čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Skupinové&firemní akce a programy » Zábavné a dobrodružné programy » Historické, tradiční a umělecké » U valašského mlynáře - exkurze do pohankového mlýna

U valašského mlynáře - exkurze do pohankového mlýna

zobrazeno: 81439× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Historické, tradiční a umělecké, Historické, tradiční a umělecké, Všech chutí, Výlety do minulosti

Lokalita: Frenštát pod Radhoštěm, Moravskoslezské Beskydy, Trojanovice, Valašské království

Poptávka

Jedete na dovolenou, výlet, pobyt, zájezd do Beskyd a na Valašsko? Zabýváte se zdravou výživou? Zajímají vás zajímaví lidé, kteří se živí řemeslem?

Přijďte se podívat do pohankovém mlýna na Kopané ve Frenštátě pod Radhoštěm. Zde se loupe pohanka již od roku 1861 mechanickým způsobem, při němž nejsou znehodnocovány vitamíny. Přáním valašských mlynářů vždy bylo, aby pohanka přinášela lidem zdraví, které stále zůstává tím největším bohatstvím každého člověka.

 

Varianty a ceny:

Cenu si můžete určit Vy! Pokud Vám naše cena a podoba exkurze nevyhovuje,  napište nám vaši představu do poptávkového formuláře a my Vám exkurzi naceníme dle Vašich přání a možností. 

Kód balíčku:Varianta:Cena bez DPH:Cena s DPH:
TRA 021 114 1 osoba 241,66 Kč (10,34 €) 290,- Kč (12,41 €)

Koupit:

Varianta: Lokalita:
Termín: Kusů:
 

Obsah balíčku/aktivity/programu:

    • Zajímavá exkurze v pohankovém mlýně u Šmajstrlů;
    • Poutavé povídání o způsobu a historii zpracování pohanky;
    • Na místě možnost nákupu pohanky a pohankových výrobků;
 

Dárkový balíček

Informace

Tělesné předpoklady:

Bez omezení. Není potřeba žádných zvláštních tělesných předpokladů. Exkurze je vhodná i pro seniory.

Celkový čas:

Obvykle 30 minut, ale můžete se klidně zdržet i déle. Délku exkurze lze upravit v závislosti na vašich časových a možnostech.

Počet účastníků: V navržené podobě je exkurze určena pro 1 osobu. V případě více osob či skupiny použijte náš poptávkový formulář níže.
Diváci:

Na exkurzi jste zároveň divákem. Vaši blízcí a přátelé na vás mohou čekat také v návštěvnickém centru.

Oblečení, vybavení:

Není potřeba žádné zvláštní oblečení a vybavení.

Sezóna:

Exkurze realizujeme celoročně.

Počasí:

Exkurze není závislá na počasí a je dobrou mokrou variantou i vašeho aktivního programu venku, když zrovna nepřeje počasí.

Kdy objednávat:

Doporučujeme aspoň 5 dní předem. Objednat exkurzi však můžete i s menším předstihem. Záleží na sezóně. Když to jde, rádi Vám vyjdeme vstříc.

Doplňkové služby/programy:

Exkurzi můžete spojit s některým z našich dalších balíčků, aktivit, programů nebo akcí. V případě zájmu o vytvoření programu na míru, neváhejte použít náš poptávkový formulář.

Reference

Další produkty

To nej z pod Lysé hory, Královský program pod Trúbou s luxusním ubytováním, Cesta zpátky do pohádky aneb návrat do středověku na hradě Hukvaldy, To nej ze Štramberka - program, pobyt, firemní akce, NOVÝ ZÉLAND - WAITANGI, místo, kde se psala historie, Programy a vystoupení s dravci a ukázky sokolnictví, Královský program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, Netradiční firemní akce na barokním zámku Holešov, To nej z Muzea Novojičínska - tipy na vaše výlety s námi, NOVÝ ZÉLAND - FOTO EXPEDICE (Self/share drive), Šermířský program „Gotický pěší turnaj“, To NEJ z Bruntálska aneb zubaté žáby, Hrad Sovinec a mnohem více, Točte s námi! Služby pro filmové a televizní produkce, Štramberská hradní akademie s ubytováním pod Štramberskou Trúbou, To nej ze Štramberka s hotelem Roubenka*** - program, akce, pobyt, Programy s ukázkami dravých ptáků - sokolnictví s výkladem, Štramberská hradní akademie pro děti, Pohoda a relax v podhradí hradu Štramberka, Hry Valašské královské univerzity - Valachyjáda, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Trojanovice, Historická jízda - projížďka veteránem Beskydami, Výprava za Radegastovým pokladem pro firmy a skupiny, Interiérová LED a UV show , Netradiční návštěva království slivovice, Štramberské pivní lázně s pobytem pod Trúbou, To NEJ z muzea v Bruntále - Hrad Sovinec, Zámek Bruntál, Kosárna Karlovice, Velká historická jízda - vyhlídkové jízdy ve veteránech., AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, NOVÝ ZÉLAND - HOBBITON (HOBITÍN) : návštěva v říši fantazie, Ohňová show „Vzývání ohně“ a „Živý plamen“, NOVÝ ZÉLAND - RODINNÉ CESTY (Self drive holidays), Honba za Štramberským pokladem, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, NOVÝ ZÉLAND - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!, Večerní zábava s programem TITANIC, Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě, Setkání s plzeňskou legendou aneb solidní studium pivních věd , Interiérová LED show „Vzývání ohně“, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, Pasování na občany Valašského království, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, To nej z Kopřivnice - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Šermířský program „Legenda o králi Artušovi“, Emigrace do Valašského království
Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2017 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.