čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Zážitky/aktivity/služby pro každého » Zábavné a dobrodružné programy » Všech chutí » Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!

Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!

zobrazeno: 98034× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Všech chutí, Všech chutí, S dobrým jídlem a pitím, S vínem, Incentivní pobyty a cesty všech chutí

Lokalita: Jižní Morava

Poptávka

Vážení klienti, přátelé, představujeme Vám novinku, kterou se snažíme zúročit náš mnohaletý zájem o vynikající moravská vína a všechno co k nim patří! Zároveň Vám tak chceme pomoci čelit PROHIBICI a blbé náladě, kterou na nás na všechny uvalila Nečasova vláda.

Protože různých sklepů a vinařství je na Moravě přes 600 a my se specializujeme na organizaci zájezdů/akcí/programů na klíč, nenabízíme Vám zde tentokrát zájezd do jednoho konkrétního sklepa, ale můžete si sami vybrat sklep z databáze sklepů na www.nasesklepy.cz nebo www.sklepymoravy.cz. a my se postaráme o vše ostatní! Poradíme Vám s výběrem sklepa, zorganizujeme celou akci od  pozvánek, přes dopravu, ubytování, výběr vín, catering, zábavný program apod. Pokud si nevíte rady, který ze sklepů je pro vás "ten nejlepší", použijte rovnou náš poptávkový formulář.

 

Varianty a ceny:

Cena na osobu se odvíjí zejména od počtu osob, kvality a množství vypitého vína a případně dalších doplňkových služeb. Vždy se Vám snažíme nabídnout nejlepší poměr cena výkon ať už hledáte zájezd ekonomický, standardní nebo exkluzivní. Cena začíná zpravidla na 790 Kč/osoba bez DPH včetně kvalitních vín dle vašeho výběru, personálního zajištění/produkce bez dopravy, ubytování a dalšího programu. Minimální velikost skupiny při této ceně je 8 osob. Minimální cena za program je 6320 Kč bez DPH. Cenu si však můžete určit i sami a my uděláme vše proto abychom se vám do vašeho rozpočtu vešli.

Obsah balíčku/aktivity/programu:

Standardním obsahem zájezdu/akce/programu do moravského vinné sklepa jsou tyto položky: 

 

 

 

 

 

 • Doprava na Jížní Moravu do vybraného vinného sklepa - zpravidla autobusem, mikrobusem, případně vlastní doprava;
 •  

   

   

   

  • Fakultativně dle zájmu výlet do Lednicko-valtického areálu (UNESCO) a jeho prohlídka;
  • Ubytování na místě v penzionu, hotelu dle vašeho přání; 
  • Degustace vín s vinařem a večeře - neomezená konzumace vína;
  • Zábavný program - cimbálová muzika;
  • Další den ráno snídaně a odjezd domů, případně další fakultativní program/výlet cestou domů;
   

  Informace

  Tělesné předpoklady:

  Cesty nejen za vínem jsou určeny zejména osobám starším 18 let. Žádný nesmí ve sklepě frflat, že nepije. Kdo by ve sklepě zpíval jinačí písničky než o víně bude zavřený o suchém chlebě a vodě s nejškaredší babů z dědiny v obecním sklepě tak dlouho, dokud se nenaučí zpívat o víně. Jináč nesů potřeba zvláštní tělesné předpoklady.

  Celkový čas:

  Obvykle se jedná o celodenní nebo alespoň celovečerní program - 6 a více hodin s přespáním a odjezdem následující den po snídani. Délku však lze přizpůsobit Vašim potřebám.Ze sklípka sa vychází často po čtyřech a kolem čtvrté ráno...

  Počet účastníků: Omezen pouze kapacitou sklípku, kde bude vaše akce probíhat. Ideální je počet mezi 25 a 50 osobami, ale technicky není problém zorganizovat ani akci pro větší počet;
  Oblečení, vybavení:

  Každý návštěvník sklepa, ať mladý, starý, domácí nebo přespolní musí být řádně oblečený. Nikoho tam nechceme vidět v roztrhaných gaťách, vytahaných teplákách, ve špinavé košeli, nebo ve špinavých gumákách.

