, kola a lana s příchutí adrenalinu - Pustevny, NOVÝ ZÉLAND - PLAVÁNÍ S DELFÍNY, Ledolezení, Lanové překážky aneb překonej sám sebe, Javorový pro děti - hry a programy pro děti, Valašské zážitky pro všechny smysly, Javorový na sněhu – zimní pobyty pro každého, Kurz skalního lezení, Zimní dobrodružství ve Valašském království aneb TO NEJ ze zimních aktivit, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, Roztáhněte svá křídla - seznámení s paraglidingem, Štramberská hradní akademie s ubytováním pod Štramberskou Trúbou, Tarzaní lanové aktivity - studium lanových aktivit v Tarzánii, Beskydské vrcholy v noci - noční túry v Beskydech, Javorové vítání slunce – noční dobrodružné výlety s průvodcem, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, Křest sněhem na Pustevnách - jednodenní kurz zimních aktivit, Horolezcem na zkoušku, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, Emigrace do Valašského království, Na vodě za vodou, AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Sportovní lezení, To nej z pod Lysé hory, Boj podle scénáře - Painball, Horské zimní manévry - aneb „Javorový muž a žena“ - zábavně dobrodružný zimní program na Javorovém, Životní jízda - škola spolujezdce, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, Motokáry - jízdy na motokárách v Beskydech, Javorový 24/7 - 24 hodin zážiků pro 7 smyslů, Den v dakarském bivaku, NOVÝ ZÉLAND - Vyhlídkové plavby za velrybami KAIKOURA , Rychlá kola - jízdy na motokárách, Cesta z města, Jízda Dakarským speciálem s Loprais Tatra týmem, Aquazorbing všemi způsoby , To nej ze Štramberka - program, pobyt, firemní akce, Honba za Štramberským pokladem

Studium na VKU - paragliding, lana atd., DHL,

Tatrabanka, Valašský Týmvidling

Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2020 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.