čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Programy a vystoupení s dravci a ukázky sokolnictví

zobrazeno: 53882× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Historické, tradiční a umělecké, Se zvířaty, Na hradech a zámcích, Pro školy a děti, Ve Štramberku dobrodružství a zábava, Na hradě Štramberku pro děti a školy

Lokalita: Bílé Karpaty, Brdy (Brdská vrchovina), Brno, Brumov-Bylnice, Česká republika, České Budějovice, České středohoří, Český Krumlov, Český ráj , Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek Místek, Havlíčkův Brod, Holešov, Hostýnské vrchy, Hrad Hukvaldy, Hrad Štramberk, Hradec Králové, Hukvaldy, Jeseníky, Jindřichův Hradec, Jizerské hory, Jižní Morava, Karlštějn, Karviná, Karviná a okolí, Kokořínsko, Konopiště, Králický Sněžník, Krkonoše, Krušné hory, Kutná Hora, Litomyšl, Lukov, Mnichovo Hradiště, Moravskoslezské Beskydy, Nový Jičín, Nymburk, Olomouc, Opava, Orlické hory, Ostrava, Pálava, Pardubice, Posázaví, Příbor, Pustevny - Radhošť, Rožnov pod Radhoštěm, Sovinec, Štramberk, Šumava, Tábor, Třeboň, Trojanovice, Valašské království, Valašské Meziříčí, Velké Karlovice, Vizovice, Vsetín, Žebrák a Točník, Zvíkov hrad, Zvole nad Pernštejnem

Poptávka

Sokolnictví by mělo být povýšeno na umění, protože je to jediný oduševnělý způsob lovu, který svou povahou patří ke skutečnému umění. Lidé mohou čtyřnohého tvora ovládat násilím a jinými prostředky, zato ptáka, který krouží vysoko ve vzduchu, může zajmout a vycvičit jen lidský duch. Vítězství lidského ducha nad nejsvobodnějším ze zvířat, nad dravcem, který se po vypuštění na pěst vrátí i když to odporuje jeho přirozenosti, ne proto, že by pohrdal svobodou, která mu byla zdánlivě darována, ale proto, že se vrátit musí, přinucen géniem člověka, který ho drží neviditelným poutem. (Bedřich II. z Hohenštaufu)

 

Varianty a ceny:

Cena je závislá na počtu sokolníků, dravců a dojezdové vzdálenosti. Cenu Vám spočítáme přesně na základě vaší poptávky.

  1. Den se sokolníkem - možné využít jako dárek pro jednotlivce nebo menší skupinu - atraktivní (běžný) den se sokolníkem a jeho dravci, účast na výcviku a sokolnické činnosti. Účastník obdrží fotografii dravce na pamětní listině. Cena od 5 000 Kč.
  2. Soukromá akce s programem s dravci - představení v interiéru + foto s dravci Cena bude stanovena na základě individuální poptávky podle počtu osob, místa realizace, délky a varianty programu. Cena od 6500 Kč.
  3. Historický program s dravci - vystoupení v historických kostýmech s ozvučením - je možné i na malém prostoru. Cena od 9000 Kč.

 

Obsah balíčku/aktivity/programu:

Zveme Vás na atraktivní podívanou volného létání dravců, které je doprovázeno odborným výkladem profesionálního sokolníka o historii i současnosti sokolnictví u nás i ve světě. Dozvíte se více o způsobu využití dravců, jejich ochraně, výcviku, chovu a odchovu v zajetí a zpětného návratu do přírody.
Přesvědčíte se, že tito ptáci jsou nejen krásní na rukavici nebo posedech, ale především ve vzduchu, kde jsou opravdovými králi oblohy.

Přijedeme za vámi kamkoliv nebo vám nabídneme stylové prostředí některého z hradů, na kterém působíme!

 

Informace

Celkový čas:

Obvyklá délka programového vstupu je cca 20 min. Obvykle však zůstáváme na místě po celý den a děláme několik programových vstupů, dle možností a dle vašeho přání. 

 

Počet účastníků:

V závislosti na charakteru prostředí. Kolik se vás vejde, abyste dobře viděli. Program je vhodné připravovat pro skupiny okolo 50ti osoba raději program zopakovat dvakrát za sebou. I když jste hlavně diváci, program může být i interaktivní a řada z vás může být jeho součástí - dravci podat potravu, podržet si ho apod.

Diváci:

V závislosti na charakteru prostředí. Kolik se vás vejde, abyste dobře viděli. 

Oblečení, vybavení:

Vy nepotřebujete nic a my jsme  nenároční, můžeme být jak venku, tak i ve vnitřních prostorách. Potřebujeme pouze dostatek světla a prostor s minimem visících překážek, či jiných nástrah, které by mohly ohrožovat na zdraví naše svěřence. 

