čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Skupinové&firemní akce a programy » Zábavné a dobrodružné programy » Historické, tradiční a umělecké » U valašského mlynáře - exkurze do pohankového mlýna

U valašského mlynáře - exkurze do pohankového mlýna

zobrazeno: 76516× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Historické, tradiční a umělecké, Historické, tradiční a umělecké, Všech chutí, Výlety do minulosti

Lokalita: Frenštát pod Radhoštěm, Moravskoslezské Beskydy, Trojanovice, Valašské království

Poptávka

Jedete na dovolenou, výlet, pobyt, zájezd do Beskyd a na Valašsko? Zabýváte se zdravou výživou? Zajímají vás zajímaví lidé, kteří se živí řemeslem?

Přijďte se podívat do pohankovém mlýna na Kopané ve Frenštátě pod Radhoštěm. Zde se loupe pohanka již od roku 1861 mechanickým způsobem, při němž nejsou znehodnocovány vitamíny. Přáním valašských mlynářů vždy bylo, aby pohanka přinášela lidem zdraví, které stále zůstává tím největším bohatstvím každého člověka.

 

Varianty a ceny:

Cenu si můžete určit Vy! Pokud Vám naše cena a podoba exkurze nevyhovuje,  napište nám vaši představu do poptávkového formuláře a my Vám exkurzi naceníme dle Vašich přání a možností. 

Kód balíčku:Varianta:Cena bez DPH:Cena s DPH:
TRA 021 114 1 osoba 241,66 Kč (10,29 €) 290,- Kč (12,35 €)

Koupit:

Varianta: Lokalita:
Termín: Kusů:
 

Obsah balíčku/aktivity/programu:

    • Zajímavá exkurze v pohankovém mlýně u Šmajstrlů;
    • Poutavé povídání o způsobu a historii zpracování pohanky;
    • Na místě možnost nákupu pohanky a pohankových výrobků;
 

Dárkový balíček

Informace

Tělesné předpoklady:

Bez omezení. Není potřeba žádných zvláštních tělesných předpokladů. Exkurze je vhodná i pro seniory.

Celkový čas:

Obvykle 30 minut, ale můžete se klidně zdržet i déle. Délku exkurze lze upravit v závislosti na vašich časových a možnostech.

Počet účastníků: V navržené podobě je exkurze určena pro 1 osobu. V případě více osob či skupiny použijte náš poptávkový formulář níže.
Diváci:

Na exkurzi jste zároveň divákem. Vaši blízcí a přátelé na vás mohou čekat také v návštěvnickém centru.

Oblečení, vybavení:

Není potřeba žádné zvláštní oblečení a vybavení.

Sezóna:

Exkurze realizujeme celoročně.

Počasí:

Exkurze není závislá na počasí a je dobrou mokrou variantou i vašeho aktivního programu venku, když zrovna nepřeje počasí.

Kdy objednávat:

Doporučujeme aspoň 5 dní předem. Objednat exkurzi však můžete i s menším předstihem. Záleží na sezóně. Když to jde, rádi Vám vyjdeme vstříc.

Doplňkové služby/programy:

Exkurzi můžete spojit s některým z našich dalších balíčků, aktivit, programů nebo akcí. V případě zájmu o vytvoření programu na míru, neváhejte použít náš poptávkový formulář.

Reference

Další produkty

Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém, Interiérová LED a UV show , Hry Valašské královské univerzity - Valachyjáda, To nej z Muzea Novojičínska - tipy na vaše výlety s námi, NOVÝ ZÉLAND - RODINNÉ CESTY (Self drive holidays), Výprava za Radegastovým pokladem pro firmy a skupiny, Večerní zábava s programem TITANIC, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Velká historická jízda - vyhlídkové jízdy ve veteránech., Šermířská pohádka, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, To NEJ z Bruntálska aneb zubaté žáby, Hrad Sovinec a mnohem více, To NEJ z muzea v Bruntále - Hrad Sovinec, Zámek Bruntál, Kosárna Karlovice, Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, To nej ze Štramberka - program, pobyt, firemní akce, Setkání s plzeňskou legendou aneb solidní studium pivních věd , Štramberské pivní lázně s pobytem pod Trúbou, Šermířský program „Gotický pěší turnaj“, Javorový in english, Javorový in Deutsch - jazykové kurzy na Javorovém, Zábavný program nejen s golfem v podhradí i na hradě Hukvaldy, AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Frenštát p. R., Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, To nej ze Štramberka s hotelem Roubenka*** - program, akce, pobyt, Programy s ukázkami dravých ptáků - sokolnictví s výkladem, To nej z Kopřivnice - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Programy a vystoupení s dravci a ukázky sokolnictví, Štramberská hradní akademie s ubytováním pod Štramberskou Trúbou, Pohádky trochu jinak - pro děti i pro dospělé, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Trojanovice, Cesta zpátky do pohádky aneb návrat do středověku na hradě Hukvaldy, Královský program pod Trúbou s komfortním ubytováním u Holubů, Netradiční firemní akce na barokním zámku Holešov, NOVÝ ZÉLAND - WAITANGI, místo, kde se psala historie, NOVÝ ZÉLAND - HOBBITON (HOBITÍN) : návštěva v říši fantazie, To nej z Nového Jičína - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Šermířský program „Legenda o králi Artušovi“, Netradiční návštěva království slivovice, To nej z Nového Jičína s ubytováním ve WELLNESS HOTELU ABÁCIE****, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, Pasování na občany Valašského království, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, Královský program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, To nej z pod Lysé hory, Štramberská hradní akademie pro děti, Emigrace do Valašského království, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!, Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě
Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2017 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.