čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Paintball s profesionálním trenérem

zobrazeno: 20405× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Adrenalinové a dobrodružné

Lokalita: Všemina

Poptávka

Pro mnohé z těch, kteří si zkusili paintball a chtějí něco navíc. Připravili jsme jednodenní a víkendový program, pod vedením zkušených trenérů a profesionálních hráčů paintballu. Taktika, strategie a atmosféra profesionálních soutěží je úžasným zážitkem.

Reference a fotografie z již proběhlých akcí najdete zde.

 

Varianty a ceny:

Cenu vám zkalkulujeme na míru dle počtu osob, lokality, vašeho rozpočtu apod. Pro vaši orientaci uvádíme ceny za některé položky. Ceny jsou uváděny bez DPH: zapůjčení hřiště 4 500,- /akce, profesionální trenér 5 000,-/den (potřeba 1 trenér/15 hráčů, vybavení hráčů 500,-/osoba, kuličky pro hru 1 000 Ks /osoba 1,-/Ks. Cestovní náklady na dopravu lektorů, materiálu dle požadavku a místa. V případě víkendového campu nutné zohlednit ubytování a stravu lektorů.

Obsah balíčku/aktivity/programu:

Zájemci jsou vybaveni poloautomatickými a elektrickými značkovači pro hru paintball, vybaveni ochrannými pomůckami. V úvodu jsou účastníci seznámení s pravidly, historií hry i aktuálními novinkami z široké oblasti paintballu. Tréninkový den je zaměřen na profesionální taktiky hráčů, přesuny, strategie. Vyvrcholením akce je klání hráčů na profesionálním hřišti s nafukovacími překážkami.

Základnu pro tento program máme na středisku parkhotelu Všemina ve Všemině. Program však není problém zajistit kdekoliv. Pro zájemce z jiných lokalit je potřeba charakterizovat místo realizace programu a počet účastníků.

 

Informace

Tělesné předpoklady: Na fyzickou kondici nejsou kladeny žádné specifické nároky. Nedoporučujeme pro účastníky s potížemi kloubního systému – především krátce po operaci kolena, kotníku apod.
Celkový čas: 1 respektive 3 dny podle náročnosti požadavků klientů, počtu účastníků.
Počet účastníků: 8 a více pro 1 denní camp, 12 – 150 pro víkendový (3denní) camp.
Diváci: Diváci jsou potřebnou kulisou pro závěrečný turnaj. Bezpečnost zajišťují ochranné 4m vysoké sítě.
Oblečení, vybavení: Každý hráč má k dispozici značkovač s hnacím plynem, ochrannou masku, ochranné rukavice. Zapůjčenou výstroj tvoří kalhoty a vojenská blůza. Účastník si zajistí pouze vhodnou sportovní obuv, termoprádlo a náhradní spodní prádlo.
Sezóna: Vzhledem k profesionálnímu vybavení, lze tuto aktivitu realizovat ve všech ročních obdobích.
Počasí: Limitem je trvalý, hustý déšť a sněžení. Za ostatního počasí lze realizovat náš camp bez omezení.
Kdy objednávat: Minimální čas na přípravu je 14 dnů.
Doplňkové služby/programy:

Výše uvedený program je exkluzivním produktem. Při jeho prodeji doporučujeme spíše skupiny, které již s hrou mají zkušenosti, nebo zdali tato aktivita zapadá do konceptu jejich programu na středisku a podobně.

Realizátor je pojištěn na zodpovědnost a škodě způsobené 3 osobě. Program je standardizovaným produktem s bezpečnostními pravidly, zajišťující vysokou bezpečnost účastníka. Lektoři jsou proškoleni kurzem první pomoci zaměřeným na mechanismus úrazu při hře paintball.

Reference

Další produkty

Loprais Tatra Team – DAKAR RIDE jen pro Vás!, NOVÝ ZÉLAND - Vyhlídkové plavby za velrybami KAIKOURA , Javorový 24/7 - 24 hodin zážiků pro 7 smyslů, To nej z pod Lysé hory, Sportovní lezení, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, Fotografické a vyhlídkové lety s Royal Wallachian Squadron, Horolezcem na zkoušku, Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, NOVÝ ZÉLAND - RODINNÉ CESTY (Self drive holidays), Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Aquazorbing všemi způsoby , Horské zimní manévry - aneb „Javorový muž a žena“ - zábavně dobrodružný zimní program na Javorovém, NOVÝ ZÉLAND - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Mobilní lanové centrum - lanové atrakce, Koloběžky, kola a lana pro celou rodinu - Pustevny, Ledolezení, Honba za Štramberským pokladem, Životní jízda - škola spolujezdce, Den v dakarském bivaku, Horolezectví - celodenní intenzivní kurz, Javorové kouzlo horské cyklistiky – výlety na horských kolech s průvodcem, Noční výstup na Lysou horu (Královna Beskyd v noci), Javorové vítání slunce – noční dobrodružné výlety s průvodcem, Javorový na sněhu – zimní pobyty pro každého, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Frenštát p. R., Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, NOVÝ ZÉLAND - FOTO EXPEDICE (Self/share drive), Paintball a jeho strategie, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Po stopách Yettiho aneb zimní dobrodružná výprava v Beskydech, OFFROAD jízda v legendární Toyota FJ Cruiser, To nej z Kopřivnice - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Roztáhněte svá křídla - seznámení s paraglidingem, NOVÝ ZÉLAND - PLAVÁNÍ S DELFÍNY, Dakar Tatra&Subaru ride na polygonu Tatra Kopřivnice, Zimní dobrodružství ve Valašském království aneb TO NEJ ze zimních aktivit, AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Emigrace do Valašského království
Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

 
 
 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2017 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.