čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Paintball a jeho strategie

zobrazeno: 21170× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Adrenalinové a dobrodružné

Lokalita: Všemina

Poptávka

Zájemci o atraktivní hru paintball v lesním prostředí, v přírodě nebo na profesionálním hřišti s nafukovacími překážkami.

Reference a fotografie z již proběhlých akcí najdete zde.

 

Varianty a ceny:

Cenu vám zkalkulujeme na míru dle počtu osob, lokality, vašeho rozpočtu apod. Pro vaši orientaci uvádíme ceny za některé položky. Ceny jsou uváděny bez DPH: zapůjčení značkovače, ochranného oděvu 185,-/osoba, minimální částka za kuličky 200 Kč/osoba (v ceně 180 Ks značkových kuliček), cestovní náklady na dopravu instruktora dle vzdálenosti ze Všeminy.

Program je vhodný i jako doplňková nabídka hotelu. V případě, že by se jednalo o větší počet hráčů, doporučujeme využít možnosti zapůjčení celého mobilního hřiště, které je možné postavit již za 4 500 Kč bez DPH.

Obsah balíčku/aktivity/programu:

Zájemci jsou vybaveni vzduchovými paintballovými značkovači značky Spyder Victor nebo X-Tra, ochrannými celoobličejovými maskami, vojenskými blůzami a ochrannými kalhotami. Vzduchové zbraně je možné využít i v minusových teplotách. Výrazným kladem využití stlačeného vzduchu je přesnost kuliček a bezúdržbová hra.

Základnu pro tento program máme na středisku parkhotelu Všemina ve Všemině. Program však není problém zajistit kdekoliv.

 

 

Informace

Tělesné předpoklady: Na fyzickou kondici nejsou kladeny žádné specifické nároky. Nedoporučujeme pro účastníky s potížemi kloubního systému – především krátce po operaci kolena, kotníku apod.
Celkový čas: Není určující. Obvykle lze počítat s minimálně 3 hodinovým programem.
Počet účastníků: 6 účastníků a více
Diváci: V případě využití mobilního hřiště ano, za jiných podmínek pouze s ochrannými pomůckami shodnými jako hráči.
Oblečení, vybavení: V případě, že zhotovitel klientovi zapůjčí speciální oděv je nutno uvést jaký. Každý hráč má k dispozici značkovač s hnacím plynem, ochrannou masku, ochranné rukavice. Zapůjčenou výstroj tvoří kalhoty a vojenská blůza. Účastník si zajistí pouze vhodnou sportovní obuv, termoprádlo a náhradní spodní prádlo.
Sezóna: Vzhledem k profesionálnímu vybavení lze tuto aktivitu realizovat ve všech ročních období.
Počasí: Limitem je trvalý, hustý déšť a sněžení. Za ostatního počasí lze realizovat náš camp bez omezení.
Kdy objednávat: Minimálně 5 dnů před datem akce.

Reference

Další produkty

Tarzánie - lanové dobrodružství v Beskydech, Javorový na sněhu – zimní pobyty pro každého, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Frenštát p. R., Motokáry - jízdy na motokárách v Beskydech, To NEJ z Bruntálska aneb zubaté žáby, Hrad Sovinec a mnohem více, Rychlá kola - jízdy na motokárách, Javorové kouzlo horské cyklistiky – výlety na horských kolech s průvodcem, Ledolezení, Noční výstup na Lysou horu (Královna Beskyd v noci), Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, Roztáhněte svá křídla - seznámení s paraglidingem, Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, Horolezectví - celodenní intenzivní kurz, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Trojanovice, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Po stopách Yettiho aneb zimní dobrodružná výprava v Beskydech, Honba za Štramberským pokladem, AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, NOVÝ ZÉLAND - Vyhlídkové plavby za velrybami KAIKOURA , Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, Den v dakarském bivaku, Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, To nej z Kopřivnice - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Javorový 24/7 - 24 hodin zážiků pro 7 smyslů, NOVÝ ZÉLAND - FOTO EXPEDICE (Self/share drive), Horolezcem na zkoušku, AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Emigrace do Valašského království, Zimní dobrodružství ve Valašském království aneb TO NEJ ze zimních aktivit, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, OFFROAD jízda v legendární Toyota FJ Cruiser, To nej z pod Lysé hory, To nej z pod Radhoště s Hotelem Troyer**** v Trojanovicích, Horské zimní manévry - aneb „Javorový muž a žena“ - zábavně dobrodružný zimní program na Javorovém, Projížďky na čtyřkolkách pro skupiny (Quad-bike riding), Tarzaní lanové aktivity - studium lanových aktivit v Tarzánii, Loprais Tatra Team – DAKAR RIDE jen pro Vás!, Javorové vítání slunce – noční dobrodružné výlety s průvodcem
Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Realizátor je pojištěn na zodpovědnost a škodě způsobené 3 osobě. Program je standardizovaným produktem s bezpečnostními pravidly, zajišťující vysokou bezpečnost účastníka. Lektoři jsou proškoleni kurzem první pomoci zaměřeným na mechanismus úrazu při hře paintball.

Kalendář akcí

 
 
 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2017 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.