čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Skupinové&firemní akce a programy » Zábavné a dobrodružné programy » Outdoorové » Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém

Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém

zobrazeno: 169885× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Outdoorové, Všech chutí, Outdoorové, Teambuilding & Teamspirit, Sportovní а volnočasové aktivity, Pro školy a děti, Incentivní pobyty a cesty všech chutí

Lokalita: Česká republika, Javorový vrch u Třince, Moravskoslezské Beskydy

Poptávka

Plánujete kurz, teambuilding, firemní akci, program, výlet, dovolenou, zájezd do zimních Beskyd na Valašsko a chcete zažít dobrodružství, napětí, pobavit se a dát si i trochu do těla? Tak právě pro vás jsme připravili tuto zimní dobrodružnou výpravu! Pátrejte společně s týmem „yettilogů“ po tomto slavném humanoidním tvorovi, jehož existence nebyla doposud spolehlivě prokázána.  Jeho stopy byly objeveny napříč zasněženým světem od dalekých vrcholků Himalájí přes Aljašku. Rozmazaná videa, zaváté stopy… to jsou jediné důkazy tohoto gigantického tvora. Přidejte se taky k expedici po stopách Yettiho a možná ho najdete právě na Javorovém vrchu.

Expedice po stopách Yettiho je vhodná pro firemní a jiné skupinové akce. Programem Vás povedou zkušení horští vůdci, instruktoři a programoví manažeři cestovní kanceláře Valašské království a partnerů. Vyzkoušíte celou řadu zimních disciplín, her a zážitků. Vše pochopitelně přizpůsobíme Vašemu přání, požadavkům a hlavně cílům teambuildingového programu. Můžeme si všichni sáhnout na dno při dlouhých pochodech anebo se naopak soustředit na zábavně zážitkovou část. Můžeme postavit před úkol jednotlivce nebo prověřit skupinovou dynamiku a efektivitu Vaší spolupráce.

Svědectví o existenci sněžného muže přicházela z celého světa. Od Spojených států, přes Kanadu, Aljašku, Mongolsko, Čínu až po vysokohorský Nepál. Odborníci ale otázku yetiho zpočátku nebrali příliš vážně - tvrzení dřevorubců, zlatokopů a osamělých horolezců brali spíše jako důsledek senzacechtivosti či velké opilecké představivosti. Jenže s postupem času přibývalo více důvěryhodnějších svědků. Neobvyklé stopy a tajemnou postavu spatřili například příslušníci proslulé Královské geografické společnosti Velké Británie, slavný pokořitel Mt. Everestu Sir Edmund Hillary nebo nejslavnější současný horolezec Reinhold Messner. Bylo také jejich vyprávění pouhým výmyslem? 

 

Varianty a ceny:

Cenu výpravy můžete určit Vy a my Vám řekneme co jsme schopni pro Vás za ni udělat.Nebo nám napište do poptávkového formuláře Vaši představu a my Vám program naceníme dle Vašich přání a možností. Cena výpravy/kurzu/výletu/akce/programu/zájezdu se odvíjí od vybraných aktivit, počtu osob a době trvání celého programu. Umíme udělat programy na cenu  i na kvalitu!

Obsah balíčku/aktivity/programu:

Expedice je standardně třídenní a zahrnuje dvě přespání:
1. den:

 • Příjezd a ubytování v horské chatě Javorový. Chata je vybavena dvou až šestilůžkovými pokoji. Celkovou ubytovací kapacitu tvoří 75 lůžek.
 • Vedoucí instruktor expedice Vás uvítá, představí Vám tým, který Vás následující dny provede výpravou a zajistí neopakovatelný zážitek. Seznámíte se s příběhem Yettiho a důvodem, proč váš tým pátrá právě na Javorovém vrchu.

2. den:

 • Ráno po snídani sraz a příprava na výpravu.
 • Půjčení potřebného vybavení (lyžařské nebo skialpinistické sety, boty, sněžnice, běžky, hole apod.).
 • Dopoledne probíhají aktivity pod vedením zkušeného instruktora/instruktorky, dle vašeho výběru. Vzhledem k tomu, že cesta po Yettiho stopách vede přes různé terény, naučíte se možnosti, jak tyto terény překonávat:

  • lyžování - carving, telemark apod.
  • snowboarding;
  • jízda na běžkách;
  • chůze na sněžnicích;
  • skialpinistický výlet;
  • ledolezení;
  • jízda se psím spřežením;
 • Při aktivitách si prověříme/prověříte co ve vás je a jak obtížnou výpravu zvládnete. Při organizaci výpravy spolupracujeme s vybranými lyžařskými instruktory, horskými vůdci či horskou službou na Javorovém vrchu. Výprava může probíhat jako výuka či zábava pro Vás, kteří si chcete jen hlavně odpočinout nebo jako "trénink", při kterém si dáte pořádně do těla.
 • Celodenní skipas – lístek na vleky ve skiareálu na Javorovém vrchu. Na výběr máte jednoduchou i těžší sjezdovku.
 • Oběd na chatě Javorový. Je možné v rámci výpravy poobědvat venku u improvizovaného tábořiště.

