čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Skupinové&firemní akce a programy » Zábavné a dobrodružné programy » Na hradech a zámcích » Cesta za pravdú aneb za kouzlem vína ze Znovína

Cesta za pravdú aneb za kouzlem vína ze Znovína

zobrazeno: 55713× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Na hradě Štramberku, Na hradech a zámcích, Na hradě Štramberku, S vínem

Lokalita: Česká republika, Hrad Štramberk, Moravskoslezské Beskydy, Štramberk, Valašské království

Poptávka

Plánujete kurz, teambuilding, firemní akci, program, výlet, zájezd do Beskyd a na Valašsko a je zrovna prohibice nebo máte již dost slivovice? Vyzkoušejte naše programy pro milovníky vína!

Cesta za pravdú aneb za kouzlem vína ze Znovína je program, který jsme pro Vás připravili spolu s jedním z našich dvorních dodavatelů „Vína pro Královstvjé valaské“ a několikanásobným nositelem titulu "Vinař roku" - společností Znovín a.s. ze Šatova u Znojma. Vydejte se s námi na kouzelnou cestu nejen za pravdú, ale nechejte se unášet vůní a chutí toho nejlepšího ze znovínských sklepů pod vedením zkušeného degustátora.

 

Znovín Znojmo je výrobce tradičních odrůdových vín. Vedle rozmanitého sortimentu tradičních odrůdových vín najdete v naší nabídce také speciality – suché a polosuché pozdní sběry, vína kategorie výběr z hroznů a výběr z bobulí, vína ledová, slámová i šumivá vína – sekty. Naše vína každoročně získávají řady prestižních tuzemských a mezinárodních cen.

 

 

Varianty a ceny:

Cena na osobu se odvíjí zejména od počtu osob, kvality a množství vypitého vína a případně dalších doplňkových služeb. Vždy se Vám snažíme nabídnout nejlepší poměr cena výkon ať už hledáte program ekonomický, standardní nebo exkluzivní.Nebo nám napište do poptávkového formuláře Vaši představu a my Vám program naceníme dle Vašich přání a možností. Cena programu se v závislosti na počtu osob nejčastěji pohybuje od 900 Kč na osobu a od 9 do 30 tisíc korun v závislosti vybraných a vypitých vínech, počtu osob a době trvání celého programu.

Obsah balíčku/aktivity/programu:

Odborná degustace kvalitních vín vedená profesionálním degustátorem. Během programu ochutnáte deset druhů vynikajících vín. Nejdříve společně nahlédneme v malých skupinkách do sklípku a vybereme si vína. Poté se přemístíme do restaurace v Chatě Dr. Hrstky, případně na hradby nebo na zahrádku před restauraci, kde bude probíhat celý program. U varianty B) Vám po celou dobu vaší akce bude hrát cimbálová muzika nebo hudebníci dle vašeho výběru. Na závěr akce obdržíte „Dárkový vinný balíček Valašského království“ a pamětní list.

Varianta A)

 • Seznámení s vínem –Co byste chtěli vědět o vínu, ale báli jste se na to zeptat (someliéra).
 • Virtuální procházka vinařskými podoblastmi Moravy s výkladem.
 • Senzorický test chutí a vůní.
 • Degustace vín – jak na to…
 • Dárkový vinný balíček Valašského království
 • Pamětní list

Varianta B)

 • Seznámení s vínem –Co byste chtěli vědět o vínu, ale báli jste se na to zeptat (degustátora).
 • Virtuální procházka vinařskými podoblastmi Moravy s výkladem.
 • Senzorický test chutí a vůní.
 • Degustace vín – jak na to…
 • Cimbálová muzika
 • Večeře
 • Dárkový vinný balíček Valašského království
 • Pamětní list

Upozornění/varování:

Žádný návštěvník koštu nesmí zbůhdarma šantročit s vínem. Kdo bude přistižen, že ho rozlévá po zemi, sobě na košelu nebo si v něm namáčí pazůry, bude zavřený do hladomorny na Trúbě tak dlouho dokud neslíbí, že to víckrát neudělá.

