čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Zážitky/aktivity/služby pro každého » Pohodové a hobby » Poznávací všech chutí » NOVÝ ZÉLAND - HOBBITON (HOBITÍN) : návštěva v říši fantazie

NOVÝ ZÉLAND - HOBBITON (HOBITÍN) : návštěva v říši fantazie

zobrazeno: 84644× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků
TO NEJ... Na Novém Zélandu

Kategorie: V přírodě, Poznávací všech chutí, Všech chutí, Pro školy a děti, S pivem, Výlety do minulosti, Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce

Lokalita: Hobbiton, Matamata, Nový Zéland

Poptávka

Kdo z nás by neznal Středozemi, pohádkový svět z knih J. R. R. Tolkiena. Kdo z nás netoužil po kouzelném Prstenu moci, který vás učiní neviditelným  a prodlouží vám život. Kdo z nás kdy netoužil uniknout do říše fantazie a kouzel, plné sympatických hobitů, moudrých elfů, mocných čarodějů a hrdinných králů. 
A věděli jste, že to vše můžete spatřit na vlastní oči? Že slavný Kraj s městečkem Hobitín lze najít přímo v srdci Nového Zélandu?
 
Když si režisér Peter Jackson vybral pro natáčení trilogie Pána Prstenů Nový Zéland, ještě netušil, že právě v zemi odstartoval novou éru turistického ruchu. Každý rok přilétají na Zéland statisíce nadšenců toužících spatřit kulisy a nádherné přírodní scenérie, které znají z filmového plátna.
 
Do domova Bilba a Froda, hobitího městečka Hobitína (Hobbiton) se můžete vydat i vy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru říše fantazie, budete se procházet scenériemi Kraje (The Shire) a na vlastní kůži si vyzkoušíte život malých hobitů v originálních filmových kulisách pod širým nebem.
 
Hobbiton nabízí mnoho atrakcí, počínaje prohlídkou hobitích nor Dna Pytle (skvělé pro děti, jinak pozor na hlavu!), přes ochutnávku speciálního středozemského piva v hobitím hostinci The Green Dragon Inn (to zase ocení rodiče) až po večerní banket pro náročnější hladovce. Celý 12akrový pozemek je doslova prošpikován filmovými kulisami a rekvizitami, takže se budete opravdu cítit jako v říši fantasy. Zkušení a znalí průvodci vás provedou po chodníčcích klikatících se ve zvlněné krajině Kraje s malebnými výhledy na úrodnou krajinu ovčí farmy, na jejíchž pozemcích kulisové městečko vzniklo. Budete zasvěceni do tajemství použitých triků a veselých historek z natáčení trilogií Hobit a Pán Prstenů. 
 
RODIČE ZBYSTŘETE! Pokud cestujete s dětmi, je tato zastávka přímo POVINNOSTÍ. Ale věříme, že i dospělí FILMOVÍ FANOUŠCI si zde příjdou na své!
 
TIP: nenechte si ujít prohlídku po setmění - atmosféra Hobitína je tak ještě tajuplnější a pocit, že jste právě vskočili rovnou doprostřed příběhu, ještě autentičtější.
 
 
 
 
 

Varianty a ceny:

Základní vstupné až do března 2018 je

dospělý (POZOR, již od 17 let!) - $79

mládež 9-16 let                             $39.50

děti do 8 let včetně mají vstup zdarma, ovšem musí být v doprovodu platícího dospělého.

Proč si prohlídku rezervovat a koupit přes nás? Nabízíme vám:

- dostupnost prohlídky v čase vašeho pobytu v Hobitíně. Na místě mohou být již většinou prohlídky na aktuální den vyprodány;  

- možnost vaši prohlídku rezervovat z pohodlí domova za minimálně stejných podmínek, které poskytuje Hobitín. Při početnější skupině jsme Vám schopni poskytnout i individuální slevu.

- převoditelnost vašeho kreditu na jiné aktivity nebo aktivity v rámci vaší akce na Novém Zélandu, pokud se prohlídka neuskuteční nebo se rozhodnete ji stornovat, nebo vrácení peněz;

- komunikaci v češtině a platbu v CZK;

- Individuální přístup;

 

Pro podrobné info nás prosím kontaktujte emailem nebo telefonicky. POZOR! Zajistěte si vstup do Hobitína co nejdříve. Od 1.4. 2018 je avízováno navýšení všech cen průměrně o $5!

Cena zahrnující transfer z Matamata je stejná.

Pokud byste chtěli zajistit transport z Rotorua či Aucklandu či zvolit další atrakce ze speciální nabídky Hobitína, musíte počítat s cenami mminimálně přes $100 na osobu.

Obsah balíčku/aktivity/programu:

Ať už jste jednotlivci, nebo skupina, dospělí, či rodiny s dětmi, máte v podstatě 3 možnosti prohlídek, které Hobbiton nabízí:

Hobbiton movie set tour - nejběžnější volba pro většinu návštěvníků. Prohlídka s průvodcem po "Hobbiton movie set", čili pozemcích areálu, kde se nacházejí kulisy, v nichž se natáčely trilogie Hobit a Pán Prstenů. Zahrnuje vnitřní Hobití nory, mlýn a hospodu) i venkovní expozice a ochutnávku piva.

