čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Dakar Tatra&Subaru ride na polygonu Tatra Kopřivnice

zobrazeno: 70979× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Adrenalinové a dobrodružné, Adrenalinové a dobrodružné, Auto&moto zábava a dobrodružství

Lokalita: Kopřivnice, Valašské království

Poptávka

Jde o projížďky v závodních vozech na polygonu Tatra Kopřivnice. Produkt je určen firmám a zájmovým skupinám, které mají oblibu v motoristickém sportu. Zajistíme Vám projížďky se známými automobilovými závodníky na zkušebním polygonu Tatra Kopřivnice. Projet se můžete nejen v osobních závodních speciálech, ale i v těch nákladních! Polygon umožňuje využít jak rychlostní dráhu, tak těžký terén a různé překážky.

 

Varianty a ceny:

Produkt nepatří k těm nejlevněším zejména k vysokým nákladům na pronájem polygonu a provoz závodních vozů. Minimální cena jen za pronájem polygonu bez jakéhokoliv zázemí je 80 000 Kč bez DPH na 8 hodin. Každá další hodina stojí dalších 10 000 Kč. Pronájem za 2 závodní vozy Tatra na celý den včetně závodníku a techniků počítejte cca kolem 130 000 Kč. Pronájem Subaru Racing Teamu na den s 2 vozy počítejte přibližně 80 000 Kč. Postavení zázemí - stany, hygienické zázemí apod. počítejte kolem 25 000 Kč. Všechny ceny jsou bez DPH a dá se s nimi samozřejmě pracovat. Organizace celé akce má určitou část fixních nákladů a další náklady se odvíjí zejména od počtu účastníků a rozsahu čerpaných služeb. Vždy se však cenu snažíme uzpůsobit Vašim možnostem! Ke specifikaci vašich požadavků prosím využijte náš poptávkový formulář níže.

Obsah balíčku/aktivity/programu:

  • Pronájem zkušebního polygonu Tatra Kopřivnice;
  • Pojištění za škody způsobené třetím osobám;
  • Vytvoření technického zázemí akce - postavení stanu, hygienického zařízení, zajištění cateringu apod.;
  • Zajištění závodních jezdců dle Vašeho přání. Nejčastěji pracujeme s Loprais Tatra Teamem a se SUBARU Racing Teamem Silvestra MIkuláštíka, ale na požádání je možné zajistit i jiné jezdce.
  • Stanete se na chvíli členem soutěžních posádek a ve vozech Tatra a Subaru, pilotovaných závodními jezdci absolvujete X minutový ostrý okruh na testovacím polygonu. Vyzkoušíte si jízdu i v opravdovém terénu s ukázkou možností dakarské Tatry. Budete mít samozřejmě možnost nahlédnout i pod kapotu a dozvědět se vše, co vás o Rallye Dakar  a závodění zajímá. Členové posádek se s vámi rádi podělí o své zkušenosti.

    Každý z absolventů závodních jízd navíc obdrží stylový trikot, týmovou čepici a plakát s podpisem Monsieur Dakar – Karla Lopraise.

 

Informace

Tělesné předpoklady:

Pro tuto aktivitu není potřeba žádná zvláštní fyzická zdatnost. Avšak vzhledem k náročnosti jízdy v terénu je potřeba přihlédnout ke svému zdravotnímu stavu. Budete vystaveni intenzivním otřesům.

Celkový čas:

Vzhledem k vysoké ceně pronájmu Polygonu nemá smysl si ho pronajímat na méně než 8 hodin. Program proto většinou upravujeme tak aby jste se celých 8 hodin na polygonu nenudili a kombinujeme ho s aktivitami v blízkém okolí (prohlídka technického muzea Tatra Kopřivnice, program na hradě Štramberku apod.) Celý program na polygonu však zvládnete za 2 až 4 hodiny v závislosti na počtu osob a konkrétním počtu jízd.

Počet účastníků: Nejčastěji pracujeme se skupinami kolem 40 až 50 osob. Pro menší skupiny je tento produkt často cenově nedostupný, u větších skupin již může být méně času a prostoru k individuálnímu přístupu ke každému účastníkovi akce. Kapacitně je však polygon schopen pojmout tisíce lidí.
Diváci:

Účastníci akce jsou zároveň i diváci. Při seldování závodních jízd je však potřeba dbát zvýšené opatrnosti!

Oblečení, vybavení:

Doporučujeme sportovní oblečení i obuv.

Sezóna:

Celoročně, doporučujeme však od jara do podzimu.

Počasí:

Jezdí se za každého počasí.

Doplňkové služby/programy:

Protože celý program na polygonu obvykle zvládnete za 2 až 4 hodiny (v závislosti na počtu osob a konkrétním počtu jízd), program většinou kombinujeme s aktivitami v blízkém okolí. Na polygonu strávíme dopoledne nebo odpoledne, na oběd odskočíme na hrad Štramberk, kde Vám můžeme doporučit naší "Honbu za štramberským pokladem". Program se dá pojmout odpočinkově nebo může být opět plný adrenalinu. Záleží jenom na Vás! Vybrat si však můžete i cokoliv jiného z naší nabídky. Pro bližší specifikaci Vašeho přání prosím použijte náš poptávkový formulář níže.

Reference

Další produkty

Projížďky na čtyřkolkách pro skupiny (Quad-bike riding), NOVÝ ZÉLAND - RODINNÉ CESTY (Self drive holidays), Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, Tarzánie - lanové dobrodružství v Beskydech, Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, Den v dakarském bivaku, To nej z pod Lysé hory, Loprais Tatra Team – DAKAR RIDE jen pro Vás!, Koloběžky, kola a lana pro celou rodinu - Pustevny, Horolezcem na zkoušku, Paintball a jeho strategie, Roztáhněte svá křídla - seznámení s paraglidingem, AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Rychlá kola - jízdy na motokárách, Noční výstup na Lysou horu (Královna Beskyd v noci), Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, Javorový na sněhu – zimní pobyty pro každého, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, Životní jízda - škola spolujezdce, OFFROAD jízda v legendární Toyota FJ Cruiser, Aquazorbing všemi způsoby , Boj podle scénáře - Painball, Po stopách Yettiho aneb zimní dobrodružná výprava v Beskydech, Horské zimní manévry - aneb „Javorový muž a žena“ - zábavně dobrodružný zimní program na Javorovém, Paintball s profesionálním trenérem, Javorový 24/7 - 24 hodin zážiků pro 7 smyslů, Mobilní lanové centrum - lanové atrakce, Zimní dobrodružství ve Valašském království aneb TO NEJ ze zimních aktivit, NOVÝ ZÉLAND - FOTO EXPEDICE (Self/share drive), Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, To nej z pod Radhoště s Hotelem Troyer**** v Trojanovicích, Honba za Štramberským pokladem, Emigrace do Valašského království, Fotografické a vyhlídkové lety s Royal Wallachian Squadron, Tarzaní lanové aktivity - studium lanových aktivit v Tarzánii, NOVÝ ZÉLAND - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Javorové vítání slunce – noční dobrodružné výlety s průvodcem, Sportovní lezení, Velká historická jízda - vyhlídkové jízdy ve veteránech., Motokáry - jízdy na motokárách v Beskydech

VK prověřilo výkonnost evropského AMD fusion týmu

Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

 
 
 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2017 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.