čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

NOVÝ ZÉLAND - PLAVÁNÍ S DELFÍNY

zobrazeno: 73792× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků
TO NEJ... Na Novém Zélandu

Kategorie: V přírodě, Na vodě v kánoi, kajaku či raftu, Poznávací všech chutí, Outdoorové, Adrenalinové a dobrodružné, Se zvířaty, Pod vodou, Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce

Lokalita: Akaroa, Bay of Islands, Kaikoura, Kaikoura Whale Watch, Nový Zéland, Picton, Tauranga Bridge Marina

Poptávka

Kdo nikdy neviděl delfíny v jejich přirozeném prostředí, nedovede si představit, jak obrovský je rozdíl pozorovat je někde v akváriu, a na volném moři. Spatřit, s jakou lehkostí a elegancí se ve vodě pohybují, je přímo fascinující. Na tuto výjimečnou podívanou hned tak nezapomenete.
 
Na Novém Zélandu je několik míst, kde můžete delfíny pozorovat celoročně a dokonce si s nimi i zaplavat. Patří mezi ně Kaikoura, Akaroa, The Bay of Islands, Marlborough Sounds a Tauranga a Mt Maunganui v Bay of Plenty.   
 
Jako příklad jsme si vybrali záliv Bay of Islands, který navštěvujeme nejčastěji. Záliv Bay of Islands má štěstí na přítomnost delfínů po celý rok. Můžete zde spatřit hned několik druhů těchto obdivuhodných stvoření, sledovat, jak dovádí ve vodě, jak skotačí se svými mláďaty nebo doprovázejí výletní plavidla.
Společnost Fullers Greatsights nabízí nejen vyhlídkové plavby, na nichž lze zahlédnout delfíny obecné i delfíny skákavé, ale také kosatky, lachtany, tučňáky a mnoho dalších zástupců vodní i ptačí říše.
Tím největším dobrodružstvím, jakým se můžete nechat v Bay of Islands zlákat, je PLAVÁNÍ S DELFÍNY!
Podívejte se, jak taková atrakce probíhá a na co se můžete těšit.
 
 

Varianty a ceny:

Cena plavby je 117 NZD za osobu (58,50 NZD pro děti). 

Plavání s delfíny zahrnuje ještě extra příplatek 30 NZD. Tato suma vám bude vrácena, pokud se plavání naknec neuskuteční, ať už z důvodu nepříznivého počasí, nebo proto, že si na místě skok za delfíny rozmyslíte.

Případ, že byste delfíny nebo velryby nespatřili, je krajně nepravděpodobný. Pokud by se tak přesto stalo, společnost vám nabízí zcela zdarma voucher na další plavbu dle vašeho výběru (v závoslosti na volných termínech).

Varianta Cream trip zahrnuje atrakcí více najednou a cen jsou tu vyšší.

 

Proč si plavbu rezervovat a koupit přes nás? Nabízíme vám:

- možnost vaši plavbu rezervovat z pohodlí domova za minimálně stejných podmínek, které poskytuje plavební společnost, pokud s ní budete komunikovat přímo. Při početnější skupině jsme Vám schopni poskytnout i individuální slevu.

- převoditelnost vašeho kreditu na jiné plavby nebo aktivity v rámci vaší akce na Novém Zélandu, pokud se plavba neuskuteční nebo se rozhodnete ji stornovat, nebo vrácení peněz;

- komunikaci v češtině a platbu v CZK;

- Individuální přístup;

Pro podrobné info nás prosím kontaktujte emailem nebo telefonicky.

Obsah balíčku/aktivity/programu:

Společnost Fullers Greatsights nabízí plavby za delfíny s možným plaváním s odjezdy z městečka Paihia nebo Russel v zátoce Bay of Island, jen několik kilometrů od sebe vzdálených po cestě, nebo několik minut pravidelným lodním spojeným.

Máte v podstatě 3 možnosti, ze kterýc si vybrat, a které zahrnují plavání s delfíny:

Dolphin Eco Experience (pouze letní sezóna) - malá loď s tryskovým pohonem a sníženou pozorovací palubou, opatřená podvodními mikrofony, limit max. 35 pasažérů

Hole in the Rock cruise (pouze zimní sezóna) - s průplavem známého skalního útvaru, tzv. "Skalní díry", katamarán

Varianta Cream Trip (pouze letní sezóna) je kombinací všechdostupných  atrakcí dohromady. Pro představu vám poslouží následující video:

 

Informace

Tělesné předpoklady:

Společnost Fullers Greatsights nabízí plavby za delfíny s možným plaváním s odjezdy z městečka Paihia nebo Russel v zátoce Bay of Island, jen několik kilometrů od sebe vzdálených po cestě, nebo několik minut pravidelným lodním spojeným.

