čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Den v dakarském bivaku

zobrazeno: 86242× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Adrenalinové a dobrodružné, Adrenalinové a dobrodružné, Auto&moto zábava a dobrodružství, Incentivní pobyty a cesty všech chutí

Lokalita: Senice - Vojenský prostor Záhorie, Libavá

Poptávka

Vyjímečná outdoor příležitost pro Vaši firmu. Ve spolupráci s Loprais Tatra Teamem vám nabízíme možnost usednout do závodního dakarského speciálu Tatra. Ocitnout se na speciální dráze v kouzelném prostředí vojenského prostoru a otestovat se závodním jezdcem možnosti tohoto výjimečného vozu se nepodaří jen tak každému. Vy máte teď jedinečnou možnost zažít na vlastní kůži to, co prožívají posádky v průběhu nejtěžšího závodu na světě.

 

Varianty a ceny:

Cenová klakulace bude provedena s ohledem na vaše specifické požadavky, zejména počet osob, termín, rozsah a charakter občerstvení, případný kemping. K zadání vašich požadavků použijte prosím náš poptávkový formulář.

Obsah balíčku/aktivity/programu:

Jako člen soutěžní posádky absolvujete ve voze Tatra pilotovaném závodním jezdcem 20 minutový ostrý okruh na testovacím polygonu. Vyzkoušíte si jízdu v opravdovém terénu s ukázkou možností dakarské Tatry. Budete mít samozřejmě možnost nahlédnout i pod kapotu a dozvědět se vše, co Vás o Rallye Dakar zajímá. Členové posádky se s Vámi rádi podělí o své zkušenosti. Exkluzivita testování "za zavřenými dveřmi" je umocněna nádherným prostředím vojenského prostoru. Jedinečnost akce spočívá také v limitovaném počtu testovacích dní. Předmětná akce bude vždy probíhat jako součást přípravy Loprais Tatra Teamu na následující ročník Rallye Dakar.

 

Informace

Tělesné předpoklady:

Pro tuto aktivitu není potřeba žádná zvláštní fyzická zdatnost. Avšak vzhledem k náročnosti jízdy v terénu je potřeba přihlédnout ke svému zdravotnímu stavu. Budete vystaveni intenzivním otřesům.

Celkový čas:

1 den. Akci je však možné realizovat i s přespáním ve stanech a návratem následující den.

Počet účastníků: Doporučený maximální počet účastníků je 30.
Diváci:

Pokud se na Vás přijedou podíívat členové rodiny nebo přátelé, mohou v průběhu dne, s přihlédnutím k bezpečnostním podmínkám, program sledovat.

Oblečení, vybavení:

Doporučujeme Vám sportovní oblečení i obuv. Hygienické kukly obdržíte na místě.

Sezóna:

Od jara do podzimu.

Počasí:

Jezdí se za každého počasí. Prostor bivaku bude krytý stanem.

Kdy objednávat:

Termín akce bude stanoven dohodou s ohledem na potřeby zákazníka, dostupnost testovacího polygonu a možnosti týmu. Ročně máme k dispozici cca 6 termínu, kdy jsme schopni Den v dakarském bivaku ve vojenském prostoru realizovat. Čím dříve nám dáte vědět, tím větší máte šanci, že se Vám ještě na nějaký termín podaří dostat. U větších skupin jsme schopni termín do jisté míry uzpůsobit vašim možnostem. Jednotlivci se musí přizpůsobit termínům, které jim dáme k dispozici.

Doplňkové služby/programy:

Součástí akce je zpravidla občerstvení formou svačin, bufetu či cateringu. Na večer je možné nachystat např. i grilování, vše v rozsahu dle Vašeho přání a možností prostředí. Z průběhu celého dne zároveň můžeme pořídit fotografický či filmový záznam. Pokud budete chtít zůstat i přes noc, můžeme zajistit stany a potřebné campingové vybavení.

Reference

Další produkty

Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, Výprava za Radegastovým pokladem pro firmy a skupiny, AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, NOVÝ ZÉLAND - RODINNÉ CESTY (Self drive holidays), Mobilní lanové centrum - lanové atrakce, Emigrace do Valašského království, NOVÝ ZÉLAND - TE ANAU GLOWWORM CAVES, Motokáry - jízdy na motokárách v Beskydech, Historická jízda - projížďka veteránem Beskydami, Projížďky na čtyřkolkách pro skupiny (Quad-bike riding), NOVÝ ZÉLAND - MILFORD SOUND, VYHLÍDKOVÉ PLAVBY, Královský program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, Zimní dobrodružství ve Valašském království aneb TO NEJ ze zimních aktivit, Po stopách Yettiho aneb zimní dobrodružná výprava v Beskydech, Horské zimní manévry - aneb „Javorový muž a žena“ - zábavně dobrodružný zimní program na Javorovém, Roztáhněte svá křídla - seznámení s paraglidingem, Královský program pod Trúbou s komfortním ubytováním u Holubů, Fotografické a vyhlídkové lety s Royal Wallachian Squadron, Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, Sportovní lezení, Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, Paintball s profesionálním trenérem, Ledolezení, AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Životní jízda - škola spolujezdce, To nej ze Štramberka s hotelem Roubenka*** - program, akce, pobyt, Aquazorbing všemi způsoby , To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Trojanovice, Javorové vítání slunce – noční dobrodružné výlety s průvodcem, Javorové kouzlo horské cyklistiky – výlety na horských kolech s průvodcem, NOVÝ ZÉLAND - PLAVÁNÍ S DELFÍNY, NOVÝ ZÉLAND - FOTO EXPEDICE (Self/share drive), To nej ze Štramberka - program, pobyt, firemní akce, To nej z pod Lysé hory, Královský program pod Trúbou s luxusním ubytováním, Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě, Tarzánie - lanové dobrodružství v Beskydech, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Frenštát p. R., Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, Livecooking, Javorový na sněhu – zimní pobyty pro každého, To nej z Kopřivnice - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Tarzaní lanové aktivity - studium lanových aktivit v Tarzánii, Cesty nejen za vínem do Svobodné republiky Kraví hora, NOVÝ ZÉLAND - Vyhlídkové plavby za velrybami KAIKOURA , Horolezcem na zkoušku, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, Horolezectví - celodenní intenzivní kurz, Javorový 24/7 - 24 hodin zážiků pro 7 smyslů, Dakar Tatra&Subaru ride na polygonu Tatra Kopřivnice, Honba za Štramberským pokladem, Velká historická jízda - vyhlídkové jízdy ve veteránech., Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, Skialpinistický kurz na Javorovém - seznamte se se základy skialpinismu, Paintball a jeho strategie
Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2017 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.