Evening Banquet tour - váš zážitek je umocněn neopakovatelnou večerní atmosférou celého areálu, osvětleného tisíci světly. Čeká vás neodolatelná hostina uspokojující pověstný, v pravě bohatýrský hobití apetit. Přidat si je přímo povinností. Poté budete vybaveni vlastními přenosnými lucernami a provedeni po iluminovaných chodíčcích kouzelné setmělé krajiny Hobitína.

Private tour - pokud se nechcete mačkat ve skupině s jinými návštěvníky a užít si atmosféru Kraje intimněji a svobodněji, nabízí se vám zvolit soukromou prohlídku s vlastním průvodcem a autem. Je určena pro skupiny 4-7 návštěvníků a zahrnuje i speciální projížďka po okolí, kde názorně odhalíte historii přeměny krajiny z ovčí farmy na filmovou scenérii protkanou stavbami. Je zde také možnost objednat si hobití hostinu v párty stanu, který nabízí obědové menu.

Pokud si nejste jisti, který typ prohlídky by pro vás byl nejvhodnější a co přesně se za jednotlivými nabídkami skrývá, rádi vám poradíme a vše k vaší spokojenosti zajistíme.

U každého typu prohlídky si vždy můžete vybrat, z jakého výchozího bodu si ji zajistíte:

Pokud máte k dispozici vlastní transport, je nejjednodušší dojet přímo na místo Shire´s rest, což je vstupní brána do celého areálu Hobitína. Dostanete se tam z  Aucklandu směrem na jih po silnici č. 27. Po cca 2 hodinách jízdy, po příjezdu do městečka Matamata, vás již ukazatele navedou na posledních 16 km malebné silničky s překrásnými výhledy po okolní krajině.

Další možnost je si v rámci vstupu zajistit transfer. Transport z Matamata je v ceně vstupenky do Hobitína. Dále je možnost za příplatek zakoupit vstup spolu s transferem z města Rotorua.

Existují i další možnosti dopravního spojení s Hobitínem (např. soukromou helikoptérou!). Pokud si nevíte rady, jak nejlépe se do Hobitína dostat, rádi vám poradíme, případně transport zajistíme.

 

Informace

Tělesné předpoklady:

Pro návštěvu není nutná žádná speciální tělesná kondice. Prostředí je upraveno pro pohodlnou procházku s průvodcem, pro všechny věkové i sportovní kategorie.

Celkový čas:
PROHLÍDKY
denně každých 30 minut od 8:30 do 15:30
 
Navíc ještě 16:00 a 16:30 v období  1.9.- 30.4.
Navíc ještě 17:00 a 17:30 v období 27. 12. - 28.2.
 
Prohlídky trvají asi 2 hodiny včetně transportu z The Shire´s rest.
 
Pokud chcete nechat auto v městečku Matamata, není problém, můžete se nechat odvézt autobusem v ceně. Vyráží od místního Informačního centra (I-site): 
 
Denně od 9:30 do 14:45 
Navíc ještě 15:30 a 16:15 v období  1.9.- 30.4.
Navíc ještě 17:00 v období 27. 12. - 28.2.
 
Prohlídky trvají asi 3 hodiny včetně transportu z Matamata.
 
Ať už máte rezervovánu kteroukoli prohlídku, buďte na místě alespoň s 15minutovým předstihem!
 
Počet účastníků:

Maximální počet návštěvníků v každé skupině s průvodcem je 25. Skupiny vyrážejí každou půlhodinu. Silně doporučujeme rezervovat si vstupenku s dostatečným předstihem, protože zájem navštívit toto místo je obrovský.

Oblečení, vybavení:

Jelikož většina prohlídkové trasy se nachází pod širým nebem, doporučujeme vhodnou vycházkovou obuv a oblečení. Buďte vybaveni i do deště, v Hobitíně se může počasí změnit velmi rychle. 

Sezóna:

Hobitín můžete navštívit během celého roku. Nicméně hlavní sezóna,  která je od listopadu do konce dubna, nabízí více prohlídek. V rámci vrcholné sezóny a letních prázdnin (od 27. prosince do konce února) je pak nabídka nejkomplexnější.

Počasí:

Prohlídky probíhají celoročně za každého počasí. I v Hobitíně, tak jako na celém NZ, se může  počasí změnit velmi rychle, buďte proto vybaveni i do deště.  Za nepříznivého počasí je možno najít azyl v hobitínské hospodě, kavárně či v obchodu se suvenýry.

