čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

NOVÝ ZÉLAND - PLAVÁNÍ S DELFÍNY

zobrazeno: 83520× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků
TO NEJ... Na Novém Zélandu

Kategorie: V přírodě, Na vodě v kánoi, kajaku či raftu, Poznávací všech chutí, Outdoorové, Adrenalinové a dobrodružné, Se zvířaty, Pod vodou, Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce

Lokalita: Akaroa, Bay of Islands, Kaikoura, Kaikoura Whale Watch, Nový Zéland, Picton, Tauranga Bridge Marina

Poptávka

Kdo nikdy neviděl delfíny v jejich přirozeném prostředí, nedovede si představit, jak obrovský je rozdíl pozorovat je někde v akváriu, a na volném moři. Spatřit, s jakou lehkostí a elegancí se ve vodě pohybují, je přímo fascinující. Na tuto výjimečnou podívanou hned tak nezapomenete.
 
Na Novém Zélandu je několik míst, kde můžete delfíny pozorovat celoročně a dokonce si s nimi i zaplavat. Patří mezi ně Kaikoura, Akaroa, The Bay of Islands, Marlborough Sounds a Tauranga a Mt Maunganui v Bay of Plenty.   
 
Jako příklad jsme si vybrali záliv Bay of Islands, který navštěvujeme nejčastěji. Záliv Bay of Islands má štěstí na přítomnost delfínů po celý rok. Můžete zde spatřit hned několik druhů těchto obdivuhodných stvoření, sledovat, jak dovádí ve vodě, jak skotačí se svými mláďaty nebo doprovázejí výletní plavidla.
Společnost Fullers Greatsights nabízí nejen vyhlídkové plavby, na nichž lze zahlédnout delfíny obecné i delfíny skákavé, ale také kosatky, lachtany, tučňáky a mnoho dalších zástupců vodní i ptačí říše.
Tím největším dobrodružstvím, jakým se můžete nechat v Bay of Islands zlákat, je PLAVÁNÍ S DELFÍNY!
Podívejte se, jak taková atrakce probíhá a na co se můžete těšit.
 
 

Varianty a ceny:

Cena plavby je 117 NZD za osobu (58,50 NZD pro děti). 

Plavání s delfíny zahrnuje ještě extra příplatek 30 NZD. Tato suma vám bude vrácena, pokud se plavání naknec neuskuteční, ať už z důvodu nepříznivého počasí, nebo proto, že si na místě skok za delfíny rozmyslíte.

Případ, že byste delfíny nebo velryby nespatřili, je krajně nepravděpodobný. Pokud by se tak přesto stalo, společnost vám nabízí zcela zdarma voucher na další plavbu dle vašeho výběru (v závoslosti na volných termínech).

Varianta Cream trip zahrnuje atrakcí více najednou a cen jsou tu vyšší.

 

Proč si plavbu rezervovat a koupit přes nás? Nabízíme vám:

- možnost vaši plavbu rezervovat z pohodlí domova za minimálně stejných podmínek, které poskytuje plavební společnost, pokud s ní budete komunikovat přímo. Při početnější skupině jsme Vám schopni poskytnout i individuální slevu.

- převoditelnost vašeho kreditu na jiné plavby nebo aktivity v rámci vaší akce na Novém Zélandu, pokud se plavba neuskuteční nebo se rozhodnete ji stornovat, nebo vrácení peněz;

- komunikaci v češtině a platbu v CZK;

- Individuální přístup;

Pro podrobné info nás prosím kontaktujte emailem nebo telefonicky.

Obsah balíčku/aktivity/programu:

Společnost Fullers Greatsights nabízí plavby za delfíny s možným plaváním s odjezdy z městečka Paihia nebo Russel v zátoce Bay of Island, jen několik kilometrů od sebe vzdálených po cestě, nebo několik minut pravidelným lodním spojeným.

Máte v podstatě 3 možnosti, ze kterýc si vybrat, a které zahrnují plavání s delfíny:

Dolphin Eco Experience (pouze letní sezóna) - malá loď s tryskovým pohonem a sníženou pozorovací palubou, opatřená podvodními mikrofony, limit max. 35 pasažérů

Hole in the Rock cruise (pouze zimní sezóna) - s průplavem známého skalního útvaru, tzv. "Skalní díry", katamarán

Varianta Cream Trip (pouze letní sezóna) je kombinací všechdostupných  atrakcí dohromady. Pro představu vám poslouží následující video:

 

Informace

Tělesné předpoklady:

Společnost Fullers Greatsights nabízí plavby za delfíny s možným plaváním s odjezdy z městečka Paihia nebo Russel v zátoce Bay of Island, jen několik kilometrů od sebe vzdálených po cestě, nebo několik minut pravidelným lodním spojeným.

