čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Skupinové&firemní akce a programy » Zábavné a dobrodružné programy » Všech chutí » Točte s námi! Služby pro filmové a televizní produkce

Točte s námi! Služby pro filmové a televizní produkce

zobrazeno: 34837× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Všech chutí

Lokalita: Čeladná, Frenštát pod Radhoštěm, Jižní Morava, Karviná, Kopřivnice, Moravskoslezské Beskydy, Nošovice, Opava, Ostrava, Praha, Pustevny - Radhošť, Rožnov pod Radhoštěm, Štramberk, Trojanovice, Valašské království, Valašské Meziříčí, Velké Karlovice, Vizovice

Poptávka

Tento produkt je určen televizním a filmovým štábům, které mají zájem na Moravě točit své pořady, filmy a reality show. Britská TV Channel 4italská TV RAI, brazilská TV Globo,německá MDR a ARD, ruská Russia Today, španělská TVEčínská TV IFENGČeská televize a řada dalších využily v minulosti našich služeb. Díky 14 letým zkušenostem, vynikající znalosti regionu, jeho obyvatel a folkloru Vám můžeme nabídnout komplexní zajištění realizace vašeho natáčení.

Díky dlouhodobé a široké spolupráci s našimi dodavateli a partnery jsme Vám vždy schopni nabídnout nejlepší poměr cena a výkon!

 

Varianty a ceny:

Díky dlouhodobé a široké spolupráci s našimi dodavateli a partnery jsme Vám vždy schopni nabídnout nejlepší poměr cena a výkon! Ke specifikaci vašich požadavků prosím použijte náš poptávkový formulář níže nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky!

Obsah balíčku/aktivity/programu:

Nabízíme vám:

  • Sestavení rozpočtu vašeho natáčení na základě zaslaného scénáře a dalších vašich požadavků.
  • Smluvní zabezpečení vašeho projektu od zajištění autorských práv, přes výběr natáčecích míst až po smluvní zajištění tvůrčích pracovníků, štábu a potřebné techniky.
  • Vytipování a vyhledávání natáčecích míst podle vašich požadavků. Z naší databáze Vám poskytneme fotografie vytipovaných míst a zorganizujeme vám jejich prohlídky. Po výběru vyřídíme nezbytná povolení a smluvní vztahy.
  • Zajištění veškerého zázemí vašeho natáčení - "basecamp" - ubytování, stany, catering, vytápění, osvětlení, ostrahu, úklid, hygienické zázemí, dopravu a další související služby. Vše jsme schopni realizovat i v těžko dostupném horském terénu a ve stížených a nestandartních podmínkách! 
 

Informace

Tělesné předpoklady: Bez omezení.
Celkový čas: Od několika hodin a dnů až po týdny, měsíce a roky. Ani dlouhodobé projekty pro nás nejsou překážkou.
Počet účastníků: Bez omezení.
Diváci: Dle Vašeho přání.
Oblečení, vybavení: Specifikujte nám vaše požadavky a charakter natáčení a my vám navrhneme a zajistíme vybavení, které k němu budete potřebovat.
Sezóna: Celoročně.
Počasí: Žádné počasí není překážkou.
Doplňkové služby/programy:

Ve spolupráci s partnerskými castingovými agenturami jsme schopni zajistit výběr komparsu podle vašich požadavků.

Reference

Další produkty

Štramberské pivní lázně s pobytem pod Trúbou, Ohňová show „Vzývání ohně“ a „Živý plamen“, Výprava za Radegastovým pokladem pro firmy a skupiny, Královský program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, NOVÝ ZÉLAND - FOTO EXPEDICE (Self/share drive), Hry Valašské královské univerzity - Valachyjáda, To nej ze Štramberka - program, pobyt, firemní akce, Emigrace do Valašského království, To nej ze Štramberka s hotelem Roubenka*** - program, akce, pobyt, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Trojanovice, Casino Royale, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Frenštát p. R., To nej z Nového Jičína s ubytováním ve WELLNESS HOTELU ABÁCIE****, NOVÝ ZÉLAND - HOBBITON (HOBITÍN) : návštěva v říši fantazie, Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém, To nej z Kopřivnice - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě, Netradiční návštěva království slivovice, To nej z pod Lysé hory, Interiérová LED a UV show , Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!, Honba za Štramberským pokladem, Interiérová LED show „Vzývání ohně“, U valašského mlynáře - exkurze do pohankového mlýna, Večerní zábava s programem TITANIC, Setkání s plzeňskou legendou aneb solidní studium pivních věd , NOVÝ ZÉLAND - RODINNÉ CESTY (Self drive holidays), Královský program pod Trúbou s komfortním ubytováním u Holubů, AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Pasování na občany Valašského království
Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

 
 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2017 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.