Reference

Další produkty

V koňském sedle pod Štramberskou Trúbu, Valašským královstvím v koňském sedle, Noční výstup na Lysou horu (Královna Beskyd v noci), Šermířská pohádka, Výprava za skvosty kamenné říše, Unikátní osoblažská úzkokolejka, Štramberská hradní akademie s ubytováním pod Štramberskou Trúbou, NOVÝ ZÉLAND - RODINNÉ CESTY (Self drive holidays), NOVÝ ZÉLAND - MILFORD SOUND, VYHLÍDKOVÉ PLAVBY, To nej z pod Radhoště s Hotelem Troyer**** v Trojanovicích, Po stopách Yettiho aneb zimní dobrodružná výprava v Beskydech, Jednodenní kurz jezdectví, Jízda na poníkovi pro děti, To nej ze Štramberka - program, pobyt, firemní akce, Dětská narozeninová párty, Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!, Casino Royale, Královský program pod Trúbou s luxusním ubytováním, Výprava za Radegastovým pokladem pro jednotlivce, Farmářem na jeden den, AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Pohoda a relax v podhradí hradu Štramberka, Pasení ovcí na Valašsku, Na koni do přírody, Programy s ukázkami dravých ptáků - sokolnictví s výkladem, NOVÝ ZÉLAND - Vyhlídkové plavby za velrybami KAIKOURA , Šermířský program „Gotický pěší turnaj“, Květinová symfonie, Aquashow - aquazorbing show, Křest sněhem na Pustevnách - jednodenní kurz zimních aktivit, Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, Výprava za Radegastovým pokladem pro firmy a skupiny, Dobrodružství od západu do východu slunce - noční turistika v Beskydech, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Frenštát p. R., Šermířský program „Legenda o králi Artušovi“, Cesta z města, Zimní - nejen lyžařské - závody na Javorovém, Hry Valašské královské univerzity - Valachyjáda, Zábavný program nejen s golfem v podhradí i na hradě Hukvaldy, Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, Pivní romantika na Zámku Zábřeh, U valašského mlynáře - exkurze do pohankového mlýna, Netradiční návštěva království slivovice, Točte s námi! Služby pro filmové a televizní produkce, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, Štramberská hradní akademie pro děti, Interiérová LED show „Vzývání ohně“, Pohádky trochu jinak - pro děti i pro dospělé, Hýčkání v Rožnovských pivních lázních, To nej z Nového Jičína s ubytováním ve WELLNESS HOTELU ABÁCIE****, Javorový in english, Javorový in Deutsch - jazykové kurzy na Javorovém, Pasování na občany Valašského království, Víkend jen pro Vás dva, Setkání s plzeňskou legendou aneb solidní studium pivních věd , Javorový zimní přechod na sněžnicích s průvodcem, Pivní koupele PIKARD na Zámku Zábřeh, Javorový pro děti - hry a programy pro děti, Velká historická jízda - vyhlídkové jízdy ve veteránech., Večerní zábava s programem TITANIC, Exkurze s ochutnávkou v Rožnovském pivovaru , Javorový na sněhu – zimní pobyty pro každého, Emigrace do Valašského království, Štramberské pivní lázně s pobytem pod Trúbou, To NEJ z Bruntálska aneb zubaté žáby, Hrad Sovinec a mnohem více, Javorové kouzlo horské cyklistiky – výlety na horských kolech s průvodcem, Mobilní lanové centrum - lanové atrakce, Královský program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém, Den u koní, NOVÝ ZÉLAND - ABEL TASMAN DOBRODRUŽSTVÍ, Hýčkání v Rožnovských pivních lázních s ubytováním ve čtyřhvězdičkovém hotelu****, Skijoring s husky, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, To nej z Muzea Novojičínska - tipy na vaše výlety s námi, Programy a vystoupení s dravci a ukázky sokolnictví, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, NOVÝ ZÉLAND - Vyhlídkové lety helikoptérou a letadlem, To nej ze Štramberka s hotelem Roubenka*** - program, akce, pobyt, NOVÝ ZÉLAND - FOTO EXPEDICE (Self/share drive), Královský program pod Trúbou s komfortním ubytováním u Holubů, Pivní koupel s rituálem z Fiji v Rožnovských pivních lázních s ubytováním ve čtyřhvězdičkovém hotelu****, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, To nej z pod Lysé hory, NOVÝ ZÉLAND - WAITANGI, místo, kde se psala historie, Sněz co zmůžeš aneb Pivovarská hospoda Rožnovského pivovaru Vás zve... , AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Interiérová LED a UV show , Javorové vítání slunce – noční dobrodružné výlety s průvodcem, To nej z Kopřivnice - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, NOVÝ ZÉLAND - TE ANAU GLOWWORM CAVES, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Trojanovice, Plamínky opravdové pohody - UNIPAR, Javorový zimní den plný zážitků, Historická jízda - projížďka veteránem Beskydami

Nový Zéland - Business cesty

Nový Zéland - fotografické expedice

Nový Zéland - rodinné cesty s dětmi

Nový Zéland - Matamata a Hobitín

Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

© Copyright 1997-2017 - VALASSKE KRALOVSTVI ® - SMART TOURISM SERVICES Ltd ®, Photography byTomas Harabis and Jan Bartos

Kalendář akcí

 
 
 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 25 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2022 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.