čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Javorový 24/7 - 24 hodin zážiků pro 7 smyslů

zobrazeno: 92837× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Adrenalinové a dobrodružné, Outdoorové, Teambuilding & Teamspirit, Adrenalinové a dobrodružné, Sportovní а volnočasové aktivity

Lokalita: Javorový vrch u Třince, Moravskoslezské Beskydy

Poptávka

Říkáte, že má den pouze 24 hodin a že se toho nedá moc stihnout. Program 24 hodin zážitků Vás přesvědčí o opaku. Naplníme každou hodinu a v ní každou minutu aktivitami, na které Vám nedovolí nudit se ani jednu vteřinu. Proto se před tímto programem dobře vyspěte. Čekají Vás soutěže, outdoorové zážitky, sportovní kombinace, kilometry turistiky, cyklovýlet, tandemové paraglidingové lety, které rozproudí adrenalin v žilách.
Odborní instruktoři a zkušení průvodci Vás povedou celých 24 hodin programu.  

Jak takových 24 hodin může probíhat:

8:00 – 9:00: Sejdeme se na parkovišti v Oldřichovicích. Seznámíte se s instruktory a průvodci. Vysvětlíme Vám průběh následujících hodin, a vydáme se za zážitky.
9:00 – 10:00: Pěšky dojdeme na chatu na Javorovém vrchu, která bude naší základnou pro veškeré aktivity. Máme poslední možnost se občerstvit před a hurá za zážitky. Rozdělíme se do několika skupin po dvou až třech lidech podle počtu účastníků. Každá skupinka dostane seznam úkolů a aktivit, které budou plnit na jednotlivých stanovištích. Zároveň dostanete mapu stanovišť a aktivit.
10:00 – 11:00: Nasadíte si výstroj pro tandemový let a společně se zkušeným pilotem se vydáte do vzduchu. Proletíte se nad lesy a přistanete na louce pod Javorovým vrchem.
11:00 – 12:00: Pilot s Vámi však přistál na neznámém místě.  Musíte využít mapu a kompas abyste zjistili, kde jste, dostali na další stanoviště a mohli pokračovat v zážitcích.
12:00 – 13:00: Na dalším stanovišti na Vás bude čekat koloběžka, se kterou projedete krátkou jízdu zručnosti. Vašim úkolem bude například převézt sklenici plnou vody tak, aby se nevylila. Za jízdy se budete muset trefit do terče pomocí míčku a mnohé další disciplíny.
13:00 – 14:00: Po úvodních sportovních disciplínách na Vás čeká několik logických úkolů. Vyřešte hádanky a hlavolamy a získáte indicii k dalšímu stanovišti. Pokud budete dostatečně bystří při řešení úkolů, zůstane Vám čas na malou svačinku.
14:00 – 15:00: Po stezce dojdeme zpět k chatě, kde se občerstvíme. A chvíli odpočineme.
15:00 – 16:00: Na skákacích botách překonáte po krátké instruktáži zvolenou. Nejdříve půjdete s pomocí instruktora, který Vás bude přidržovat, abyste náhodou nespadli. Poté zvládnete první krůčky sami. Pokud Vám to půjde, můžete se pustit do plnění úkolů jako podlézání laťky, přelézání Vlaďky a dalších.
16:00 – 17:00: Na horském kole dojedete na další stanoviště. Vašim průvodcem bude profesionál, který Vám předá své zkušenosti o bezpečné a efektivní jízdě horským terénem. Absolvujete trasu dle Vašich možností a tělesných předpokladů.
17:00 – 18:00: Dalšími úkoly budou zatloukání hřebíků, přenášení vejce na lžíci přes překážkovou dráhu. Zavážeme Vám oči a půjdete přes dráhu nazpět za navigace Vašich kolegů a kamarádů. Tentokrát již bez vejce.
18:00 – 19:00: Připravili jsme pro Vás takový malý lanový park. Překonejte sérii nízkých lanových překážek, abyste mohli pokračovat dále. Překážky mají různé názvy, například krocení divokého koně, kříž, manévry, kočička a další.
19:00 – 20:00: Ještě než přijde šero, stihneme si zasoutěžit v lukostřelbě. Instruktoři Vám vysvětlí a ukážou, jak se luk drží, jak správně napnout tětivu a namířit, abychom úspěšně zasáhli náš cíl.
20:00 – 21:00: Přetahování o svačinu. Věříme, že Vám za ten aktivní den docela vyhládlo. Jídla je ale málo, tak si ho musíte zasloužit. Rozdělíte se na dvě skupiny, dostanete dlouhé lano a kdo si přitáhne svačinu, může na večer posilnit.
21:00 – 22:00: Sejdeme se na chatě. Průvodci Vám rozdají vybavení potřebné pro noční část programu. Dostanete čelovku a samozřejmě náhradní baterky, píšťalku, kdybyste náhodou zabloudili. Dáme si krátkou pauzu a instruktáž pro noční část programu.
22:00 – 23:00: Zahrajeme si noční navigační hru. Dostanete souřadnice, na kterých se nachází indicie. Tmou dostává vše naprosto jiný rozměr.
23:00 – 0:00: Budeme muset pomocí získaných indicií v navigační hře najít potřeby pro rozdělání ohně a založit ohniště. Pokud indicie nemáme, budeme si muset poradit bez zapalovače a improvizovat.
0:00 – 1:00: Vydáme se na stezku odvahy „za doprovodu“ strašidel, různých stvoření a hrůzostrašných historek. Po cestě budeme muset plnit ne jednoduché úkoly a hledat „Javorového ducha“.
1:00 – 2:00: Na většinu účastníku už přišla únava. Přesuneme se však na stanoviště, kde se připravíme na velkou noční bojovku.
2:00 – 3:00: Velká noční bojovka – cílem bude získat vlajku soupeře a nebýt při tom chycen.
3:00 – 4:00: Přesuneme se na vrchol Javorového vrchu.
4:00 – 5:00: Přivítáme východ Slunce. Z Javorového vrchu shlédneme nádhernou podívanou, kdy se horizont rozzáří a světlo odhalí tmou zastřené panoramata kopců. ¨
5:00 – 6:00: Pomalu se pěšky přesuneme do chaty na Javorovém.
7:00 – 8:00: Provedeme vyhodnocení soutěží a aktivit. Najdeme zbloudivší účastníky. Předáme vítězům odměny a vrhneme se do chaty k zaslouženému odpočinku.

