čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Zážitky/aktivity/služby pro každého » Zábavné a dobrodružné programy » Adrenalinové a dobrodružné » Po stopách Yettiho aneb zimní dobrodružná výprava v Beskydech

Po stopách Yettiho aneb zimní dobrodružná výprava v Beskydech

zobrazeno: 150814× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Adrenalinové a dobrodružné, Adrenalinové a dobrodružné, Sportovní а volnočasové aktivity, Pro školy a děti, Lyžování, Zimní aktivity, Incentivní pobyty a cesty všech chutí

Lokalita: Čeladná, Česká republika, Frenštát pod Radhoštěm, Javorníky, Javorový vrch u Třince, Kunčice pod Ondřejníkem, Moravskoslezské Beskydy, Mosty u Jablunkova, Ostravice, Pustevny - Radhošť, Trojanovice, Valašské království, Velké Karlovice, Velký Javorník (Beskydy)

Poptávka

Plánujete kurz, teambuilding, firemní akci, program, výlet, dovolenou, zájezd do zimních Beskyd na Valašsko a chcete zažít dobrodružství, napětí, pobavit se a dát si i trochu do těla? Tak právě pro vás jsme připravili zimní dobrodružnou výpravu "Po stopách Yettiho!" Víte kdo to vlastně je a kde se schoval poté, co byl naposledy spatřen, když ho vyštvali z Himáláji?

Svědectví o existenci sněžného muže přicházela z celého světa. Od Spojených států, přes Kanadu, Aljašku, Mongolsko, Čínu až po vysokohorský Nepál. Odborníci ale otázku yetiho zpočátku nebrali příliš vážně - tvrzení dřevorubců, zlatokopů a osamělých horolezců brali spíše jako důsledek senzacechtivosti či velké opilecké představivosti. Jenže s postupem času přibývalo více důvěryhodnějších svědků. Neobvyklé stopy a tajemnou postavu spatřili například příslušníci proslulé Královské geografické společnosti Velké Británie, slavný pokořitel Mt. Everestu Sir Edmund Hillary nebo nejslavnější současný horolezec Reinhold Messner. Bylo také jejich vyprávění pouhým výmyslem? 

 

Varianty a ceny:

Cenu výpravy můžete určit Vy a my Vám řekneme co jsme schopni pro Vás za ni udělat.Nebo nám napište do poptávkového formuláře Vaši představu a my Vám program naceníme dle Vašich přání a možností. Cena výpravy/kurzu/výletu/akce/programu/zájezdu se odvíjí od vybraných aktivit, počtu osob a době trvání celého programu. Umíme udělat programy na cenu  i na kvalitu!

Obsah balíčku/aktivity/programu:

Ve společnosti zkušeného týmu CK VK a našich prověřených partnerů, budete mít při výpravě po stopách Yettiho na výběr z celé řady zimních aktivit, které si budete moci vyzkoušet - lyžování, jízdy na běžkách, snowboardingu, skialpinismu či chůzi na sněžnicích, lezení na ledu, projíždku se psím spřežením či zimní turistiku nebo třeba zimní lov. Navíc Vám všechny tyto aktivity zpestříme svérázným valašským folklórem a humorem.

Výprava je standardně 3-denní a zahrnuje 2 přespání:

1. den:

 • Příjezd a ubytování v horské chatě, penzionu, hotelu dle vašeho výběru.Spolupracujeme se stovkami ubytovacích zařízení rúzných standartů, kvality a cenových úrovní.
 • Uvítání našim instruktorem a seznámení s programem výpravy a jeho upřesnění.

2. den:

 • Ráno po snídani sraz a příprava na výpravu.
 • Půjčení potřebného vybavení (lyžařské nebo skialpinistické sety, boty, sněžnice, běžky, hole apod.).
 • Dopoledne probíhají aktivity pod vedením zkušeného instruktora/instruktorky, dle vašeho výběru:
  • lyžování - carving, telemark apod.
  • snowboarding;
  • jízda na běžkách;
  • chůze na sněžnicích;
  • skialpinistický výlet;
  • ledolezení;

Při aktivitách si prověříme/prověříte co ve vás je a jak obtížnou výpravu zvládnete. Při organizaci výpravy spolupracujeme s vybranými lyžařskými instruktory, horskými vůdci či horskou službou v Beskydech. Výprava může probíhat jako výuka či zábava pro Vás, kteří si chcete jen hlavně odpočinout nebo jako "tréning", při kterém si dáte pořádně do těla.

