čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Akrobacie na tandemovém padáku

zobrazeno: 37765× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Ve vzduchu (létání), Ve vzduchu (létání)

Lokalita: Javorový vrch u Třince, Moravskoslezské Beskydy, Ondřejník - Skalka (Beskydy)

Poptávka

Akrobatické tandemové létání je určeno pro typy lidí, kterým jsou běžné věci málo. Pokud rádi zažíváte intenzivní stavy, vyplavený endorfin, široké úsměvy po překonání zvláštních situací, tak neváhejte a pojďte si to zkusit. Pilot se s vámi nejprve musí dostat do dostatečné výšky a pak ostrou spirálou s klesáním kolem 20ti metrů za sekundu protáhne váš úsměv do vertikálních směrů. Pak vás vyvede z rovnováhy rozhoupáváním přes křídlo - wingowery a pokud si budete ještě stěžovat na málo rotace, uvede tandemový padák spolu s vámi do SATu - opadání není tak mohutné, jako při spirále, zato se všechno točí pozpátku. Prostě tento let si skutečně užijete!

 

Varianty a ceny:

Kód balíčku:Varianta:Cena bez DPH:Cena s DPH:
AKT 200 464 1 osoba 3 166,54 Kč (136,36 €) 3 800,- Kč (163,63 €)

Koupit:

Varianta: Lokalita:
Termín: Kusů:
 

Obsah balíčku/aktivity/programu:

Před Akrobatickým tandemovým letem probíhá krátká příprava a komentář k letu včetně instrukcí pro přistání. Bude vám nastavena sedačka na vaši velikost a s pilotem si nacvičíte sílu a rychlost potřebnou pro rozběh při startu. V případě vašeho zájmu vám může instruktor vysvětlit základní principy „klouzavého letu“ a manévry, které budete ve vzduchu provádět. Pak vás instruktor posadí do sedačky, připoutá a připne leteckou přilbu.

Následuje krátký rozběh směrem z kopce dle pokynů instruktora a pak již samotný let. Pilot začně po nalezení termického proudění ustřeďovat stoupání a za stálého kroužení se společně budete plynule vznášet vzhůru nad vrcholky kopců. Rychlost stoupání je závislá na síle ustředěného proudu. Poté, co naberete dostatek výšky, začne pilot provádět manévry, díky kterým se budete různými způsoby dostávat do velkého přetížení s různou rotací a rychlostí opadání. Naopak v horních úvratích wingoverů a po razantním výstupu ze spirály budete cítit skutečně velké odlehčení.

Let trvá do 20ti minut podle aktuálních meteorologických podmínek. Přistání na svahovém kluzáku je nenáročné, jedná se většinou jen o dokročení na zem. Při termickém létání je možné také přistání v místě startu - tedy na vrcholek kopce.

Pokud si s sebou vemete fotoaparát či kameru, můžete si let a jeho průběh zaznamenávat - rozhodně bude co. Máte možnost také využít naší nabídky na natáčení průběhu letu.

Let v tandemovém kluzáku je určen pouze pro jednoho pasažéra. Po předchozí domluvě lze však zajistit, aby současně odstartovalo více tandemových padákových kluzáků.

- akrobatický tandemový let na padákovém kluzáku
- zapůjčení vybavení potřebného pro let
- vývoz na start
- nadstandartní servis a instruktáž zkušených instruktorů paraglidingu
- nevšední zážitek a pořádnou dávku adrenalinu

 

Informace

Tělesné předpoklady:

- akrobatické tandemové létání doporučujeme pasažérům starším 16ti let s váhou 45-100kg

Celkový čas:

Co se týká časové náročnosti celého letu i s výjezdem na startoviště a přípravou na let, počítejte s 60ti až 90ti minutami.

Počet účastníků: Let v tandemovém kluzáku je určen pouze pro jednoho pasažéra.
Diváci:

Diváci mohou pozorovat předletovou přípravu či let přímo z místa startu, a nebo mohou sledovat ukončení letu v místě přistání. Na všech těchto místech jsou vhodné podmínky jak pro fotografování, tak pro natáčení na kameru.

Oblečení, vybavení:

Pro samotný let vám doporučujeme pevnější obuv (trekkingové nebo kotníkové boty), dlouhé kalhoty a větruvzdornou bundu, ve dnech s intenzivním slunečním zářením doporučujeme také sluneční brýle.

Sezóna:

Na všech našich terénech se létá v období od březena do září.

Počasí:

Akrobatické létání se provádí při termickém počasí, abychom mohli jednoduše nastoupat potřebnou výšku. Takže k tomuto potřebujeme stejně jako při termickém létání instabilitu vzduchu a slunce.

Kdy objednávat:

Objednávat je nejlépe týden předem. Dva dny do předu vám potvrdíme realizaci, nebo ji přesuneme na jiný vhodný termín.

Doplňkové služby/programy:

Skupinový let několika tandemů:

Skupinový tandemový let je určen vám, kdo si chcete tandemový let vychutnat najednou s vašimi přáteli či rodinou. Můžeme vám zajistit skupinový let třeba i pěti tandemů najednou. Budete se ve vzduchu potkávat, můžete spolu na dálku komunikovat, budeme spolu točit jedno stoupání. Je to zážitek, který se skupinou násobí.

Cena za skupinovou formu tandemových letů:

Zdarma

Lokality našich Skupinových tandemových letů:

- Beskydy (Javorový vrch, Ondřejník-Skalka).

Způsob objednání skupinového tandemového letu:

Nejlépe týden před předpokládanou realizací tandemového letu je potřeba se s pilotem domluvit na tom, že máte zájem o skupinový tandemový let a nahlásit mu počet osob, které s vámi poletí. Pilot poté zajistí vše potřebné pro realizaci takovéhoto letu. Pokud by skupinový let nebyl ve vámi vybraném termínu možný, nabídne vám pilot termín alternativní.

Fotografování průběhu letu na SD kartu:

Fotografie z tandemového letu poskytují vám i vašemu doprovodu rychle dostupnou připomínku zajímavého zážitku. Pokud se s tandem pilotem při jeho rezervaci domluvíte na fotografování, bude vás po letu čekat SD karta a na ní vaše fotografie. Vy tak získáte fotografie z vašeho letu spolu s SD kartou o kapacitě 2GB, kterou pak můžete používat ve vaší vlastní digitální technice. Cena fotografií včetně 2GB SD karty:400 Kč

Způsob objednání fotografování:

Vždy je potřeba už při rezervaci objednat tuto službu nebo se přímo s vybraným pilotem na vašem požadavku domluvit. Běžně s digitální zrcadlovkou tandemy nelétáme a proto musíme včas vědět o vašem zájmu. Platbu SD karty s fotografiemi provedete až na místě po jejím předání.

Natáčení na širokoúhlou SD kameru:

Technika se stále zlepšuje a přizpůsobuje našim potřebám a tak i natáčení tandemového letu přímo na SD kartu už není nic složitého. Už nemusíte čekat na počítačové zpracování, záznam vám můžeme předat ihned po přistání. Cena video záznamu včetně 2GB SD karty: 400 Kč

Způsob objednání video záznamu:

Vždy je potřeba už při rezervaci objednat tyto služby nebo se přímo s vybraným pilotem na vašem požadavku domluvit. Běžně s touto mini kamerou tandemy nelétáme a proto musíme včas vědět o vašem zájmu. Platbu SD karty s videozáznamem provedete až na místě po jejím předání.

Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2017 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.