čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Zážitky/aktivity/služby pro každého » Zábavné a dobrodružné programy » Všech chutí » Výprava za Radegastovým pokladem pro firmy a skupiny

Výprava za Radegastovým pokladem pro firmy a skupiny

zobrazeno: 97674× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Ve VALAŠSKÉM KRÁLOVSTVÍ , Všech chutí, Ve VALAŠSKÉM KRÁLOVSTVÍ , S pivem, Incentivní pobyty a cesty všech chutí

Lokalita: Moravskoslezské Beskydy, Nošovice, Valašské království

Poptávka

Plánujete kurz, teambuilding, firemní akci, program, výlet, zájezd do Beskyd? Vyzkoušejte nevšední zážitek pro milovníky piva -  exkurzi do pivovaru Radegast v Nošovicích s průvodcem. Budete mít možnost shlédnout celý proces výroby piva Radegast a na závěr dostanete i svůj díl z Radegastova pokladu.

Stará pověst o Radegastově zlatém pokladu praví: „Pak už se došlo k jedněm dveřím a nad nimi byl klíč k uzamčené komoře. Po odemknutí se otevřela místnost se čtyřmi sloupy a dokola byla hojnost zlata“.

Návštěva pivovaru Radegast v Nošovicích nabízí od 11. září 2010 ještě větší zážitek než v minulosti. V ten den totiž pivovar otevřel zbrusu nové Návštěvnické centrum - Radegastovu svatyni. Zde se seznámíte s historií pivovaru, varním procesem a vším, co značka Radegast pro své příznivce dělá. Svým interiérovým řešením vypovídá o tom, že Radegast je pivo pro pravé chlapy a je pevnou součástí regionu. Důležitou roli při jeho výstavbě hrála inspirace drsnou beskydskou přírodou, která dává pivu Radegast základ v podobě vynikající vody z Morávky. Těšit se můžete na film o Radegastu. Poznáte, že Radegast patří k drsným horám a pravým chlapům, kteří se nebojí překonávat výzvy, které život přináší.

 

Varianty a ceny:

Cenu výpravy/programu si můžete určit Vy a my Vám řekneme co jsme schopni pro Vás za ni udělat. Cena se obvykle pohybuje od 800 Kč na osobu u jedinců a malých skupinek a výrazně klesá v závislosti na velikosti skupiny. Napište nám do poptávkového formuláře Vaši představu a my Vám program naceníme dle Vašich přání a možností. Cena výpravy/výletu/akce/programu/zájezdu se odvíjí od vybraných aktivit, počtu osob a době trvání celého programu. Umíme udělat programy na cenu  i na kvalitu!

Obsah balíčku/aktivity/programu:

Vydejte se s námi na výpravu za zlatým Radegastovým pokladem. Zlatým pivem Radegast… Vaše akce, výlet, zájezd obvykle zahrnuje: 

  • Exkurzi do pivovaru Radegast v Nošovicích;
  • Ochutnávku piva do množství 4 x 0,33l 12° Radegast Premium ale můžete si vybrat i jiné možnosti. 
  • Dárek – kousek z Radegastova pokladu v ceně 310 Kč

Radegastův dárkový balíček (obdržíte na místě):

  • Darovací certifikát;
  • Pamětní mince;
  • Ozdobná silnostěnná sklenice - „krýgl";
  • Cyklomapa „Radegastovy cyklostezky“ nebo jiný turistický produkt srovnatelné hodnoty;

 

Reference a fotografie z již proběhlých akcí najdete zde.

 

Informace

Tělesné předpoklady:

Bez omezení.

Celkový čas:

Obvykle 2 hodiny, ale délku programu přizpůsobíme vašim potřebám a požadavkům.

Počet účastníků: Kapacita exkurze je obvykle do 35 osob. V případě větších skupin je potřeba skupinu z důvodu bezpečnosti pohybu po areálu pivovaru rozdělit.
Diváci:

Účast jiných diváků mimo samotných účastníků není možná.

Oblečení, vybavení:

Bez omezení.

Sezóna:

Celoročně.