Výprava po stopách Yettiho – Javorový vrch je významná křižovatka turistických tras. Nabízí opravdu spoustu možností, které je možné zvolit podle obtížnosti, délky trasy, doby trvání, a způsobu překonání (na sněžnicích, na skialpech, na běžkách, pěšky) ve dne nebo v noci.

 • Pro kratší výpravu můžeme sejít na Gutské rozcestí a pohodovou chůzí dojít do Gutského sedla odkud vystoupáme po žluté turistické značce pod vrchol Javorový a budeme pokračovat po modré nahoru a zpět k chatě.
 • Můžeme se vydat od chaty na Javorovém mírným stoupáním k vrcholu, pokračovat pod Javorovým na Šindelnou, poté traverzovat pod vrcholem Smrčina ke Kalužnému a následně sejít do doliny Pod Ostrým, odkud vystoupáme zpět k chatě.
 • Výpravy a expedice přinášejí různá překvapení. Můžeme se nechat odvézt se zavázanýma očima na neznámé místo a pomocí kompasu, mapy, lišejníků a možná i hvězd hledat cestu zpět na chatu. A co když právě tam potkáme Yettiho…
 • V průběhu výpravy bude nutné překonat řadu překážek a nástrah a návrat si musíte opravdu zasloužit… Obvykle se vracíme večer zpět, ale je možné přespat ve stanu nebo po předchozí dohodě ve sněhovém záhrabu.
 • Večeře - zpravidla v místě ubytování nebo fakultativně venku v zimní přírodě. K jídlu budete mít  to, co si ulovíte, zasloužíte nebo najdete a uděláte na ohni - bramborové placky, špekáčky, kuřata apod.

 

3. den:
 • Snídaně a v případě přespání venku nebo mimo původní ubytování návrat na chatu.
 • Rozloučení.
 

Informace

Tělesné předpoklady:

Zimní sportovní aktivity vyžadují alespoň průměrnou fyzickou kondici. Rádi však přizpůsobíme program Vašim možnostem a požadavkům. V případě že si nejste jisti Vašimi fyzickými a psychickými předpoklady, doporučujeme to konzultovat s instruktory. Při náročnějších aktivitách bude přizván dohled horské služby.

Celkový čas:

Standardně program organizujeme na tři dny. Dle Vašich požadavků a možností můžeme tuto dobu změnit – prodloužit i zkrátit.

Počet účastníků:

Expedice je určena pro jednotlivce i větší skupiny do 50 lidí. Jediné omezení je kapacita chaty na Javorovém a některých aktivit. Například jízda se psím spřežením může být poskytnuta pouze menším skupinkám, protože zvířata nemohou strávit v zápřahu více než 2 hodiny. V případě větších skupinek rozdělíme účastníky do týmů ve kterých mohou soutěžit, kdo Yettiho najde.

Diváci:

Vzhledem k charakteru programu je účast přátel či rodiny možná jen v určitých částech programu. Sami se nemusíte účastnit všeho a můžete být jen divákem.

Oblečení, vybavení:

Kvalitní oblečení a vybavení jak na celodenní túry a pobyt v zimě. Je důležité, ať jste připraveni na jakoukoliv změnu počasí. Čepice, teplé rukavice, termoprádlo, návleky, několik teplých ponožek a batoh do kterého se to vše vejde. Na spaní venku kvalitní spacák a karimatku. Veškeré technické vybavení pro realizaci aktivit zajistíme my.

Sezóna:

Zima, jsme závislí na sněhových podmínkách v místě konání.

Počasí:

Program lze v plném rozsahu uskutečnit pouze v zimě za dostačujících sněhových podmínek. V případě jejich nepřízně připravíme alternativní výpravu s jinými aktivitami.

Kdy objednávat:

Doporučujeme objednávat minimálně jeden týden před akcí z důvodu omezené kapacity areálu a programu samotného. Platí, že čím dříve program objednáte, tím Vám můžeme nabídnout pestřejší výběr aktivit a jejich alternativ.

Doplňkové služby/programy:

Jsme zvyklí dělat pro vás akce na klíč, od začátku až do konce. Ke zpracování pozvánek můžete využít služeb našeho grafického studia. V průběhu výpravy Vám zajistíme veškerou dopravu, fotografování, natáčení i ubytování. Po akci postprodukční zpracování vašich fotografií, videí. Jen nám dejte vědět o co byste měli zájem a nebudete litovat!

