čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Skupinové&firemní akce a programy » Zábavné a dobrodružné programy » Všech chutí » Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!

Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!

zobrazeno: 85043× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Všech chutí, Všech chutí, S dobrým jídlem a pitím, S vínem, Incentivní pobyty a cesty všech chutí

Lokalita: Jižní Morava

Poptávka

Vážení klienti, přátelé, představujeme Vám novinku, kterou se snažíme zúročit náš mnohaletý zájem o vynikající moravská vína a všechno co k nim patří! Zároveň Vám tak chceme pomoci čelit PROHIBICI a blbé náladě, kterou na nás na všechny uvalila Nečasova vláda.

Protože různých sklepů a vinařství je na Moravě přes 600 a my se specializujeme na organizaci zájezdů/akcí/programů na klíč, nenabízíme Vám zde tentokrát zájezd do jednoho konkrétního sklepa, ale můžete si sami vybrat sklep z databáze sklepů na www.nasesklepy.cz nebo www.sklepymoravy.cz. a my se postaráme o vše ostatní! Poradíme Vám s výběrem sklepa, zorganizujeme celou akci od  pozvánek, přes dopravu, ubytování, výběr vín, catering, zábavný program apod. Pokud si nevíte rady, který ze sklepů je pro vás "ten nejlepší", použijte rovnou náš poptávkový formulář.

 

Varianty a ceny:

Cena na osobu se odvíjí zejména od počtu osob, kvality a množství vypitého vína a případně dalších doplňkových služeb. Vždy se Vám snažíme nabídnout nejlepší poměr cena výkon ať už hledáte zájezd ekonomický, standardní nebo exkluzivní. Cena začíná zpravidla na 790 Kč/osoba bez DPH včetně kvalitních vín dle vašeho výběru, personálního zajištění/produkce bez dopravy, ubytování a dalšího programu. Minimální velikost skupiny při této ceně je 8 osob. Minimální cena za program je 6320 Kč bez DPH. Cenu si však můžete určit i sami a my uděláme vše proto abychom se vám do vašeho rozpočtu vešli.

Obsah balíčku/aktivity/programu:

Standardním obsahem zájezdu/akce/programu do moravského vinné sklepa jsou tyto položky: 

 

 

 

 

 

 • Doprava na Jížní Moravu do vybraného vinného sklepa - zpravidla autobusem, mikrobusem, případně vlastní doprava;
 •  

   

   

   

  • Fakultativně dle zájmu výlet do Lednicko-valtického areálu (UNESCO) a jeho prohlídka;
  • Ubytování na místě v penzionu, hotelu dle vašeho přání; 
  • Degustace vín s vinařem a večeře - neomezená konzumace vína;
  • Zábavný program - cimbálová muzika;
  • Další den ráno snídaně a odjezd domů, případně další fakultativní program/výlet cestou domů;
   

  Informace

  Tělesné předpoklady:

  Cesty nejen za vínem jsou určeny zejména osobám starším 18 let. Žádný nesmí ve sklepě frflat, že nepije. Kdo by ve sklepě zpíval jinačí písničky než o víně bude zavřený o suchém chlebě a vodě s nejškaredší babů z dědiny v obecním sklepě tak dlouho, dokud se nenaučí zpívat o víně. Jináč nesů potřeba zvláštní tělesné předpoklady.

  Celkový čas:

  Obvykle se jedná o celodenní nebo alespoň celovečerní program - 6 a více hodin s přespáním a odjezdem následující den po snídani. Délku však lze přizpůsobit Vašim potřebám.Ze sklípka sa vychází často po čtyřech a kolem čtvrté ráno...

  Počet účastníků: Omezen pouze kapacitou sklípku, kde bude vaše akce probíhat. Ideální je počet mezi 25 a 50 osobami, ale technicky není problém zorganizovat ani akci pro větší počet;
  Oblečení, vybavení:

  Každý návštěvník sklepa, ať mladý, starý, domácí nebo přespolní musí být řádně oblečený. Nikoho tam nechceme vidět v roztrhaných gaťách, vytahaných teplákách, ve špinavé košeli, nebo ve špinavých gumákách.

  Sezóna:

  Celoročně.

  Počasí:

  Pobyt ve vinném sklípku není závislý na počasí;

  Kdy objednávat:

  Čím dřív, tím líp. Nejlépe alespoň několik týdnů předem ať máme z čeho vybírat. Vždy však uděláme maximum pro to, abyste byli spokojeni.

  Doplňkové služby/programy:

  Návštěva vinného sklepa může být součástí vašeho firemního programu na Jížní Moravě. Vhodnými doplňkovými službami mohou být například cyklistické výlety do okolí , projížďky na Segwayích či jiné služby z naší nabídky. Podobu doplňkového programu blíže upřesňujeme na základě vaší konkrétní poptávky.

  Reference

  Další produkty

  Netradiční návštěva království slivovice, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Pasování na občany Valašského království, Horské zimní manévry - aneb „Javorový muž a žena“ - zábavně dobrodružný zimní program na Javorovém, Studium na fakultě pálení a slivovicových věd, Interiérová LED a UV show , Hry Valašské královské univerzity - Valachyjáda, Po stopách Yettiho aneb zimní dobrodružná výprava v Beskydech, Cesty nejen za vínem do Svobodné republiky Kraví hora, Večerní zábava s programem TITANIC, Ohňová show „Vzývání ohně“ a „Živý plamen“, Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Trojanovice, Zábavný program nejen s golfem v podhradí i na hradě Hukvaldy, Královský program pod Trúbou s luxusním ubytováním, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, To nej ze Štramberka - program, pobyt, firemní akce, Královský program pod Trúbou s komfortním ubytováním u Holubů, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, U valašského mlynáře - exkurze do pohankového mlýna, Večírek s vůní slivovice, Štramberská hradní akademie s ubytováním pod Štramberskou Trúbou, Setkání s plzeňskou legendou aneb solidní studium pivních věd , Javorové grilování – aneb grilování na Javorovém, NOVÝ ZÉLAND - HOBBITON (HOBITÍN) : návštěva v říši fantazie, Honba za Štramberským pokladem, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, Emigrace do Valašského království, To nej z pod Radhoště s Hotelem Troyer**** v Trojanovicích, To nej z Kopřivnice - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Frenštát p. R., Točte s námi! Služby pro filmové a televizní produkce, Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, NOVÝ ZÉLAND - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, Den v dakarském bivaku, NOVÝ ZÉLAND - RODINNÉ CESTY (Self drive holidays), Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém, Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, Skialpinistický kurz na Javorovém - seznamte se se základy skialpinismu, Výprava za Radegastovým pokladem pro firmy a skupiny, Netradiční firemní akce na barokním zámku Holešov, To NEJ z Bruntálska aneb zubaté žáby, Hrad Sovinec a mnohem více, Javorový in english, Javorový in Deutsch - jazykové kurzy na Javorovém, Casino Royale, Cesta za pravdú aneb za kouzlem vína ze Znovína, NOVÝ ZÉLAND - MILFORD SOUND, VYHLÍDKOVÉ PLAVBY, Velká historická jízda - vyhlídkové jízdy ve veteránech., Královský program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, Studium na fakultě pivních věd VKU v Rožnovském pivovaru
  Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
   
   
   

  Kalendář akcí

   
   
   
   
   
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
   
   
   
   

  Proč s námi

  Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

  Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

  Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

  Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

  Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

  A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

  zákazník:

  uživatelské jméno (email):

  heslo:


  Zapomenuté heslo
  Registrace nového zákazníka
   

  © Copyright 1997-2017 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

  Tvorba www - Neofema s.r.o.