Při koštu je dovoleno mluvit jen o víně, ženských a nebo zpívat. Kdo bude mluvit o práci, musí okamžitě opustit společnost. Neuposlechne-li, bude mu koštovačka vyměněna za krígl na pivo a bude muset držet krok v pití s ostatními. Jedna koštovačka se pak rovná jednomu kríglu.

 

Reference a fotografie z již proběhlých akcí najdete zde.

 

Informace

Tělesné předpoklady:

Košty vín jsou určeny zejména osobám starším 18 let. Žádný nesmí při koštu frflat, že nepije. Kdo by zpíval jinačí písničky než o víně bude zavřený o suchém chlebě a vodě s nejškaredší babů z dědiny na Trúbě tak dlouho, dokud se nenaučí zpívat o víně. Jináč nesů potřeba zvláštní tělesné předpoklady.

Celkový čas:

Obvykle asi 4 hodiny. Není však problém délku akce uzpůsobit Vašim přáním a možnostem.

Počet účastníků:

Obvykle 10 - 50 osob. Počet osob významně ovlivňuje charakter i cenu programu. Vhodnější jsou menší skupinky.

Oblečení, vybavení:

Každý účastník koštu, ať mladý, starý, domácí nebo přespolní musí být řádně oblečený. Nikoho tam nechceme vidět v roztrhaných gaťách, vytahaných teplákách, ve špinavé košeli, nebo ve špinavých gumákách.

Sezóna:

Celoročně. Těšíme se na Vás 365 dní v roce ! Využijte nás zejména od podzimu do jara, kdy máme nejvíce volných kapacit.

Počasí:

Víno sa dá naštěstí ochutnávat za každého počasí...

Kdy objednávat:

Program objednávejte nejlépe 14 dní předem abychom vám mohli rezervovat vhodný termín a měli čas vše nachystat dle vašeho přání. Snažíme se však vždy vohovět i při objednávkách na poslední chvíli.

Doplňkové služby/programy:

Štramberk je výjimečné místo, kde se na malém prostoru snoubí bohatá historie s nádhernou přírodou a širokým zázemím aktivit a služeb. Váš program zde může obsahovat prakticky vše na co si vzpomenete... Zajistíme Vám program přímo v areálu Štramberské Trúby - vývozy/dopravu na Trúbu (do areálu je vjezd zakázán), hudbu, zábavu, dárky či jiný program z naší nabídky. Vyčerpávající informace o areálu naleznete  na našich stránkách www.stramberskatruba.cz.

Reference

Další produkty

Královský program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, To nej z Nového Jičína - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Netradiční firemní akce na barokním zámku Holešov, To nej ze Štramberka - program, pobyt, firemní akce, To NEJ z Bruntálska aneb zubaté žáby, Hrad Sovinec a mnohem více, Štramberské pivní lázně s pobytem pod Trúbou, Ohňová show „Vzývání ohně“ a „Živý plamen“, Honba za Štramberským pokladem, Štramberská hradní akademie pro děti, Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, Svatba na Zámku Holešov, Cesty nejen za vínem do Svobodné republiky Kraví hora, Šermířský program „Gotický pěší turnaj“, Pohádky trochu jinak - pro děti i pro dospělé, Pasování na občany Valašského království, Hry Valašské královské univerzity - Valachyjáda, Štramberská hradní akademie s ubytováním pod Štramberskou Trúbou, Královský program pod Trúbou s luxusním ubytováním, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě, To NEJ z muzea v Bruntále - Hrad Sovinec, Zámek Bruntál, Kosárna Karlovice, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, Zábavný program nejen s golfem v podhradí i na hradě Hukvaldy, Programy s ukázkami dravých ptáků - sokolnictví s výkladem, To nej ze Štramberka s hotelem Roubenka*** - program, akce, pobyt, Emigrace do Valašského království
Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

 
 
 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2017 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.