čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě

zobrazeno: 131703× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Na hradech a zámcích, Všech chutí, Na hradech a zámcích, S dobrým jídlem a pitím, S vínem, Incentivní pobyty a cesty všech chutí

Lokalita: Jižní Morava, Znojmo

Poptávka

Plánujete firemní akci, program, výlet, dovolenou, zájezd do moravských vinných sklípků? Potřebujete pomoci s organizací svého zájezdu/programu? Tak právě pro Vás jsme ve spolupráci se společností Znovím Znojmo připravili zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě.

Vřelého přijetí se vám dostane v premonstrátském klášteře v Louce u Znojma, který byl po staletí jedním z nejvýznamnějších klášterních komplexů ve střední Evropě.

Klášter založil roku 1190 znojemský kníže Konrád Otta se svou matkou Marií. Díky mimořádně příznivému duchovnímu klimatu v Louckém klášteře vznikaly – a v průběhu staletí též přestavbami zanikaly – nevšední ukázky architektury, doplněné řadou dalších uměleckých artefaktů. Připomeňme si například jedinečnou klášterní knihovnu, která se po zrušení kláštera v rámci josefinských reforem přestěhovala do premonstrátského kláštera na pražském Strahově.

Současné dění v Louckém klášteře je úzce propojeno se jménem společnosti Znovín Znojmo. Čeká tu na vás Návštěvnické centrum, obrazová galerie, bednářské a vinařské muzeum, prodejna vín a řada dalších zajímavostí. Cesta za znojemskými víny proto začíná právě tady. Protože louckým premonstrátům kdysi patřily nejrozsáhlejší vinice na Znojemsku, vybudovali počátkem osmnáctého století pod klášterem v Louce náležitě rozlehlé vinné sklepy. V temnu a tichu, za příznivé vlhkosti a teploty tu nyní odpočívá téměř milion lahví znovínských vín. Jednou z historicky nejcennějších památek Louckého kláštera i České republiky je unikátní románsko-gotická krypta, skrytá v podzemí klášterního kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Václava. Několikrát ztracený a pokaždé znovuobjevený poklad nyní oslňuje návštěvníky svou staletou krásou. Návštěva krypty je součástí pravidelných prohlídek klášterního komplexu.

 

Varianty a ceny:

Cena na osobu se odvíjí zejména od počtu osob, kvality a množství vypitého vína a případně dalších doplňkových služeb. Vždy se Vám snažíme nabídnout nejlepší poměr cena výkon ať už hledáte zájezd ekonomický, standardní nebo exkluzivní. Cenu si můžete určit i vy sami a my Vám řekneme co jsme schopni pro Vás za ni udělat. Nebo nám napište do poptávkového formuláře Vaši představu a my Vám Váš program na Jížní Moravě připravíme a naceníme dle Vašich přání a možností.

Obsah balíčku/aktivity/programu:

Poradíme Vám a zorganizujeme celou akci od  pozvánek, přes dopravu, ubytování, výběr vín, catering, zábavný program apod. Standardním obsahem zájezdu/akce/programu jsou tyto položky: 

  • Doprava na místo - zpravidla autobusem, mikrobusem, případně vlastní doprava; Ubytování na místě v penzionu, hotelu dle vašeho přání; 
  • Návštěva vinic a návštěvnického centra a ochutnávka vín v Louckém klášteře. Návštěvnické centrum Znovínu Znojmo sídlí v historických přízemních prostorech Louckého kláštera. Získáte tu zevrubné informace nejen o Vinařském turistickém programu, ale i o provozu Moravského sklípku a Malovaného sklepa v Šatově, o sezónních ochutnávkách vín ve stáncích na vinici Šobes a na vinici v Havraníkách, v části Křížového sklepa v Příměticích, ve Znojemském podzemí a na Znojemském hradě. V Návštěvnickém centru rovněž nabízíme ochutnávky několika vzorků vín a informace o organizovaných prohlídkách klášterního komplexu.
  • Prohlídky Louckého kláštera.Chcete-li se seznámit podrobněji s historií kláštera a poznat místa, kam se běžní návštěvníci nedostanou, pak Vás zveme na organizovanou prohlídku. Program zahrnuje prohlídku obrazové galerie, románské krypty, bednářského a vinařského muzea, štukových sálů a sklepů. Prohlídka je zakončena ochutnávkou pěti vzorků vína. Každý návštěvník získá stylový suvenýr – „koštovačku“. Řidičům a abstinentům nabízíme lahvičku vína o obsahu 0,187 l. Pro skupiny nad patnáct osob můžeme prohlídku přizpůsobit dle dalších požadavků. Délka prohlídky je asi 90 minut, vstupné – děti 30,– Kč, dospělí 70,– Kč/osobu včetně ochutnávky a suvenýru „koštovačky“.
  • Přímo v Louckém klášteře nabízíme komplexní servis pro pořádání konferencí, firemních prezentací, školení nebo kurzů s doprovodným vinařským programem, rautů, řízených degustací, přednášek a naučných ochutnávek. Pro větší akce jsou ideálním místem barokní štukové sály s kapacitou až 300 míst, kde je k dispozici 75 stolů ze světlého dřeva a 300 židlí ze stejného materiálu. Ochutnávky vín lze uspořádat až pro 120 osob najednou přímo v klenutých klášterních sklepech anebo v prostorách obrazové galerie. Zajištění cateringu a občerstveníje samozřejmostí.
  • Nabízíme i další služby, například ozvučení, promítání firemních prezentací, hudbu, rytířské souboje a další.
  • Další den ráno snídaně a odjezd domů, případně další fakultativní program/výlet cestou domů;
 

Informace

Tělesné předpoklady:

Program je určen pouze osobám starším 18 let. Nejsou potřeba zvláštní tělesné předpoklady.

