čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Zážitky/aktivity/služby pro každého » Zábavné a dobrodružné programy » Adrenalinové a dobrodružné » AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů

AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů

zobrazeno: 32527× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků
TO NEJ...

Kategorie: Všech chutí, Outdoorové, Adrenalinové a dobrodružné, Sportovní а volnočasové aktivity, Incentivní pobyty a cesty všech chutí, Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce

Lokalita: Adelaide, Alice Springs, Austrálie, Brisbane, Cairns, Darwin, Grampiany, Hobart, Kosciuszko National Park, Melbourne, Perth, Sydney, Uluru, Yulara

Poptávka

Ať již pojedete do Austrálie pracovně nebo soukromně, připravíme Vám takový program, abyste si Austrálii vychutnali všemi vašimi smysly. Namixujeme Vám Austrálii všech barev, zvuků, chutí, vůní a vjemů. Vybereme Vám To NEJ z Austrálie - místa kulturního i přírodního bohatství UNESCO  - operu v Sydney, Modré hory, můžete se projet pískem po největším písečném ostrově světa Fraser Islandu,  zažít „hippi“ atmosféru na Byron Bay, užít si pláží Whitsundays a Gold Coast, navštívit Velký bariérový útes a nejstarší prales světa u Cairns. Neměli byste vynechat "rudý střed" Austrálie se svými dominantami ULURU, OLGAS a Kings Canyon.

Cesty do Austrálie s vlastní dopravou (Self/share drive znamená, že si řídíte sami) jsou nejoblíbenějším způsobem jak tuto nádhernou zemi poznat. Je to způsob, který vám dává velkou svobodu pohybu a programu za rozumnou cenu. Prakticky máte dvě varianty:

 

SELF DRIVE cestování - auto si řídíte po celou dobu sami, náklady na pronájem, jeho amortizaci, pojištění a PHM také hradíte v plné výši sami. 

 

SHARE DRIVE cestování - o náklady na pronájem, amortizaci, pojištění vozu a PHM se dělíte se spolucestovateli. Můžete se však podělit i o další náklady - například ubytování, vybrané aktivity apod. O řízení auta se můžete podělit s dalšími spolucestovateli, dle toho jak se s nimi dohodnete. Významnou výhodou je, že cena za SHARE DRIVE cestování bude podstatně nižší, než pokud byste cestovali a platili veškeré náklady sami. Nevýhodou SHARE DRIVE je, že se musíte uzpůsobit trase a harmonogramu, který si na společné schůzce všichni dohodnete.  My Vám však pomůžeme najít vaše spolucestovatele :-) 

 

Varianty a ceny:

Napište nám email nebo poptávku do poptávkového formuláře s více informacemi o vaší cestě, o vás, a my Vám zašleme cenovou nabídku. Cena vaší cesty se odvíjí zejména od vámi vybraných služeb, aktivit, počtu osob, termínu a době trvání celé cesty. Nebo nám prostě zašlete váš rozpočet a my vám navrhneme co si s ním můžete v Austrálii dovolit :-).

Cena našich služeb se bude pohybovat zpravidla od několika tisíc korun za přípravu itineráře a rezervace aktivit nebo ubytování, až po stovky tisíc korun za organizaci vačí firemní akce nebo pracovní/obchodní cesty pro skupiny.  

Obsah balíčku/aktivity/programu:

Většina z Vás nejezdí do Austrálie bez toho aniž by o této zemi něco věděla, a o tom co chce vidět má již aspoň hrubou představu. S čím však nejčastěji potřebujete poradit a pomoci a co Vám v rámci našich služeb můžeme nabídnout?  

Příprava na cestu - víza, peníze, pojištění, jiná potvrzení apod. Do Austrálie potřebují čeští občané stále víza. Můžete si je buď vyřídit sami na stránkách https://www.border.gov.au/Trav/Visa nebo se s důvěrou obraťte na nás. Avšak ani s vízy není vstup do této země zdaleka samozřejmostí. K tomu aby váš vstup do země proběhl hladce, musíte splňovat celou řadu dalších podmínek, které nejsou vždy úplně známé a mohou vás na letišti nepříjemně překvapit. Poradíme Vám co mít sebou, aby váš vstup do země proběhl pokud možno bez problémů.  