 

Varianty a ceny:

Cenu výpravy můžete určit Vy a my Vám řekneme co jsme schopni pro Vás za ni udělat. Nebo nám napište do poptávkového formuláře Vaši představu a my Vám program naceníme dle Vašich přání a možností. Cena výpravy/kurzu/výletu/akce/programu/zájezdu se odvíjí od vybraných aktivit, počtu osob a době trvání celého programu. Umíme udělat programy na cenu  i na kvalitu!

Obsah balíčku/aktivity/programu:

  • Ubytování s plnou penzí na chatě na Javorovém vrchu na jednu noc. Přijet můžete ráno a usínat při svitu hězd nebo večer a probudit se do malebné krajiny Beskyd. Záleží na domluvě.
  • Můžete přijet vlastním autem až na vrchol k chatě nebo využít služeb lanové dráhy.
  • 24 hodin plný zážitků pro 7 smyslů. Jejich výběr záleží pouze na Vás!
 

Informace

Tělesné předpoklady:

Sportovní aktivity vyžadují alespoň průměrnou fyzickou kondici. Celý program však přizpůsobíme Vašim požadavkům a možnostem.

Celkový čas:

Program je na jeden den. Příjezd a odjezd buď ráno nebo večer. Záleží na domluvě.

Počet účastníků: Počet účastníků je limitován kapacitami jednotlivých aktivit. Vzhledem k tomu, že program 24/7 zážitků na Javorovém vrchu je zároveň velice náročný na organizaci a počty instruktorů, doporučujeme 10 – 15 lidí. Umíme však program přizpůsobit větším i menším skupinkám na základě Vaší poptávky.
Diváci:

Vzhledem k tomu, že tento program je velice specifický, účast diváků je možná pouze při určitých disciplínách. Účastníci programu se hodně přesouvají z místa na místo, disciplíny musí plnit na různých stanovištích, takže diváci si většinou musí vybrat, jakou disciplínu uvidí

Oblečení, vybavení:

Záleží v jakém ročním období se program realizuje. Vždy musíte počítat s tím, že aktivity provádíme nejen ve dne, ale i v noci, a tomu se přizpůsobit. Přiberte si taky pláštěnku a další ochranné potřeby proti dešti a zimě. Program budeme prakticky realizovat za jakéhokoliv počasí. Jen v případě, že by počasí ohrozilo Vaši bezpečnosti, budeme muset program změnit. Vzhledem k tomu, že některé aktivity jako paragliding vyžadují jisté podmínky, vždy Vám připravíme alternativní programy v případě, že tyto podmínky nebudou splněny. Veškeré sportovní a specifické vybavení zajistíme my.

Sezóna:

Celoročně. Aktivity přizpůsobíme sezóně.