Reference

Další produkty

Královský program pod Trúbou s komfortním ubytováním u Holubů, Skialpinistický kurz na Javorovém - seznamte se se základy skialpinismu, Teambuildingové akce pro 7 vašich smyslů, Hry Valašské královské univerzity - Valachyjáda, Netradiční firemní akce na barokním zámku Holešov, Honba za Štramberským pokladem, NOVÝ ZÉLAND - FOTO EXPEDICE (Self/share drive), Dobrodružství od západu do východu slunce - noční turistika v Beskydech, Pasování na občany Valašského království, Dětská narozeninová párty, Štramberská hradní akademie s ubytováním pod Štramberskou Trúbou, Fotografické a vyhlídkové lety s Royal Wallachian Squadron, Večerní zábava s programem TITANIC, Točte s námi! Služby pro filmové a televizní produkce, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Trojanovice, Horolezcem na zkoušku, Javorové kouzlo horské cyklistiky – výlety na horských kolech s průvodcem, Teambuilding na čtyři způsoby, AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Cesty nejen za vínem do Svobodné republiky Kraví hora, Javorový zimní přechod na sněžnicích s průvodcem, Pohádky trochu jinak - pro děti i pro dospělé, Křest sněhem na Pustevnách - jednodenní kurz zimních aktivit, Mobilní lanové centrum - lanové atrakce, Interiérová LED a UV show , Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, NOVÝ ZÉLAND - Vyhlídkové plavby za velrybami KAIKOURA , Zimní dobrodružství ve Valašském království aneb TO NEJ ze zimních aktivit, Emigrace do Valašského království, Netradiční návštěva království slivovice, Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, Tarzánie - lanové dobrodružství v Beskydech, Šermířský program „Legenda o králi Artušovi“, Velká historická jízda - vyhlídkové jízdy ve veteránech., Ledolezení, Javorový 24/7 - 24 hodin zážiků pro 7 smyslů, NOVÝ ZÉLAND - PLAVÁNÍ S DELFÍNY, Beskydské vrcholy v noci - noční túry v Beskydech, Boj podle scénáře - Painball, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, NOVÝ ZÉLAND - ABEL TASMAN DOBRODRUŽSTVÍ, Casino Royale, Po stopách Yettiho aneb zimní dobrodružná výprava v Beskydech, U valašského mlynáře - exkurze do pohankového mlýna, Zorbujeme ve dne v noci! , Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, Roztáhněte svá křídla - seznámení s paraglidingem, To NEJ z muzea v Bruntále - Hrad Sovinec, Zámek Bruntál, Kosárna Karlovice, Interiérová LED show „Vzývání ohně“, Noční výstup na Lysou horu (Královna Beskyd v noci), Koloběžky, kola a lana pro celou rodinu - Pustevny, To nej z pod Radhoště s Hotelem Troyer**** v Trojanovicích, Horolezectví - celodenní intenzivní kurz, To nej z Nového Jičína s ubytováním ve WELLNESS HOTELU ABÁCIE****, Aquashow - aquazorbing show, Zábavný program nejen s golfem v podhradí i na hradě Hukvaldy, NOVÝ ZÉLAND - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, To nej ze Štramberka s hotelem Roubenka*** - program, akce, pobyt, To nej z Nového Jičína - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Štramberské pivní lázně s pobytem pod Trúbou, AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Šermířský program „Gotický pěší turnaj“, NOVÝ ZÉLAND - TE ANAU GLOWWORM CAVES, Javorový na sněhu – zimní pobyty pro každého, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, Programy a vystoupení s dravci a ukázky sokolnictví, Cesta z města, Ohňová show „Vzývání ohně“ a „Živý plamen“, Valašské zážitky pro všechny smysly, Staň se lovcem aneb lov jako ve středověku, Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, Den v dakarském bivaku, Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě, Výprava za Radegastovým pokladem pro firmy a skupiny, Zimní - nejen lyžařské - závody na Javorovém, Javorový in english, Javorový in Deutsch - jazykové kurzy na Javorovém, To nej z pod Lysé hory, Setkání s plzeňskou legendou aneb solidní studium pivních věd , Královský program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, To nej z Kopřivnice - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Aquazorbing všemi způsoby , Programy s ukázkami dravých ptáků - sokolnictví s výkladem, Livecooking, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, To nej z Muzea Novojičínska - tipy na vaše výlety s námi, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, Na vodě za vodou, NOVÝ ZÉLAND - MILFORD SOUND, VYHLÍDKOVÉ PLAVBY, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Frenštát p. R., Horské zimní manévry - aneb „Javorový muž a žena“ - zábavně dobrodružný zimní program na Javorovém, CESTY KOLEM SVĚTA na míru aneb to nejlepší z vesmíru, Tarzaní lanové aktivity - studium lanových aktivit v Tarzánii

Valašské zimní manévry - Pustevny, 12.12.2009

Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2020 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.