čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Loprais Tatra Team – DAKAR RIDE jen pro Vás!

zobrazeno: 117311× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Adrenalinové a dobrodružné, V autech&s veterány, Adrenalinové a dobrodružné, Auto&moto zábava a dobrodružství

Lokalita: Kopřivnice, Moravskoslezské Beskydy, Senice - Vojenský prostor Záhorie, Libavá, Valašské království

Poptávka

Vyjímečná příležitost jak si může jízdu dakarskou Tatrou vyzkoušet každý z vás. Ve spolupráci s Loprais Tatra Teamem vám nabízíme možnost usednout do závodního dakarského speciálu Tatra. Ocitnout se na speciální dráze a otestovat se závodním jezdcem možnosti tohoto výjimečného vozu.

 

Varianty a ceny:

Kód balíčku:Varianta:Cena bez DPH:Cena s DPH:
AKT 182 416 1 osoba 6 499,74 Kč (280,27 €) 7 800,- Kč (336,34 €)
AKT 183 417 2 osoby 9 999,60 Kč (431,19 €) 12 000,- Kč (517,44 €)

Koupit:

Varianta: Lokalita:
Termín: Kusů:
 

Obsah balíčku/aktivity/programu:

Stanete se na chvíli členem soutěžní posádky a ve voze Tatra pilotovaném závodním jezdcem absolvujete 20minutový ostrý okruh na testovacím polygonu. Vyzkoušíte si jízdu i v opravdovém terénu s ukázkou možností dakarské Tatry. Budete mít samozřejmě možnost nahlédnout i pod kapotu a dozvědět se vše, co vás o Rallye Dakar zajímá. Členové posádky se s vámi rádi podělí o své zkušenosti.

 

Informace

Tělesné předpoklady:

Pro tuto aktivitu není potřeba žádná zvláštní fyzická zdatnost. Avšak vzhledem k náročnosti jízdy v terénu je potřeba přihlédnout ke svému zdravotnímu stavu. Budete vystaveni intenzivním otřesům.

Celkový čas:

Celková doba strávená s Loprais Dakar Teamem bude cca 4 hodiny. Ve voze Tatra pilotovaném závodním jezdcem absolvujete 20minutový ostrý okruh na testovacím polygonu. K dispozici bude Tatra 1+2 místa.

Počet účastníků: Balíček je dle zvolené varianty určen pro 1 nebo 2 osoby. Balíček budete realizovat spolu s dalšími minimálně 3 osobami.
Diváci:

Pokud se na vás přijedou podívat členové rodiny nebo přátelé, mohou v průběhu dne, s přihlédnutím k bezpečnostním podmínkám, vaši jízdu sledovat.

Oblečení, vybavení:

Doporučujeme sportovní oblečení i obuv.

Sezóna:

Celoročně, doporučujeme však od jara do podzimu.

Počasí:

Jezdí se za každého počasí.

Kdy objednávat:

Termín akce bude stanoven dohodou s ohledem na vaše potřeby, dostupnost testovacího polygonu a možnosti týmu. Navrhněte nám cca 3 termíny a my se vám budeme snažit vyjít vstříc. Čím dříve nám dáte vědět, tím větší máte šanci, že vám váš navržený termín vyjde.

Doplňkové služby/programy:

Drobné občerstvení, welcome drink (dakarská slivovice), energy drinks Loprais & 69. Každý z absolventů dakarského bivaku navíc obdrží stylový trikot, týmovou čepici a plakát s podpisem Monsieur Dakar – Karla Lopraise.

Reference

Další produkty

NOVÝ ZÉLAND - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, To nej z pod Lysé hory, To nej z pod Radhoště s Hotelem Troyer**** v Trojanovicích, Horské zimní manévry - aneb „Javorový muž a žena“ - zábavně dobrodružný zimní program na Javorovém, Dakar Tatra&Subaru ride na polygonu Tatra Kopřivnice, Svatba s veteránem v okolí Rožnova p. R., Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, NOVÝ ZÉLAND - Vyhlídkové plavby za velrybami KAIKOURA , Koloběžky, kola a lana pro celou rodinu - Pustevny, Javorové vítání slunce – noční dobrodružné výlety s průvodcem, Svatba s veteránem aneb k obřadu v historickém voze, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, Škola smyku - kurz bezpečné jízdy, Projížďky na čtyřkolkách pro skupiny (Quad-bike riding), Den v dakarském bivaku, Emigrace do Valašského království, AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Javorový na sněhu – zimní pobyty pro každého, Horem dolem na čtyřkolce, Horolezectví - celodenní intenzivní kurz, Tarzaní lanové aktivity - studium lanových aktivit v Tarzánii, Honba za Štramberským pokladem, NOVÝ ZÉLAND - FOTO EXPEDICE (Self/share drive), AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Fotografické a vyhlídkové lety s Royal Wallachian Squadron, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Frenštát p. R., Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, Paintball s profesionálním trenérem, Javorové kouzlo horské cyklistiky – výlety na horských kolech s průvodcem, To NEJ z Bruntálska aneb zubaté žáby, Hrad Sovinec a mnohem více, Aquazorbing všemi způsoby , Velká historická jízda - vyhlídkové jízdy ve veteránech., To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Trojanovice, Boj podle scénáře - Painball, Životní jízda - škola spolujezdce, NOVÝ ZÉLAND - PLAVÁNÍ S DELFÍNY, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Mobilní lanové centrum - lanové atrakce, Horolezcem na zkoušku, Historická jízda - projížďka veteránem Beskydami, NOVÝ ZÉLAND - RODINNÉ CESTY (Self drive holidays), Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, Javorový 24/7 - 24 hodin zážiků pro 7 smyslů, Sportovní lezení
Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

 
 
 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2017 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.