Celkový čas:

Obvykle se jedná o celodenní nebo alespoň celovečerní program - 6 a více hodin s přespáním a odjezdem následující den po snídani. Délku však lze přizpůsobit Vašim potřebám.

Počet účastníků: Omezen pouze kapacitou podzemí Louckého kláštera, kde bude vaše akce probíhat. Ideální je počet mezi 25 a 50 osobami, ale technicky není problém zorganizovat ani akci pro 350 osob;
Oblečení, vybavení:

Každý návštěvník sklepa, ať mladý, starý, domácí nebo přespolní musí být řádně oblečený. Nikoho tam nechceme vidět v roztrhaných gaťách, vytahaných teplákách, ve špinavé košeli, nebo ve špinavých gumákách.

Sezóna:

Celoročně. Pozor však na exponované termíny. Sezóna pro veřejnost je duben až září. Pro objednané skupiny je mnohem volněji tedy od října do konce března.

Počasí:

Pobyt v podzemí není závislý na počasí;

Kdy objednávat:

Čím dřív, tím líp. Nejlépe alespoň několik týdnů předem ať máme ještě zajímavé termíny na výběr. Vždy však uděláme maximum pro to, abyste byli spokojeni.

Doplňkové služby/programy:

Návštěva sklepů Louckého kláštera ve Znojmě může být součástí vašeho firemního programu, školení či poznávacího zájezdu  na Jížní Moravě. Kromě již výše uvedených služeb vám rádi zajistíme nápříklad i návštěvů Lednicko-valtického areálu. Vhodnými doplňkovými službami mohou být například cyklistické výlety do okolí, projížďky na segwayích či jiné služby z naší nabídky. Podobu doplňkového programu blíže upřesňujeme na základě vaší konkrétní poptávky.

Reference

Další produkty

Královský program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Večírek s vůní slivovice, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, NOVÝ ZÉLAND - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, NOVÝ ZÉLAND - MILFORD SOUND, VYHLÍDKOVÉ PLAVBY, Honba za Štramberským pokladem, Setkání s plzeňskou legendou aneb solidní studium pivních věd , Ohňová show „Vzývání ohně“ a „Živý plamen“, Večerní zábava s programem TITANIC, Královský program pod Trúbou s luxusním ubytováním, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Frenštát p. R., Emigrace do Valašského království, Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, U valašského mlynáře - exkurze do pohankového mlýna, Programy a vystoupení s dravci a ukázky sokolnictví, Programy s ukázkami dravých ptáků - sokolnictví s výkladem, To nej z Kopřivnice - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Livecooking, Velká historická jízda - vyhlídkové jízdy ve veteránech., Javorový in english, Javorový in Deutsch - jazykové kurzy na Javorovém, Štramberská hradní akademie s ubytováním pod Štramberskou Trúbou, Den v dakarském bivaku, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, Zábavný program nejen s golfem v podhradí i na hradě Hukvaldy, Točte s námi! Služby pro filmové a televizní produkce, Zpět do minulosti aneb objevujeme zámek Holešov, Šermířská pohádka, Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém, Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, Výprava za Radegastovým pokladem pro firmy a skupiny, NOVÝ ZÉLAND - FOTO EXPEDICE (Self/share drive), Po stopách Yettiho aneb zimní dobrodružná výprava v Beskydech, To nej z pod Radhoště s Hotelem Troyer**** v Trojanovicích, NOVÝ ZÉLAND - HOBBITON (HOBITÍN) : návštěva v říši fantazie, To nej z Nového Jičína - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Pasování na občany Valašského království, Cesty nejen za vínem do Svobodné republiky Kraví hora, Královský program pod Trúbou s komfortním ubytováním u Holubů, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, To NEJ z Bruntálska aneb zubaté žáby, Hrad Sovinec a mnohem více, AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, Netradiční firemní akce na barokním zámku Holešov, Šermířský program „Legenda o králi Artušovi“, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Trojanovice, Interiérová LED a UV show , To nej ze Štramberka - program, pobyt, firemní akce, Hry Valašské královské univerzity - Valachyjáda, Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!, To nej z pod Lysé hory, To nej z Nového Jičína s ubytováním ve WELLNESS HOTELU ABÁCIE****, Casino Royale, Javorové grilování – aneb grilování na Javorovém, Pohádky trochu jinak - pro děti i pro dospělé, Zimní dobrodružství ve Valašském království aneb TO NEJ ze zimních aktivit, NOVÝ ZÉLAND - RODINNÉ CESTY (Self drive holidays), Studium na fakultě pivních věd VKU v Rožnovském pivovaru, Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, Horské zimní manévry - aneb „Javorový muž a žena“ - zábavně dobrodružný zimní program na Javorovém, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, To nej ze Štramberka s hotelem Roubenka*** - program, akce, pobyt
Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

 
 
 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2017 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.