- Letenky. Do Austrálie se dá letět za různé ceny, různě dlouho a přes různé části světa :-). Nejlevnější letenky se většinou dají koupit mimo sezónu, čím dřív, tím levněji. Čím dražší letenka, tím většinou kratší let a víc možností s letenklou něco dělat. Oblíbené jsou lety s Emirates Praha - Dubai - Sydney nebo Melbourne apod. S letenkami Vám poradíme, případně je zajistíme :-)

- Doprava na místě a pronájem aut. V Austrálii fungují desítky půjčoven všech možných cenových kategorií a kvalit. Každý z vás má jiné možnosti a představu o ceně, kvalitě, pohodlí a prostoru svého dopravního prostředku. Pozor je potřeba si dát na jednosměrné příplatky, ceny za kilometr apod. Poradíme Vám jak systém funguje a pokud budete chtít, vůz pro vás najdeme a rezervujeme :-)

- Itinerář vaší cesty. I když víte co chcete navštívit, vzdálenosti a časy mezi místy vás mohou nepříjemně překvapit a váš program i vážně nabourat. Poradíme vám s vašim itinerářem a pomůžeme Vám vaší cestu naplánovat tak, aby jste si ji užili bez zbytečných nepříjemných překvapení. Austrálii známe jako své boty :-)

- Ubytování na cestě. Pokud nespíte v karavanu, tak najít a zarezervovat ubytování dle vašich představ, rozpočtu v místě a čase bývá největším oříškem. Osobně známe většinu ubytování od turistické kategorie až po 5* hotely a opět vám rádi rezervace provedeme.

- Aktivity a program. V závislosti na sezóně a aktivitách může být problém v čase a místě najít volnou kapacitu a proto doporučujeme si alespoň ty klíčové aktivity na exponovaných místech rezervovat předem. Opět vám s tím rádi poradíme a pomůžeme s rezervacemi.

Vzorový Itinerář může vypadat třeba takto:

1. -2. den Odlet z Prahy / Vídně do Sydney. Let s přestupem dle letenky. Přílet do Sydney druhý den večer nebo v třetí den brzy ráno. Po příletu se přesuneme do hotelu v blízkosti centra města. 

3. den Sydney- Dopoledne odpočinek a aklimatizace po dlouhém letu. Odpoledne prohlídka Sydney – Hyde Park, CBD, China Town, atd.  Návštěva nejvyšší věže (Sydney Tower 305 m) ve městě, s krásným výhledem. Podvečer Darling Harbour s hezkým pohledem na mrakodrapy Sydney.

4. Den Sydney - Celodenní prohlídka města – Royal Botanic Garden, nejkrásnější přístav světa Sydney Harbour, ikonický most Harbour Bridge a slavná budova Opery (UNESCO), architektonický zázrak minulého století, exkurze do vnitra slavné opery, prohlídka historické čtvrti Rocks a projdeme se také po mostě Harbour Bridge a jeho Pylonu.

5. den návštěva NP Blue Mountains - Modré hory (UNESCO) jehož dominantou je obrovský pískovcový kaňon s nejznámějším skalním útvarem Tři sestry, sestoupíte na jeho dno kolem vodopádů Katoomba Falls. Je i možné jet nad kaňonem a dolů lanovkou.  

6. den Nelson Bay - možnost výletu lodí na několikahodinovou plavbu do vod Tasmanova moře, mořského NP Port Stephens, který je ideální na pozorování delfínů a velryb, zejména keporkaků a plejtváků (velryby pouze v podzimním termínu), doporučujeme zastávku na pláži Stockton Brach v NP Worimi, ze které se zvedá 32 km dlouhá bariéra z písečných dun dosahujících výšek přes 30 m, dále směřujete do pralesů NP Myall Lakes, tvořeného soustavou lagun, písečných dun a kde kromě klokanů obrovských je možné u termitišť spatřit i ježuru australskou.

7. den návštěva Billabong Koala Parku, kde kromě medvídků Koala uvidíte zoologickou zahradu australských zvířat, přejezd na sever po silnici Pacific Highway z Port Macquarie, které obklopují eukalyptové lesy s nejhojnějším výskytem medvídků Koala do Coffs Harbour, následuje surfařská mekka Byron Bay s nejvýchodnějším mysem Austrálie Cape Byron - mořský NP, návštěva Nimbinu - malé hippies městečko v oblasti Nové Anglie, kde se jakoby zastavil čas v 60. letech.