  Sezóna:

  Celoročně.

  Počasí:

  Pobyt ve vinném sklípku není závislý na počasí;

  Kdy objednávat:

  Čím dřív, tím líp. Nejlépe alespoň několik týdnů předem ať máme z čeho vybírat. Vždy však uděláme maximum pro to, abyste byli spokojeni.

  Doplňkové služby/programy:

  Návštěva vinného sklepa může být součástí vašeho firemního programu na Jížní Moravě. Vhodnými doplňkovými službami mohou být například cyklistické výlety do okolí , projížďky na Segwayích či jiné služby z naší nabídky. Podobu doplňkového programu blíže upřesňujeme na základě vaší konkrétní poptávky.

  Reference

  Další produkty

  Zimní dobrodružství ve Valašském království aneb TO NEJ ze zimních aktivit, Zábavný program nejen s golfem v podhradí i na hradě Hukvaldy, Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, NOVÝ ZÉLAND - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Livecooking, Královský program pod Trúbou s luxusním ubytováním, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, U valašského mlynáře - exkurze do pohankového mlýna, Ohňová show „Vzývání ohně“ a „Živý plamen“, Javorový in english, Javorový in Deutsch - jazykové kurzy na Javorovém, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, Javorové grilování – aneb grilování na Javorovém, Štramberské pivní lázně s pobytem pod Trúbou, NOVÝ ZÉLAND - RODINNÉ CESTY (Self drive holidays), NOVÝ ZÉLAND - FOTO EXPEDICE (Self/share drive), To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Frenštát p. R., Štramberská hradní akademie s ubytováním pod Štramberskou Trúbou, AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Královský program pod Trúbou s komfortním ubytováním u Holubů, To nej z pod Lysé hory, To nej ze Štramberka s hotelem Roubenka*** - program, akce, pobyt, To nej z Kopřivnice - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Interiérová LED show „Vzývání ohně“, AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Cesty nejen za vínem do Svobodné republiky Kraví hora, Velká historická jízda - vyhlídkové jízdy ve veteránech., To nej z pod Radhoště s Hotelem Troyer**** v Trojanovicích, Večírek s vůní slivovice, Po stopách Yettiho aneb zimní dobrodružná výprava v Beskydech, Cesta za pravdú aneb za kouzlem vína ze Znovína, NOVÝ ZÉLAND - TE ANAU GLOWWORM CAVES, Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě, To nej ze Štramberka - program, pobyt, firemní akce, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Honba za Štramberským pokladem, To NEJ z Bruntálska aneb zubaté žáby, Hrad Sovinec a mnohem více, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, To nej z Nového Jičína s ubytováním ve WELLNESS HOTELU ABÁCIE****, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, Casino Royale, Hry Valašské královské univerzity - Valachyjáda, Netradiční firemní akce na barokním zámku Holešov, Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, Den v dakarském bivaku, NOVÝ ZÉLAND - HOBBITON (HOBITÍN) : návštěva v říši fantazie, NOVÝ ZÉLAND - MILFORD SOUND, VYHLÍDKOVÉ PLAVBY, Skialpinistický kurz na Javorovém - seznamte se se základy skialpinismu, Interiérová LED a UV show , Královský program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, Výprava za Radegastovým pokladem pro firmy a skupiny
  Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
   
   
   

  Kalendář akcí

   
   
   
   
   
   
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
   
   
   
   

  Proč s námi

  Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

  Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

  Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

  Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

  Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

  A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

  zákazník:

  uživatelské jméno (email):

  heslo:


  Zapomenuté heslo
  Registrace nového zákazníka
   

  © Copyright 1997-2017 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

  Tvorba www - Neofema s.r.o.