čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Skupinové&firemní akce a programy » Pohodové a hobby » Poznávací všech chutí » Pohoda a relax v podhradí hradu Štramberka

Pohoda a relax v podhradí hradu Štramberka

zobrazeno: 139905× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Poznávací všech chutí, Historické, tradiční a umělecké, Výlety do minulosti, Romantické a pohodové pobyty, Ve Štramberku dobrodružství a zábava

Lokalita: Česká republika, Hrad Štramberk, Moravskoslezské Beskydy, Štramberk, Valašské království

Poptávka

Vychutnejte si Štramberk se vší romantikou, která tomuto malebnému městu, zvanému „Moravský betlém“ patří. Strávit několik dní ve Valašském království je lákavé. A bydlet ve stylové roubence pod Štramberskou Trúbou? Večer si zatopit dřevem v kachlových kamnech a ráno se nechat probudit kokrháním kohouta. Vypnout mobilní telefon a celý den se toulat s rodinou či přáteli po malebném kraji. 

Ke Štramberku neodmyslitelně patří i návštěva hradu, kde můžete protáhnout tělo výstupem na Štramberskou Trúbu, 40-metrovou válcovou gotickou věž, ze které budete mít Štramberk jako na dlani. Věž sami provozujeme a otevřeme Vám ji kdykoliv si budete přát. V ceně máte i neomezený vstup na Štramberskou Trúbu, včetně posezení u ohně přímo pod věží!

 

Varianty a ceny:

Obvykle platí ceny níže. Cenu si však můžete také určit a my Vám řekneme co jsme schopni pro Vás za ni udělat. Nebo nám napište do poptávkového formuláře Vaši představu a my Vám Váš program ve Štramberku připravíme a naceníme dle Vašich přání a možností.

Kód balíčku:Varianta:Cena bez DPH:Cena s DPH:
TRA 002 018 4 osoby 6 149,75 Kč (264,87 €) 7 380,- Kč (317,85 €)
TRA 003 019 6 osob 7 124,71 Kč (306,86 €) 8 550,- Kč (368,25 €)

Koupit:

Varianta: Lokalita:
Termín: Kusů:
 

Obsah balíčku/aktivity/programu:

  • Dva noclehy ve valašské roubence v podhradí hradu Štramberka;
  • Neomezené vstupné na Štramberskou Trúbu s možností domluvit i noční prohlídku;
  • Vstupné do muzea Z. Buriana;
  • Exkurzi v Městském pivovar Štramberk;
  • Exkurzi v pekárně Štramberských uší;
  • Vstupné do Mini zoo Aquaterra;
  • Slivovice 0,2 l u TRA 002 018
  • Slivovice 0,75 l u TRA 003 019

Cena od 1425kč/osoba

 

Dárkový balíček

Informace

Tělesné předpoklady:

K pobytu není potřeba žádných zvláštních tělesných předpokladů. Jen je potřeba počítat s tím, žě celý Štramberk je položen v kopcovitém terénu a rovinu zde nenajdete...:-)

Celkový čas:

3 dny a 2 noci. Je však možné si na místě pobyt i prodloužit.

Počet účastníků:

V navržené podobě je pobyt určen pro 4 - 6 účastníků. Pokud je Vás méně či více, kontaktujte nás prostřednictvím poptávkového formuláře a my vám zajistíme ubytování a cenu na míru.

Diváci:

Vzhledem k charakteru služby účast diváků není možná.

Oblečení, vybavení:

Oblečení vlastní, dle ročního období. V roubence je elektřina, teplá voda, kuchyňské spotřebiče, televize.

Sezóna:

Celoročně

Počasí:

Realizace pobytu není závislá na počasí.

Kdy objednávat:

Čím dříve, tím lépe pro vás. U objednávek na poslední chvíli nezaručujeme vyplnění vašich přání přesně do puntíku.

Doplňkové služby/programy:

Štramberk je výjimečné místo, kde se na malém prostoru snoubí bohatá historie s nádhernou přírodou a širokým zázemím aktivit a služeb. Váš program zde může obsahovat prakticky vše na co si vzpomenete... Zajistíme Vám program přímo v areálu Štramberské Trúby - vývozy/dopravu na Trúbu (do areálu je vjezd zakázán), hudbu, zábavu, dárky či jiný program z naší nabídky, např. Studium na fakultě pálení a slivovicových věd, Pasování na občany Valašského království. Vaší akci nafotíme či natočíme na DVD. Vyčerpávající informace o areálu naleznete  na našich stránkách www.stramberskatruba.cz. Co dál ve Štramberku se dozvíte také na www.stramberk.cz.

Reference

Další produkty

NOVÝ ZÉLAND - MILFORD SOUND, VYHLÍDKOVÉ PLAVBY, Víkend na Šelenburku, To NEJ z Bruntálska aneb zubaté žáby, Hrad Sovinec a mnohem více, Výprava za Radegastovým pokladem pro jednotlivce, Tantrická masáž v Rožnovských pivních lázních s ubytováním ve čtyřhvězdičkovém hotelu****, Výprava za skvosty kamenné říše, To nej z Kopřivnice - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Studium na fakultě pálení a slivovicových věd, Štramberské pivní lázně s pobytem pod Trúbou, Emigrace do Valašského království, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, NOVÝ ZÉLAND - TE ANAU GLOWWORM CAVES, NOVÝ ZÉLAND - Vyhlídkové plavby za velrybami KAIKOURA , NOVÝ ZÉLAND - ABEL TASMAN DOBRODRUŽSTVÍ, Cesta zpátky do pohádky aneb návrat do středověku na hradě Hukvaldy, V koňském sedle pod Štramberskou Trúbu, Interiérová LED show „Vzývání ohně“, Šermířský program „Gotický pěší turnaj“, To nej ze Štramberka - program, pobyt, firemní akce, Historická jízda - projížďka veteránem Beskydami, Ohňová show „Vzývání ohně“ a „Živý plamen“, Štramberk pro filmaře, Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, NOVÝ ZÉLAND - RODINNÉ CESTY (Self drive holidays), Královský program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, Valašská svatba, Hýčkání v Rožnovských pivních lázních s ubytováním ve čtyřhvězdičkovém hotelu****, Noční výstup na Lysou horu (Královna Beskyd v noci), NOVÝ ZÉLAND - WAITANGI, místo, kde se psala historie, NOVÝ ZÉLAND - HOBBITON (HOBITÍN) : návštěva v říši fantazie, Šermířský program „Legenda o králi Artušovi“, To NEJ z muzea v Bruntále - Hrad Sovinec, Zámek Bruntál, Kosárna Karlovice, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, U valašského mlynáře - exkurze do pohankového mlýna, Pasování na občany Valašského království, Honba za Štramberským pokladem, Štramberská hradní akademie s ubytováním pod Štramberskou Trúbou, To nej z Nového Jičína s ubytováním ve WELLNESS HOTELU ABÁCIE****, To nej z Muzea Novojičínska - tipy na vaše výlety s námi, Interiérová LED a UV show , To nej z Nového Jičína - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, NOVÝ ZÉLAND - PLAVÁNÍ S DELFÍNY, Setkání s plzeňskou legendou aneb solidní studium pivních věd , Programy a vystoupení s dravci a ukázky sokolnictví, Královský program pod Trúbou s komfortním ubytováním u Holubů, Královský program pod Trúbou s luxusním ubytováním, Netradiční firemní akce na barokním zámku Holešov, Šermířská pohádka

Wustenrot - Studium na VKU a pasování na občany Valašského království

Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

 
 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2017 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.