8. den prohlídka pobřežního NP Mount Warning - Gondwanské deštné pralesy Austrálie (UNESCO), výstup pralesem na sopečný vrchol Mount Warning s úžasnými výhledy na oceán a sopečné vrcholy v okolních NP Lamington a Border Ranges, večer možnost koupání v idylické skalní prohlubni s vodopádem a obklopené pralesem.

9. den pobyt na plážích Gold Coast, přejezd přes Brisbane - zpět na pobřeží, do přístavního města Hervey Bay.

10. den  Doporučujeme plavbu na Fraser Island (UNESCO) - největší písečný ostrov světa, jež téměř celý pokrývá NP Great Sandy, jízdu terénním vozem, koupání v křišťálově čistém pralesním jezeře Lake McKenzie, jízda po Seventy-Five Mile Brach (75mílové pláži) podél Pacifiku, Ostrov je znám množstvím divokých psů dingo a výskytem varanů.

11. - 13. den přejezd k Velkému bariérovému útesu, relaxace na pobřeží nebo fakultativní celodenní plavba po atolech Velkého bariérového útesu (UNESCO) - mořský NP a kolem ostrovů Whitsundays (NP Whitsunday Islands) s bělostnými písečnými plážemi a jasně tyrkysovým mořem, možnost šnorchlování u korálových útesů, plavání nebo prozkoumávání pobřeží.

14. den přejezd po pobřeží Korálového moře na sever, krátká návštěva Townsville - největší město tropického Queenslandu, obrovské podmořské akvárium ReefHQ s živým korálovým útesem, možnost návštěvy historického parku Paronella uprostřed pralesa;

15. den přejezd do Cairns, prohlídka města - Esplanade. Výlet do Kurandy na Athertonské náhorní plošině, Barron Falls v NP Barron Gorge, Cairns Night Markets.

16. den výlet do nejstarších tropických deštných pralesů sahajících až na nádherné pláže v NP Daintree - Vlhké tropy Queenslandu (UNESCO). Možnost pozorování krokodýlů, večer BBQ s místními Čechy;

17. den odlet z Cairns do Alice Springs v rudém středu Austrálie - prohlídka města – stará Telegrafní stanice, Muzeum létajících lékařů. 

18. den prohlídka pouštního MacDonnellova pohoří, cesta do NP West MacDonnell se spoustou roklí a kaňonů s jezírky ke koupání, návštěva soutěsky Simpsons Gap se skalními klokany, úzké skalní průrvy Standley Chasm nebo impozantní rokle Ormiston Gorge vyhloubené říčkou Ormiston Creek.

19. den Kings Canyonu v NP Watarrka, kde se můžete kochat místní jedinečnou přírodou a jejími barvami.

20. den návštěva symbolů Austrálie v NP Uluru - Kata Tjuta (UNESCO) - pěší výlet a západ slunce u monolitu rudé hory Ayers Rock a nedalekých Olgas.

21. den východ slunce nad posvátným Uluru, poté odjezd na letiště a odlet do Sydney.

22. -23. den Krátká prohlídka Sydney a návrat zpět do ČR. 

 

Informace

Tělesné předpoklady:

Veškeré naše služby uzpůsobujeme vašemu věku a fyzickým možnostem nebo požadavkům. Jsme zvyklí pracovat jak se seniory, kteří preferují nenáročné cestování, tak se sportovci, kteří dávají přednost adrenalinovým aktivitám.   

Celkový čas:

Většina cest po Austrálii trvá mezi 10 - 30 dny. Vzhledem ke vzdálenosti Austrálie od České republiky, její velikosti (je velká jako USA bez Aljašky) a délce letu, nemá zpravidla smysl cestovat na kratší dobu. Jsme však schopni Vám zajistit i kratší návštěvy nebo delší pobyty spojené s prací, podnikáním nebo se studiem. 

Počet účastníků:

Počet účastníků není omezen. Většinou pracujeme se skupinkami od 2 do 12 osob, ale jakýkoliv počet pro nás není problém. Počet osob se většinou odvíjí od celkových nákladů vaší akce nebo velikosti auta. Víc osob většinou může cestovat levněji, jelikož sdílí jedny náklady na dopravu, PHM a může se dělit i o ubytování nebo další služby a aktivity.  

