čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Tarzánie - lanové dobrodružství v Beskydech

zobrazeno: 133495× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Na lanech a na skále (lezení), Na lanech a na skále v pohodě, Outdoorové, Adrenalinové a dobrodružné

Lokalita: Frenštát pod Radhoštěm, Trojanovice, Valašské království

Poptávka

Horský lanový park Tarzánie představuje jedinečný adrenalinový zážitek pro celou rodinu. Park se nachází v lesním prostředí v části obce Trojanovice - Ráztoka. Překážkové trasy jsou různé obtížnosti od nejjednodušší žluté trasy po speciální adrenalinovou výzvu - černá trasa.

Dětský park Tarzánek (pro děti do 10let) ZDARMA!
Možnost sjednání jiných cenových podmínek pro větší skupiny.
Nabízíme možnost pronájmu parku pro společenské a teambuildingové akce.

 

Varianty a ceny:

Kód balíčku:Varianta:Cena bez DPH:Cena s DPH:
AKT 046 134 1 osoba 374,98 Kč (16,15 €) 450,- Kč (19,39 €)
AKT 047 135 2 osoby 666,64 Kč (28,72 €) 800,- Kč (34,46 €)
AKT 048 136 Rodina (2 dospělí + 2 děti do 15 let) 1 124,95 Kč (48,46 €) 1 350,- Kč (58,16 €)

Koupit:

Varianta: Lokalita:
Termín: Kusů:
 

Obsah balíčku/aktivity/programu:

  • Trasy z lanových překážek, zavěšených na stromech ve výšce 4 – 12 m nad zemí. Lanové překážky jsou důmyslně řazeny tak, aby kombinovaly úkoly s různým stupněm obtížnosti s úkoly technickými či zábavnými. Ke zdolání trasy není zapotřebí zvláštní fyzické síly. Vaše bezpečnost je zajištěna jisticími lany, úvazkem a přilbou. Před vstupem na první překážku Vás instruktor krátce seznámí s pravidly a způsoby jištění a chování v parku.
 

Dárkový balíček

Informace

Tělesné předpoklady:

Musíte přihlédnout ke svému aktuálnímu zdravotnímu stavu, ale jinak je služba určena pro každého, malé i velké (od 140cm do 220cm), mladé i staré (od 10let do 100let).

Celkový čas:

Obvykle vám bude stačit 1 – 2 hodiny. Déle stejně málokdo vydrží fyzicky.Celkový potřebný čas závisí však zejména na tom, kolik ho v lanovém centru chcete strávit, jak vám lanové aktivity půjdou.

Počet účastníků: Dle programu 1 – 4 osoby.
Diváci:

Účast diváků není problém. Vaši přátelé jsou samozřejmě zváni a mohou vás sledovat podél celé vaší trasy.

Oblečení, vybavení:

Pohodlné - sportovní, dle počasí.

Sezóna:

Celoročně. V zimě však mohou být vzhledem k nízké teplotě a sněhovým podmínkám lanové aktivity omezeny.

Počasí:

Ideální je počasí bez deště.

Kdy objednávat:

Nejlépe alespoň týden předem, ať máme čas vše připravit a domluvit. Čím dřív nás oslovíte, tím víc si budete moci vybírat. Vždy však uděláme všechno proto abyste byli spokojeni.

Doplňkové služby/programy:

Aktivita může být součástí vašeho výletu, dovolené či oslavy, firemní akce nebo incentivního zájezdu. Lanové aktivity jsou často součástí i programu "Vzrušujícího studia na Valašské královské univerzitě". Jeho součástí může být pohoštění a může pokračovat dalšími aktivitami. Ozvěte se nám a my vám navrhneme program dle vašeho přání.

Reference

Další produkty

Beskydské vrcholy v noci - noční túry v Beskydech, Velké lanové dobrodružství, Aquazorbing všemi způsoby , Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, Paintball s profesionálním trenérem, Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, To nej z pod Radhoště s Hotelem Troyer**** v Trojanovicích, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, Javorový 24/7 - 24 hodin zážiků pro 7 smyslů, Štramberská hradní akademie pro děti, Sportovní lezení, Lanové překážky aneb překonej sám sebe, Javorový pro děti - hry a programy pro děti, To NEJ z Bruntálska aneb zubaté žáby, Hrad Sovinec a mnohem více, AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, NOVÝ ZÉLAND - PLAVÁNÍ S DELFÍNY, NOVÝ ZÉLAND - FOTO EXPEDICE (Self/share drive), Boj podle scénáře - Painball, Koloběžky, kola a lana s příchutí adrenalinu - Pustevny, NOVÝ ZÉLAND - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Javorový zimní přechod na sněžnicích s průvodcem, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, Paintball a jeho strategie, Koloběžky, kola a lana pro celou rodinu - Pustevny, Skialpinistický kurz na Javorovém - seznamte se se základy skialpinismu, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Frenštát p. R., Ledolezení, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Trojanovice, Motokáry - jízdy na motokárách v Beskydech, Životní jízda - škola spolujezdce, Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém, To nej z pod Lysé hory, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, Fotografické a vyhlídkové lety s Royal Wallachian Squadron, NOVÝ ZÉLAND - RODINNÉ CESTY (Self drive holidays), Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, Javorové kouzlo horské cyklistiky – výlety na horských kolech s průvodcem, Emigrace do Valašského království, Štramberská hradní akademie s ubytováním pod Štramberskou Trúbou, Kurz skalního lezení, AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Javorový na sněhu – zimní pobyty pro každého, Hry Valašské královské univerzity - Valachyjáda, Na vodě za vodou, Mobilní lanové centrum - lanové atrakce, Cesta z města, Dakar Tatra&Subaru ride na polygonu Tatra Kopřivnice, Horolezcem na zkoušku, NOVÝ ZÉLAND - ABEL TASMAN DOBRODRUŽSTVÍ, Loprais Tatra Team – DAKAR RIDE jen pro Vás!, Roztáhněte svá křídla - seznámení s paraglidingem, Den v dakarském bivaku, Rychlá kola - jízdy na motokárách, Honba za Štramberským pokladem, Horolezectví - celodenní intenzivní kurz, NOVÝ ZÉLAND - Vyhlídkové plavby za velrybami KAIKOURA , Zimní dobrodružství ve Valašském království aneb TO NEJ ze zimních aktivit, To nej ze Štramberka - program, pobyt, firemní akce

Studium na VKU - paragliding, lana atd., DHL,

Tatrabanka, Valašský Týmvidling

Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

 
 
 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2017 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.