Máte v podstatě 3 možnosti, ze kterýc si vybrat, a které zahrnují plavání s delfíny:

Dolphin Eco Experience (pouze letní sezóna) - malá loď s tryskovým pohonem a sníženou pozorovací palubou, opatřená podvodními mikrofony, limit max. 35 pasažérů

Hole in the Rock cruise (pouze zimní sezóna) - s průplavem známého skalního útvaru, tzv. "Skalní díry", katamarán

Varianta Cream Trip (pouze letní sezóna) je kombinací všechdostupných  atrakcí dohromady. Pro představu vám poslouží následující video:

Celkový čas:
Časy výjezdů:
 
Dolphin Eco Experience:
 
Z PAIHIE / Z RUSSELLU
 
8:00, návrat 12:00 / 8:10, návrat 11:50
12:30, návrat 16:20 / 12:40, návrat 16:10
 
 
Hole in the Rock cruise - vždy o hodinu později
 
Cream Trip:
9:30 / 9:40  - 16:15 / 16:30
 
 
Počet účastníků:

Společnost garantuje skupinu maximálně 35 pasažérů na jedno vyplutí v případě výpravy na tryskové lodi.. Při dvou výpravách denně mohou tak být kapacity plaveb rychle vyprodány. Doporučujeme proto si své místo rezervovat včas, alespoň s několikatýdenním předstihem.

Na ostatních plavbách s katamaránem může být počet pasažérů vyšší.

Oblečení, vybavení:

Pro plavání s delfíny je nutné, abyste měli již oblečené plavky pod oblečením a přinesli si ručník. Šnorchlovací vybavení a neoprény nemusíte shánět sami, budou pro vás nachystány na lodi.

Sezóna:

Vyhlídkové plavby probíhají celoročně. Hlavní sezóna je od listopadu do března, kdy je také lepší možnost podniknout plavání s delfíny.

Počasí:

Společnost si vyhrazuje právo nevyjíždět za extrémně nepříznivého počasí, kdy je navíc šance na spatření živočichů malá. Během celého roku je vždy potřeba počítat s větrem a chladem a náležitě se tak na plavbu vybavit. Vy sami se rozhodnete, zda do vody za delfíny chcete skočit, nebo je budete raději jen pozorovat z konfortní vyhlídkové paluby lodi.

Kdy objednávat:

Plavbu na konkrétní datum a hodinu doporučujeme objednat předem alespoň několik týdnů, v závisloslosti na termínu, v kterém chcete plavbu absolvovat. Na místě mohou být již veškeré kapacity vyprodány. Plavbu můžete uhradit u nás v CZK nejlépe převodem na náš účet na základě vystavené faktury. My provedeme rezervaci, která je zaručena naší kreditní kartou. V případě, že se plavba z důvodu špatného počasí neuskuteční, peníze se vám vrací v plné výši. Také pokud plavbu stornujete v dostatečném časovém předstihu, vracíme vše. Podrobné storno podmínky k vaší konkrétní platbě Vám sdělíme po vaší objednávce.

Doplňkové služby/programy:

V naší nabídce jsou také možnosti zajištění celodenního výletu (plavba + doprava z Aucklandu) nebo delší tour zahrnující více atrakcí Nového Zélandu.

 

Dále vám nabízíme:

 

- možnost doplňkových služeb - pojištění, ubytování, zajištění dopravy licencovaným dopravcem apod.

- Zajištění vašich plaveb i na dalších nádherných místech Nového Zélandu - např. Milford Sound, Doubtful Sound, Lake Te Anau, Lake Wakatipu Queenstown, Fiordland N.P. atd.

