čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Zorbujeme ve dne v noci!

zobrazeno: 30165× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Sportovní а volnočasové aktivity, Zorbing, aquazorbing

Lokalita: Příbor, Valašské království

Poptávka

Jízda z kopce v zorb - ballu, speciální kouli vytvořené pro Váš adrenalinový zážitek! Kdo je rád hlavou dolů asi 30 x za sebou, ten si příjde na své. A pro ty nejodvážnější z vás je zde možnost koulení v noci - padání do tmy. To vše rychlostí až 50km/h na dráze dlouhé 250 m.

 

Varianty a ceny:

Na poptávku

Obsah balíčku/aktivity/programu:

Po výstupu na kopec a 12 - metrovou rampu Vás proškolený personál uvnitř koule bezpečně připoutá a ... jízda může začít! Zájemcům, kteří by rádi repete, nic nebrání, pokud se mezi jízdami ostatních najde volný čas. Po dobu akce jste pojištěni a pod dohledem jednoho z mála profi - týmů v České republice.

 

Informace

Tělesné předpoklady:

Klient musí přihlédnout ke svému aktuálnímu zdravotnímu stavu, rozhodně nedoporučujeme osobám trpícím epilepsií, oběhovými či srdečními problémy a těhotným ženám. Jinak mohou všichni mezi 140 - 200cm a 35 - 95 kg.

Celkový čas:

Dle počtu klientů - jeden zabere cca 10 minut včetně při- a odpoutání, mezitím se už připravuje další odvážlivec v jiném zorb - ballu...

Počet účastníků: Až 100 v průběhu 4 hodin.
Diváci:

To je samozřejmé, mohou sledovat koulejícího na bezpečných vyhrazených místech.

Oblečení, vybavení:

Sportovní a pohodlné oblečení dle počasí.

Sezóna:

Jaro - podzim

Počasí:

Nedeštivé, horko či chlad nehrají roli.

Kdy objednávat:

Co nejdříve.

Doplňkové služby/programy:

Tento program je možno zkombinovat s naším dalším balíčkem zážitků - a to Aquazorbing všemi způsoby

Reference

Další produkty

Zimní dobrodružství ve Valašském království aneb TO NEJ ze zimních aktivit, Beskydské vrcholy v noci - noční túry v Beskydech, Javorový 24/7 - 24 hodin zážiků pro 7 smyslů, Hry Valašské královské univerzity - Valachyjáda, Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, To nej z pod Lysé hory, Štramberská hradní akademie s ubytováním pod Štramberskou Trúbou, Skialpinistický kurz na Javorovém - seznamte se se základy skialpinismu, Javorový zimní přechod na sněžnicích s průvodcem, Tarzaní lanové aktivity - studium lanových aktivit v Tarzánii, Javorové kouzlo horské cyklistiky – výlety na horských kolech s průvodcem, Emigrace do Valašského království, Javorový pro děti - hry a programy pro děti, NOVÝ ZÉLAND - RODINNÉ CESTY (Self drive holidays), Javorové vítání slunce – noční dobrodružné výlety s průvodcem, Královský program pod Trúbou s komfortním ubytováním u Holubů, To nej z Nového Jičína s ubytováním ve WELLNESS HOTELU ABÁCIE****, Zábavný program nejen s golfem v podhradí i na hradě Hukvaldy, Boj podle scénáře - Painball, Koloběžky, kola a lana pro celou rodinu - Pustevny, Aquashow - aquazorbing show, Po stopách Yettiho aneb zimní dobrodružná výprava v Beskydech, Roztáhněte svá křídla - seznámení s paraglidingem, Casino Royale, Fotografické a vyhlídkové lety s Royal Wallachian Squadron, NOVÝ ZÉLAND - FOTO EXPEDICE (Self/share drive), AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Křest sněhem na Pustevnách - jednodenní kurz zimních aktivit, Javorový na sněhu – zimní pobyty pro každého, To nej ze Štramberka s hotelem Roubenka*** - program, akce, pobyt, Večerní zábava s programem TITANIC, Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, Aquazorbing všemi způsoby , Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, Zimní - nejen lyžařské - závody na Javorovém, Noční výstup na Lysou horu (Královna Beskyd v noci)
Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2017 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.