Počasí:

Počasí bohužel není v ceně programu, ale uděláme co můžeme, abyste si od nás odnesli pozitivní náladu i z vánice a mlhy. Některé aktivity jako tandemový let vyžadují přísnější podmínky na realizaci (síla a směr větru, viditelnost…).

Kdy objednávat:

Doporučujeme objednávat minimálně dva týdny před akcí z důvodu kapacity areálu a organizace programu.

Doplňkové služby/programy:

Aktivitu můžete spojit s širokou nabídkou dalších aktivit, služeb a programů na Javorovém vrchu. Může být také součástí studia na Fakultě aktivit a Zážitků VKU. Nebo aktivitu zařadíte do vašeho pobytu v Beskydech. V případě zájmu o vytvoření programu na míru, neváhejte použít náš poptávkový formulář.

Reference

Další produkty

NOVÝ ZÉLAND - RODINNÉ CESTY (Self drive holidays), NOVÝ ZÉLAND - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, To nej z Kopřivnice - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, Tarzaní lanové aktivity - studium lanových aktivit v Tarzánii, To nej z Nového Jičína - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Sportovní lezení, To NEJ z Bruntálska aneb zubaté žáby, Hrad Sovinec a mnohem více, Hry Valašské královské univerzity - Valachyjáda, Boj podle scénáře - Painball, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Frenštát p. R., Lanové překážky aneb překonej sám sebe, Večerní zábava s programem TITANIC, OFFROAD jízda v legendární Toyota FJ Cruiser, Paintball a jeho strategie, Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, Teambuildingové akce pro 7 vašich smyslů, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, Zimní - nejen lyžařské - závody na Javorovém, To nej ze Štramberka - program, pobyt, firemní akce, NOVÝ ZÉLAND - Vyhlídkové plavby za velrybami KAIKOURA , Javorové vítání slunce – noční dobrodružné výlety s průvodcem, Dakar Tatra&Subaru ride na polygonu Tatra Kopřivnice, Javorový zimní přechod na sněžnicích s průvodcem, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, NOVÝ ZÉLAND - PLAVÁNÍ S DELFÍNY, Královský program pod Trúbou s luxusním ubytováním, Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, Štramberská hradní akademie s ubytováním pod Štramberskou Trúbou, Casino Royale, Emigrace do Valašského království, Horské zimní manévry - aneb „Javorový muž a žena“ - zábavně dobrodružný zimní program na Javorovém, Ledolezení, Beskydské vrcholy v noci - noční túry v Beskydech, Zorbujeme ve dne v noci! , Zimní dobrodružství ve Valašském království aneb TO NEJ ze zimních aktivit, To nej z Nového Jičína s ubytováním ve WELLNESS HOTELU ABÁCIE****, Loprais Tatra Team – DAKAR RIDE jen pro Vás!, Javorový na sněhu – zimní pobyty pro každého, To nej z pod Radhoště s Hotelem Troyer**** v Trojanovicích, Tarzánie - lanové dobrodružství v Beskydech, Javorový pro děti - hry a programy pro děti, To nej z pod Lysé hory, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, Pasování na občany Valašského království, Životní jízda - škola spolujezdce, Královský program pod Trúbou s komfortním ubytováním u Holubů, Královský program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, Javorové kouzlo horské cyklistiky – výlety na horských kolech s průvodcem, Dobrodružství od západu do východu slunce - noční turistika v Beskydech, Honba za Štramberským pokladem, Motokáry - jízdy na motokárách v Beskydech, Roztáhněte svá křídla - seznámení s paraglidingem, Aquashow - aquazorbing show, Zábavný program nejen s golfem v podhradí i na hradě Hukvaldy, AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Rychlá kola - jízdy na motokárách, Fotografické a vyhlídkové lety s Royal Wallachian Squadron, Mobilní lanové centrum - lanové atrakce, Na vodě za vodou, Cesta z města, Projížďky na čtyřkolkách pro skupiny (Quad-bike riding), Teambuilding na čtyři způsoby, Koloběžky, kola a lana pro celou rodinu - Pustevny, Den v dakarském bivaku, Křest sněhem na Pustevnách - jednodenní kurz zimních aktivit, Štramberská hradní akademie pro děti, NOVÝ ZÉLAND - ABEL TASMAN DOBRODRUŽSTVÍ, Valašské zážitky pro všechny smysly, Skialpinistický kurz na Javorovém - seznamte se se základy skialpinismu, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, Po stopách Yettiho aneb zimní dobrodružná výprava v Beskydech, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Trojanovice
Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2017 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.