čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Zážitky/aktivity/služby pro každého » Lázeňské, relaxační a wellness » Krása a relaxace » Tantrická masáž v Rožnovských pivních lázních s ubytováním ve čtyřhvězdičkovém hotelu****

Tantrická masáž v Rožnovských pivních lázních s ubytováním ve čtyřhvězdičkovém hotelu****

zobrazeno: 87837× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Krása a relaxace, Wellness, Lázeňské, relaxační a wellness pobyty, Romantické a pohodové pobyty

Lokalita: Česká republika, Moravskoslezské Beskydy, Rožnov pod Radhoštěm, Valašské království

Poptávka

Rožnovské pivní lázně patří mezi jedny z nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších lázní tohoto druhu v České Republice. Své návštěvníky lákají na profesionální a kvalitní služby, krásné prostředí a vynikající pivo, které se vyrábí přímo v minipivovaru, který je součástí lázní. Všechny ingredience jsou tak vždy zaručeně čerstvé a Vám nezbývá než si užít tu nezaměnitelnou atmosféru odpočinku a hýčkání.

Procedury jsou připravovány v měděných nebo dřevěných viktoriánských vanách umístěných v tajemném sklepení pivovaru, kde byly využívány již za vlády Přemysla Otakara II. Jakmile se do vany plné horké vody, bylinek a speciálních pivních přísad ponoříte, zajisté už nebudete chtít vylézt. Pivní koupel představuje úžasný způsob jak zregenerovat své tělo a pokožku, uvolnit svou mysl a přitom ukojit své mlsné chutě vychlazeným čepovaným pivem, které je po čas koupele neustále po ruce. 

Lázně zcela nového druhu

Možná jsou Rožnovské pivní lázně prvními lázněmi zcela nového druhu. Snažíme se totiž skloubit prvky alternativního léčitelství vycházejícího z prastarých technik starých Egypťanů a východních kultur s běžnými i méně běžnými lázeňskými a fyzioterapeutickými postupy. Díky osobním zkušenostem totiž hluboce věříme, že pouze skrze dosažení harmonie těla a duše lze žít šťastný život v lásce, radosti, zdraví, hojnosti a prosperitě.

Koupele v pivu včetně jeho vnitřního užívání již dávno využívalo lidové léčitelství. Naše babičky a babičky našich babiček na řadu nemocí doporučovaly pivovarské kvasnice a že o nich bylo napsáno již mnohé.  Vědci se jednoznačně shodují, že obsahují více vitamínů, stopových prvků a aminokyselin, než se vůbec kdy předpokládalo.  Můžete u nás projít aromaterapií, jemným peelingem a koupelemi, aby poté v hluboké relaxaci mohla kůže a tělo vyloučit vše škodlivé. Zábaly z pivovarských kvasnic jsou fantastickým prostředkem na výživu tzv. "doping kůže", vyhlazení vrásek a její hydrataci a to nemluvě o anticelulitidních a zeštíhlujících účincích. Zábaly obličeje, dekoltu, vlasů a celého těla si prostě zamilujete.

Koupele v pivu ve viktoriánských měděných vanách v hlubokých pivovarských sklepeních, kterých se lidská ruka dotýkala již za vlády Přemysla Otakara II. kombinovaná s aromaterapií, masážemi, peelingem, léčitelskými technikami těla i duše může být pro mnohé úžasným zážitkem.

Naším cílem je nabídnout Vám takový rozsah služeb, který Vám pomůže najít sebe sama jako úžasnou harmonickou bytost. Za tímto účelem jsme oslovili doporučené a ověřené terapeuty z celé republiky, kteří vedle klasických terapií dokáží předat člověku vždy něco více, což je za hranicemi rozumového chápání. Někteří léčí samotným dotekem rukou, jiní spontánně vidí do minulých životů a dokáží nalézt skutečnou příčinu problémů, které se stále opakují, jiní Vám automatickou kresbou zmapují Váš organismus a životní události a navrhnou způsob léčení, jiní pracují s astrologií, jiní vidí auru a dokáží Vám skrze tuto schopnost pomoci, jiní pracují s technikou "přijímání" a za jedno sezení Vám změní nefunkční oblasti života, o kterých se Vám ani nezdálo a ještě poznáte, že ne ONI (ti druzí), ale Vy sami jste se sami omezovali, jiní umí z aury odstranit negativní energie primárně způsobující fyzické potíže a doplnit energii čistou, po níž se Vám nejen uleví, ale i trochu "rozsvítí".

