čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Javorový zimní den plný zážitků

zobrazeno: 212692× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Na lyžích&na sněhu, V přírodě, Na lyžích&na sněhu, Turistické&na cestách, Poznávací všech chutí, Sportovní kombinace, Lyžování, Zimní aktivity, Sportovní pobyty

Lokalita: Česká republika, Javorový vrch u Třince, Moravskoslezské Beskydy

Poptávka

Proč zrovna Javorový den plný zážitků? Kde jinde můžete v jeden den lyžovat za sněžným skútrem, létat na křídle, ochutnat místní speciality za rozumnou cenu? Zažijete den, který bude od rána do večera protkán zážitky, dobrodružstvím a adrenalinem.
Ráno přijedete za krásného zimního dne až na vrchol k chatě vlastním autem. Příjemná obsluha Vás ubytuje v pokoji, kde si necháte své věci a hurá za zážitky! Můžete hned nasadit lyže a užívat si celkem 1200m svahů. Nebo pokud na to budou podmínky, vyzkoušet si tandemový let a sletět do údolí. Vemte sebou přátelé, rodinu či kolegy, na které zde čeká taktéž spoustu zábavy a dobrodružství.

 

Varianty a ceny:

Cenu si můžete určit Vy a my Vám řekneme co jsme schopni pro Vás za ni udělat. Nebo nám napište do poptávkového formuláře Vaši představu a my Vám program naceníme dle Vašich přání a možností. Cena programu/pobytu/zájezdu se odvíjí od vybraných aktivit, počtu osob a době trvání. Umíme udělat programy na cenu  i na kvalitu!

Kód balíčku:Varianta:Cena bez DPH:Cena s DPH:
AKT 257 563 Javorový zimní den plný zážitků pro 1 osobu 2 541,56 Kč (109,55 €) 3 050,- Kč (131,47 €)
AKT 258 564 Javorový zimní den plný zážitků pro 2 osoby 5 083,13 Kč (219,10 €) 6 100,- Kč (262,93 €)

Koupit:

Varianta: Lokalita:
Termín: Kusů:
 

Obsah balíčku/aktivity/programu:

  • Ubytování s plnou penzí na chatě na Javorovém vrchu na jednu noc. Přijet můžete ráno a usínat při svitu hězd nebo večer a probudit se do malebné krajiny Beskyd. Záleží na dohodě;
  • Můžete přijet vlastním autem až na vrchol k chatě nebo využít služeb lanové dráhy;
  • V ceně je celodenní skipas platný v celém areálu na Javorovém vrchu. Vyzkoušet si můžete dvě sjezdovky různé obtížnosti a délky. Snowboarding, lyžování, běžky... záleží jen na Vás;
  • V případě vhodného počasí si můžete vychutnat zimní tandemový paraglidingový let. Z vašeho letu získáte na památku DVD záznam .
  • Pokud Vám počasí nevyjde, můžete vyzkoušet jízdu na lyžích za sněžným skútrem a nebo se na něm svézt.
  • Jeden velký panák slivovice na kuráž nebo na uvolnění po intenzivním zážitku;

 

 

Informace

Tělesné předpoklady:

Ať je vám pět nebo sto let, můžete na Javorovém vrchu prožít neopakovatelný zimní zážitek. Záleží pouze na vás. Lyžování, a další sporty vyžadují průměrnou fyzickou kondici. Tandemový let je možné uskutečnit od 15 let. Pokud vám ještě není18 let, potřebujete souhlas zákonných zástupců. Pokud si nejste jisti, zdali Den plný zážitků na Javorovém vrchu zvládnete, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi zodpovíme vaše dotazy. Pokud bude třeba, přizpůsobíme program Vašim potřebám.

Celkový čas:

Program je na jeden den. Příjezd a odjezd buď ráno nebo večer. Záleží na domluvě.

Počet účastníků:

Jediný limit je ubytovací kapacita chaty 75 osob. Lanová dráha dokáže vyvézt na svah až 364 osob za hodinu, přepravní kapacita vleků je dokonce 1700 lyžařů za hodinu.

Diváci:

Chata na Javorovém vám zajistí něco na zahřátí i něco na zub. Podle vašeho přání. Kamarádi, kolegové, známí nebo příbuzní. Ti všichni si zde určitě přijdou na své.

Oblečení, vybavení:

Na zimní sezonu doporučujeme teplé nejlépe sportovní oblečení, rukavice, čepici. Veškeré sportovní vybavení jsme schopni zajistit na základě vaší poptávky!

Sezóna:

Zima, jsme závislí na sněhových podmínkách v místě konání.

Počasí:

Počasí bohužel není v ceně programu, ale uděláme co můžeme, abyste si od nás odnesli pozitivní náladu i vánice a mlhy. Některé aktivity jako tandemový let vyžadují vhodné meteorologické podmínky. Síla a směr větru, viditelnost atd. proto doporučujeme konzultovat Vaši účast s poskytovatelem pár dní předem kvůli předpovědi.

Kdy objednávat:

Doporučujeme objednávat alespoň týden před akcí z důvodu kapacity areálu a organizace programu.

Doplňkové služby/programy:

Pobyt na Javorovém vrchu můžete spojit s jedním z mnoha dalších programů a aktivit. Rádi pro Vás připravíme program na míru, dle Vašich přání a požadavků. Spolupracujeme s předními poskytovateli aktivit, akreditovanými lektory a instruktory. Poptejte přes náš poptávkový formulář co potřebujete a my Vám zašleme nabídku na míru!

Reference

Další produkty

NOVÝ ZÉLAND - PLAVÁNÍ S DELFÍNY, Zimní dobrodružství ve Valašském království aneb TO NEJ ze zimních aktivit, Horské zimní manévry - aneb „Javorový muž a žena“ - zábavně dobrodružný zimní program na Javorovém, Škola paraglidingu na Javorovém – sedmidenní základní kurz, Javorové kouzlo horské cyklistiky – výlety na horských kolech s průvodcem, Beskydské vrcholy v noci - noční túry v Beskydech, NOVÝ ZÉLAND - RODINNÉ CESTY (Self drive holidays), Historická jízda - projížďka veteránem Beskydami, Plamínky opravdové pohody - UNIPAR, Na koni do přírody, Pasení ovcí na Valašsku, Víkend jen pro Vás dva, Dobrodružství od západu do východu slunce - noční turistika v Beskydech, Jednodenní kurz jezdectví, Květinová symfonie, NOVÝ ZÉLAND - HOBBITON (HOBITÍN) : návštěva v říši fantazie, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť, Výprava za skvosty kamenné říše, V koňském sedle pod Štramberskou Trúbu, Farmářem na jeden den, NOVÝ ZÉLAND - ABEL TASMAN DOBRODRUŽSTVÍ, Pohoda a relax v podhradí hradu Štramberka, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, Výprava za Radegastovým pokladem pro jednotlivce, Ledolezení, Javorové vítání slunce – noční dobrodružné výlety s průvodcem, NOVÝ ZÉLAND - TE ANAU GLOWWORM CAVES, Štramberská hradní akademie pro děti, Unikátní osoblažská úzkokolejka, Mushing - projížďka se psím spřežením, Koloběžky, kola a lana pro celou rodinu - Pustevny, Den u koní, V koňském sedle s rodinou, Skijoring s husky, Psí spřežení - mushing pro děti, NOVÝ ZÉLAND - Vyhlídkové plavby za velrybami KAIKOURA

Valašské zimní manévry - Pustevny, 12.12.2009

Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

 
 
 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2017 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.