čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Skupinové&firemní akce a programy » Zábavné a dobrodružné programy » Outdoorové » Beskydské vrcholy v noci - noční túry v Beskydech

Beskydské vrcholy v noci - noční túry v Beskydech

zobrazeno: 78130× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Outdoorové, Outdoorové, Sportovní а volnočasové aktivity, Sportovní pobyty

Lokalita: Frenštát pod Radhoštěm, Kunčice pod Ondřejníkem, Moravskoslezské Beskydy, Pustevny - Radhošť, Trojanovice, Valašské království

Poptávka

Plánujete kurz, teambuilding, firemní akci, program, výlet, dovolenou, zájezd do Beskyd na Valašsko a chcete zažít dobrodružství, napětí, pobavit se a dát si i trochu do těla? Tak právě pro vás jsme připravili noční výstupy na beskydské vrcholy. Doporučujeme výstup s vítáním slunce!

Noční přechod přes legendami opředený Radhošť, po hřebeni k soše pohanského boha Radegasta na Pustevny a dále na Tanečnici a méně navštěvované, o to však zajímavější vrcholy Čertův mlýn a Kněhyni. Přechod masívem Velké Stolové a Kněhyně na chatu na Zmrzlém, zde možnost odpočinku, snídaně a poté buď návrat na Pustevny a lanovkou do Ráztoky nebo sestup do údolí a dále do Trojanovic nebo Kunčic pod Ondřejníkem. Délku a náročnost nočního přechodu uzpůsobíme vašim schopnostem a aktuální situaci.

 

Varianty a ceny:

Cenu si určujete Vy a my Vám řekneme co jsme schopni pro Vás za ni udělat.Cena se skládá s fixního nákladu na zajištění celé akce, který stejný pro jednoho člověka i celou skupinu a z nákladů na osobu, které jsou závislé na počtu osob. Proto je cena na jednu osobu tak vysoká a nevyplatí se Vám zpravidla takovou výpravu pro jednu nebo pár osob vůbec óbjednávat ! S počtem osob cena roste již jen velice mírně a u větší skupiny je cena jen několik stokorun na osobu! Napište nám vaše požadavky do poptávkového formuláře a my Vám program naceníme dle Vašich přání a možností. 

Kód balíčku:Varianta:Cena bez DPH:Cena s DPH:
AKT 104 254 1 osoba 3 649,85 Kč (155,98 €) 4 380,- Kč (187,18 €)
AKT 105 255 2 osoby 4 345,66 Kč (185,71 €) 5 215,- Kč (222,86 €)
AKT 106 256 3 osoby 5 041,46 Kč (215,45 €) 6 050,- Kč (258,55 €)
AKT 107 257 4 osoby 5 733,10 Kč (245,- €) 6 880,- Kč (294,02 €)

Koupit:

Varianta: Lokalita:
Termín: Kusů:
 

Obsah balíčku/aktivity/programu:

Ve společnosti zkušeného průvodce budete mít možnost poznat Beskydy jak je většina návštěvníků nikdy nepozná. Výlet zpravidla začne vyzvednutím ve vešem hotelu, případně na dohodnutém místě. Poté již můžeme vyrazit vstříc aktivitám a intenzivním zážitkům!

Noční výstup zahrnuje:

  • Vaše vyzvednutí na dohodnutém místě, doprava na místo začátku výstupu (zpravidla Pustevny nebo sedlo Pindula)
  • Zapůjčení čelovek;
  • Průvodce po celou dobu trvání nočního výstupu;
  • Pronájem turistické chaty Na Zmrzlém s možností přespání;
  • Jídlo a pití v hodnotě 150 Kč/osoba na horském hotelu Radegast, případně na Pustevnách, na tur. chatě na Zmrzlém, případně v terénu.
  • Lanovka z Pusteven do Ráztoky. V případě špatného počasí jiná doprava "dolů" a zpět do hotelu nebo na místo srazu.
 

Dárkový balíček

Informace

Tělesné předpoklady:

Musíte přihlédnout ke svému aktuálnímu zdravotnímu stavu a fyzické kondici. Délka přechodu je cca 16 – 20 km s převýšením cca 1000 m. Delší a náročnější stoupání je na začátku trasy při výstupu na Radhošť.

Celkový čas:

Celkový čas aktivity je obvykle 16 - 20 hodin včetně odpočinku. Délku tůry však přizpůsobíme vašim fyzickým možnostem a schopnostem.