Počasí:

Program lze realizovat za každého počasí.

Kdy objednávat:

Obvykle 14 dní před realizací. Můžete však zkusit kdykoliv. Vždy uděláme maximum abychom Vám vyhověli.

Doplňkové služby/programy:

 

Exkurze může být součástí vašeho jednodenního i vícedenního pobytu v Beskydech. Naše CK vám doporučí další atraktivní cíle, které můžete u nás navštívit a celý zájezd připraví...

Doprava - Tu si k nám většinou zajišťujete sami, ale není pro nás problém se Vám o ní postarat. Zajistíme Vám transfery z letiště, dopravu v průběhu Vašeho programu dle potřeby. Dlouhodobě spolupracujeme s různými dopravci a máme i svůj vlastní vozový park.

Ubytování dle Vašich představ a možností. Spolupracujeme se stovkami hotelů, známe je a jsme schopni Vám vytipovat ty nejvhodnější.

Program/aktivity. Nejraději máte vyvážený mix adrenalinu, zábavy a relaxace. Při tvorbě a realizaci programu spolupracujeme se stovkami prověřených poskytovatelů služeb. Služby pouze nepřekupujeme, ale pomocí našich nápadů z nich vytváříme zábavné programy. Díky tomu můžete například absolvovat projížďky v závodních vozech Loprais Tatra Teamu či "studovat" na  Fakultě pálení a slivovicových věd... nebo se stát občanem Valašského království.

Catering/Raut/jídlo - zajišťujeme podle charakteru a místa zvoleného programu. Zajistíme luxusní raut nebo grilování či opékání špekáčku u nás na Štramberské Trúbě nebo někde v přírodě;

Cokoliv dalšího Vás napadne, neváhejte nás kontaktovat!

Reference

Další produkty

U valašského mlynáře - exkurze do pohankového mlýna, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Frenštát p. R., Netradiční návštěva království slivovice, To NEJ z Bruntálska aneb zubaté žáby, Hrad Sovinec a mnohem více, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, Javorový in english, Javorový in Deutsch - jazykové kurzy na Javorovém, Den v dakarském bivaku, NOVÝ ZÉLAND - HOBBITON (HOBITÍN) : návštěva v říši fantazie, Ohňová show „Vzývání ohně“ a „Živý plamen“, Setkání s plzeňskou legendou aneb solidní studium pivních věd , Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, To nej z pod Radhoště s Hotelem Troyer**** v Trojanovicích, NOVÝ ZÉLAND - RODINNÉ CESTY (Self drive holidays), Večerní zábava s programem TITANIC, AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, NOVÝ ZÉLAND - MILFORD SOUND, VYHLÍDKOVÉ PLAVBY, Po stopách Yettiho aneb zimní dobrodružná výprava v Beskydech, Štramberská hradní akademie s ubytováním pod Štramberskou Trúbou, Skialpinistický kurz na Javorovém - seznamte se se základy skialpinismu, To nej z pod Lysé hory, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, NOVÝ ZÉLAND - TE ANAU GLOWWORM CAVES, Livecooking, Hry Valašské královské univerzity - Valachyjáda, Točte s námi! Služby pro filmové a televizní produkce, To nej z Nového Jičína s ubytováním ve WELLNESS HOTELU ABÁCIE****, Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, Studium na fakultě pivních věd VKU v Rožnovském pivovaru, Velká historická jízda - vyhlídkové jízdy ve veteránech., Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Královský program pod Trúbou s luxusním ubytováním, AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!, Netradiční firemní akce na barokním zámku Holešov, Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě, To nej ze Štramberka - program, pobyt, firemní akce, Interiérová LED a UV show , Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, Zimní dobrodružství ve Valašském království aneb TO NEJ ze zimních aktivit, NOVÝ ZÉLAND - FOTO EXPEDICE (Self/share drive), To nej z Kopřivnice - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, To nej ze Štramberka s hotelem Roubenka*** - program, akce, pobyt, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, Honba za Štramberským pokladem, Interiérová LED show „Vzývání ohně“, Casino Royale
Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

 
 
 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2017 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.