Máte v podstatě 3 možnosti, ze kterýc si vybrat, a které zahrnují plavání s delfíny:

Dolphin Eco Experience (pouze letní sezóna) - malá loď s tryskovým pohonem a sníženou pozorovací palubou, opatřená podvodními mikrofony, limit max. 35 pasažérů

Hole in the Rock cruise (pouze zimní sezóna) - s průplavem známého skalního útvaru, tzv. "Skalní díry", katamarán

Varianta Cream Trip (pouze letní sezóna) je kombinací všechdostupných  atrakcí dohromady. Pro představu vám poslouží následující video:

Celkový čas:
Časy výjezdů:
 
Dolphin Eco Experience:
 
Z PAIHIE / Z RUSSELLU
 
8:00, návrat 12:00 / 8:10, návrat 11:50
12:30, návrat 16:20 / 12:40, návrat 16:10
 
 
Hole in the Rock cruise - vždy o hodinu později
 
Cream Trip:
9:30 / 9:40  - 16:15 / 16:30
 
 
Počet účastníků:

Společnost garantuje skupinu maximálně 35 pasažérů na jedno vyplutí v případě výpravy na tryskové lodi.. Při dvou výpravách denně mohou tak být kapacity plaveb rychle vyprodány. Doporučujeme proto si své místo rezervovat včas, alespoň s několikatýdenním předstihem.

Na ostatních plavbách s katamaránem může být počet pasažérů vyšší.

Oblečení, vybavení:

Pro plavání s delfíny je nutné, abyste měli již oblečené plavky pod oblečením a přinesli si ručník. Šnorchlovací vybavení a neoprény nemusíte shánět sami, budou pro vás nachystány na lodi.

Sezóna:

Vyhlídkové plavby probíhají celoročně. Hlavní sezóna je od listopadu do března, kdy je také lepší možnost podniknout plavání s delfíny.

Počasí:

Společnost si vyhrazuje právo nevyjíždět za extrémně nepříznivého počasí, kdy je navíc šance na spatření živočichů malá. Během celého roku je vždy potřeba počítat s větrem a chladem a náležitě se tak na plavbu vybavit. Vy sami se rozhodnete, zda do vody za delfíny chcete skočit, nebo je budete raději jen pozorovat z konfortní vyhlídkové paluby lodi.

Kdy objednávat:

Plavbu na konkrétní datum a hodinu doporučujeme objednat předem alespoň několik týdnů, v závisloslosti na termínu, v kterém chcete plavbu absolvovat. Na místě mohou být již veškeré kapacity vyprodány. Plavbu můžete uhradit u nás v CZK nejlépe převodem na náš účet na základě vystavené faktury. My provedeme rezervaci, která je zaručena naší kreditní kartou. V případě, že se plavba z důvodu špatného počasí neuskuteční, peníze se vám vrací v plné výši. Také pokud plavbu stornujete v dostatečném časovém předstihu, vracíme vše. Podrobné storno podmínky k vaší konkrétní platbě Vám sdělíme po vaší objednávce.

Doplňkové služby/programy:

V naší nabídce jsou také možnosti zajištění celodenního výletu (plavba + doprava z Aucklandu) nebo delší tour zahrnující více atrakcí Nového Zélandu.

 

Dále vám nabízíme:

 

- možnost doplňkových služeb - pojištění, ubytování, zajištění dopravy licencovaným dopravcem apod.

- Zajištění vašich plaveb i na dalších nádherných místech Nového Zélandu - např. Milford Sound, Doubtful Sound, Lake Te Anau, Lake Wakatipu Queenstown, Fiordland N.P. atd.

 