Počet účastníků: V popsané podobě je aktivita určena pro 1 – 4 osoby. Počet účastníků však není nějak omezen a při větších skupinách se cena určuje dohodou a roste již jen velmi pozvolna.
Diváci:

Z povahy aktivity není účast diváků obvyklá, ale klidně vás v noci vaši blízcí či přátelé mohou někde čekat a povzbudit vás.

Oblečení, vybavení:

Doporučujeme sportovní oblečení závislé na ročním období a povaze aktivity. Doporučujeme pevnou obuv, oblečení do hor.
K zapůjčení je k dispozici čelovka, náhradní zdroj. Baťoh, spacák a karimatka vlastní nebo k zapůjčení za jednorázový poplatek 200,- splatný přímo na místě. Nutno uvést předem.

Sezóna:

Celoročně.

Počasí:

Aktivita je závislá na počasí. V případě zvláště nepříznivých klimatických podmínek (dlouhotrvající srážky, silný vítr, velké mrazy nebo silné sněžení) nelze aktivitu realizovat.

Kdy objednávat:

Doporučujeme aspoň 7 dní předem, aby aktivita nekolidovala s jinou aktivitou nebo akcí. Objednat však můžete zkusit klidně i s menším předstihem. Když to půjde, rádi Vám vyjdeme vstříc.

Doplňkové služby/programy:

Aktivitu můžete spojit s některým z našich programů nebo her. Noční turistická tůra může být také součástí studia na Fakultě aktivit a Zážitků VKU. Nebo aktivitu zařadíte do vašeho vzdělávacího pobytu v Beskydech. V případě zájmu o vytvoření programu na míru, neváhejte použít náš poptávkový formulář.

Reference

Další produkty

Javorový zimní přechod na sněžnicích s průvodcem, To nej z Nového Jičína s ubytováním ve WELLNESS HOTELU ABÁCIE****, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Frenštát p. R., Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, Honba za Štramberským pokladem, Horolezectví - celodenní intenzivní kurz, Javorový 24/7 - 24 hodin zážiků pro 7 smyslů, Zimní - nejen lyžařské - závody na Javorovém, Cesta z města, To nej z pod Radhoště s Hotelem Troyer**** v Trojanovicích, Tarzánie - lanové dobrodružství v Beskydech, Večerní zábava s programem TITANIC, Javorový pro děti - hry a programy pro děti, NOVÝ ZÉLAND - RODINNÉ CESTY (Self drive holidays), Aquazorbing všemi způsoby , Javorový zimní den plný zážitků, Emigrace do Valašského království, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, Javorový na sněhu – zimní pobyty pro každého, Královský program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, Fotografické a vyhlídkové lety s Royal Wallachian Squadron, NOVÝ ZÉLAND - Vyhlídkové plavby za velrybami KAIKOURA , Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, Roztáhněte svá křídla - seznámení s paraglidingem, To nej z pod Lysé hory, Ledolezení, Hry Valašské královské univerzity - Valachyjáda, NOVÝ ZÉLAND - PLAVÁNÍ S DELFÍNY, AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Mobilní lanové centrum - lanové atrakce, Javorové kouzlo horské cyklistiky – výlety na horských kolech s průvodcem, Aquashow - aquazorbing show, NOVÝ ZÉLAND - FOTO EXPEDICE (Self/share drive), Na vodě za vodou, To nej ze Štramberka - program, pobyt, firemní akce, Zimní dobrodružství ve Valašském království aneb TO NEJ ze zimních aktivit, To nej ze Štramberka s hotelem Roubenka*** - program, akce, pobyt, Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, Královský program pod Trúbou s komfortním ubytováním u Holubů, Štramberská hradní akademie s ubytováním pod Štramberskou Trúbou, Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, Boj podle scénáře - Painball, Štramberská hradní akademie pro děti, Javorové vítání slunce – noční dobrodružné výlety s průvodcem, Casino Royale, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, NOVÝ ZÉLAND - ABEL TASMAN DOBRODRUŽSTVÍ, Královský program pod Trúbou s luxusním ubytováním, Dobrodružství od západu do východu slunce - noční turistika v Beskydech, Horské zimní manévry - aneb „Javorový muž a žena“ - zábavně dobrodružný zimní program na Javorovém, Po stopách Yettiho aneb zimní dobrodružná výprava v Beskydech, Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém, Koloběžky, kola a lana pro celou rodinu - Pustevny
Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2017 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.