Sezóna:

Od jara do podzimu.

Počasí:

Venkovní program nelze realizovat za špatného počasí a za silného větru. Uvnitř lze program realizovat při dostatečném množství světla.

Kdy objednávat:

Optimálně aspoň 30 dní předem ať máme čas vše připravit a domluvit. Čím dřív nás oslovíte, tím víc si budete moci vybírat z volných termínů. Vždy však uděláme všechno proto abyste byli spokojeni.

Doplňkové služby/programy:

Váš program může být součástí vaší firemní akce, dne města, školního výletu, zábavné akce pro děti, rodiny s dětmi, dětského dne apod. Na objednávku vám zajistíme dopravu, průvodce nebo připravíme akci na míru. Pokud si zvolíte lokalitu Štramberk, lze do vašeho programu zařadit např. ještě jeskyni Šipku s nálezem čelistí neandertálského dítěte, arboretum, programy na Štramberské Trúbě apod. Školy mohou vyzkoušet například naší Štramberskou hradní akademie pro dětinebo třeba Pohádky trochu jinak - pro děti i pro dospělé nebo použijte náš poptávkový formulář a my Vám program navrhneme!

Reference

Další produkty

Historická jízda - projížďka veteránem Beskydami, Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě, Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, Královský program pod Trúbou s luxusním ubytováním, Štramberská hradní akademie s ubytováním pod Štramberskou Trúbou, Štramberk pro filmaře, Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém, Velká romantická jízda, Aquashow - aquazorbing show, Interiérová LED show „Vzývání ohně“, Studium na fakultě pálení a slivovicových věd, Setkání s plzeňskou legendou aneb solidní studium pivních věd , Šermířský program „Legenda o králi Artušovi“, To NEJ z muzea v Bruntále - Hrad Sovinec, Zámek Bruntál, Kosárna Karlovice, NOVÝ ZÉLAND - HOBBITON (HOBITÍN) : návštěva v říši fantazie, Víkend jen pro Vás dva, Pasování na občany Valašského království, Ohňová show „Vzývání ohně“ a „Živý plamen“, To nej z Kopřivnice - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Po stopách Yettiho aneb zimní dobrodružná výprava v Beskydech, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, Pohoda a relax v podhradí hradu Štramberka, Velká historická jízda - vyhlídkové jízdy ve veteránech., Křest sněhem na Pustevnách - jednodenní kurz zimních aktivit, Javorový in english, Javorový in Deutsch - jazykové kurzy na Javorovém, Jízda na poníkovi pro děti, To NEJ z Bruntálska aneb zubaté žáby, Hrad Sovinec a mnohem více, NOVÝ ZÉLAND - Vyhlídkové plavby za velrybami KAIKOURA , NOVÝ ZÉLAND - PLAVÁNÍ S DELFÍNY, Honba za Štramberským pokladem, Skijoring s husky, Valašská svatba, Javorové vítání slunce – noční dobrodružné výlety s průvodcem, Emigrace do Valašského království, Pohádky trochu jinak - pro děti i pro dospělé, Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, To nej z Nového Jičína - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Šermířská pohádka, Štramberská hradní akademie pro děti, NOVÝ ZÉLAND - RODINNÉ CESTY (Self drive holidays), Javorový zimní přechod na sněžnicích s průvodcem, To nej ze Štramberka - program, pobyt, firemní akce, Zimní - nejen lyžařské - závody na Javorovém, Zábavný program nejen s golfem v podhradí i na hradě Hukvaldy, Interiérová LED a UV show , To nej z Nového Jičína s ubytováním ve WELLNESS HOTELU ABÁCIE****, Noční výstup na Lysou horu (Královna Beskyd v noci), To nej ze Štramberka s hotelem Roubenka*** - program, akce, pobyt, Hry Valašské královské univerzity - Valachyjáda, Aquazorbing všemi způsoby , Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, Psí spřežení - mushing pro děti, Javorové kouzlo horské cyklistiky – výlety na horských kolech s průvodcem, Programy s ukázkami dravých ptáků - sokolnictví s výkladem, V koňském sedle pod Štramberskou Trúbu, Cesta za pravdú aneb za kouzlem vína ze Znovína, To nej z Muzea Novojičínska - tipy na vaše výlety s námi, Dětská narozeninová párty, To nej z pod Lysé hory, Mobilní lanové centrum - lanové atrakce, U valašského mlynáře - exkurze do pohankového mlýna

Nahlédněte do světa dravců - sokolnictví

20141012_sokolnici_rodina_truba

20140506_deti_akademie_sokolnici_dravci

20140308_truba_dravci_sokolnici

20131005_sokolnici_dravci

Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

 
 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2017 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.