 • Celodenní skipas-lístek na vleky (Skialpin Pustevny případně Radhošť);
 • Oběd ve stylové valašské kolibě na Pustevnách (Koliba Záryš, Libušín, Valaška nebo HH Radegast);
 • Výprava po stopách Yettiho - v úvahu připadá Radhošť, Čertův mlýn, Martiňák případně jiné místo, kde byly spatřeny Yettiho stopy. V průběhu výpravy bude nutné překonat řadu překážek a nástrah a návrat si musíte opravdu zasloužit... :-) Obvykle se vracíme večer zpět, ale fakultativně lze přespat v horských útulnách, na chatách nebo po předchozí dohodě ve sněhovém záhrabu. 
 • Večeře - zpravidla v místě ubytování nebo fakultativně venku v zimní přírodě. K jídlu budete mít  to, co si ulovíte, zasloužíte nebo najdete a uděláte na ohni - bramborové placky, špekáčky, kuřata apod.
 • Fakultativně v případě zájmu a podmínek Studium na fakultě pálení a slivovicových věd Valašské královské univerzity. Studium proběhne již po aktivitách poté co se převlečete a trochu odpočinete.
 • Fakultativně Pasování na občana Valašského království. Proběhne na závěr programu.

3. den: 

 • Snídaně a v případě přespání venku nebo mimo původní ubytování návrat na horskou chatu/do hotelu/penzionu.
 • Rozloučení.

 Reference a fotografie z již proběhlých akcí najdete zde.

 

Informace

Tělesné předpoklady:

Doporučujeme přihlédnout k vašim fyzickým schopnostem. Zimní aktivity vyžadují alespoň průměrnou fyzickou kondici. Výpravu však vždy uzpůsobíme vašim schopnostem a přáním.

Celkový čas:

3 dny. Délku výpravy však vždy uzpůsobíme vašim potřebám a lze ji prodloužit i zkrátit.

Počet účastníků:

Výprava je určena pro jednotlice i skupiny zpravidla od 1 do 50 osob. Větší skupiny se rozdělují na týmy a Yettiho hledají jednotlivé týmy samostatně.

Diváci:

Vzhledem k charakteru programu je účast přátel či rodiny možná jen v určitých částech programu. Sami se nemusíte účastnit všeho a můžete být jen divákem.

Oblečení, vybavení:

Opravdu teplé a prodyšné sportovní oblečení, vhodné do zimy, čepice, rukavice, teplé ponožky, návleky, náhradní spodní prádlo, baťoh a v případě spaní venku i teplý spacák do -20 comfort a karimatku nebo lépe dvě. Veškeré technické vybavení nezbytné pro realizaci výpravy zajistíme my.

Sezóna:

Sezóna trvá podle sněhových podmínek obvykle od 20. prosince do 25. března. V případě vhodných podmínek je možné výpravu realizovat i dříve nebo později.

Počasí:

Realizace výpravy je závislá na klimatických a sněhových podmínkách. V případě špatných sněhových podmínek nebo za špatného počasí lze výpravu realizovat jen omezeně nebo vůbec.

Kdy objednávat:

Obvykle alespoň 1 týden před realizací výpravy. Čím dříve, tím lépe. V urgentních případech jsme však schopni reagovat i do několika hodin.

Doplňkové služby/programy:

Jsme zvyklí dělat pro vás akce na klíč, od začátku až do konce. Ke zpracování pozvánek můžete využít služeb našeho grafického studia. V průběhu výpravy Vám zajistíme veškerou dopravu, fotografování, natáčení i ubytování. Po akci postprodukční zpracování vašich fotografií, videí. Jen nám dejte vědět o co byste měli zájem a nebudete litovat! 