 

Reference

Další produkty

Křest sněhem na Pustevnách - jednodenní kurz zimních aktivit, Cesty kolem světa na míru aneb to nejlepší z vesmíru, To nej z Kopřivnice - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Víkend jen pro Vás dva, Výprava za Radegastovým pokladem pro jednotlivce, Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, Lodí po Baťově kanále, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, NOVÝ ZÉLAND - HOBBITON (HOBITÍN) : návštěva v říši fantazie, Emigrace do Valašského království, Na vodě za vodou, AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, NOVÝ ZÉLAND - FOTO EXPEDICE (Self/share drive), Beskydské vrcholy v noci - noční túry v Beskydech, Cesta z města, Potápění - základní kurz Open Water Diver, Paintball a jeho strategie, Koloběžky, kola a lana pro celou rodinu - Pustevny, Paintball s profesionálním trenérem, Javorový zimní přechod na sněžnicích s průvodcem, NOVÝ ZÉLAND - TE ANAU GLOWWORM CAVES, Motokáry - jízdy na motokárách v Beskydech, Velká romantická jízda, Noční výstup na Lysou horu (Královna Beskyd v noci), Javorový na sněhu – zimní pobyty pro každého, Potápěčem na zkoušku, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, Dobrodružství od západu do východu slunce - noční turistika v Beskydech, Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, V koňském sedle s rodinou, Cesta z města, Štramberská hradní akademie pro děti, Horolezcem na zkoušku, Sportovní lezení, Na raftu či kánoi jako losos peřejí., Dakar Tatra&Subaru ride na polygonu Tatra Kopřivnice, Tarzánie - lanové dobrodružství v Beskydech, Open Water Diver, Javorový pro děti - hry a programy pro děti, Hry Valašské královské univerzity - Valachyjáda, Aquazorbing všemi způsoby , Seznamovací ponor, Historická jízda - projížďka veteránem Beskydami, První rande s kajakem a kánoí, Honba za Štramberským pokladem, Lanové překážky aneb překonej sám sebe, Den v dakarském bivaku, Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, Skijoring s husky, To nej ze Štramberka - program, pobyt, firemní akce, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, Skialpinistický kurz na Javorovém - seznamte se se základy skialpinismu, Den u koní, Farmářem na jeden den, Zimní dobrodružství ve Valašském království aneb TO NEJ ze zimních aktivit, To NEJ z Bruntálska aneb zubaté žáby, Hrad Sovinec a mnohem více, Tarzaní lanové aktivity - studium lanových aktivit v Tarzánii, Pasení ovcí na Valašsku, Roztáhněte svá křídla - seznámení s paraglidingem, Na koni do přírody, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém, Jízda na poníkovi pro děti, To nej z pod Lysé hory, Programy s ukázkami dravých ptáků - sokolnictví s výkladem, NOVÝ ZÉLAND - WAITANGI, místo, kde se psala historie, Štramberská hradní akademie s ubytováním pod Štramberskou Trúbou, Po stopách Yettiho aneb zimní dobrodružná výprava v Beskydech, Javorový zimní den plný zážitků, Boj podle scénáře - Painball, Ledolezení, Fotografické a vyhlídkové lety s Royal Wallachian Squadron, Programy a vystoupení s dravci a ukázky sokolnictví, Unikátní osoblažská úzkokolejka, Mobilní lanové centrum - lanové atrakce, Horské zimní manévry - aneb „Javorový muž a žena“ - zábavně dobrodružný zimní program na Javorovém, Javorové kouzlo horské cyklistiky – výlety na horských kolech s průvodcem, NOVÝ ZÉLAND - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, V koňském sedle pod Štramberskou Trúbu, Plamínky opravdové pohody - UNIPAR, Valašským královstvím v koňském sedle, NOVÝ ZÉLAND - ABEL TASMAN DOBRODRUŽSTVÍ, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, Kurz nádechového potápění – Freediving, Jízda Dakarským speciálem s Loprais Tatra týmem, Horolezectví - celodenní intenzivní kurz, Květinová symfonie, NOVÝ ZÉLAND - RODINNÉ CESTY (Self drive holidays), Staň se vodákem aneb základní vodácký výcvik, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Frenštát p. R., To nej z pod Radhoště s Hotelem Troyer**** v Trojanovicích, Javorový 24/7 - 24 hodin zážiků pro 7 smyslů, Discovery ponor, AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Rychlá kola - jízdy na motokárách, Výletní plavba po řece Moravě historickou Olomoucí, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Trojanovice, Jednodenní kurz jezdectví, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, NOVÝ ZÉLAND - Vyhlídkové plavby za velrybami KAIKOURA

Nový Zéland - rodinné cesty s dětmi

Nový Zéland - plavání s delfíny

Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

© Copyright 1997-2017 - VALASSKE KRALOVSTVI ® - SMART TOURISM SERVICES Ltd ®, Photography byTomas Harabis and service providers

 

Kalendář akcí

 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 25 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2022 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.