A pro ty, kteří na alternativní postupy moc nevěří, nabízíme klasické  fyzioterapeutické masáže jako např. velmi oblíbené masáže baňkami, lávovými kameny, reflexní terapii, medovou, čokoládovou, indickou, shiatsu, kraniosakrální masáž atd. Naučili jsme se novým rituálům z ostrova Fidži, kterými Vás budeme skutečně hýčkat od peelingu třtinovým cukrem, přes omývání kokosovým mlékem a hydratační zábaly z kokosového oleje anebo zábaly do banánových listů.

A abychom Vám skutečně dokázali, že něco takového jako aura existuje, máme k dispozici přístroj z dílny vědců z americké NASA, na kterém Vám ukážeme, jak se Vaše aura mění při mluvení, cítění a budete-li chtít, uděláme Vám i fotku Vaší aury a nejen to.

Nemůžete být milovaní, pokud nemilujete sami sebe. Nemůžete cítit radost, pokud věříte, že svět a lidé v něm jsou zlí. Nemůžete žít hojnost, pokud věříte, že hojnosti je nedostatek. Vydejte se společně s námi na cestu objevování dosud nepoznaného vnitřního světa. Možná Vám dokážeme změnit Váš pohled na svět a pohled na sebe sama. Někdy i jedna věta nebo setkání s jediným člověkem dokáže změnit celý život. Všichni máme právo žít úžasný život a naším přáním je Vám na této cestě třeba jen trochu pootevřít dveře.

 

Varianty a ceny:

Kód balíčku:Varianta:Cena bez DPH:Cena s DPH:
POH 200 996 1 osoba 6 832,23 Kč 9 199,- Kč 8 199,- Kč

Koupit:

Varianta: Lokalita:
Termín: Kusů:
 

Obsah balíčku/aktivity/programu:

Dovolujeme si Vás pozvat do nejkrásnějších pivních lázní... Nejdříve se však ubytujete ve Wellness hotelu Energetic www.hotel-energetic.cz nebo Hotelu Eroplán www.hoteleroplan.czCena zahrnuje ubytování v čtyřhvězdičkovém pokoji se snídaní na 1 noc pro 1 osobu. Rožnovské pivní lázně jsou jen 5 až 20 minut minut chůze překrásným lázeňským parkem. 
 
Dovolte si tantrické hýčkání šesti rukou. Nejprve si Vás připravíme v aromaterapii s krýglem v ruce, abyste se nám neuvařili. Zaposloucháte se do audio programu tajné jogínské techniky, následovat bude koupel v horkém černém pivu a na obličej Vám dáme masku z pivovarských kvasnic. Po lehkém odpočinku se Vás ujmou 3 tantričtí mistři, abyste se rozpustili v blahu. Olejový zábal na lůžku bude definitivní tečkou. A to vše v nově zřízených VIP prostorách.
 
Procedura zahrnuje:
 
  • aromaterapie - 30 minut
  • koupel v ručně tepané měděné viktorinské vaně v horkém černém pivu - 30 minut
  • maska obličeje z pivovarských kvasnic - 30 minut
  • tantrická masáž se 3 tantrickými mistry - 60 - 90 minut
  • olejový detoxikační zábal - 30 minut

Před nástupem pobytu od nás získáte malý dárek, který Vám Váš pobyt ve Valašském království ještě více zpříjemní... - sadu k pobytu a cestování po Valašském království (Pas Valašského království, víza, samolepku, pohlednici a suvenýr "rožnovskou stopu").

