čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Nabídka pro jednotlivce Nabídka pro skupiny a firmy

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Letem nad valašským světem - tandemový let

zobrazeno: 127113× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Ve vzduchu (létání), Ve vzduchu (létání), Adrenalinové a dobrodružné zážitky, Adrenalinové a dobrodružné, Lety letadly, balóny, na křídlech, Lety letadly, balóny, na křídlech

Lokalita: Červený kámen, Česká republika, Frenštát pod Radhoštěm, Javorový vrch u Třince, Kunčice pod Ondřejníkem, Moravskoslezské Beskydy, Ondřejník - Skalka (Beskydy), Pustevny - Radhošť, Valašské království, Velký Javorník (Beskydy)

Poptávka

Chcete se jen tak proletět nad Valašským královstvím? Víte, že Beskydy mají pro provozování paraglidingu ideální podmínky? Pokud toužíte zažít pocit létajícího tvora, ale nejste si ještě úplně jisti jak na tento nový stav těla i duše budete reagovat, vyzkoušejte náš tandem paragliding balíček zážitků „Letem nad valašským světem“. Let můžete využít individuálně nebo i jako skupina! Tandemový let bývá často součástí i programu "Vzrušujícího studia na Valašské královské univerzitě". Může létat více pilotů a Váš let může trvat tak dlouho, jak si budete přát.

 

Varianty a ceny:

Pokud si tandemový let budete kupovat pro skupinu, můžeme Vám nabídnout určitě zajímavější cenu, než je při koupi jednoho letu. Použijte prosím náš poptávkový formulář níže.

Kód balíčku:Varianta:Cena bez DPH:Cena s DPH:
AKT 004 012 1 osoba 2 341,57 Kč (100,74 €) 2 810,- Kč (120,90 €)

Koupit:

Varianta: Lokalita:
Termín: Kusů:
 

Obsah balíčku/aktivity/programu:

    • Tandemový let se zkušeným instruktorem na paraglidingovém křídle (10 - 15 minut dle povětrnostních podmínek).
    • Přesun na kopec, krátké zaškolení a seznámení klienta s bezpečnostními předpisy.
 

Dárkový balíček

Informace

Tělesné předpoklady:

Je třeba přihlédnout ke svému aktuálnímu zdravotnímu stavu. Let není fyzicky náročný, ale občasné turbolence nemusí být každému příjemné a mohou způsobit u některých pasažéru nevolnost. Maximální váha pasažéra je 110kg. Počítejte také s potřebou běhu při startu a přistání.

Celkový čas:

1 až 1,5 hodiny. Celková doba se může prodloužit v závislosti na aktuálních povětrnostních podmínkách i na několik hodin (čekání na startu apod.)

Počet účastníků:

Služba je určena pro 1 osobu. Po domluvě Vám zašleme kalkuci a podmínky realizace i pro větší skupinu.

Diváci:

Účast diváků je možná. Přátelé či rodina Vás může sledovat při startu i při přistání.

Oblečení, vybavení:

Pevné, kotníkové boty. Mikina nebo svetr. Bude zapůjčena kombinéza, rukavice a přilba. Fotoaparát nebo kameru je možno vzít do vzduchu a zde fotit, filmovat.

Sezóna:

Od března do října. Výjimečně i mimo toto období.

Počasí:

Službu lze provést pouze za příznivých povětrnostních podmínek. Zásadní pro realizaci je směr a rychlost větru. Vítr nad 7 m/s nevhodný. Srážky nepřípustné.

Kdy objednávat:

Optimálně aspoň pár dní předem. Čím dřív nás oslovíte, tím víc si budete moci vybírat. Berte však vždy v úvahu, že termín Vašeho letu určí vždy vhodné počasí. Vždy uděláme všechno proto abyste byli spokojeni.

Doplňkové služby/programy:

Dle podmínek přikoupení termického letu (+300 Kč) nebo přeletu (+1100Kč). Tandemový let může být také součástí vaší oslavy, firemní akce nebo incentivního zájezdu. Tandemové lety jsou často součástí i programu "Vzrušujícího studia na Valašské královské univerzitě". Může létat více pilotů a po tendemových letech můžete pokračovat dalšími aktivitami. Ozvěte se nám a my vám navrhneme program dle vašeho přání.

Reference

Další produkty

Kurz skalního lezení, Skialpinistický kurz na Javorovém - seznamte se se základy skialpinismu, Životní jízda - škola spolujezdce, Vyhlídkové lety - 30 minut, Vyhlídkové lety - 40 minut, Škola smyku - kurz bezpečné jízdy, Fotografické a vyhlídkové lety s Royal Wallachian Squadron, Neboj se boje, Javorové vítání slunce – noční dobrodružné výlety s průvodcem, Dobrodružství od západu do východu slunce - noční turistika v Beskydech, Javorový 24/7 - 24 hodin zážiků pro 7 smyslů, Letecké zážitky na Hranicku, Vzduchoplavba - let balonem, Cyklo výlet Beskydami pro celou rodinu - Pustevny a okolí, Tandem paragliding – přelet za obzor, Já letím ! Vyhlídkový let malým letadlem, Ledolezení, Výlet na kolech po cyklostezkách v CHKO Litovelské Pomoraví, Na horském kole kopci i dolinami Beskyd, Jízda Dakarským speciálem s Loprais Tatra týmem, Horolezectví - celodenní intenzivní kurz, Paragliding na zkoušku na Javorovém – jednodenní kurz , Výlet na horské koloběžce či na kole - Pustevny a okolí, Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém, Paintball s profesionálním trenérem, Základní tandemový let, Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, Pilotem na zkoušku - vrtulník, Motokáry - jízdy na motokárách v Beskydech, Let na motorovém padáku, Javorový zimní den plný zážitků, Tandemový seskok s volným pádem, Noční výstup na Lysou horu (Královna Beskyd v noci), Javorový zimní přechod na sněžnicích s průvodcem, Akrobacie na tandemovém padáku, Tarzaní lanové aktivity - studium lanových aktivit v Tarzánii, Roztáhněte svá křídla - seznámení s paraglidingem, Tandemové lety z Javorového, Koloběžky, kola a lana pro celou rodinu - Pustevny, Pilotem na zkoušku, Tarzánie - lanové dobrodružství v Beskydech, Sportovní lezení

Studium na VKU - paragliding, lana atd., DHL,

Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 25 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2023 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis

Tvorba www - Neofema s.r.o.