čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Nabídka pro jednotlivce Nabídka pro skupiny a firmy

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

CESTY KOLEM SVĚTA na míru aneb to nejlepší z vesmíru

zobrazeno: 50386× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků
TO NEJ... V Austrálii Na Novém Zélandu

Kategorie: Poznávací všech chutí, Všech chutí, Adrenalinové a dobrodružné, Incentivní pobyty a cesty všech chutí, Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce, Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce, Francouzská Polynésie - Tahiti, Markézy, Tuamotus, Self/share drive soukromé cesty a akce, Francouzská Polynésie - Tahiti, Markézy, Tuamotus, Cesty kolem světa na míru, Cesty kolem světa, expedice na míru pro skupiny, Cesty kolem světa, expedice na míru pro skupiny

Lokalita: Abel Tasman National Park, Adelaide, Anchorage, Auckland, Austrálie, Brisbane, Cairns, Dawson City, Franz Josef Glacier, Hobart, Kanada, Melbourne, Nelson, Norsko, Nový Zéland, Nový Zéland, Oslo, Perth, Picton, Punakaiki, Queenstown, Rotorua, Sydney, USA, Vancouver, Wellington

Poptávka

Važení klienti, nabízíme vám splnění vašeho cestovatelského snu - Vaší CESTY KOLEM SVĚTA NA MÍRU. Na ty nejoblíbenější cesty kolem světa potřebujete od 60 do 90 dnů a od 200 do 500 tisíc CZK v závislosti na počtu osob, na výběru a počtu navštívených míst, rozsahu a standardu čerpaných služeb a její délce.

Máme za sebou 30 let cestování i života na všech kontinentech, stovky navštívených zemí, tisíce cest prostorem, časem i životem, tisíce těch nejzajímavějších, nejkrásnějších míst, zajímavostí, pamětihodností, setkání, zážitků o které se s vámi nyní můžeme podělit...

Vaši cestu vám bude sestavovat některý z našich světoběžníků - cestovatel a fotograf Tomáš Harabiš nebo cestovatel a kameraman Jaroslav Jindra. Tomáš Harabiš doporučuje abyste si do své cesty kolem světa zařadili tyto země a místa:

Indie - Varanasí, Kašmír, Ladakh "Malý Tibet", Agra - Taj Mahal, Rádžasthán

Nepál - Káthmándú a treky v Himalájích;

Indonésie - Bali, Lombok;

Austrálie - Sydney, Rudý střed - ULURU, Melbourne a Great ocean road, Tasmánie

Nový Zéland - Queenstown, Milford Sound, West Coast, Able Tasman N.P., velryby v Kaikouře, Tomgariro N.P., Rotorua, Auckland

Francouzská Polynésie - Tahiti, Moorea, Huahine, Raiatea, Tahaa, Bora Bora, Maupiti

USA - San Francisco, N.P. západu Spojených států - Yosemitte N.P., Sequoia N.P., Death Valley N.P., Great Canyon N.P., Arches N.P., Rockies N,P., Yellowstone N.P. a další.

Canada - Vancouver, Vancouver Island a Viktoria, národní parky západní Kanady - Mt Robson P.P., Jasper N.P., Banff N.P. atd.

Aljaška a Yukon - Kenai Fjords N.P., Denali N.P. Dawson City, Kluane N.P., Chilkoot Trail, Alaska Highway

Řecko - Athény - Acropolis (UNESCO), kláštery Meteora (UNESCO), výstup na Olymp, Kréta 

Turecko - Istambul, Pamukkale - "Bavlněný hrad" (UNESCO)

Etiopie - Addis Abeba, údolí řeky Omo (UNESCO), kláštery na Tana Lake (UNESCO), Gondar (UNESCO), Lalibela - kostely vytesané ve skalách (UNESCO)

S organizací cest a expedic máme 30 let zkušeností, všechna uvedená místa jsme navštívili, známe většinu letišť, světových hotelů, penzionů a máme přátele ve všech koutech světa. Jsme profesionálové a organizace vašich cest a expedic je náš koždodenní chleba i koníček.

 

Varianty a ceny:

Celková cena Vaší cesty kolem světa se odvíjí zejména od těchto faktorů:

 • Počet, platnost, standard a cena letenek;
 • Rozsah a standard požadovaných ubytovacích služeb;
 • Rozsah a a standard doplňkových služeb - dopravy na místě, fakultativních aktivit apod.;
 • Počet osob;

Nejčastěji se cena pohybuje od 200 do 500 tisíc CZK v závislosti na počtu osob, na výběru a počtu navštívených míst a rozsahu a standardu čerpaných služeb. Přesnou cenovou kalkulaci Vám vytvoříme po upřesnění základních parametrů vaší cesty.