Reference

Další produkty

NOVÝ ZÉLAND - RODINNÉ CESTY (Self drive holidays), Dakar Tatra&Subaru ride na polygonu Tatra Kopřivnice, To nej z pod Radhoště s Hotelem Troyer**** v Trojanovicích, Životní jízda - škola spolujezdce, Valašským královstvím v koňském sedle, Programy s ukázkami dravých ptáků - sokolnictví s výkladem, Mobilní lanové centrum - lanové atrakce, Unikátní osoblažská úzkokolejka, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Jízda Dakarským speciálem s Loprais Tatra týmem, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, Na koni do přírody, Lanové překážky aneb překonej sám sebe, Roztáhněte svá křídla - seznámení s paraglidingem, Emigrace do Valašského království, Plamínky opravdové pohody - UNIPAR, Výlet po řece Moravě na raftu do CHKO Litovelské Pomoraví, Historická jízda - projížďka veteránem Beskydami, Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, Horolezectví - celodenní intenzivní kurz, NOVÝ ZÉLAND - Vyhlídkové lety helikoptérou a letadlem, AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Skialpinistický kurz na Javorovém - seznamte se se základy skialpinismu, Discovery ponor, Štramberská hradní akademie s ubytováním pod Štramberskou Trúbou, Staň se vodákem aneb základní vodácký výcvik, Tarzaní lanové aktivity - studium lanových aktivit v Tarzánii, Beskydské vrcholy v noci - noční túry v Beskydech, Paintball a jeho strategie, Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, Jednodenní kurz jezdectví, Open Water Diver, Javorové kouzlo horské cyklistiky – výlety na horských kolech s průvodcem, Javorový na sněhu – zimní pobyty pro každého, Horolezcem na zkoušku, Javorový 24/7 - 24 hodin zážiků pro 7 smyslů, Výletní plavba po řece Moravě historickou Olomoucí, Seznamovací ponor, Výprava za Radegastovým pokladem pro jednotlivce, Honba za Štramberským pokladem, Javorový pro děti - hry a programy pro děti, CESTY KOLEM SVĚTA na míru aneb to nejlepší z vesmíru, Květinová symfonie, Paintball s profesionálním trenérem, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, NOVÝ ZÉLAND - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Zimní dobrodružství ve Valašském království aneb TO NEJ ze zimních aktivit, To nej z pod Lysé hory, Lodí po Baťově kanále, NOVÝ ZÉLAND - MILFORD SOUND, VYHLÍDKOVÉ PLAVBY, Den u koní, Tarzánie - lanové dobrodružství v Beskydech, Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém, NOVÝ ZÉLAND - HOBBITON (HOBITÍN) : návštěva v říši fantazie, V koňském sedle pod Štramberskou Trúbu, První rande s kajakem a kánoí, NOVÝ ZÉLAND - WAITANGI, místo, kde se psala historie, To NEJ z Bruntálska aneb zubaté žáby, Hrad Sovinec a mnohem více, Cesta z města, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, Na raftu či kánoi jako losos peřejí., To nej z Kopřivnice - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Valašské zážitky pro všechny smysly, V koňském sedle s rodinou, Horské zimní manévry - aneb „Javorový muž a žena“ - zábavně dobrodružný zimní program na Javorovém, NOVÝ ZÉLAND - TE ANAU GLOWWORM CAVES, Dobrodružství od západu do východu slunce - noční turistika v Beskydech, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, NOVÝ ZÉLAND - ABEL TASMAN DOBRODRUŽSTVÍ, Kurz nádechového potápění – Freediving, Výprava za skvosty kamenné říše, Javorové vítání slunce – noční dobrodružné výlety s průvodcem, Po stopách Yettiho aneb zimní dobrodružná výprava v Beskydech, Potápěčem na zkoušku, Boj podle scénáře - Painball, Pasení ovcí na Valašsku, Skijoring s husky, Den v dakarském bivaku, Motokáry - jízdy na motokárách v Beskydech, Javorový zimní den plný zážitků, Ledolezení, Víkend jen pro Vás dva, Křest sněhem na Pustevnách - jednodenní kurz zimních aktivit, Koloběžky, kola a lana pro celou rodinu - Pustevny, Farmářem na jeden den, Rychlá kola - jízdy na motokárách, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Trojanovice, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Frenštát p. R., Noční výstup na Lysou horu (Královna Beskyd v noci), Programy a vystoupení s dravci a ukázky sokolnictví, AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, OFFROAD jízda v legendární Toyota FJ Cruiser, Velká romantická jízda, Projížďky na čtyřkolkách pro skupiny (Quad-bike riding), Pohoda a relax v podhradí hradu Štramberka, NOVÝ ZÉLAND - Vyhlídkové plavby za velrybami KAIKOURA , Kurz potápění, Cesta z města, Štramberská hradní akademie pro děti, Jízda na poníkovi pro děti

Nový Zéland - rodinné cesty s dětmi

Nový Zéland - plavání s delfíny

Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

© Copyright 1997-2017 - VALASSKE KRALOVSTVI ® - SMART TOURISM SERVICES Ltd ®, Photography byTomas Harabis and service providers

 

Kalendář akcí

 
 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2021 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.