čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Pilotem na zkoušku

zobrazeno: 100017× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Ve vzduchu (létání), Ve vzduchu (létání a paragliding)

Lokalita: Brno, Česká republika, Ostrava, Praha

Poptávka

Pilotem na zkoušku

Neopakovatelný zážitek – vyzkoušíte si být pilotem…
Od mala miluji letadla, volnost pohybu, vzrušení a umím jednat v krizových situacích. Nebo si to alespoň myslím. Lákalo by mě sedět v kokpitu a zjistit, o čem to přesně je. Pojďte si vše jen vyzkoušet. Strávíme hezky den mezi letadly a mezi stejně postiženými lidmi.

Vyzkoušíme si následující scénáře

Ztráta výkonu motorů. Mám poslední 3 minuty letu. Musím prostě co nejdříve přistát

Možná během letu dojde ke ztrátě výkonu motoru a vy budete muset pomoci kapitánovi s diverzí na záložní letiště. Pokud toto nebude v dosahu, pak s výběrem vhodné plochy pro nouzové přistání. Při tom zachovat naprostý klid a kontrolu nad situací. Budete hlásit všechny důležité hodnoty, které uvidíte na přístrojích.

Nevím kde jsem a musím se dostat na letiště

Během letu může dojít ke ztrátě orientace. Najednou netušíte, kde jste a kam letíte. Máte k dispozici jen mapu, kompas a navigační přístroje na palubě. Dispečer na vaší frekvenci se vám snaží pomoct, ale vy jste 3.000 ft nad zemí a letíte 80 mil za hodinu, kdežto on sedí na pohodlné židli. Je to na vás. A paliva máte omezené množství.

 

Varianty a ceny:

Kód balíčku:Varianta:Cena bez DPH:Cena s DPH:
AKT 179 404 1 osoba 3 999,84 Kč 4 800,- Kč
AKT 180 407 2 osoby 7 999,68 Kč 9 600,- Kč
AKT 181 408 3 osoby 11 999,52 Kč 14 400,- Kč

Koupit:

Varianta: Lokalita:
Termín: Kusů:
 

Obsah balíčku/aktivity/programu:

Při letu budete plnit funkci 2. pilota a budete řešit krizové situace
Společně s pilotem naplánujete let, zakreslíte trasu v mapě, zkontrolujete aktivaci vzdušných prostorů, naprogramujete palubní přístroje, zjistíte aktuální meteorologické podmínky, provedete předletovou prohlídku letadla, poslechnete si, jak vyžádat povolení ke startu. Odposlechnete správnou frazeologii při komunikaci s řídící věží. Jako druhý pilot zkontrolujete předletové úkony po kapitánovi letadla.

Je to ten správný adrenalinový zážitek?

Vyzkoušíte si, zda máte talent na řízení letadla a zda dokážete s klidem řešit nouzové situace

Po obdržení povolení narolujeme na dráhu. Poslední kontrola přístrojů. Motor na plný výkon, akcelerace rychlosti a odlepení od Země… letíme.

Po startu budete mít na starosti navigaci letadla. K dispozici budete mít pouze mapu a kompas

Přistaneme minimálně na 2 dalších letištích a po cestě si nenecháme ujít zajímavé místa. Teda jestli na jejich sledování budete mít čas.

Letadla

Budeme mít k dispozici 4 místné letadlo (Cessna 172/182). Před letem budete seznámeni s letadlem, uděláme společně celou předletovou přípravu. Také detailně probereme scénář letu a obdržíte pokyny pro nenadálé případy :-)).
Let včetně mezipřistání je naplánován na přibližně jeden a půl hodiny a každý účastník bude vždy minimálně po 20 minutách plnit simulovanou funkci 2. pilota na pravém předním sedadle vedle kapitána. Přistaneme na 2 dalších letištích, kde se posádka vystřídá.

Poletový rozbor (v hospodě)

Po návratu na letiště uděláme poletový briefing, probereme celý let a zážitky. Povíme si o létání vše, co vás bude zajímat. Připravte si svoje otázky.
Upřesnění konkrétního místa srazu na letišti a přesného času je součástí realizačních pokynů zasílaných 7 dnů před akcí.

 

Informace

Tělesné předpoklady:

Není potřeba zvláštní tělesné předpoklady. Neměli byste však mít strach z výšek a bát se létání. Akce je vhodná pro muže i ženy od 18 let. Mladší osoby pouze v doprovodu (nebo souhlasem) rodiče.

Celkový čas:

Cca 4 hodiny 10.00 Sraz na letišti (PRAHA – BRNO – OSTRAVA) 10.10 Předletová příprava, briefing (50 minut) 11.00 Nástup do letadla, odlet na trasu (1,5 hodiny) 12.30 Návrat na letiště a poletový rozbor (jak dlouho vydržíte si povídat o létání) Jak dlouho poletíme Let je naplánován na minimálně 1 hodinu čistého letového času a dále 50 minut pro přistání na dalších letištích. Každý člen posádky bude minimálně 20 minut plnit simulovanou funkci 2. pilota na pravém předním sedadle vedle kapitána.

Počet účastníků:

Balíček je určen pro 1–3 pasažéry – (piloty).

Diváci:

Vzhledem k charakteru služby by diváci nic neviděli. Můžou však na vás čekat na letišti až se vrátíte. Diváci, doprovod se mohou účastnit, pozorovat předletovou přípravu, mohou fotografovat a filmovat. Na letišti je většinou i spousty možností, jak zabavit děti. Určitě je vezměte s sebou.

Oblečení, vybavení:

Doporučujeme sportovní oblečení s ohledem na roční období v kterém se váš let uskuteční. I když je kabina letadla v zimě vytápěná, raději buďte připraveni na chladné a větrné počasí. Něco na psaní a na poznámky. Foťák, abyste zdokumentovali zážitky. Na palubu letadla je zakázáno brát: Alkoholické nápoje a jiné omamné látky, ostré předměty, zbraně bodné a střelné, všechny předměty a chemikálie, které by mohli ovlivnit bezpečnost letu a negativně působit na řádnou způsobilost pilota.

Sezóna:

Celoročně.

Počasí:

Balíček je závislý na počasí a v případě špatného počasí – nízká viditelnost, silný vítr, jej není z bezpečnostních důvodů možné realizovat. V takovém případě bude vybrán náhradní termín. O zrušení akce a přesunutí na jiný termín bude s konečnou platností rozhodnuto den před plánovaným termínem do 21.00 hodin. Informaci o případném zrušení obdržíte SMS zprávou.

Kdy objednávat:

Rezervaci je vhodné provést minimálně 4–6 týdnů před plánovaným termínem. Většina termínů je měsíc před konáním již naplněna. Pro větší skupiny zájemců akci zabezpečujeme v individuálních termínech také jako team building aktivitu pro firmy a větší skupiny zájemců (3 a více osob). V případě nemožnosti účastnit se na akci v rezervovaném termínu, je zapotřebí min 7 dnů před datem akce svoji rezervaci zrušit. Domluvíme se na jiném vhodném termínu. V opačném případě máme již velmi omezené možnosti pro zabezpečení náhradníka a jsme nuceni účtovat storno poplatek ve výši 100 % ceny.

Doplňkové služby/programy:

K vašemu balíčku jsme schopni zajistit řadu dalších doplňkových služeb od cateringu přes ubytování, natáčení apod. Využijte náš poptávkový formulář.

Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 25 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2022 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.