Obsah balíčku/aktivity/programu:

 • Sjednáme si s vámi schůzku - v naší kanceláři nebo přijedeme i za vámi;

 • Probereme s vámi podrobnosti a možnosti vaší cesty - termíny, místa, které chcete navštívit, vaše časové a finanční představy a možnosti, standard požadovaných služeb - ubytování, dopravy, dalších služeb apod.;

 • Probereme způsob jakým bude vaše cesta organizována:

  • Cesta kolem světa na vlastní pěst   -  Připravíme vám itinerář, zajistíme vám letenky, zajistíme informační, telefonickou případně personální podporu v navštěvovaných zemích a místech, zajistíme další služby, které budete požadovat;

  • Cesta kolem světa s českým průvodcem - Připravíme vše + na cestě Vás bude provázet jeden z našich zkušených průvodců - osobně cestovatel a fortograf Tomáš Harabiš nebo cestovatel a kameraman Jaroslav Jindra;

 • Zpracujeme Vám předběžný návrh vaší CESTY KOLEM SVĚTA s cenovou nabídkou - Vytipujeme vám TO NEJLEPŠÍ, co můžete na vaší cestě vidět a zažít. Při organizaci vyúžíváme služeb našich partnerů a přátel ve světě i v ČR a spolupracujeme s partnerskými CK;

 • Po odsouhlašení všech detailů uzavřeme smlouvu;

 • Vyrazíte na Vaší CESTU KOLEM SVĚTA na míru s dohodnutým rozsahem podpůrných služeb; 

 

Informace

Tělesné předpoklady:

Tělesné předpoklady se odvíjí od náročnosti míst a aktivit, které si sami zvolíte. Na Cestu kolem světa v "komfortní zóně" žádné zvláštní tělesné předpoklady nepotřebujete. Podrobně vše probereme při výběru jednotlivých míst.

Celkový čas:

Záleží na Vás. Na tu nejoblíbenější cestu kolem světa potřebujete od 60 do 90 dnů, ale lze ji zvládnout i podstatně rychleji, nebo naopak cestovat i několik let. 

Počet účastníků:

Službu poskytujeme od 1 osoby až po vícečlenné skupiny. 

Oblečení, vybavení:

Vybavení upřesňujeme v závislosti na výběru míst, aktivit na cestě, předpokládané délky cesty a počtu přeletů. S ohledem na časté přelety doporučujeme hlavní zavazadlo do 20kg a příruční zavazadlo do 7 kg a nepřesahující povolené rozměry 55x36x23 cm.

Sezóna:

Sezóna na cesty kolem světa je sice po celý rok, ale je potřeba vzít v úvahu jaké roční období a počasí je zrovna v místech, které se chystáte navštívit. V závislosti na ročních obdobích a počasí Vám doporučíme místa na jižní nebo na severní polokouli.

Počasí:

Cesta kolem světa probíhá za každého počasí. Při extrémním počasí, přírodních katastrofách apod. lze trasu cesty operativně měnit. 

Kdy objednávat:

Cestu kolem světa je potřeba plánovat ideálně alespoň několik měsíců předem. Čím více času máme, tím jsou i větší možnosti cestu nachystat tak, jak si ji přejete - více volných termínů letů, větší výběr kapacit ubytování, lepší cenové podmínky atd.

Ale když je potřeba, dokážeme vám pomoci i na poslední chvíli. Kontaktujte nás se svoji představou a probereme s Vámi vaše možnosti.

Poznámka:

Vaši cestu kolem světa tématicky sladíme s předměty vašeho zájmu. Každý z nás má svá témata, která ho zajímají - létání, jachting, příroda, památky, lidé, film, historie, architektura atd., kterým dokážeme vaší cestu uzpůsobit. Cestu uzpúsobíme vašemu rozpočtu, poradíme Vám jak letět, zajistíme veškeré formality, rezervujeme ubytování, vstupy na akce a další služby na cestě. Při organizaci spolupracujeme s předními českými i světovými CK. :-)

Doplňkové služby/programy:

Doplňkovými službami jsou myšleny zejména aktivity na vaší cestě kolem světa. Nejčastěji to jsou vyhlídkové lety, vyhlídkové plavby, vyhlídkové jízdy, vstupy na atraktivní kulturní programy a vystoupení, transfery a pronájmy aut, pojištění apod. Seznam možných doplňkových služeb Vám upřesníme po vytvoření hlavního itineráře vaší cesty kolem světa.

Cesta kolem světa na míru aneb to nejlepší z vesmíru

Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Tyto služby jsou poskytovány novozélandskou společností SMART TOURISM SERVICES Ltd. a jejími partnery

Kalendář akcí

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 25 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2023 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis

Tvorba www - Neofema s.r.o.