Oblečení, vybavení:

Vybavení doporučujeme dle charakteru vaší akce, sezóny a oblasti kde v Austrálii cestujete. S ohledem na polohu a rozlohu kontinentu je klima i počasí velice proměnlivé. Zatímco vrcholky Australských Alp bude pokrývat sníh, u moře bude příjemně teplo, v rudém středu horko, na severu vedro a vlhko  :-) Takže vzít si na každé počasí něco - od plavek až po teplé oblečení na hory. Neberte si však oblečení zbytečně hodně a klidně se nám ozvěte a my vám rádi poradíme.

Sezóna:

Oficiální sezóna začíná v Říjnu, hlavní je v Prosinci až Únoru, a končí v Březnu. V závislosti na lokalitě se však dá po Austrálii cestovat celoročně, zejména Queensland, Northern Territory a Western Australia má i v zimě příjemné klima.  

Počasí:

S ohledem na polohu a rozlohu kontinentu je klima i počasí Austrálie velice proměnlivé. Zatímco vrcholky Australských Alp bude pokrývat sníh, u moře bude příjemně teplo, v rudém středu horko, na severu vedro a vlhko  :-)  Nejstabilnější je dle našeho názoru na konci sezóny - druhá polovina Února a v Březnu. Nejtepleji bývá v druhé polovině Prosince a v Lednu. O počasí v Austrálii informuje spousta serverů. Doporučujeme si stáhnout nějakou aplikaci do vašeho chytrého telefonu. Případně se opět ozvěte a rádi vám poradíme. 

 

Kdy objednávat:

Cesta do Austrálie obvykle vyžaduje trochu delší plánování než víkendový výlet na Kokořín nebo dovolená v Chorvatsku :-). Přece jenom poletíte skoro přes půl světa. Proto doporučujme zahájit přípravy co nejdříve - alespoň 6 měsíců předem, v závislosti na tom co chcete v Austrálii dělat, v kterém měsíci chcete jet a jakou úroveň služeb požadujete. Budete tak mít větší výběr a větší manevrovací prostor na změny a vyjednávání. Nicméně pokud se z nějakého důvodu rozhodnete i na poslední chvíli, budeme maximálně operativní abychom vám s přípravou vaší cesty pomohli :-) 

Poznámka:

Rezervace a Booking zajišťuje novozelandská společnost Smart Tourism Services (STS). Další služby jsou poskytovány autorizovanými partnery společnost STS - vybranými dopravci, ubytovacími kapacitali, poskytovateli služeb apod. Výběr partnerů a kombinace služeb probíhá vždy na míru vašim přáním a možnostem. 

Doplňkové služby/programy:

Doplňkovými službami může být cokoliv. Většinou se jedná o specifické služby mimo cestovní ruch, jako jsou právní služby, lékařské služby, poradenské služby apod. Co Vám nejsme schopni nebo nemůžeme poskytnout sami, zajistíme prostřednictvím stovek našich smluvních partnerů, s kterými v Austrálii spolupracujeme. 

Pro firmy a podnikatele také nabízíme:

  • Zpracování analýzy trhu - specializujeme se zejména na cestovní ruch, zábavní průmysl, gastronomii a potravinářský průmysl ale jsme schopni pracovat i s jinými obory. Mapujeme pro české firmy místní trhy, sbíráme jim informace, vytipováváme obchodní partnery, komunikujeme s nimi, organizujeme prezentační akce apod;

  • Zpracování podnikatelských záměrů a akčních plánů pro firmy, které chtějí vstoupit na australský trh, vytvořit zde svou pobočku apod. 

  • Poradenství a přípravu agendy a podmínek ke vstupu na místní trhy – slazení výrobků s legislativou, certifikace, celní poradenství apod.

  • Marketingovou komunikací a organizací prezentačních akcí a vytipováváním potencionálních obchodních partnerů – komunikujeme úspěšné české produkty, služby a technologie a vyhledáváme potencionální obchodní partnery, zjišťujeme jejich pozici na místním trhu apod.  

  • Zajištění odborných služebních i soukromých cest – od zajištění letenek, schůzek, odborného programu služební cesty, exkurzí, ubytování, dopravy, průvodce  a dalších souvisejících služeb apod.

