čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Zážitky/aktivity/služby pro každého » Sportovní a volnočasové aktivity » Na lyžích&na sněhu » Chůze na sněžnicích - pro začátečníky i pokročilé

Chůze na sněžnicích - pro začátečníky i pokročilé

zobrazeno: 85254× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Na lyžích&na sněhu, Zimní aktivity

Lokalita: Čeladná, Česká republika, Dolní Lomná, Frenštát pod Radhoštěm, Javorový vrch u Třince, Jeseníky, Kunčice pod Ondřejníkem, Moravskoslezské Beskydy, Mosty u Jablunkova, Ostravice, Pustevny - Radhošť, Rožnov pod Radhoštěm, Trojanovice, Valašské království, Velký Javorník (Beskydy)

Poptávka

Chůze v zimním prostředí, zejména při větší sněhové pokrývce, je poměrně fyzicky náročná a vyčerpávající. Nepomůže ani vytříbená technika chůze a dobrá fyzická kondice. Při využití sněžnic se stává pohyb jednodušší a podstatně méně fyzicky náročný. Pohyb na sněžnicích není složitý, stačí se seznámit se základními způsoby překonávání různých druhů terénů a můžete se vydat do míst, kde byste bez sněžnic vůbec nedostali a nebo jen s velkými obtížemi a s nasazením všech svých sil... 

Sněžnice mají historii dlouhou téměř 6000 let. Většinu této doby sloužily lidem na severu při každodenních činnostech. Chůze po sněhu je spojená s obýváním a dobýváním těch částí země, na kterých leží část roku sněhová pokrývka. Nejznámější a nejstarší dochované nálezy pochází ze Skandinávie, kde byly nalezeny skalní kresby a zbytky dřevěných chodicích zařízení ze slatí a močálů z Hotingenu (Švédsko), jejichž stáří se odhaduje na 4500 let.

 

Varianty a ceny:

Kód balíčku:Varianta:Cena bez DPH:Cena s DPH:
AKT 049 150 1 osoba 1 916,59 Kč (80,41 €) 2 300,- Kč (96,49 €)
AKT 050 151 2 - 4 osoby 3 374,86 Kč (141,58 €) 4 050,- Kč (169,91 €)

Koupit:

Varianta: Lokalita:
Termín: Kusů:
 

Obsah balíčku/aktivity/programu:

  • Zapůjčení sněžnic a hůlek;
  • Kurz chůze na sněžnicích s instruktorem. Dle vašich schopností a zkušeností bude obsahovat základy chůze - obouvání, chůze po rovině, chůze do kopce, z kopce, běh apod. V případě, že již znáte základy, vydáme se na výlet či horskou túru do zasněžených kopců, mimo vyšlapané chodníky...
  • Malé občerstvení na horské chatě - čaj s rumem nebo bez, a teplá polévka. Případně jiné občerstvení v podobné hodnotě (cca 100 Kč na osobu);
 

Dárkový balíček

Informace

Tělesné předpoklady:

Doporučujeme přihlédnout k vašim fyzickým schopnostem. Zimní aktivity vyžadují alespoň průměrnou fyzickou kondici. Náročnost však vždy uzpůsobíme vašim schopnostem a přáním.

Celkový čas:

Obvykle cca 5 hodin (včetně přípravy). Dobu trvání však uzpůsobíme vašim schopnostem, přáním a klimatickým podmínkám. Lze ji prodloužit či zkrátit.

Počet účastníků:

V navržené podobě a ceně je program určen pro 1 až 4 osoby. V případě zájmu je ho však možné připravit i pro větší skupiny. Použijte prosím náš poptávkový formulář níže.

Diváci:

Vzhledem k charakteru programu je účast přátel či rodiny možná jen na začátku nebo na konci aktivity.

Oblečení, vybavení:

Teplé a prodyšné sportovní oblečení, vhodné do zimy, čepice, rukavice, teplé ponožky, náhradní spodní prádlo, baťoh. Veškeré technické vybavení nezbytné pro realizaci služby – sněžnice, hůlky, zajistíme my.

Sezóna:

Sezóna trvá podle sněhových podmínek obvykle od 20. prosince do 25. března. V případě vhodných podmínek je možné program realizovat i dříve nebo později.

Počasí:

Realizace aktivity je závislá na klimatických a sněhových podmínkách. V případě špatných sněhových podmínek nebo za špatného počasí lze aktivitu realizovat jen omezeně nebo vůbec.

Kdy objednávat:

Obvykle 1 týden před realizací aktivity. Čím dříve, tím lépe. V urgentních případech jsme však schopni reagovat i do několika hodin.

Doplňkové služby/programy:

Aktivita může být součástí  vašich akcí, součástí vašeho incentivního zájezdu, výletu, dovolené apod. Zajistíme Vám k ní i ubytování v některém z horských hotelů dle vašeho přání. Poptejte přes náš poptávkový formulář co potřebujete a my Vám rádi s organizací pomůžeme! .

Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

 
 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2020 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.