Reference

Další produkty

Cesty nejen za vínem do Svobodné republiky Kraví hora, Javorové kouzlo horské cyklistiky – výlety na horských kolech s průvodcem, NOVÝ ZÉLAND - RODINNÉ CESTY (Self drive holidays), Javorové vítání slunce – noční dobrodružné výlety s průvodcem, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, Hry Valašské královské univerzity - Valachyjáda, Královský program pod Trúbou s komfortním ubytováním u Holubů, Šermířská pohádka, Rychlá kola - jízdy na motokárách, Beskydské vrcholy v noci - noční túry v Beskydech, Dakar Tatra&Subaru ride na polygonu Tatra Kopřivnice, Chůze na sněžnicích - pro začátečníky i pokročilé, Královský program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, Javorový in english, Javorový in Deutsch - jazykové kurzy na Javorovém, Motokáry - jízdy na motokárách v Beskydech, Projížďky na čtyřkolkách pro skupiny (Quad-bike riding), To nej ze Štramberka - program, pobyt, firemní akce, Ledolezení, NOVÝ ZÉLAND - MILFORD SOUND, VYHLÍDKOVÉ PLAVBY, To nej z Kopřivnice - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Javorový zimní přechod na sněžnicích s průvodcem, Mobilní lanové centrum - lanové atrakce, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, Večerní zábava s programem TITANIC, NOVÝ ZÉLAND - TE ANAU GLOWWORM CAVES, NOVÝ ZÉLAND - PLAVÁNÍ S DELFÍNY, Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, To NEJ z Bruntálska aneb zubaté žáby, Hrad Sovinec a mnohem více, Tarzaní lanové aktivity - studium lanových aktivit v Tarzánii, NOVÝ ZÉLAND - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Koloběžky, kola a lana pro celou rodinu - Pustevny, Skialpinistický kurz na Javorovém - seznamte se se základy skialpinismu, To nej z pod Lysé hory, AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Honba za Štramberským pokladem, Životní jízda - škola spolujezdce, Psí spřežení - mushing pro děti, Šermířský program „Gotický pěší turnaj“, Paintball s profesionálním trenérem, To nej z pod Radhoště s Hotelem Troyer**** v Trojanovicích, Dobrodružství od západu do východu slunce - noční turistika v Beskydech, Boj podle scénáře - Painball, Výprava za Radegastovým pokladem pro firmy a skupiny, Jízda na poníkovi pro děti, Programy a vystoupení s dravci a ukázky sokolnictví, Aquazorbing všemi způsoby , To nej z Muzea Novojičínska - tipy na vaše výlety s námi, Livecooking, To nej z Nového Jičína s ubytováním ve WELLNESS HOTELU ABÁCIE****, Emigrace do Valašského království, Horolezectví - celodenní intenzivní kurz, Javorový 24/7 - 24 hodin zážiků pro 7 smyslů, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, Programy s ukázkami dravých ptáků - sokolnictví s výkladem, Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!, Zimní - nejen lyžařské - závody na Javorovém, Štramberská hradní akademie s ubytováním pod Štramberskou Trúbou, Pohádky trochu jinak - pro děti i pro dospělé, Horolezcem na zkoušku, Den v dakarském bivaku, Javorový na sněhu – zimní pobyty pro každého, Aquashow - aquazorbing show, OFFROAD jízda v legendární Toyota FJ Cruiser, Loprais Tatra Team – DAKAR RIDE jen pro Vás!, Šermířský program „Legenda o králi Artušovi“, Noční výstup na Lysou horu (Královna Beskyd v noci), To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Frenštát p. R., To NEJ z muzea v Bruntále - Hrad Sovinec, Zámek Bruntál, Kosárna Karlovice, Tarzánie - lanové dobrodružství v Beskydech, Zimní dobrodružství ve Valašském království aneb TO NEJ ze zimních aktivit, Zábavný program nejen s golfem v podhradí i na hradě Hukvaldy, To nej ze Štramberka s hotelem Roubenka*** - program, akce, pobyt, Královský program pod Trúbou s luxusním ubytováním, Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém, NOVÝ ZÉLAND - Vyhlídkové plavby za velrybami KAIKOURA , Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, Casino Royale, Štramberská hradní akademie pro děti, Sportovní lezení, Skijoring s husky, Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, Zorbujeme ve dne v noci! , Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, Javorový pro děti - hry a programy pro děti, AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Fotografické a vyhlídkové lety s Royal Wallachian Squadron, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově

Valašské horské manévry - ARR, a.s., Lysá hora, 20.02.2009

Valašské zimní manévry - Pustevny, 12.12.2009

Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2017 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.