Reference

Další produkty

Motokáry - jízdy na motokárách v Beskydech, Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, NOVÝ ZÉLAND - TE ANAU GLOWWORM CAVES, Boj podle scénáře - Painball, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, Javorové kouzlo horské cyklistiky – výlety na horských kolech s průvodcem, Velká historická jízda - vyhlídkové jízdy ve veteránech., Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, Aquazorbing všemi způsoby , Ohňová show „Vzývání ohně“ a „Živý plamen“, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, Ledolezení, Casino Royale, Interiérová LED a UV show , Zorbujeme ve dne v noci! , Mobilní lanové centrum - lanové atrakce, Netradiční návštěva království slivovice, To nej z pod Lysé hory, NOVÝ ZÉLAND - PLAVÁNÍ S DELFÍNY, Točte s námi! Služby pro filmové a televizní produkce, To nej z Nového Jičína s ubytováním ve WELLNESS HOTELU ABÁCIE****, Paintball a jeho strategie, Královský program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, Javorový zimní přechod na sněžnicích s průvodcem, Beskydské vrcholy v noci - noční túry v Beskydech, Loprais Tatra Team – DAKAR RIDE jen pro Vás!, To nej z Kopřivnice - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Životní jízda - škola spolujezdce, U valašského mlynáře - exkurze do pohankového mlýna, Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém, Královský program pod Trúbou s luxusním ubytováním, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Frenštát p. R., Javorový pro děti - hry a programy pro děti, Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě, AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, NOVÝ ZÉLAND - MILFORD SOUND, VYHLÍDKOVÉ PLAVBY, Výprava za Radegastovým pokladem pro firmy a skupiny, Rychlá kola - jízdy na motokárách, Křest sněhem na Pustevnách - jednodenní kurz zimních aktivit, Paintball s profesionálním trenérem, Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!, Hry Valašské královské univerzity - Valachyjáda, Javorové vítání slunce – noční dobrodružné výlety s průvodcem, Noční výstup na Lysou horu (Královna Beskyd v noci), NOVÝ ZÉLAND - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Javorový 24/7 - 24 hodin zážiků pro 7 smyslů, Skialpinistický kurz na Javorovém - seznamte se se základy skialpinismu, Horolezectví - celodenní intenzivní kurz, Štramberské pivní lázně s pobytem pod Trúbou, To nej z pod Radhoště s Hotelem Troyer**** v Trojanovicích, Cesta z města, Javorový na sněhu – zimní pobyty pro každého, Netradiční firemní akce na barokním zámku Holešov, Roztáhněte svá křídla - seznámení s paraglidingem, Den v dakarském bivaku, NOVÝ ZÉLAND - FOTO EXPEDICE (Self/share drive), Štramberská hradní akademie s ubytováním pod Štramberskou Trúbou, Horolezcem na zkoušku, Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, Sportovní lezení, Zábavný program nejen s golfem v podhradí i na hradě Hukvaldy, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Pasování na občany Valašského království, NOVÝ ZÉLAND - HOBBITON (HOBITÍN) : návštěva v říši fantazie, Dobrodružství od západu do východu slunce - noční turistika v Beskydech, Tarzánie - lanové dobrodružství v Beskydech, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Trojanovice, Dakar Tatra&Subaru ride na polygonu Tatra Kopřivnice, Štramberská hradní akademie pro děti, Lanové překážky aneb překonej sám sebe, Horské zimní manévry - aneb „Javorový muž a žena“ - zábavně dobrodružný zimní program na Javorovém, OFFROAD jízda v legendární Toyota FJ Cruiser, To nej ze Štramberka s hotelem Roubenka*** - program, akce, pobyt, To nej ze Štramberka - program, pobyt, firemní akce, Staň se lovcem aneb lov jako ve středověku, Setkání s plzeňskou legendou aneb solidní studium pivních věd , Fotografické a vyhlídkové lety s Royal Wallachian Squadron, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, Koloběžky, kola a lana pro celou rodinu - Pustevny, NOVÝ ZÉLAND - Vyhlídkové plavby za velrybami KAIKOURA , Honba za Štramberským pokladem, Zimní - nejen lyžařské - závody na Javorovém, Zimní dobrodružství ve Valašském království aneb TO NEJ ze zimních aktivit, Večerní zábava s programem TITANIC, Emigrace do Valašského království, Javorový in english, Javorový in Deutsch - jazykové kurzy na Javorovém, NOVÝ ZÉLAND - RODINNÉ CESTY (Self drive holidays), Valašské zážitky pro všechny smysly

Austrálie výběr 2016

Austrálie výběr cesty

Austrálie a Nový Zéland malý výběr

Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

 
 
 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2017 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.