čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Zážitky/aktivity/služby pro každého » Pohodové a hobby » Poznávací všech chutí » Pohoda a relax v podhradí hradu Štramberka

Pohoda a relax v podhradí hradu Štramberka

zobrazeno: 217425× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Poznávací všech chutí, Historické, tradiční a umělecké, Výlety do minulosti, Romantické a pohodové pobyty, Ve Štramberku dobrodružství a zábava

Lokalita: Česká republika, Hrad Štramberk, Moravskoslezské Beskydy, Štramberk, Valašské království

Poptávka

Vychutnejte si Štramberk se vší romantikou, která tomuto malebnému městu, zvanému „Moravský betlém“ patří. Strávit několik dní ve Valašském království je lákavé. A bydlet ve stylové roubence pod Štramberskou Trúbou? Večer si zatopit dřevem v kachlových kamnech a ráno se nechat probudit kokrháním kohouta. Vypnout mobilní telefon a celý den se toulat s rodinou či přáteli po malebném kraji. 

Ke Štramberku neodmyslitelně patří i návštěva hradu, kde můžete protáhnout tělo výstupem na Štramberskou Trúbu, 40-metrovou válcovou gotickou věž, ze které budete mít Štramberk jako na dlani. Věž sami provozujeme a otevřeme Vám ji kdykoliv si budete přát. V ceně máte i neomezený vstup na Štramberskou Trúbu, včetně posezení u ohně přímo pod věží!

 

Varianty a ceny:

Obvykle platí ceny níže. Cenu si však můžete také určit a my Vám řekneme co jsme schopni pro Vás za ni udělat. Nebo nám napište do poptávkového formuláře Vaši představu a my Vám Váš program ve Štramberku připravíme a naceníme dle Vašich přání a možností.

Kód balíčku:Varianta:Cena bez DPH:Cena s DPH:
TRA 002 018 4 osoby 6 149,75 Kč 7 380,- Kč
TRA 003 019 6 osob 7 124,71 Kč 8 550,- Kč

Koupit:

Varianta: Lokalita:
Termín: Kusů:
 

Obsah balíčku/aktivity/programu:

  • Dva noclehy ve valašské roubence v podhradí hradu Štramberka;
  • Neomezené vstupné na Štramberskou Trúbu s možností domluvit i noční prohlídku;
  • Vstupné do muzea Z. Buriana;
  • Exkurzi v Městském pivovar Štramberk;
  • Exkurzi v pekárně Štramberských uší;
  • Vstupné do Mini zoo Aquaterra;
  • Slivovice 0,2 l u TRA 002 018
  • Slivovice 0,75 l u TRA 003 019

Cena od 1425kč/osoba

 

Dárkový balíček

Informace

Tělesné předpoklady:

K pobytu není potřeba žádných zvláštních tělesných předpokladů. Jen je potřeba počítat s tím, žě celý Štramberk je položen v kopcovitém terénu a rovinu zde nenajdete...:-)

Celkový čas:

3 dny a 2 noci. Je však možné si na místě pobyt i prodloužit.

Počet účastníků:

V navržené podobě je pobyt určen pro 4 - 6 účastníků. Pokud je Vás méně či více, kontaktujte nás prostřednictvím poptávkového formuláře a my vám zajistíme ubytování a cenu na míru.

Diváci:

Vzhledem k charakteru služby účast diváků není možná.

Oblečení, vybavení:

Oblečení vlastní, dle ročního období. V roubence je elektřina, teplá voda, kuchyňské spotřebiče, televize.

Sezóna:

Celoročně

Počasí:

Realizace pobytu není závislá na počasí.

Kdy objednávat:

Čím dříve, tím lépe pro vás. U objednávek na poslední chvíli nezaručujeme vyplnění vašich přání přesně do puntíku.

Doplňkové služby/programy:

Štramberk je výjimečné místo, kde se na malém prostoru snoubí bohatá historie s nádhernou přírodou a širokým zázemím aktivit a služeb. Váš program zde může obsahovat prakticky vše na co si vzpomenete... Zajistíme Vám program přímo v areálu Štramberské Trúby - vývozy/dopravu na Trúbu (do areálu je vjezd zakázán), hudbu, zábavu, dárky či jiný program z naší nabídky, např. Studium na fakultě pálení a slivovicových věd, Pasování na občany Valašského království. Vaší akci nafotíme či natočíme na DVD. Vyčerpávající informace o areálu naleznete  na našich stránkách www.stramberskatruba.cz. Co dál ve Štramberku se dozvíte také na www.stramberk.cz.

Reference

Další produkty

NOVÝ ZÉLAND - HOBBITON (HOBITÍN) : návštěva v říši fantazie, To nej z Muzea Novojičínska - tipy na vaše výlety s námi, To nej z Kopřivnice - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, To nej ze Štramberka - program, pobyt, firemní akce, Hry Valašské královské univerzity - Valachyjáda, Víkend na Šelenburku, Plamínky opravdové pohody - UNIPAR, V koňském sedle pod Štramberskou Trúbu, To nej z Nového Jičína - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, NOVÝ ZÉLAND - PLAVÁNÍ S DELFÍNY, Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, Tantrická masáž v Rožnovských pivních lázních s ubytováním ve čtyřhvězdičkovém hotelu****, Historická jízda - projížďka veteránem Beskydami, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, Cesta zpátky do pohádky aneb návrat do středověku na hradě Hukvaldy, To NEJ z Bruntálska aneb zubaté žáby, Hrad Sovinec a mnohem více, To nej z Nového Jičína s ubytováním ve WELLNESS HOTELU ABÁCIE****, Setkání s plzeňskou legendou aneb solidní studium pivních věd , Valašská svatba, Šermířský program „Legenda o králi Artušovi“, Velká historická jízda - vyhlídkové jízdy ve veteránech., Programy s ukázkami dravých ptáků - sokolnictví s výkladem, NOVÝ ZÉLAND - MILFORD SOUND, VYHLÍDKOVÉ PLAVBY, U valašského mlynáře - exkurze do pohankového mlýna, NOVÝ ZÉLAND - Vyhlídkové plavby za velrybami KAIKOURA , Královský program pod Trúbou s komfortním ubytováním u Holubů, Víkend jen pro Vás dva, Interiérová LED show „Vzývání ohně“, NOVÝ ZÉLAND - TE ANAU GLOWWORM CAVES, Pivní koupel s rituálem z Fiji v Rožnovských pivních lázních s ubytováním ve čtyřhvězdičkovém hotelu****, Štramberk pro filmaře, Královský program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, Interiérová LED a UV show , Výprava za Radegastovým pokladem pro jednotlivce, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, Javorový zimní den plný zážitků, Netradiční firemní akce na barokním zámku Holešov, To nej ze Štramberka s hotelem Roubenka*** - program, akce, pobyt, Cesty kolem světa na míru aneb to nejlepší z vesmíru, Hýčkání v Rožnovských pivních lázních s ubytováním ve čtyřhvězdičkovém hotelu****, Šermířská pohádka, Ohňová show „Vzývání ohně“ a „Živý plamen“, Programy a vystoupení s dravci a ukázky sokolnictví, Honba za Štramberským pokladem, To NEJ z muzea v Bruntále - Hrad Sovinec, Zámek Bruntál, Kosárna Karlovice, Noční výstup na Lysou horu (Královna Beskyd v noci), Výprava za skvosty kamenné říše, Pasování na občany Valašského království, Štramberské pivní lázně s pobytem pod Trúbou

Wustenrot - Studium na VKU a pasování na občany Valašského království

Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 25 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2022 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.