 

Dárkový balíček

Informace

Tělesné předpoklady:

Bohužel i v Rožnovských pivních lázních platí jistá omezení, která by Vám mohla v plánované odpočinkové návštěvě zabránit. Týkají se zejména zdravotních problémů. Pivní lázně by neměli vyhledávat lidé se srdeční chorobou, pooperační stavy nebo lidé trpící vysokým krevním tlakem. Neříkáme, že byste lázně nemohli navštívit, jen byste se před rezervací pobytu měli raději poradit se svým ošetřujícím lékařem a zjistit, jestli jsou pro Vás pivní lázně vhodné. Rožnovské pivní lázně chtějí svým klientům zaručit jen ten nejlepší a nejkvalitnější odpočinek, a tak by bylo více než nevhodné, aby Vám relaxace naopak způsobila ještě větší zdravotní problémy.

Procedurám v pivních lázních by se také měly vyhnout nastávající maminky v pokročilém stádiu těhotenství a malé děti. Ostatní ratolesti mohou do lázní přijet spolu se svými rodiči, avšak samozřejmě musí vynechat konzumaci piva.

Pokud nespadáte ani do jedné kategorie nebo jste se již se svým lékařem poradili, pak Vám už nic nebrání dopřát si naplno tento jedinečný pivní zážitek. 

Celkový čas:

Celková obvyklá doba pobytu je jeden den a jednu noc. Doba intenzivní lázeňské péče minimálně 3 hodiny. 

Počet účastníků:

Pobyt je určen pro 1 osobu. Pro více osob prosímpoužijte náš poptávkový formulář níže.

Oblečení, vybavení:

Žádné nepotřebujete, vše u nás dostanete.

Sezóna:

celoročně

Počasí:

Služba není omezena počasím.

Kdy objednávat:

Alespoň 1 týden před plánovaným termínem. Vždy však uděláme vše proto abychom Vám termín rezervovali jak si budete přát.

Poznámka:

Léčivé účinky
Nevěříte tomu, že by pivo, nápoj milovaný celým českým národem, mohlo mít léčivé účinky? Dovolte nám tedy Vás seznámit s tímto, dlouhými studiemi ověřeným, faktem. Pivo a především přísady, ze kterých se tento blahodárný zlatavý mok vyrábí, obsahují spoustu, pro lidské tělo velmi potřebných látek.

Nejedná se jen o vitamíny, ale také o riboflavin, tiamin, proteiny, sacharidy a kyselinu listovou. Tyto látky se z pivních přísad uvolňují jen ve velmi teplé vodě, a proto jsou pivní koupele vždy zahřívány až na 37°C. Mnozí hosté se po příjezdu teplotě vody diví, věřte však, že je to skutečně nezbytné. Navíc se v horké vodě dobře uvolňuje namáhané svalstvo a prohřejí se všechny části Vašeho těla.

Pivní lázeň dále zlepšuje krevní oběh, zvyšuje srdeční činnost, odplavuje z těla nežádoucí látky, omlazuje a zjemňuje pokožku a snižuje stres a únavu. Pokud tedy chcete získat novou energii potřebnou do dalších dnů, neexistuje nejspíš nic lepšího, než ponoření do pravé pivní lázně. Toužíte po takovém odpočinku a hýčkání obětavého personálu? Pak si i Vy zarezervujte relaxační pobyt v Rožnovských pivních lázních. 

Doplňkové služby/programy:

Rožnov p. R. je výjimečné místo s Valašským muzeem  vpřírodě, s nádhernou přírodou a širokým zázemím aktivit a služeb. A protože pohyb na zdravém vzduchu je základ zdraví, doporučujeme výlet na Radhošť, na Soláň, nebo se vydat lázeňskými stezkami na kopec Kozák nebo kamkoliv jinam do našich krásných hor a dýchat a jen tak být sám se sebou nebo se procházet krásným lázeňským parkem a je zcela jedno, zda je hezky nebo ne - nezapomeňte, že o tom, jak se cítíte, rozhodujete jen Vy sami.

Reference

Další produkty

Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 25 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2022 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.